Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

AS już chyba po weszłam na jej profil i ktos pogratulował z okazji narodzin maleństwa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Kiwoszka- a masz.dobrego.psychologa ? Ile placilas za.godzine? Bo rozwazam.tez spotkanie z powodu tego leku przed znieczuleniem a do tego nerwicy i boje sie ze na stole zanim mnie znieczula to dostane ataku nerwicy ..ehh..szkoda wogole gdac bo na glupia wychodze i chisteryczke Kurcze musze tez zajrzec w takim badz razie n fb do.As skoro mowisz.ze jiz sa gratulacje..moze pojawily sie jakies szczeguly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za odpowiedz do tego Gdańska mam dopiero w przyszłym roku bo straszne tam kolejki i tak przecież bym się nie położyła do szpitala bo prawie ciążą na ukończeniu . Ale myślałam żeby iść poprostu do lekarza rodzinnego powiedzieć mu o tej sytuacji z 15latką i powiedzieć też o mnie i czyli że kiedyś mniałam nerwobóle i szybciej serce mi biło niech mnie skieruje na jakieś Ekg czy coś albo napisze zaświadczenie że mogę być chora na serce abym mniała do porodu bo z tego co słyszałam ( u nas jest dziewczyna chora na serce i przy po rodzie każdym musi mieć kardiologa) z drugiej strony nie chcę być nie miła lub wśc*pska to jestem ciekawa jaką wade aż musiała mięć ta dziewczyna że niestety umarła i że nie wiedziała że jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
lilianna a podaj jak ty masz zaoisane sie na fb bo bym cie chciala zap a z konkursu jakos nie moge niewiem jak wyscie sie znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej juz cie mam wyslalam ci zap i pare innym dziewczyn z forum mam na imie celina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to AS uroddziła:) super , nie moge sie doczekac jej relacji ;) Napewno miała cc. Lilianno chodizłam na nfz w przychodni której pracuje moja mama załatwiła mi bez kolejek itp. powiem ci ze taka sobie ta psycholog nawet nie pamietam jej nazwiska ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo jesli chodzi o serce to mi w ciąży wzrósł bardzo puls nawet od 136 na minute! okropne uczucie brałam leki beta blokery bo chodizłam rozdygotana , tez sie bałam jak to bedzie przy porodzie , bo stres potęguje to ale jak przyszło co do czego zgłaszałam to od razu i w sorze i na patologi dlatego przed cc zawołali kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
AS gratulacje!!! Dziewczyny jadę na działkę dziś i wracam w poniedzialek lub niedziele wiec nie bedzie mnie na forum. As już ma bobasa, i jakbyś się wysypała Już Nie Gościu to powodzonka! Mam jeszcze pytanie- kiedy opadł Wam brzuch?? dziś wstałąm i mam bardzo nisko, nigdy nie miałam od żołądka aż wywalonego brzuszka, ale na zdjęciach widziałyście... taka piłeczka, a teraz jakby kropla wody...taka łezka... Boje się ze coś się zbliza a nie chce tak szybko ...Lilianna wiem ze TY masz bardzo wysoko, ale moze opadł Ci w tym upale ???dzwoniłam do lekarza i mnie uspokaja ze jak nie ma bóli, skurczy itp... ale i tak sie martiwe, wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
A ja mam troszkę czasu wolnego w tym całym remoncie i mogłam zajrzeć na forum :) Upał straszny o dziwo dobrze się czuję i tym razem nie opuchły mi kostki :) AS serdecznie gratuluję, sprawdziło się to co mówiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Emi..na mnie nie ma co patrzec bo mi brzuch niebopada poniewaz dziecko nie wstawia sie do kanalu rodnego..dlatego tez podczas potodu sn zrobili mi ta pierwsza cc..ale dopiero co o tym czutalam i napisali,ze dziewczyny ktore rodza po raz pierwszy brzuch moze opasc nawet dwa tyg wczesniej a.u niektorych jeszcze szybciej..emi przypomnij ty na.kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka- czyli coś się działo już w ciąży u ciebie , u mnie to nic przed ciążą raz mniałam nerwobóle ale to było z 3 lata temu i nieraz serce mi przyśpieszało ale rzadko tylko poprostu ta dziewczyna mnie nastraszyła ja i tak nie zmienię zdania bo chcę do Wejherowa ale chcę też na wszystko się przygotować z tą moje pytanie bardzo dziękuję ci nawet trochę mnie uspokoiłaś pójdę do tego lekarza rodzinnego i zobaczymy co on powie mi to teraz też by się jakiś psycholog przydał bo jestem cała w nerwach ja rozumiem to że z tą dziewczyną wszędzie się mogło stać czy w tym szpitalu czy innym ale czytałam was praktycznie od początku i ktoś napisał że żyła 5 godzin i była uczulona na narkozę tak . OK nie zawracam głowy fajnie że As urodziła ma już to za sobą teraz niedługo do domku , dzięki jeszcze raz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
gratulacje as jaki dzis upal masakra juz niewytrzymuje a jak wy dziewczyny sie czujecie w takiej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
