Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gratulacje !!!! Duży chłopak :D niech zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama2014
gratulacje, widać, że maluszkowi było bardzo dobrze z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKIE DOKUMENTY TRZEBA ZABRAC ZE SOBĄ WIEM ZE DOWÓD OSOBISTY-KARTE CIĄZY I TO WSZYSTKO? PROSZE PISZCIE TERMIN MAM NA 29 CZERWCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko to, nic więcej nie potrzebujesz. ps. pamiętaj o wyniku grupy krwi( musi być oryginal, nie wystarczy wpis w karcie ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama2014
oraz wynik badania na gbs, jeśli posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to gbs bo nie wiem? RMUA juz tez nie potrzebne prawda... A czy poród rodzinny jest teraz płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to gbs bo nie wiem? RMUA juz tez nie potrzebne prawda... A czy poród rodzinny jest teraz płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to gbs bo nie wiem? RMUA juz tez nie potrzebne prawda... A czy poród rodzinny jest teraz płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rmua nie potrzebujesz,porod rodzinny bezplatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Gbs to wymaz na paciorkowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie dziękuje... Kochane Kolezanki termin mam na 29 czerwca jest to mój pierwszy maluszek ... Dajcie znac w co ubrac maluszka gdy bedziemy wychodzic ze szpitala... Wiem ze wszystko zalezy od pogody... Torbe mam spakowana tylko brakuje mi spakowania ciuszków na wyjscie mojego bąbla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Gościu ja tez mam termin na 29czerwca, ja dla dzidzi pakuje 3xbody z dlugim rekawem, 3xspioszki, 2xpajacyki, 2x body krotki rekaw, 1x niedrapki,1xskarpetki 2x czapeczka, 1x sweterek i z tego skopmletuje cos na wyjscie zaleznie od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest konflikt serologiczny z partnerem to jego wynik grupy krwi też trzeba zabrać. No i wyniki badań na przeciwciała. Jeśli masz inne "dolegliwości" , np. problemy z tarczycą, wzrokiem, ciśnieniem to wszystko musi być udokumentowane i pokazane w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wziąć minimum 2 pary niedrapek. Mój synek uwielbiał je brać do buzi i brudziły się od mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Mamusie czy body i półspiochy sa mile widziane czy koniecznie PAJACE kaftanik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam przygotowane body, śpiochy i pajace. Wydają mi się bardziej "uniwersalne". No chyba na mnie nie na krzyczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body+półspiochy mam swietne komplety i poprostu chcialam wykorzystac... A mysle ze Pania pilegniarka to nie przeszkadza... Szczerze powiem ze te kaftaniki +spiochy to dla mnie juz takie staro modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze sie ze mna zgadzasz...Kochane Mamy które rodziły w ostatnim czasie ... Dajcie znac czy mozna wziac smoczek dla dziecka ,laktator itd. przygotowuje wyprawke i chcialabym miec wszystko co potrzebne... Jesli ktoras z mam zaspokoji moje zmartwienia czy aby napewno wszystko mam to prosze wypiszcie co dla mam a co dla maluszkow zabrac... Z gory dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny bralyscie reczniczek dla malenstwa, czy wystarcza pieluchy tetrowe, ilerazy malenstwo jest kapane podczas standardowego pobytu w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wziąć ręcznik dla dziecka mimo iż dziecko jest kąpane tylko raz. Jeśli chodzi o ciuszki to ja wzięłam kaftaniki + śpiochy ze względu na pępek. W kaftaniku nie jest on zbyt ściśnięty, nic go nie ociera i ma stały dostęp powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Jasiu przyszedł na świat przez cc 26.05 i od środy jesteśmy w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
dodam jeszcze że z imponującymi rozmiarami 60cm i 4520g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie imponujace rozmiary,szczegolnie ta waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie prosze wypiszcie co do wyprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Ja mialam w szpitalu Dla malego pampersy,chusteczki,ciuszki,recznik,rozek,pieluszki tetrowe,rekawiczki i skarpetki,czapeczki.Dla mnie koszule nocne,szlafrok,kapcie,bielizne jednorazowa,biustonosz do karmienia,wkladki laktacyjne,krem na brodawki,kosmetyki, laktator usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen czerwiec
Hej dziewczyny mam termin na 5.06. 2014 i natazie konkretny spokój nie jestem z Wejherowa ale tam planuję rodzić, czy istnieje możliwość, ze nie będzie miejsca i odeślą nas do innego szpitala? Czego tam się obawiać słyszałam masę dobrych opinii, ale ponoć jakiś lekarz jest wredny?!? I dodam, że wybrałam ten szpital ze względu ba to, że stawiają na poród naturalny a ja nieziemsko nie chcę cesarki... Ponoc jest dużo ruchu, ćwiczeń a nawet pozycji wertykalnych i pomocy ze strony położnych, prawda? Czekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moga Cie odeslas jesli porod nie jest jeszcze zaawansowany i mialabys trafic najpierw na patologie a tam bylby brak miejsc z porodowki nie odsylaja. Jest jeden niemily lekarz S. od 29 czerwca bedzie na 2tyg.urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen czerwiec
Dzięki za info, liczę że go nie będzie na zmianie jak będę tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 29 czerwca i jesli wezmie mnie szybciej to moge zalapac sie na niemilego lekarza... masakra zawsze sie jakis znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×