Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

kamka28 moja położna poleciła tę butelkę. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://static.ebobas.pl/img/users/32165/galleries/62415/32165_62415_13500419850867_bc923cc73d5a3aa4f25de640816d03c45f7cc52b-w602.jpg&imgrefurl=http://ebobas.pl/forum/read.php?117,790920&h=451&w=602&sz=61&tbnid=Q46JYdunoKKw6M:&tbnh=90&tbnw=120&zoom=1&usg=__zIaL6M9dj69HFeCO1q5icWAp4G4=&docid=b2WHm7fdw8ed5M&sa=X&ei=KXz7UbnAKImZtAbbq4D4Bg&ved=0CFQQ9QEwAw&dur=1853 mówi że nie oducza bobasa ssania tylko wręcz uczy go poprawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że niedługo będę mogła się z wami podzielić wrażeniami z pobytu w Wejherowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.... ja od kilku dni mam takie dziwne uczucie... jakby drżenie lub wibracje w brzuchu bądź gdzieś koło jelit czy w macicy nie jestem wstanie zlokalizować tego odczucia , nie wiem czy to jakiś objaw czy mam już paranoję, miałyście tez coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
AS1985, trzymam w takim razie za was kciuki :) Camiliana, ja również mam podobne odczucia co do brzucha ale nie przejmuje się tym, jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Tinneraa dzięuję za zaproszenie :) faktycznie fajnie Was zobaczyć :) As super że zaczyna się już u Ciebie, a czop miałaś podbarwiony krwią? czy może tylko taki "glutek"?? Kiwoszka, wysłaąłm Ci również zaproszenie :) quo witaj na forum! fajnie że teraz jesteś w tak zaawansowanej ciąży :) to straszne co musiałaś przeżyć w poprzednich ciążach, ale teraz ciąża i bobasek są najlepszą rekompensatą :) Lilianna ja też brałąm d*phaston przez pierwsze 3,5 miesiąca ciąży- włąśnie z powodu wcześniejszego poronienia. a czy masz obok siebie kogoś do kogo mozesz się przytulić czy też mieć wsparcie? BO z tego co pamietam męza nie ma jeszcze, ptawda??? Już nie gość chyba pojechała na porodówkę, nie widziałam jej na fb żeby była aktywna a i na forum nie wypowiadała się , więc może coś się u niej zaczęło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Całkiem możliwe, oby wszystko poszło dobrze :) a takie pytanie z innej beczki, będziecie swoim córciom przekuwać uszka? Jeśli tak to w jakim wieku najlepiej to zrobić i gdzie? Ja czasami myślę o tym, nie mam na to ciśnienia ale dobrze znać opinię innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi1986 wczoraj wieczorem podczas kąpieli był glutek, a dziś rano "chluśnięcie" i teraz sączenie. Skurczy nie mam, nic nie boli, ale za to Mała się wierci :) zanim pojadę do szpitala to jeszcze wezmę szybki prysznic ;] Jeśli chodzi o butelki to mam w razie czego jedną aventa i jedną tommie tippie :) Chciałam też pochwalić moja panią dr bo na wizycie mówiła, ze "już coś zaczyna się dziać" i rzeczywiscie coś zadziałało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Emi..niestety jestem sama znaczy z.dziecmi ale.to nie to samo co maz:( wroci dopiero na.koniec sierpnia albo dopiro na.porod..a.wyjechal na.piczatku lipca..niestety przyjezdza tylko na tydzien..porod bedzie jedynym momentem gdy bedzie dluze ale i tak tylko ok 2 tyg po porodzie i tak po cc zostane sama bo nie mam rzadnej rodziny..ehh.. CzekamNa Corcie..polecam.sie do przeklucia uszek..ueazam ze.miedzy pierwszym a drugim rokiem robi soe najlepie..dzieci placza bardzo.krotko..wychodza z salonu juz nie placzac..wiecej strachu niz bolu.:) ciezki.robi mi sie takom maluchom bo serce tez mnie boli ale jak widze jak szybko uspakajaja sie takie maluchy w stosunku dych starszych dziewczynek to uwazam ze jednak lepiej robic wczesniej..albo potem czekac az bedzoe.duza.czyli ok 2 klasy..bo takie 4-6bardzo ciezko utrzymac i zrobic drugi kolczyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
