Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

a tez sie leczyłam u ginekologa endokrynologa w gamecie w gdyni , co tez nie małą kasę kasował;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na córcię, mi po urodzeniu wyszło że mam raka jajnika, usunięto go wraz z przydatkami i później miałam chemioterapię, ale chemia ponoć nie daje bliźniaków, u męża są bliźniaki więc pewnie dlatego i ja je noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka, no to tak jest właśnie. Ja o moją pierwszą córcię starałam się dwa lata, ale to może była też kwestia innego partnera, sama nie wiem.W każdym bądź razie teraz naprawdę myślałam że nie zajdę prędko a tu bach od razu więc byłam w wielkim szoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Kiwoszka, ja właśnie w tej klinice u pana Ś. prowadzę ciążę ;) To jedyny lekarz który mnie zrozumiał i fakt, bierze 150 za wizytę bo taki cennik w tej klinice ale nie żałuję tych pieniędzy, wiem że z dzieckiem jest ok, gdy coś jest ze mną nie tak wypisuje skierowania (na fundusz) bym się przebadała itp Zależało mi na tym by moją ciąże prowadził ginekolog endokrynolog z wiadomych powodów, i dopiero jak zaszłam w ciążę odkryłam gametę ;) bo na fundusz nie miałam co liczyć że bez probłemu się dostanę :/ (tak to dziwne bo ciąża, ale dzwoniąc w styczniu chcieli mnie zapisać na...maj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla mne to była niespodzianka bardzo jednak miła;) pamiętam do dziś swoje zdziwienie gdy sprawdzałam wynik beta hcg e necie laboratorium brussa ma tą opcję bo mi si eokres spoznial bylam pewna ze to znow zaburzenia jakies , a tu zamiast zera trzy cyfry 260 chyba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Tinneraa, jesteś mega szczęściarą :) gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka, no pomimo mojego nie starego wieku, troszkę w tym życiu się nacierpiałam, ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :) Kiwoszka, to tak samo ja, tylko ja to szłam od razu do ginekologa bo mój rak też się tak wtedy objawiał że test pokazywał że jestem w ciąży, więc ja musiałam mieć tą pewność że tym razem to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Dziewczyny, a jak Wasza reakcja na wiadomość o tym że jesteście w ciąży? Ja miałam dystans bo druga kreska była strasznie blada, następnego dnia BHCG i wynik, wyszłam uradowana i skacząca do nieba, a po wizycie od lekarza jak mi pokazał malutką kropkę i bijące serduszko to nie mogłam się uspokoić od płaczu, łzy mi same leciały w drodze do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na córcię ja chodziłam do doktora Tomasza S. pieniedzy tez nie załuje z tym ze uwazam ze np. kazda wizyta monitoringu cyklu 5 minutowa 120 zł to przesada powinien mniej kasowac :) ale ogólnie wyprowadzil mnie z niedoczynnosci i ciaza była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Córcię, ja też nie mogłam uwierzyć zwłaszcza że mi najpierw test pokazał jedną kreskę, po chwili dopiero były dwie, więc zrobiłam przez weekend 4 testy :D a wtedy po weekendzie jak najszybciej do ginekolog :) i pełnia szczęścia :) co prawda na 3 wizycie dowiedziałam się dopiero że to są bliźniaki wtedy to zaskoczenie niesamowite, ahh jak sobie o tej chwili pomyślę... aż łzy w oczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
CzekamNaCorcie..przytylam 20kg potem zaczelam sie leczyc i nie chudlam ale przestalam tyc..wczesniej tylam od mysli o jedzeniu..jadlam tak malo ze.moj maz nie mogl patrzec jak sie glodze a ja i tak nie chudlam..terapia z dietetykiem dala tylko 5 kg mniej..dopieto glodowka o.wtedy zjechalam 14 kg..:) ppzniek powolutku znow dobieralam ale nie wrocilam juz do wagi wyjsciowej co nie zmienia faktu ze zachodzac w ciaze mialam spory nadbagarz..za.to w ciazy eutyrox i ciazy daly dobry efekt bo na dzien dzisiejszy czy 33tydz mam tylko 6kg do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak , ale dałas radę , w mojej najblizszej rodzinie tata miał raka , na szczescie jest4 lata po operacji i jest zdrowy wyniki itp dobre ale pamietam jak bardzo to przezywałam , co dopiero przezyc to na samym sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ktoś gdzieś pytał o przyśpieszenie porodu:P Nie wiem czy u mnie zadziałało akurat to, ale dzień przed skurczami zjadłam zupke chińską kurczaka curry:P Na drugi dzień rano dostałam biegunki i skurczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Tinneraa ale jesteś szczęsciara i twardziocha! ! Ten jajnik zrobił dobrą robotę- nie dość że w ciąży to jeszcze bliźniaki! rozkosznie :-) w ogóle bardzo fajnie , że udało się wszsytkim Dziewczynom zajść w ciążę, które mają problemy z tarczycą! W ogóle dużo kobiet z tym ma problem, to fakt. Lilianna, to faktycznie masz genetycznie duże dzieci, a mama CIę rodziła naturalnie skoro miałąś ponad 5 kg?? Już nie gość, to Ty się długo "sączysz" Czekam Na Córcię, bo na NFZ to musisz planować pół roku wcześniej zapisując się ze za te 6 miesięcy będzie się w pierwszym miesiącu ciąży :D:D a jesli chodzi o informację o ciąży to po poronieniu podchodziłam już ostrożniej do tego co widzę na teście, badaniu bety, dopiero jak zobaczyłam fasolkę na ekranie i jak bije serduszko to skakalismy w niebogłosy. Zazdroszcze Wam ze slyszałyscie tak szybko serduszko... Mój lekarz nie ma takiego sprzętu zeby mi pokazał... dopiero usłyszałam w 14 tyg i potem na połówkowym... W sumie lekarz dobry ale sprzęt to ma s**t... bo taka prawda... mały ekran, same chmury na nim heheh, bez głosu... no ale on co tam ma widzieć to widzi... a jeśli chodzi o ten olejek rycynowy, to pewnie macie na mysli efekt rozwalniający??? też słyszałam ze biegunka moze spotęgować i przyszpieszyć akcje porodową. jak któraś ma ochotę to ponoć mocny jest senes... za przeproszeniem "robi się dalej niż widzi" heheheh, ale mowię ze ja nie probowałam bo jeszcze nie czas, ale przynajmniej lewatywy nie trzeba robić . ale tak na poważnie to jest to silny srodek i brzuch potrafi tak boleć ze oczywiście nie byłoby to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Dziewczyny, a czy podczas porodów bobasy się ruszają w brzuchu? znaczy jak wychodzą już przez drogi rodne, to czy kopią itp???? I jeszcze sprawa z matą oddechową, czy ktoś coś slyszał zę z kolei ktoś chciałby odsprzedać??? chcialam przypomnieć, bo już dawno o tym pisałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Już nie gość no tego Ci naprawdę życzę :) z czujesz w ogole zeby malutka miała główkę już ku wyjściu czy jak to jest?? Aha i pamietacie jak pisałam już dawno temu o tem bobasku które przysżło na swiat przed 30 tc?? To okolo tydzien czy połtora temu dowiedzialam sie od cioci ze bobas na tamten czas był w inkubatorku , ale teraz co sie z nim dzieje to nie wiem. Wówczas nie było wiadomo czy jesszcze bedzie wszystko ok. Zapomniałąm o tym zupełnie napisać , a chciałyście wiedzieć jak czegoś się dowiem. Zupełnie wyleciało mi to z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Emi..niestety mama rodzila mnie naturalnie..nie chce wiedziec co przechodzila przez te ponad 24h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Matko... już 4 kg przeszło urodzić to jest koszmar a co dopiero jeszcze z nadwyżką kilogramową! a rozmawiałyście w ogóle z mamami swoimi o porodach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem co czuje :P znam cudowna dziewczynke ktora urodzila sie w 1 tydzien 7 miesiaca teraz ma lat 6 i jest cudownym dzieckiem po urodzeniu byla w inkubatorze i wszystko skonczylo sie cudownie :) zadnych skutkow ubocznych pomimo ze tak sie spieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
już nie gość, no ta Dziewczyna ( z resztą myślę że ją ją znasz) urodzila tez coś okolo 26 -27 tygodnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
a tak w ogóle offtopowo, wkleję Wam coś :) posłuchajcie tej piosenki, jest baaardzo mało znana, ale nazwyraz wzruszająca! i te słowa!!!! Mi się łzy cisną do oczu jak tego słucham... tak jakby była dedykowana naszym Maleństwom! :) zobaczcie same - http://www.youtube.com/watch?v=W-xmLD85M8o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Już nie gość, Ewelina by to zaśpiewała... mmmm.... pięknie by jej wyszło....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×