Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość wystraszona27
mi-fa-so lepiej, idź nie ma co czekać nie wiaodmo ile, skoro wiadomo, że starasz się o potmka, upewnij się tylko czy ten endokrynolog ma specjalizację w tym kierunku, niestety zdarzają się przypadki, że lekarze bez specjalizacji przyjmują w prywtanych klinikach pod nazwą endokrynolog, niestety dwukrotnie na takich trafiłam. Twoje obajwy mogą sugerować niedoczynność, także lepiej to skontrolować u specjalisty. Nawet jakbyś dostała małą dwakę eutyroxu 25 i wprowadziłaby Ciebie w lekka nadczynność po 3 miesiąch to lepsze to dla potomka niż nawet minimalna niedoczynność, z tym, że w takich przypadkach mam się nieco gorzej czuje :) A odstawić po kwartale zawsze można z tym, że oczywiście decyzje lekarz podjemie na jego odpowiedzilaność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wystraszona ciekawa jestem co do tyxh twoich objawow bo sporo ciazowych jest:-) Mi fa so tak jak napisala wystraszona najlepszy wynik to 1,0. Ja pisalam wczesniej moje wyniki tsh wczesniej mialam ponizej 1, a teraz jak robilam w kwietniu mam cos ok 1,2, wedlug 2 ginow jest ok bo ft3 i ft4 w normie. Jak prEkroczylby tak jak pisala wystraszona 1,5 to wtedy juz leczenie powinno sie zaczac. Moze w twoim przypadku warto by bylo jeszcze zrobic antyTpo sa to 2 przeciwciala koszt ok 70/80 zl za oba. U mnie dzis 17 dc wczoraj zaczelam z luteina i nie wiem czy glowa mnie bolala po luteinie czy od pogody ktora sie wczoraj zmieniala u nas okropnie rano chlodno w poludnie deszcz i zimno a popoludniu slonko i cieplo. Brzuch mnie boli od soboty jak na @. W dodatku znow sie martwie nasza psinka bo dzis rano mi zwymiotowala zlolta woda z piana a tego tubosa nie dostaje juz od dawna. Ale byla wczoraj chwile u mojej mamy i tam dostala kabanosa choc prosilam zeby jej takiego jedzenia nie dawali i wieczorem zjadla maly platek chipsa co mi spadl i nie zdazylam podniesc bo ona dopadla do niego. Aj wybiore sie z nia do weterynarza co mi dawnej sasiadki corka polecala i wypytam go o wszystko w nastepnym tygodniu bo mezus bedzie mial juz urlop. Bo tak jest taka zywa je normalnie pije zalatwia sie tez normalnie tylko te wymioty mnie martwia. Sorki za bledy ale pisze z tel. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rady:) zmeczona26 - zrobię jeszcze to badania, o których piszesz obdzwonię jeszcze inne przychodnie, może uda mi się szybciej niż na koniec lipca dostać w innej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki… przepraszam, że aż tak długo nie pisałam do Was, ale miałam urwanie głowy… w niedziele goście, a od wczoraj już wróciłam do pracy  moje L4 się skończyło i postanowiłam „wyjść do ludzi” na jakiś czas… no i powiem Wam, że wczorajszy dzień był dla mnie tragiczny… jechałam do pracy tramwajem, bo metro nie kursuje no i się spóźniłam pół godziny, a później było już tylko gorzej… w pracy czekało na mnie surowe powitanie współpracowników… sztywna atmosfera no i ogólnie miałam problem z organizacją obowiązków po takiej długiej nieobecności… no, ale jakoś przebrnęłam (pomijając fakt, że od 14stej już przysypiałam przy biurku) a po powrocie poszłam spać… no i wstałam tylko się umyć i znów spać.. dziś już lepiej ale nie mogę się doczekać już 16stej, a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona26- eh sama chciałbym wiedzieć co mnie dopadło, 31 dzień cyklu i czekam :) byłam przed chwilą u lekarza. Zwolniłam się rano z pracy, nie byłam w stanie wysiedzieć do 16.00, zasypiałam na siedząco, mąż kazał mi iść do lekarza i poszłam... jedyne czego się dowiedziałam, to że mam