Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Dziewczyny tak mi przykro że narazie się nie powiodło. Trochę rozumiem was choć niby mi się szybko udało (5 cykl) jednak jak już postanowiliśmy się postarać o nowego członka a przez kilka miesięcy nadal regularnie dostawałam @ to szlag mnie trafiał. I w marcu dałam sobie spokój, przestałam obliczać i obserwować siebie. I jakby cud się zdarzył bo 2 maja powinnam dostać kolejną @ a jej nie było. Nadal jednak utrzymywał się ból podbrzusza więc myślałam że może się spóźni ale doszedł jeszcze ból piersi i wielkie zmęczenie. 6 maja zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Potem lekarz potwierdził - 5 tydzień ciąży. Sama trochę w to nie wierzyłam ale czasami warto trochę odwrócić swoje myśli od tego tematu i nie nakręcać się aż tak bardzo bo w końcu człowiek w głowę by dostał. Ja cały czas śledzę wasze wpisy, jestem dobrej myśli i trzymam za Was kciuki. A jak się czują dziewczyny które są w ciąży? Jak znosicie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam was po mojej długiej nieobecności, staram się czytać w miarę regularnie. Przykro się czyta o @ i różnych problemach :( Nigdy bym nie pomyślała, że zajście w ciąże może być takie trudne... ehh W tym miesiącu starałam się tyle nie myśleć, trochę odpuściłam. Przypomnę - w zeszłym cyklu jajniki miały wygląd policystycznych, żadnego dominujacego pęcherzyka, owulacji też nie było, hormony baaaardzo rezregulowane (stosunek LH do FSH 3:1, gdzie norma to 1:1)... byłam zalamana, wypłakałam się niesamowicie... Lekarz myślał już o laparoskopii, wspomniał też o klinice leczenia niepłodności... chociaż to wydawało mi się zbyt dalekim posunięciem gdyż tabletki odstawiłam 6 miesięcy temu a staramy się o maleństwo 3 miesiące, więc w zasadzie krótko. Zdołowana byłam bardzo :( Myśl nieposiadania dziecka mnie wyniszczała.... Dziś byłam na usg i się okazało, że mam dwa dominujące pęcherzyki 21mm x 21mm i 22mm x 17mm, endometrium 9mm. zaskoczona byłam totalnie.... lekarz też... Kazał nam dzisiaj i jutro działać:) W piątek też idę na usg aby potwierdzić czy pęcherzyki pękły tj. czy była owulacja. Bardzo polecam monitorowanie cyklu, co prawda trochę jest to kosztowne ale myślę, że warto. Cieszę się, że przybywa nowych przyszłych mam:) Jest Was już 8:) To my zaczynamy działać i następnie czekamy na efekty... Wpisuję aktualne dane do tabelki NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 Westa i Hestia.......30................1 cykl.................1 dziecko ...............24.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
trzeba się pozytywnie nastawić i skorzystać trochę z ładnej pogody, trzeba się trochę poopalać puki w ciąży nie jesteśmy :) dzięki za kciuki, ja też jestem z wami :). Dzisiaj wcale się nie dziwię, że tak mnie jajnik boli od połowy cyklu (chociaż mógłby już przestać), dosłownie mnie dzisiaj zalało, bóle podbrzusza niesamowite, pierwszy razy w życiu nospe kupiłam i na dodatek nie działa. A ostatnio żaliłam się, że mam jedno dniowe niby okresy, to teraz mam za swoje, nie ma co igrać z losem :) Dostałam nauczkę za to marudzenie. Także teraz pięknie zaczynam nowy cykl zwijam się z bólu. Ja odpuszczam całkowicie, oficjalnie oświadczam, żadnych testów do dnia planowej miesiączki tzn. nawet do 5 dni po jeśli nie pojawi się do 34 dnia cyklu dopiero zaczynam testować. Kto teraz testuje na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
ja ale dopiero w sobotę chyba że prędzej przyjdzie @ bo dzisiaj testowałam i negatyw ale @ też brak więc czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
wiecie co ja dziś tak strasznie narzekałam na swój los a niedawno oglądałam wiadomości i zobaczyłam jakie tam ludzie mają problemy to sobie pomyślałam że ja to jestem totalnie głupia ;-( narzekam że mi ciężko a co mają powiedzieć inni normalnie mi teraz wstyd... Klasyka a jak wygląda monitorowanie cyklu?bo kilka osób już o tym mówiło ale nikt nic głębiej?jak wygląda takie badanie i jak często chodzisz na to monitorowanie w jednym cyklu?i jeszcze jedno pytanko ile mniej więcej kosztuję bo napisałaś że kosztowna sprawa? pytam z ciekawości bo już tyle razy mi się obiło o uszy ale nic więcej tyko że monitoruję się swój cykl żeby zobaczyć kiedy owulacja Czarna trzymam kciuki cały czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
