Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Dzisiaj rano zrobiłam test - negatywny :( Nadzieja jest ale nikła... miesiączki jeszcze nie mam, 28dc, może to za wcześnie na testowanie, chociaż czuję, że okres się zbliża :( Pocieszam się tym, że jeśli się nie udało to wkrótce nastąpią kolejne dni płodne, tym razem łączone z monitoringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antenka36 - szkoda :( Klasyka - i co, udało ci się powstrzymać przed testowaniem? ;) Ja dziś 1 test zmarnowałam (negatywny oczywiście), bo nie wiem kiedy się spodziewać @... Gdybym oceniała wg zwyczajnej długości mojego cyklu, powinien przyjść ok. 26.05-27.05. A wg obserwacji śluzu (mimo że pojawiał się w znikomych ilościach... sama nie wiem czy temu zaufać) @ przyjdzie dopiero w długi weekend :O mi-fa-so - ja w tym cyklu miałam podobnie, tak jak pisałam przed chwilą - tylko kilka razy zdarzało mi sięwidzieć śluz płodny (w bardzo małej ilości) i to zaledwie w ciągu 3 dni. Też nie wiem co o tym myśleć. Miałam ten śluz właśnie w podobnym czasie - od 18dc do 21dc. Obstawiasz, że to cykl bezowulacyjny? Ja trochę się tego obawiałam, ale jednak mam nadzieję, że ten cykl nie będzie stracony. Efie - no bardzo możliwe. Z jednej strony to uciążliwe "czuć" owulację, a z drugiej pomaga i przy staraniach, i przy unikaniu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, co slychac?? Ja jestem w pracy :/ , wlasnie mam przerwe. Czytalam wczoraj, ze kawa powoduje nie plodne dni i kobiet, tak samo herbata , czekolada, co o Tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
czesc dziewczyny mogę się przylaczyc dziś ujzalam 2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
czesc dziewczyny mogę się przylaczyc dziś ujzalam 2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie zadziałało, wybaczcie że was zasypuję wiadomościami. Od czasu nowego wyglądu forum działa jeszcze gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku masz racje ja swoja ostatnia wiadomosc zobaczylam dopiero teraz bo wczesniej nie bylo nic widac a co do kawy herbaty i zachodzenia w ciaze mysle ze nie ma sie co stresowac jesli ktos pija je z umiarem co innego jak ktos pije kawe za kawa.. Zreszta czytalam ze jak kobieta jest w ciazy to jej ochota na wiele rzeczy mniej zdrowych znika Ja w pierwszej ciazy prawie wogole nie pilam kawy i wcale mnie do niej nie ciagnelo mimo ze przed ciaza pilam przynajmniej jedna dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny to ja zmęczona262626 nie mogę się zalogować bo mi błąd wywala jakiś. jestem tak z doskoku bo mam pełno roboty. Mąż sprezentował mi szczeniaczka yorka :) teraz muszę wychować kota bo początkowo syczał ale nie uderzył, jest zazdrosny ale raczej omija pieska a raczej suczkę. za pare dni do was napiszę jak to ogarnę bo narazie wszystko w domu chowam, kable dywany itp żeby piesek nie zniszczył. i myślimy nad imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie rzadko piję kawę, a w ciąży jak mnie nachodziła ochota, to piłam zbożową albo pół-na-pół (zbożowa+zwykła) Zmęczona - fajnie :). Mam nadzieję, że będziesz miała ze zwierzakami więcej radości niż roboty ;). A co do imienia, to znajomi mają białego yorka (o ile rasy nie pomyliłam) o imieniu Gucci (czyt. Guczi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój wcześniejszy post wysłałam około 12 a dotarł dopiero przed 16. Klasyka bardzo mi przykro,że test wyszedł negatywny ale dopóki nie ma @ to jest nadzieja:)Ja wyliczam juz nastepne dni płodne.Na sczęście moje cykle są krótkie więc jeszcze kilka dni i znowu działamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