zaczerwienione gardło, ale to nie powinno powodować takich objawów jakie mam :( a mnie dosłownie pali przełyk, piecze jak..., mam zawroty głowy, całkowity zanik apetytu, nawet po płynie do płukania jamy ustnej jest mi niedobrze. Dzisiaj trzęsę się z zimna i zasypiam na stojąco. Dostałam kilka specyfików na gardło i mam obserwować siebie, jeśli się nie poprawi wrócić na kontrole. Także się nie nudzę. Objawy jak na @ nadal mam, piersi bolą jak nigdy, może przy okazji trochę urosną heh :) Znienawidzony lewy jajnik nadal boli, bez względu na to czy siedzę, czy leżę na wprost, bokiem itd. doszło wczoraj do tego podbrzusze... umówiłam się na wizytę do gin. na czwartek, jeśli@ się nie pojawi idę sprawdzić czy to przypadkiem nie jakieś zapalenie, które tłumaczyło by moje złe samopoczucie jeśli twoja psinka zwymiotowała raz to nie masz czym się martwić, jeśli wymotuje już któryś raz to wtedy warto skonsultować. Moja kicia kilka razy zwymiotowała mi do wanny, na szczęście wie gdzie biec, najczęściej po polizaniu czegoś co kategorycznie jest jej zabronione, np. woda z proszkiem. Ludzkiego jedzonka nie daję jej kategorycznie, po chipsach nawet dzieci potrafią wymiotować, są ciężkostrawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona- a może to pozytywne oznaki:) Ja Dziś byłam po wyniki i najpierw pani w okienku powiedziała że wszystko dobrze. Zazyczylam wizytę z lekarzem. A on powiedział że wyników jeszcze nie otrzymał bo o 12 je wysłali.Ale zadz do laboratorium i beta robiona 27 wynosiła 78 a z wczoraj 348 ale mimo to nadal krwawie czy stoję czy leżę i tak leci. Skan mam w czwartek więc się wszystko wyjaśni.mam nadzieję że się tylko organizm oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ planowo dopiero w czwartek, ale już wiem, że na pewno przyjdzie. Mam typowo bóle podbrzusza na @ :/ ehh nawet mi nadziei nie daje. No cóż, jak się nie uda w tym cyklu to plan na najbliższe cykle wakacyjne jest taki, żeby nie robić testów ovu, nie obserwować, nie nakręcać się, tylko systematycznie co 2 dni przytulanki :) może takim sposobem się uda, jak nie będzie typowego wyliczania. No nic, mogłabym się dopisać już teraz do tabelki z nową datą @, ale poczekam do tego czwartku, choć nie wierzę, że coś z tego będzie. Za dużo objawów na @. No nic, jak to napisała jedna z kobietek na ovufriend co bardzo, ale to bardzo mi się spodobało :) W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Trzymajcie się dziewczyny :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kambel badz dobrej mysli. Musi byc dobrze bo beta ladnie rosnie. Ja to mam pecha. Zjadlam chrupki chyba byly nieswieze bo meza brzuch rozbolal po nich a ja zaraz sensacje zoladkowe bol brzucha zoladka takie mulenie na zoladku i biegunka lekka. Opilam sie herbatki mietowej i kropli zoladkowych i odrobine mi lepiej. Dziewczyny a wy macie jakies dobre sposoby jak wam cos nieswiezego zaszkodzi zeby sie poratowac zeby zalagodzic objawy i zeby bardziej zatrucie sie nie rozkrecilo? Milego wieczoru Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
no ja też mam wszystkie objawy jak na @ nawet mój mąż stwierdził że chyba jutro dostanę @ bo bardzo nerwowa jestem nie wiem czy jutro testować będzie 43 dc najdłuższy cykl miałam 42 dni więc nie wiem sama boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kambel- będzie dobrze, beta rośnie ;) tylko się nie denerwuj, bo to dodatkowo pogarsza sprawę Zaczęłam właśnie plamić, więc jutro czeka mnie spotkanie z @, wygląda na to, że znamy odpowiedź. Przynajmniej będę mogła zażyć wszystkie zapisane przez lekarza leki i szybciej wrócę do zdrowie- to