Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

No to AS do jutra urodzisz ;) Super ;) Życzę Ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu :) Co do tej dziewczynki to naprawdę jej bardzo szkoda, kurcze że też takie przypadki się zdarzają, też się o to strasznie martwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Hihi..no widzisz..tak to jest gdy sie nie zna..ale mala super wiec nie wazne czyja:) wszystkie dzieci nasze sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Witam wszystkie, fajnie, że kolejna dołączy do mamusiek :P A ja nie mam fb jakoś mnie to nie wkręciło:) Ale mam pytanie do tych, które już mają dzieciątko. Wiem, że krwawienie może trwać cały połóg, czyli niby te 6 tygodni, no u mnie na szczęście się kończy. Ale ile czasu krwawiłyście po nakarmieniu maluszka? Ja po każdym krwawieniu zakrwawie, czasem mocniej czasem lżej i interesuje mnie czy tak będzie dopóki nie skończę karmić czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra mówi że szybciej sie dochodzi do siebie jak sie ćwiczy mięśnie kegla :) ona miała krwawienia około 2 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Bardzo mi miło Was poznać dziewczyny :) jednak fajna sprawa to całe fb ;) Mąż z kolegami zaczyna remont a ja z małym przerażeniem na to wszystko patrzę spoglądając za okno i widząc że będzie dziś raczej upalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Corcie, dzadzą radę, też miałam remont w te upalne dni... Liliana, właśnie jak to jest z CC, meza nie moze byc wtedy przy nas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) mam pytanko, moze mimktoras napisze jak nauczycnlub przekonac maluszka do picia z butelki? Mojemu maluszkowi coraz bardziej dokuxza kolka, a ja nie moge mu nawet herbatki podac bo sie denerwuje imjeszcze bardziej placze jak mumprzykladam butelke.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka to jednak przekonałaś się do herbatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja połozna mówiła ze w pierwszych tygodniach , dnaich połogu przy karmieniu krwawienie właśnie się zwiększa poniewaz macica pod wpływem wytwarzanych hormonów szybciej się obkurcza i oczyszcza.i to jest prawidłowe nie wiem jak to po sn , ja po cc krwawiłam ok 4-5 tyg. potem lekkie plamienie i tak się zakończyło . co do butelki i przyzwyczajenie nie pomogę moja córa lubi i butle i cyc atak samo od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera no nie męża przy cc nie może być niestety wielka szkoda ;( ciekawe dlaczego bo wiem że na klinicznej moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Maz jest z toba.na.trakcie.porodowym..moj przynajmniej byl..bo.zanim zabiora cie na sale operacyjna ktora byla.zaraz obok pokoju w ktorym lezalam musza zalozyc cewnik zrobic ktg i ogolnie mowiac nie spiesza sie ..trzeba czasem poczekac na.anetezjologa..i tam jestes z mezem..dopiero na sale opetacyjna wioza.cie sama a maz czeka przed sama sala i odrazu wodzi dziecko..polozna wyniosla nikusia tylko zdazyla go ubrac:) i zaraz robila zdje mojemu mezowi z Nikusiem..potem go.znow zabrala na.sale operacyjna do mnie..i z sali wynechalam razem z dzieckiem zabierajac meza z pod drzwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Aha a.co do krwawienia.ja oczyszczalam sie dosc szybko bo ok 2 tyg i byl juz ok..ale.przy karnieniu mialam strasznie bolesne skurcze macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Dzięki kiwoszka, podejrzewam, że przy sn sprawa wygląda podobnie :) Jak mam okres to zawsze czekam aż się skończy a co dopiero teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem z okolic Pucka i jestem w 32 tygodniu ciąży i właśnie zamierzam rodzić w Wejherowie , tym bardziej że pracuję tam mój lekarz dr. Żabiński i muszę całą ciąże brać zastrzyki z Fraxiparyny ponieważ to moja czwarta ciąża ale trzy poroniłam w wczesnych tygodniach . Ogólnie bardzo boję się porodu i krwotoku przy nim te zastrzyki to są na rozrzadzienie krwi choć pytałam się lekarza czy może wystąpić krwotok po nich to twierdzi że nie a czy jakaś dziewczyna bierze te zastrzyki a teraz to też trochę mam stracha po tej aferze z 15 latką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie była nieco inna sytuacja przy cc niż u Lilianny . Bo do męża zadzwonic wogóle nie zdążyłam tel. mi padł na tej patologi;( cewnik i ktg tez na patologi mi załozyli i z lózkiem pojechałam na salę . i wyjechałam bez małej bo jak pisałam na 2 godziny zabrali mi ją:( i bez meża bo go nie było i nie poinformowany był . dopiero koło 12 się zjawił jak odwiedziny są i nas szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
No mnie też bolało podbrzusze przy karmieniu jakiś czas ale teraz przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Paulusek to jest wszystko dobrze tak nasz organizm naturalnie się pozbywa tych resztek oczyszcza się poprostu , ja jak karmiłam na początku połogu to mnie nawet bolało jak przy okresie. quo witaj , nie mam pojecia co to za leki nie brałam i nic o nim nie wiem moze dziewczyny cos podpowiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Quo..niestety ja tylko d*phaston bralam na podtrzymanie ciazy..tego leku tez nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
As ..a jjak u ciebie sytuacja??rozkreca sie cos?? I ciekawe co tam u juz nie gosc..co jej gin powie na wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chwilkę zdrzemnęłam :) nic poza sączeniem się śluzu nie ma. Bolec też nie boli :) no czekam na powrót Już nie gościa :) bo miała sie dowiedzieć odnośnie tego położenia pośladkowego, ale dziewczyny już rozwiały moje wątpliwości :) ale wiedzieć jeszcze z jednego źródła też będzie fajnie :) Poza tym nie mogę się doczekać 16 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 witaj, z jakich ok z tego Pucka jesteś? Bo ja tam mieszkałam wcześniej ;) dlatego tez rodziłam właśnie w Pucku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek Jak mus to mus :-) Kiwoszka a jaich butelek uzywasz, moze ja mam jakies zle kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak - mąż o 16 wraca, wsiadamy w autko i jedziemy :) może Juz nie goscia zostawili w szpitalu i może gdzieś się na korytarzu spotkamy (niestety nie mam jej na fb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam Kamka tylko tommy tippe wg mnie najbardziej przypominają pierś i mają te antykolkowe wkłady. są super jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×