dzięki niulek x no czas pokaże ale jak się na coś czeka to czas się wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek monitoring to nic innego jak usg dopochwowe. Chodzisz co kilka dni w okresie plodnym by zobaczyc czy sa pecherzyki jak rosna czy pekaja jak endometrium wyglada czy jest prawidlowej grubosci itp. Przewaznie ok 3/4 razy sie idzie. U mnie koszt jednej takiej wizyty monitoringu to 70 zl wiec monitoring cyklu gdzies u mnie to cos w przedziale 210-280 zl w miesiacu.np przy clo ( leku wspomagajacym owulacje) monitoring jest niezbedny. Sprawa dosc kosztowna bo czasem do tego trzeba oznaczyc odpowiednie hormony, lub potrzeba obserwowac cykl kilka miesiecy.mnie to tez czeka. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona już wszystko o monitoringu napisała. Jest to właśnie usg. Ja akurat chodzę dwa razy w cyklu, np. dziś tj 13 dnia miałam przyjść (poprzednio byłam 12) a teraz 15dc bo dziś pęcherzyki były dojrzałe i 15dc powinno już być po owulacji. Dzisiaj zapłaciłam 110zł za wizytę... w piątek zapłacę pewnie 50zł (mam nadzieję). Warto iść bo przynajmniej wiadomo co tam się w środku dzieje. Któraś z Was pisała, że ma problemy z hormonami, wtedy niezbędne jest takie badanie. My już dzisiaj po starankach :D Kolejne jutro rano jak wcześniej wstaniemy :P a później wieczorem... Wymęczę męża... ale szczerze wam powiem, że nie lubię takich zbliżeń nastawionych na rozmnażanie :P W głowie jednak coś siedzi i nie ma już takiej przyjemności... Dziś w ogóle ochoty nie miałam... ale w końcu lekarz zalecił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane Staraczki:* Czytam Was cały czas i trzymam kciuki, ale Syn mi w dzień śpi tylko pół godz., więc pisanie czegokolwiek graniczy z cudem;P Teraz poszedł do swojego pokoju i się bawi, a ja siedzę cichutko,żeby mi tu nie przylazł i nie ciągnął ze sobą;PPP Okropna jestem;PPP U mnie okey, choć zaczęły się mdłości głodowe, a jeść za bardzo nie mam chęci...A jak jem to kaloryczne dania;P No i non stop jestem zmęczona... Zaraz dokończę, bo Szogun wrócił;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
a ja się Wam pochwalę radosną wiadomością!!! (nie, nie w ciąży póki co nie jestem, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :D ) wczoraj obroniłam dyplom na uczelni!!!! jestem już mgr :)))) wreszcie po 7 latach :D dlatego ma radość nie zna granic :D hurra!!!! teraz będzie się można spokojnie skupić na powiększaniu rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzikidzik - serdeczne gratulacje !!! Twoje zdrowie :) Bo właśnie piję schłodzone piwko po tak upalnym dniu :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Słuchajcie. Okres miałam dostać 8-9 lipca, a dziś dostalam plamienie.... Takie brązowe tylko... Moze to plamienie implementacyjne....Ja wiem, że to takie wróżenie z fusów. Nigdy nic podobnego mi się nie zdarzyło. Plamienie owszem, ale rowno na dzien przed okresem. jak w zegarku.... Kurcze, strasznie mnie to męczy i sfrustrowana jestem. Bo się człowiek wsłuc***e, zastanawia nad każdą zmianą w samopoczuciu i ukłuciem wewnątrz. Mam trochę dość. Męczą mnie już te starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Kafeteria mnie ocenzurowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki-dzik - serdecznie gratuluję mgr :) u mnie już 8 lat po :) całkiem możliwe, że to plamienie implantacyjne; miałabyś fajny prezent, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój, chyba sezon urlopowy się rozpoczął :) Dagietka30 - przykro mi z powodu @, ale tak jak piszesz, fajnie, że masz krótkie cykle, wszystko szybciej się dzieje, powodzenia w następnym cyklu! :) Klasyka - powodzenia:) oby działania były owocne :) wystraszona27 - szkoda, że @ przyszła dzikidzik - gratulację Pani Magister :) a jak plamienie? ustało? u mnie 28 dc, 8 dzień po owulacji, nie nastawiam się, nie nakrecam, nie doszukuję się znaków, po prostu czekam, jeszcze parę dni. No ale oczywiście wielka nadzieja głęboko w sercu jest, jak co miesiąc :) oj chciałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Cześć Dziewczyny;) Mała aktualizacja bo ostatnio brak sukcesu:P NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 wystraszona27......27.................1 cykl...................1dziecko...............