taki plusik sytuacji :) Dziewczyny, teraz ja trzymam za was kciuki :) , koniec skupiania się na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja postanowiłam zadbać o siebie, wracam do fitnesu, idę do fryzjera , kosmetyczki, trochę relaksu mi tez sie należy przecież :) może jakis masażyk :) dosyć schizowania, ja dopiero 2 cykle sie staram, ale to i tak za duzo tego wyczekiwania jak dla mnie, co ma być to będzie :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomnialam dodać że oczywiście jak to ja niecierpliwa nie wytrzymalam do jutra i rano dziś zrobiłam test, oczywiście negatywny :/ także czekam jutro na @milego słonecznego dnia :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Cześć dziewczyny przepraszam że ostatnio tak rzadko zaglądam do was ale już powoli wysiadam :/ Jeśli chodzi o moją @ to sama teraz już nie wiem kiedy ją dostanę rozregulowało mi się wszystko totalnie :/ Nie wiem już nic po prostu nic :( Jedyne co mnie cieszy to pogoda,jest pięknie :D A co tam dziewczynki u was? Jak zdrówko?Pozdrawiam was gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
ja zrobiłam dzisiaj test i oczywiście negatywny też juz nie wiem kiedy powinnam dostać @ niby dzisiaj ale nie zdziwie się jak za kilka dni przyjdzie bo mam mega wkur.a na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. ja tez mam doła. W tym miesiącu jakoś specjalnie się nie staraliśmy, nie wpisałam się do tabelki, ale tak jakoś miałam nadzieję, że dzięki temu stanie się cud i zajdę w ciąże;/;/ ale już mam takie napięcie przedmiesiączkowe i boli mnie delikatnie brzuch, że już się nie łudzę. W końcu jakieś przytulanki były w 9 i 10dc. Masakra, także czekam na okres i wpisuję się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam dola strasznego. Boli mnie okropnie nos w srodku. Bylam rano u lekarza. Kazal mi smarowac mascia trilac bo mam tam podraznienie po katarze alergicznym i jak przez pare dni nie przejdzie to mam przyjsc i na pare dni antybiityk dostane zeby mi sie np wrzod w nosie z tego nie zrobil.od soboty tzn 14 dc pobolewa mnie codziennie brzuch jak na @. Dzis 18 dc wiec przy luteinie za jakies 10 dni przyjdzie @. Testowac nie zamierzam wczesniej dopiero jak okres by nie przyszedl. U nas pogoda taka w miare dosc cieplo ale slonko co jakis czas sie zachodzi za chmury. Milego dnia Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszkowa - wpółczuję takiego "powitania" w pracy kambel - to dobrze, że beta wzrosła, oby jeszcze plamienie ustało, będzie dobrze, musi!! :) Dagietka30 - ja też myślałam o tym, żeby w kolejnym miesiącu po prostu starać się co drugi dzień, a z reszty zrezygnować:) tylko nie wiem, czy tak będę umiała, obudzić się i nie zmierzyć temp;) zmeczona - ja niestety nie poradzę nic na takie dolegliwości, oby wszystkie złe dolegliwości mineły! Dagietka30, czarna8306 -szkoda, że Wasze testy negatywne U mnie dziś 26 dc, inne dziewczyny w takim dniu pewnie już jak na szpilkach siedzą i czekają czy testować czy nie, a ja ze swoja późną owulacją, to jeszcze co najmniej 8 dni spokoju mam;/ chciałabym mieć cykle 27-28 dni, szybciej by się wszystko działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
mi-fa-so a w którym dniu cyklu mialaś owulację i po ilu od niej testujesz bo u mnie by wskazywało że owulka była 31 dc a dziś jest 43 dc to może za wcześnie i test nie wykrył jeszcze się łudzę i pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje miałam najprawdopodobniej w 20 dc, zauważyłam, ze u mnie od owu do @ mija 12 dni (13 dnia po owu dostaję@) , wiec niby termin @ mam 10 lipca, to będzie 33 dc, wtedy o ile nie dostane @ to będę testować dzień później czyli w 34 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zależy ile u Ciebie trwa ta druga faza cyklu, od owu do @, jeśli dobrze liczę to po 13 dniach testowałaś. Dopóki nie ma @ to nadzieja zawsze jest :) Powtórz test za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
