Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość joannaparis
Ja toxo mialam dwa razy I i III trymestr zalezy czy masz przeciwciala w organizmie czyli czy juz kiedys chorowalas na toksoplazmoze..ta choroba nie daje objawow dlatego to badanie :) ja niigdy nie chorowalam i nie mialam przeciwcial dlatego zaleca sie piwtarzac badanie nawet 3 razy w kazdym trymestrze po 1 badaniu ale ja wyjatkowo uwazalam mylam i wyparzalam owoce i warzywa wiec wystarczylo dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaparis
A torby to mialam dwie: srednia moja i mala maluszka a i tak nie wzielam wystarczajoco duzo spioszkow pieluszek pampersow i recznika .... :/:/ :) dobrze ze mnie troche polozne poratowaly :D nigdy nie jest za duzo w tych torbach lepiej wziasc za duzo niz za malo :) mi sie synus obsiusial chyba trzy razy bo tak wolno mu pampersy zakladalam i potem mi zabraklo ubranek dla niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamusia
Hej dziewczyny juz jestem po wszystkim ,,,,A wiec podziele sie moimi spostrzezeniami :) Lezalam na patolgii ciazy tydzien opieka : rewelacja Panie przemile i pomocne naprawde bylam az zdziwiona ze tak sie wszystko zmienilo porownanie z 2006 roku :) Lekarze przy obchodzie uwazam ze sa na odpowiednim miejscu ,nie bede rzucac nazwiskami bo to nie o to chodzi :) ale naprawde z czystym sumieniem potwierdzam fachowosc naszych lekarzy . Choc dosc dlugo nie mogli zdecydwac jak rozwiazac moja ciaze , jestem po jednym cc i strasznie chcialam kolejne urodzic naturalnie ,,ale coz nie udalo sie decyzja bylo cc. odnosnie samego zabiegu : Panie z poloznictwa widzac moj strach pdtrzymywaly na duc****edna Pani ktorej szczegolnie dziekuje w ten dzien miala dyzur na ginekologii ale zawiozla mnie na blok niestety nie pamietam imienia ale naprawde jest to osoba o duzym serduchu :) Na bloku opieka na 200 % rewelacja cala ekipa dbala o moj komfort a Pani anestezjlog w pewnym momencie kryzysowym (bardzo slabo sie poczulam ) po znieczuleniu trzymala za reke . Doktor operacyjna zagadywala i pocieszala .Ostatni etap :) poloznictwo : Po cieciu polecam wziasc sobie osobna sale jesli jest mozliwosc aby maz badz ktos z rodziny mogl pomoc mi t bardzoooo pomoglo poniewaz ciezko bylo mnie postawic na nogi ;( A co dotyczy Pan poloznych na oddziale obalam mit o wymuszaniu czego kolwiek na mnie , Panie bardzo mile i uwzgledniajace moja opinie co do karmienia badz smoczka :) A wiec jestem w pelni zadowolona z opieki w naszym szpitalu ,, jesli macie jakies pytanka to jak znajde chwilke to napewno odpowiem .. Pozdrawiam wszytkie nowo upieczone oraz te czekajace na swoje malenstwa mamusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Gratuluję :) mam pytanie gdyż zbliża mi się termin porodu :) torba prawie spakowana ;) i w związku z nią pytanie o rzeczy higieniczne co szpital zapewnia a co trzeba mieć swojego? z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamusia
Dziekuje :) jesli chodzi o rzeczy ktore szpital zapewnia to napewno sa to wklady po porodowe , mialam swoje ale dostalam od Pan 2 paczki :) dla maluszka dostalam pampersy i takie pudeleczko z malym sudokremem chusteczkami i roznymi probkami kosmetykow..Mysle ze nie ma czym sie martwic i jesli czegos zapomnisz napewno Panie ci dadza badz ktos z rodziny dowiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamusia
A jesli chodzi o rzeczy ktore mialam swoje : dla siebie nie zbedne rzeczy do kapieli i pielegnacji ciala aaa i pomadka ochronna bardzo sie przydala :) a dla maluszka mialam pampersy chusteczki plyn do kapieli plyn do pepuszka (ktorego nie uzylam bo pani powiedzila ze mam zaczac stosowac w domu ) ubranka , recznik kapielowy ,pieluszki tetrowe , kocyk rozek ,butelke i smoczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Paulina0210 w jakie ciuszki ubierzesz malutka jak bd wychodzily ze szpitala:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje szczęśliwym świeżo upieczonym Mamusiom :) Czy w szpitalu kąpią maluszka? Czy sale jednoosobowe są z łazienką/ toaletą? Może to głupie pytanie, ale maluszka trzeba zostawić samego gdy idzie się do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Gdynia w sumie to mam dylemat. Jeśli będzie taka pogoda jak dziś, to mam przygotowany dresik, który ubiorę na pajacyka i kurteczkę, a na stópki skarpetki. W przeciwnym wypadku ubiorę kombinezon, ale nie z tych grubych zimowych, mam taki fajny lekki. Będę miała przygotowane dwie wersje w zależności od pogody + ewentualnie kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Rozumiem:)a jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dobrze. Dziś byłam na wizycie i wygląda na to, że przed terminem nie urodzę :-) A jak u Ciebie Aga, u nas tylko tydzień różnicy - chyba nawet nie cały tydzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, bo już trochę zmęczona jestem. Wtedy nasze dziewczynki będą miały urodzinki w ten sam dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wspominam sobie siebie z przed roku to wierzę Ci na słowo , może się uda ja byłam przekonana że przenoszę i urodzę 1 kwietnia hihi ale mała chciała 4 dni przed terminem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
To fajno:) Ja w piatek jade na wizyte.Jestem ciekawa co powie.Chcialabym urodzic po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
To fajno:) Ja w piatek jade na wizyte.Jestem ciekawa co powie:) Dzieli nas tydzien:)Ja mam wg ost miesiaczki na 30.03 a wg usg na 6.04 :))Chcialabym przenosic do kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Nie tydzien,a 3 dni.Myslalam, ze masz na 23.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy wiecie czy w Wejherowie kąpią dzieci? Czy był ktoś w sali jednoosobowej? Czy jest tam łazienka? Bo jak mam zostawiać maluszka samego, to chyba lepiej być z kimś. Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta~~
Z tego co mowila mi kolezanka w tym pokoju nie ma lazienki.lazienka jest zaraz jak otworzysz drzwi,a dzieci w pierwszej dobie nie kapia. w drugiej dobie normalnie pod kran biorą i całe kapią raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to prawie żadna różnica. Termin z okresu i ostatniego usg mam na 27.03. Chyba wolałabym urodzić w terminie, nie chciałabym przenosić. Przenoszenie wiąże się z tym, że dziecko jest większe. Zobaczymy, jak to będzie. A czy Ty masz już pomysł w co ubrać maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
:Ja bym chciala urodzic najszybxiej 1.04 bo meza nie mam narazie przy sobie.)) Dzis jade na ktg.Jutro na wizyte do lekarza:-) Ja do konca nie mam pomyslu.Zalezy od pogody.Myslalam zeby malego ubrac w pajacyka dresik i kurteczke. Tak jak Ty:)hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz dużo odpoczywać i może dotrwasz do 1.04. Ja jak mam ktg, to mała zawsze śpi ;-) i położne mówią, że mam się przekładać na bok, żeby ją rozruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba są dwa te pokoje jednoosobowe, jeden z łazienką (ten droższy, chyba za 500 zł) i jeden tylko z umywalką (350 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Staram sie odpoczywac.Chociaz za bardzo mi to nie wychodzi;)E tam co.ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty23
Hej :) niedawno rodziłam w Wejherowskim szpitalu i nie mogę złego słowa powiedzieć o opiece.. Lekarze godni zaufania.. Wzięłam pokój jednoosobowy i byłam bardzo zadowolona z tego, bo męża miałam cały czas przy sobie.. tym bardziej że niestety miałam cc.. a po tej operacji człowiek bardzo długo dochodzi do siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Marcowe dziewczyny mam nadzieje ze podzielicie sie z nami na forum relachami z porodu w wejherowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×