czesc dziewczyny aneczka karolina i kama ogromne gratulacje nowe staraczki witam serdecznie oj ta nasz tabelka zmienia sie co kilke dni i jak narazie dla wiekszosci z rewelacyjnym skutkiem u mnie 26 dc wlasnie cie zaczal wiec jeszcze 4 ale jakos nie mam przekonania ze @ nie przyjdzie raczej chociaz mam ostatnio jakis dziwne mdlosci rano zaraz po przebudzeniu ale to raczej po luteinie i cale szczesie do do gilekologa ine 27 czerwca badz 8 lipca po pierwsze zeby rozwiezal moje problemy z ta luteina bo chyba zle na mnie wplywa jestem nerwowa,chce mi sie ciagle spac,nie mam na nic sily i do tego te mdlosci i zawroty glowy moze jestem uczulona na jakos skladnik a no obrzeram sie po nocach np teraz ale tylko w ciagu tym 10 dni kiedy biore ten lek i zaznaczam ze diore go dopochwowo wiec nie mm mowy ze to przez smak tabletki.Czy ktoras z was tez tak ma lub miala? dzisiaj kupialm sobie wisiolka wiec zobaczymy jak to bedzie w nastepnym cyklu z tym sluzem bo cyba tak jak wiekszosc z was od dnia kiedy zaczelimy sie starac nie zauwazylam sluzu plodnego, chociaz gdzie tak gleboko mam nadzieje ze jednak nie bede musiala go brac. z tym przygotowywaniem sie do ciazy to u mnie tylko kwas foliowy no i zamianilam kawe rozpuszczalna na inke i czerna herbate na zielona i to wszystko jeszcze raz gratulacje dla przyszlych mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
zmeczona ja rowniez mam psa- suczke bulterriera i wabi sie rita ale jest bardzo bardzo leniwa kanapa to jej ulubiony mebel ale to chyba my z mezem ja tak rozpiescilismy.jak sie nai ma dzieci to treba przelac t milosc na kogos innego u nas paslo na psa i juz teraz zastanawiamy sie jak t bedzie wygladac jak pojawi sie w naszym domu dzidzius oj piesek bedzie bardzo bardzo zazdrosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - trzymam kciuki aby kolejny test okazał się jednak pozytywny, może było za wcześnie. tymianku111- ja bym się sugerowała jednak tym śluzem, i dopiero tak jak piszesz na długi weekend zrobiła test. Ja też nie tracę jeszcze nadziei, że jednak owulacja będzie, tylko kiedy, jak dziś 19 dc. Ech. Ja pijam kawę, ale staram się raczej taka słabą rozpuszczalną z mlekiem, i tylko jedną w ciągu dnia, w pierwszej ciąży jak tylko dowiedziałam się o ciąży to od razu przestałam, teraz też tak zrobię. Miłej niedzieli dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wszystkim mamom życzę, żeby wasze dzieci przynosiły wam przez całe życie mnóstwo szczęścia i radości. A tym, które nie są jeszcze mamami, żebyście już w przyszłym roku mogły świętować Dzień Matki razem z waszymi maleństwami :) Ja dziś dostałam od synka bukiet kwiatków, a za chwilę siądziemy sobie przy kawce (zbożowej) i ciastku :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadkowa..........