dzięki jak nie dostanę @ to dopiero w sobotę zatestuje u mnie z cyklu na cykl przedłuża się o 2 dni więc może za wczesnie zrobiłam test wtedy dopiero w piątek powinnam więc dla pewności zrobię w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Hej sorki że się mało odzywam ale musiałam sobie parę rzeczy przemyśleć po drodze trochę doła złapałam bo trzy koleżanki już się pochwaliły ciążą i trochę mi się przykro zrobiło.Staram się odciąć od tematu ciąży i dziecka już wczoraj miałam podejście żeby jak najbardziej sobie odpuścić zająć się innymi sprawami żeby o tym nie myśleć ale jak dziś się dowiedziałam o jeszcze jednej to znów się przypomniało że nam się nie udało a ten głupi @ się spóźnił i strasznie namieszał. Ja w sobotę popołudniu dostałam ale nie chciałam o tym pisać żeby się nie wkurzać bo starałam się mówić że mnie to nie rusza w ogóle ale jednak ruszyło mocno dziś zmieniam dane w tabelce.Wczoraj miałam taki dobry humor cały dzień myślałam nad wszystkim i postanowiłam że teraz odpuszczam na jakiś czas zależy od siły wytrwania w moim postanowieniu;-) teraz czeka mnie niestety generalny remont i mam całe mieszkanie do poprawki jak to zobaczyłam to aż się rozpłakałam bo tyle kasy już włożyliśmy w mieszkanie i mieliśmy wyremontować tylko salon i przedpokój a w wyszło przez przedpokój że oprócz kuchni mam wszystko do zrobienia łącznie z łazienką ;-( jak tylko na to patrze i sobie pomyśle to mi się chce płakać bo tyle kasy znów pójdzie że teraz w sumie jakbym zaszła w ciąże to będzie strasznie krucho z kasą ;-( narazie odpuszczam sobie postanowiłam co ma być to będzie nie mierzę temperatury staram się nie obserwować śluzu ani tym bardziej robić żadnych testów owulacyjnych to mieszkanie mnie tak załamało ze muszę się z tym uporać.Tyle u mnie jedyne co fajne to ładna pogoda się dziś robi ;-) Kambel super że beta rośnie trzymam kciuki żeby wszystko Millenka przykro mi że ten głupi @ i tobie pomieszał;-( Zmęfczona ja jak mi nie dobrze najczęściej wspomagam się oprócz herbaty miętowej to wcinam MENTOS ;-D i niewiem czemu ale mi pomaga ale już gumy nie hehehe ;-D a co do psiny to moja też czasem wymiotuję więc nie ma stresu Tomaszkowa współczuję 'miłego powitania" niestety tak reagują na zazdrość Dagietka i Czarna przykro mi z powodu testu ale póki nie ma @ jest nadzieja;-) później zmienię tabelkę miłego ciepłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1dziecko................04.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
mi-fa-so wytrwałości;-) mam nadzieję że zobaczysz upragnione dwie kreski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Wystraszona trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to @ przyszła wcześniej niż myślałam, bo nie jutro, tylko dziś. Dokładnie cykl trwał 25 dni. Cieszę się, że mam tak krótkie cykle. Nowy cykl, nowe nadzieje :) Następny cykl 28.07.2013 zaraz dopisuję się do tabelki z nową datą:) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.07+26 = 23.08.2013 + 26 = 18.09.2013 +26 NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko................22.06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki dziewczyny nie wiem czemu 3 razy się dodało, już zgłosiłam 2 do usunięcia. Mam problem z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×