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 dziki-dzik...............26................5 cykl.................1 dziecko................08.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzikidzik- gratuluje Ci bardzo zdania magistra! Macie racje, że nic na siłe, ale to chyba tak nie idzie nie? :) ja np cały czas o tym myślę... Ale... Jak wiecie w tabeli mam planowaną @ na 3.07 dziś jest 5 a @ nadal brak, strasznie swędzą mnie sutki i ściemniiały... ale test negatywny,.. i co tu myśleć? Chyba przyjdzie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Wszystkim nowym planowym mamom serdecznie gratuluję!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki i zly dzik
U mnie niestety od dziś @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej u mnie nadal cisza ale wczoraj mnie korciło i miałam ostatni test owulacyjny i tak sobie zrobiłam bo byłam ciekawa co wyjdzie i wyszły dwie tłuste krechy i teraz nie wiem czy jakiś problem z hormonami czy rzeczywiście testy owulacyjne wykrywają prędzej ciążę niż testy ciążowe i po co ja go robiłam? jutro 46 dc i zrobię znowu test ciążowy w poprzedniej ciąży w tym dniu już miałam dwie krechy na teście zobaczymy trzymam kciuki za resztę kobietek dziki-dzik gratuluję magistra i przykro że @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, raczej wracam w wasze szeregi...Niestety nie widać zarodka, co oznacza,że albo ciąża obumarła, albo jest wcześniejsza...Znam swój organizm, więc raczej to pierwsze(bo ja miałam bardzo regularne cykle):/ Trudno, nie załamuję się, bo i tak niczego nie zmienię...Za tydzień wizyta, a potem zobaczymy.Statystycznie musiało mnie to spotkać...Ale natura przecież wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - bardzo mi przykro, aż mnie coś ścisnęło za gardło. Dobrze, że się nie załamujesz, ale to zawsze jest spore przeżycie psychiczne mimo wszystko. Wierzę, że jeszcze wszystko bedzie OK po wizycie w następnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ostatniej wizycie u nowego lekarza nie łudzę się ciążą, ale czekam na @, żeby móc jak najszybciej zrobić badania w nowym cylku i przystąpić do działania / leczenia. Mam nadzieję, że tak jak poprzednio dostanę już normalnie ok. 28 dc. Dziś mam 22 dc i powoli odczuwam już objawy @ więc jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatko, mówię sobie,że jakby miało urodzić się chore i potem cierpieć:( To lepiej jeśli organizm sam zadecyduje...A mam Synka w domu, więc jakoś mi tak raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- to moze rzeczywiscie pokazuja ciaze... zrob ciazowy i mpoze pochwalisz sie radosna nowina rybkaplum- strasznie mi przykro:( dobrzee ze sobie radzisz jestes twarda kobieta jak ja... w lutym moje serduszkpo obumarlo w 12 tyg ciazy :( ale tez dalam rade i na dzien dzisiejszy jest ok :) a co ja mam myslec o tym ze okres sie spoznia testy negatywne a na dodatek te piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psikoniku, a jaki mamy wybór?Trzeba się jak najszybciej pogodzić i żyć dalej, bo rozpacz niczego nie zmieni...Lżej mi,że nie jestem w tym sama,że inne kobiety potrafią zrozumieć co czuję i co przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko ja sie pocieszam tym ze mam juz swojego skarba :) coreczke 2 letnia.. teraz za dwa miesiace miala by rodzenstwo no ale widocznie organizm tak chcial byc moze urodzilabym chore dziecko i nic na sile... czekam dziewczyny na wasze opinie odnosnie mojej @ i tego ze testy negatywne... wczoraj rano bolal mnie brzuch i juz myslalam ze @ ale przeszlo bokiem teraz tez mnie caly czas pobolewa podbrzusze ale poki co mam tylko sluz ktory wyglada jak sciete bialo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchodze od zmysłów... jak nie jestem w ciąży to niech chociaż się ten @ pojawi to będę pewna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Rybko bardzo współczuję :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×