QUO..uczulenia na narkozę nikt nie przewidzi..to co stało się przy moim poprzednim znieczuleniu tez było nie do przewidzenia ..bo skad ktoś miał wiedziez ze uczuleniowo zareaguje na znieczulenie? nigdy wcześniej nic mi nie było ani przy narkozach a miałam ich 4 i przy pierwszej cc gdzie miałam POP..wiec zaskoczeniem było dla anastezjologow i dla mnie..do tego objawy ze strony serca które opisujesz a mialas je bardzo dawno temu sa typowe dla nerwicy nie maja wielkiego wpływu jeśli nie jest to czeste i nie laczy się z niemiarowoscia serca w tym momencie..ja ten problem mam na codzien z małymi przerwami i jak pisałam wcześniej robiono mi tylko kilka razy ekg ,które mowi,ze wszystko jest ok. denerwuje się i to bardzo przed kolejnym znieczuleniem ale ja już wiem jak poprzednio zareagowal mój organizm i to co się ze mna wtedy dzialo a przytomnym jest się caly czas..a do tego te akcje z sercem tyle ze jak wspomniałam mam tak bardzo bardzo często ale to jest nerwica oczywscie trzeba o tym powiedzieć w szpitalu i sama jestem ciekawa co zrobia i mam nadzieje ,ze będzie jak u kiwoszki ze kardiolog będzie przy operacji quo a ty będziesz miała cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi miłego pobytU:) Myszka ja sie czuje fatalnie jestem taka śpiaca i ledwo oddycham nie znoszę upału a moja mała marudzi i marudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
myszka-nawet nie pytaj..patrze na swiat przez szybe bo gdy tylko wyjde do ogrodzu to zar tak bucha,ze odechciewa się wszystkiego..a o tej godz nie mam nigdzie cienia..a pod parasolem nic nie daje bo samo powietrze gorace jak cholera az się w glowie kreci..mam nadzieje ze nie caly sierpirn będzie taki..znaiecie jakies prognozy jak długo maja być te upaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
dziewczyny a jak dzisiaj z r***liwoscia waszych dzieci?? bo moja niestety rusza się niemrao i bardzo mało az się denerwuje czy wszystko z nia ok i zastanawiam się czy nie jechać na sor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana moze ma taki dzień moja miewała choc ja tez wtedy bylam w stresie .. poczekaj do wieczora moze .. albo zjedz cos słodkiego i połóz sie na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
no wlasnie już testowałam z jedzieniem bo zawsze na nie reaguje łakomczucha jedna;) a dziś tylko raz i to tak deikatnie..potem ok 14 krotka chwile i znow cisza..jedynie jak masuje jej tyłeczek a wiem ze to lubi bo prezy się przy tym, to delikatnie czuje popruszanie ale nie takie jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie co zawsze możesz podjechac i byc spokojna:) ja tak robiłam jak mnie bardzo coś nie pokoiło a była własnie sobota czy niedziela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Za szybko pochwaliłam dzień, ten upał jest okropny... Moje dziecko jakoś od 3 dni jest strasznie niemrawe, prawie w ogóle nie czułam ruchów ale np wczoraj wieczorem jak się położyłam to się rozszalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Czekamna corcie-a ile ruchow czulas??kurcze wczoraj bylo ok..ale.dzis od ran po raz pierwszy taka cisza bardzo sie denerwuje..a jesscze nie mam jak pojechac do szpitala bo nie mieszkam w weju a auto pozyczylam sasiadce do kina na 18..i cholera pewnie wroci ok21..:( kurcze dlatego wola bym zeby mala byla.juz na swiecie bo te nerwy sa nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja dzis sie wybralam nad jeziorko oczywiscie nie sama :) bylo bardzo przyjemnie ale teraz plecy bola :P no ale juz teraz byczymy sie na kanapie i odpoczywamy :) takze dzis upał mi nie dokuczał :) a nawet sobie posciel wyprałam uwielbiam polozyc sie w taka swiezutka z dworu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Ja nie liczę ruchów dziecka... Bo ruchy zawsze czułam a zawsze gdy coś jest nie tak mąż przykłada ucho do brzucha i słyszy pluskanie itd, inny dzwięk niż wydają jelita (gdybym liczyła ruchy i byłyby o 1,2 mniej niż powinno być od razu bym panikowała więc zaniechałam to...). Koleżanki które w ciąży były mówiły mi bym się nie przejmowała bo same nie jeden raz tak miały że dziecko słabiej się ruszało I było ok :) połóż się, szczególnie na lewy bok, poszturaj troszkę palcem, mów do brzucha i powinno pomóc, u mnie to się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Wszystko przerobine..lezenie ,jedzienie szturanie..niby poruszy sie przy glaskaniu po jej tyleczeku ale bardzo delikatnie wiec zyje ale kurcze czy nic jej nie jest ,ze sama.z.siebie tak nie bardz ma.ochote na.charce..ja tez az tak bardzo nie licze bo mala.rusza sie zawsze regularnie i nie musialam sie martwic..mi nie ma.kto posluchac brzuszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Liliana, może dziecko takie spokojne będzie po prostu ;) albo czuje że Tobie gorąco to r****mi nie chce Cię męczyć hehe. Nie martw się na zapas, będzie wszystko dobrze, najważniejsze żę się w ogóle rusza :) Już nie gość, my z m.in. Lilianą to już w ogóle w tyle za Wami jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×