As to pij tylko.z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emi własnie przyjęłam:) chyba nie mam jeszcze wszystkich dziewczyn , znalazłam Kamkę u Lilianny a reszty nie rozpoznaję :) jakby co jestem u Lilianny Marta z podwójnym nazwiskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w teraz w ciąży tez mam chrapkę na Pepsi choć wcześniej wg nie lubiłam tego typów napojów, a teraz puszka dziennie :p... mąż cie cieszy że mnie wzięło to chociaż on teraz też może sobie wypić tak to nie było takich rzeczy w domu,,,, śmiej się że powinnam caly czas być w ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie mam wszystkich dziewczyn :) mnie łatwo znaleźć u Lilianny (w nicku mam inicjały wiec będzie bardzo prosto ;) - Ania S. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze tu chodzi o te bąbelki :) a że jedyne z bąbelkami co mam to pepsi to aż z lodówki słyszę jak mnie woła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS kto wie moze o babelki .. :)) mnie do dziś ciągle ciś woła z lodówki a powinnam sie w końcu wziąść za dietę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie zachcianki na cole po 3 miesiącu ciąży, pomagała mi w trawieniu, bo za każdym razem co zjadłam, to mi tak leżało na żołądku, a po coli wiadomo, bąbelki robiły swoje i było lżej ;)) Po jakimś miesiącu mi się to uspokoiło, a później wróciło na kilka dni przed porodem ;)) A teraz jak widzę colę albo inny napój schłodzony i gazowany to mi język ucieka ... ;) wiadomo gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Kiwoszka, AS1985, podesłałam zaproszenia ;) Mnie do pepsi ciągnie od samego początku ciąży :/ od czasu do czasu pozwalałam sobie na szklaneczkę nic nie powinno od tego się stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinneraa- dokładnie z Starzyna to wioska między Puckiem a Krokową zawsze leżałam w Pucku na zabiegi na ginekologi ale teraz przez to że biorę te zastrzyki to wolę do Wejherowa a w Pucku niestety lekarze się wykruszyli i nie ma tam nikogo specjalnego teraz As1985- Ja również dołanczam się do trzymania kciuków i przebadaj ten szpital abyśmy wiedziały co i jak :) Emi1986- maż rację o niczym innym nie marzyłam jak o dziecku bo moim zdaniem to spaja rodzine i czujesz że ją maż jak patrzysz na takiego bobasa i porównujesz do kogo podobny czy do ciebie czy do mężą A tak wogule to mam termin na 25 września ale boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
No pewnie, że nic się nie stanie, ja też piłam a wołali, że mi nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie moja córcia jeszcze nie ma kolczyków i ciągle chcę jej przekłuć ale o tym zapominam, generalnie muszę właśnie poszukać salonu gdzie kują na dwa uszka, wiem że jest taki we Władysławowie, ale może gdzieś bliżej jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak właściwie zastanawiam się czemu Redłowo ma takie złe opinie? ja leżałam na ginekologii i onkologii i bardzo ale to bardzo sobie chwalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, miałam kilka razy do czynienia z Puckim szpitalem i więcej bym już tam nie poszła. Ja też piję colę, moja teściowa się śmieje, bo ona piła też i jej córka jest taka spokojna i śpiąca zawsze, na wszystko ma czas i śmieje że to właśnie od tego hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamusie;) mam pytanie ktorym termin się bardziej sugerowalyscie tym z usg czy z om? JA termin z usg miałam na 31lipca a z om dopiero na 8 sierpnia(przy czym mialama nieregularne miesiacZki i nie jestem do konca pewna czy podałam dobry termin om) Póki co nic się nie dzieje tylko brzuch mnie czasami boli jak przy okresie moj gin kazał mi się stawic na wizycie za 2 tygodnie jezeli nic sie dalej nie bedzie działo boje sie ze moge przenosic ciaze i cos moze sie stac z maluszkiem;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc - ja miałam podobna sytuację bo z terminu om wychodziło 25 lipiec a według usg 10 sierpnia. Będąc na kontroli u ginekolozki 31 lipca powiedziała ze juz coś sie dzieje no i dzis rano odpadł czop sluzowy i teraz się "sączę" także jak mąz wróci z pracy jade do szpitala sprawdzić czy wszystko ok. Takze cierpliwie czekaj bo mnie tez z początku brzuch pobolewał i krocze. także mysle ze to kwestia kilku dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×