no to i ja dolacze.... U mnie bedzie grudzien/styczen. Tyle ze u nas wpadka. :) to bedzie nasze 3 dziecko. Wczesniej tak nie mialam, ale teraz przez 3 miesiace mialam plamienia w czasie okresu i sie nie pokapowalam, dlatego dokladnie nie wiem, czy grudzien czy styczen. Test zrobiony 2 krechy jak byk. Musze isc do gina dowiedziec sie ktory to tydzien... ;) damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jest nas coraz więcej :) Bardzo mnie to cieszy :) Im więcej tym lepiej, zawsze to lepiej podzielić się z kimś swoimi obawami czy szczęściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale się rozpisalyscie : ) gratuluję przyszłym mamom i życzę wszystkiego naj dla wszystkich obecnych już mam. Staram się was czytać na bieżąco. U mnie 11 dc więc jeszcze trochę do owulacji. I zaczynamy działać. Testuje testy owu dodatkowo mierze temp i biorę wiesiolka zobaczymy co przyniosą efekty. Mam nadzieję że będzie pozytywnie tym razem. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety okres się pojawił :( Czas na drugi cykl starań. We wtorek idę ponownie na badania LH i FSH, tym razem 3dc a nie 10 jak ten beznadziejny ginekolog mi kazał:/ 11dc mam usg i wydaje mi się, że cykl będzie monitorowany, na razie lekarz wspomniał o jednej wizycie ale myślę, że będzie ich więcej. I dobrze. Jutro polecę do apteki po wiesiołek i od razu zacznę brać. A powiedzcie dziewczyny w jakich dawkach go przyjmujecie? Fajnie jakbym miała duuuużo śluzu :D Może kupię też siemię lniane, chyba nie zaszkodzi brać wszystko na raz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny:) Klasyka - przykro mi z powodu okresu. Jeśli chodzi o wiesiołek to ja kupiłam o nazwie Oeparol i brałam 2 razy dziennie 2 kapsułki, siemie tez kupiłam ale tylko chyba ze 2 razy jadłam. Jutro znów do pracy, dobrze, że tylko 3 dni i znów wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
wiecie co ja słyszałam, że siemię lniane osłabia działanie leków, bo "obkleja" jelita... tylko nie wiem dokładnie czy te mielone, czy te w całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
u nas znowu czas starań... nie wiem jak Wam, ale mi czas strasznie przyspieszył odkąd się staramy... miesiąc za miesiącem zaczęły lecieć jak szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadkowa, witaj :). Obstawiam, że pierwszy "nienormalny" okres już był ciążowy, dlatego na twoim miejscu byłabym bardziej za wcześniejszym terminem. W jakim wieku masz dzieci? Kambel - powodzenia w staraniach :) Klasyka - przykro mi :(. Dobrze, że będziesz miała nieco bardziej przebadany cykl, mi ginekolog jeszcze nigdy dokładniej nie badał cyklu, a w sumie dobrze byłoby wiedzieć, czy wszystko jest u mnie całkowicie ok. dzikidzik - u mnie wręcz przeciwnie, mi na razie czas bardzo zwolnił. Okres miałam 29.04 i od tego czasu mam wrażenie, że wieki całe już minęły, każdy dzień czekania na rezultat rozwleka się w nieskończoność ;) Ale może dlatego, że to cykl, z którym wiążę największe nadzieje, a następne (oby ich nie było... ;) ) pewnie będą szybciej zlatywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wiesiolek 1000 mg i mam Nadzieję że jest dobry w sumie nie patrzyłam nawet na to przy kupnie dopiero w domu spojrzałam jak zobaczyłam wielkość tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczki:) Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam na jakiejś stronie poświęconej dla starających się rodziców ze w teraźniejszych czasach tabletki są tak zrobione ze nie szkodzą w czasie 'po odstawieniu' i bez problemu można się starać od razu po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita--> ja biore tabletki ponad 10 lat, 5 lat temu odstawilam tabletki i po tygodniu zaszlam w ciaze o ktorej przez 3 mce nic nie wiedzialam ;) i dziecko mam zdrowe, duze i silne ;) RybksPlum--> moj synek jakiegos wirusa zlapal :/ . Ja okres mialam 22 kwietnia, ale wychodze z tego zalozenia, ze tak szybko nie wroci po odstawieniu tabletek.. Brzuch mnie pobolewa jak na okres a tu nic :/ ani @ ani ciazy :( moze za wczesnie na test .. A co ten wiesiolek daje?? Powie mi ktos?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita--> ja biore tabletki ponad 10 lat, 5 lat temu odstawilam tabletki i po tygodniu zaszlam w ciaze o ktorej przez 3 mce nic nie wiedzialam ;) i dziecko mam zdrowe, duze i silne ;) RybksPlum--> moj synek jakiegos wirusa zlapal :/ . Ja okres mialam 22 kwietnia, ale wychodze z tego zalozenia, ze tak szybko nie wroci po odstawieniu tabletek.. Brzuch mnie pobolewa jak na okres a tu nic :/ ani @ ani ciazy :( moze za wczesnie na test .. A co ten wiesiolek daje?? Powie mi ktos?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×