Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość myszka 1234
jakis spokuj i cisza na tym naszym forum czyzby nasze oczekujace na maluszki mamy pojechaly do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
ja tam bym zajrzała i obejrzała profil,przynajmniej przestala bys być wirtualna postac i nabrala realnego wizerunku:) hmm..fakt,ze już nie gość to się rozpakować nie spieszy:)ale tak czy owak gora tydz jeszcze pochodzi i jeśli nic się nie wydarzy to poloza ja do szpitala..miejmy nadzieje,ze jej maluszek zaoszczędzi jej tej atrakcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Myszka nie kracz, bo znów będzie atak troli od cesarek i tych co chcą udowodnić że ten szpital to zło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
lilianna ja prubowalam nacisnac bo masz napisane lilianna kaminska ale tam nic nie wyskakuje a szukalam na znajomych to jest pare takich osub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
a ty jestes z weja lilianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam do pro feminy w szpitalu waga była podobna . a to sie ziewczyny na fb zobzczyły fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jesstem :) zobacze co jutro powie ginekolog bo juz mi nie jest do smiechu jestem znudzona nie potrafie tak siedziec w domu i nie robic nic:( no ale troszke posprzatalam w domu wiec chocoaz troche porzytku a tak to bez zmian raz skurcze sa za chwile cisza :( no dzis mi jest niedobrze cały dzien i wgl nie mam apetytu :( a ogladalyscie filmik co camiliana dla linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze jestem :-) moje maleństwo szaleje teraz w brzuchu :-) i chyba jej tam dobrze :-) wiecie że wracają upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dni czeka się na wypis? bo zastanawiam się czy jak jutro pójdę to już będzie, wyszłam we wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa a Ty nie powinnaś się oszczędzać? Jutro pogoda nie będzie sprzyjać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to.nas nie strasz :-) trzeba odpoczywać :-) nawet ja w upalne dni bardziej na siebie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS chociaż z chęcią bym się ruszyła, no ale wiadomo :( ciągle chce mi się spać, luteina tak może działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy luteina ale mi też chce się spać i jak się nie położę w ciągu dnia jestem nie do życia. Może wina pogody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka-pochodze z Weja ale 4 lata temu kupiliśmy dom w Strzebielinie żeby dzieciaki mogly pochasac po polach :)..w nawet nie sprawdzałam jak pokazalo moje dane w konkursie w każdym bądź razie w komentarzu pod postem na Fb ze wyniku już sa ogłoszone znajdziesz mnie ..a jak mnie już znajdziesz to się odwezwij jeśli oczywiście masz ochote:) już nie gość .. tez jestem ciekawa co jutro powie lekarz i jaki ma pomysl na ciebie :) As a ty znamy jeszcze chwile posiedz bo jak obie z już nie gość pojdziecie to znow aktywność spadnie i takie obserujace trole będa wpadac by prowokować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As ale ja bym mogla cały dzień spać, więc nie wiem :) Liliana a co to był za konkurs? Masz jakiegoś linka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszlam ze szpitala w czwartek, a moj wypis byl do odebrania wczoraj, wiec prawie tydzien. Nie spiesza sie panie w sekretariacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinnera wpisz Pamietnik Mamy bog..i tam znajdziesz konkurs pod patronatem Pracowni Babcinej Poscieli..:) w konkursie mozna bylo wygrac zestaw. Poscieli ,poscieli do kolyski,rozek z kolderka,rozek babciny..no i udalo mi sie zajac trzecie miejsce( przepraszam za przechwalke) z czego bardzo sie ciesze bo nie sadzilam,ze mi sie uda ale.moj maz byl pewien..ehh dobrze ze.jest ktos kto.w nas wierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Kamka a jak.waga przy urodzeniu twojego maluszka w porownaniu z waga z ostatniego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa mialo byc blog a nie bog..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Liliana!! :) no naprawde super, ale na fb i tak nie wiem ktora to TY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dziekuje bardzo:) jakos ostatnimi czasy poczucie wlasnej wartosci strasznie mi spadla za.sprawa choroby mojego synka i czasem kilka milych slow dodaje na.chwile znow skrzydel:) No.to.dziewczyny tez sie pokazcie tak.bardziej realnie sie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dobrej nocy..zakceptowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana Ostatnie USG wykazalo, ze maluszek wazy ok. 3, 5kg , natomiast waga urodzeniowa wynosil 3750g więc roznica nieznaczna. Mysle, ze jakby wazyl tak jak na usg to tez by tak bolalo ;) Tez chce was zobaczyc , pokazcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tu sie pokazemy to kazdy kto zaglada na forum zobaczy nas na fejsie :/ no ale do liliany zaproszenie wyslac mozemy i poprosic zeby nam siebie przedstawila hehe co ty na to liliana140?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Juz nie gosc..jak najbardziej tak:)..Kamka pisalam.kawalek wczesniej jak znalezc mnie na fb czyli na Pamietnik Mamy Bolg pod ogloszonymi wynikami konkursu w komentarzach mnie znajdziesz ..a wiec ludziska zagladajacy na forum beda znajdywac mnie bo wiedza jak mnie znalezc wy zostajecie anonimowe..na fb mozna dalej sie odnajdywac:) co bardzo cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×