Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Aga Gdynia
Paulina gratulacje:) U lekarza wszystko ok.Maly wazy 3630 klopsik hehe:))Ktg nie wykazalo skurczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że na KTG wszystko ok. Pewnie Twój maluszek przy porodzie będzie miał przeszło 4 kg. Ciekawe jak u mnie. W 36 tygodniu Maja miała 2880 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Lekarz pow,ze moze miec ok 4 kg ale nie musi.Nastepne ktg mam w czwartek.Teraz leze w lozq i sie kuruje,jestem przeziebiona jak smok:( Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkarumia
Witam wszystkie przyszłe mamy. Jestem z Rumi i pod koniec kwietnia będę rodzić moją drugą córeczkę.W 2009 r rodziłam w Wejherowie, miałam poród wywoływany żelem. Opieka i podejście personelu nie budziło moich zastrzeżeń dlatego drugi raz zdecydowałam się na poród w Wejherowie. Jednak ostatnio dotarły do mnie informacje o panującej w tamtym szpitalu epidemi gronkowca i bakteri coli co wywołało u mnie niepokój. Czy któraś z mam ma jakieś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Coś w tym roku o wejherowskiej porodowce nawet dobre opinie sa. Dziewczyny ktore juz rodzily czy na wyjscie szpital daje dla dzidzi wit. K i D bo wiem ze w niektorych szpitalach wydaja. czy "odsysaja" po urdzeniu dziecku z buzki wody plodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziecko dostaje raz witaminę K w szpitalu, zaraz po szczepieniu. Na wyjście jedynie dostaniesz zalecenie kupna witaminy D3. Niedawno rodziłam w Wejherowie i nie mogę nic złego powiedzieć na ten szpital. Położne super, lekarze też. Wszędzie czysto i schludnie. Jedynie jedzenie jest typowo "szpitalne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dziecka po porodzie nie odśluzowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny czy jak robiłyscie krzywa cukrowa w szpitalu to wolno pomiedzy kolejnymi pobraniami krwi napic sie wody, bo wiem ze co laboratorium to obyczaj jestem ciekawa jak jest w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do specjalistek od wejherowskiej porodówki :) Czy trzeba mieć swój octenisept do pępuszka? Ta torba do szpitala staje się okropnie wielka. Zastanawiam się z czego mozna zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Paula kuruje sie wszystkimi domowymi sposobami;) Jak sie masz:))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba oktanisept jak pępuszek odpadnie a w szpitalu raczej jeszcze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szpital zaleca do pielęgnacji pępka tylko mydło i porządnie osuszyć i nic więcej. Dzięki czemu nam odpadł w 8 dobie. Co do torby to nie trzeba brać dużo kosmetyków dla malucha. Polecam wziąć mydło Biały Jeleń w płynie bo i Ty się tym umyjesz i malucha na wieczornej kąpieli w tym umyją. Jeszcze co mi się przydało to krem z Ziajki od pierwszych dni życia no i chusteczki nawilżane i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie do tych, które nie rodziły pierwszy raz. Co ze starszymi dziećmi? Tak się zastanawiam, czy moja sześcioletnia córka będzie mogła mnie odwiedzić? Nie wiem, czy w ogóle dzieci mogą wchodzić na oddział? Będę tęsknić za nią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andziorek, na 100% dzieci nie mogą odwiedzać na oddziale. Po pierwsze dzieci w wieku przedszkolnym, mogą przynieść szereg chorób, po drugie, w salach wieloosobowych obecność dzieci chyba nie jest na miejscu. Granica wieku to chyba 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, tak myślałam ;) Szkoda. Jeszcze nigdy nie rozstawałam się z kruszyną na dłużej niż jedną noc. Trzeba będzie to przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ale jak kuzynka urodziłato jej 4 letni synek był i nikt nic nie mowil szpital sobie moze zalecac mi połozna w rodzinie radziła oktanisept a ja jej słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rodziałam w lipcu i mój 7-letni synek mógł być- nikt nie zwrócił uwagi,( odwiedzał codziennie z tatą ) sąsiadka na łóżku obok też miała odwiedziny synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jak leżałam to położna właśnie mówiła, że dzieci mogą wchodzić na oddział od 6 roku życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy ostatnio się pytałam, to podobno nie można, wprowadzono ograniczenia przez konkretne przypadki, gdy na sali wieloosobowej, tatuś razem z młodszym dzieckiem siedział cały dzień, nie dając pozostałym pacjentkom chwili wytchnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, u mnie ok. Na razie nic się nie dzieje. Dziś w końcu zrobiłam resztę zakupów i zamówiłam wózek (będzie już w piątek na szczęście). Jak urodziła moja siostra (przeszło 6 lat temu), to przyjeżdżałam z jej synkiem, wtedy miał 8 lat i nie było problemu z jego wejściem na oddział. Jakie pieluchy ,,1'' używacie, albo będziecie używały? Ja kupiłam na razie jedną paczuszkę DADA, bo wiele mam je chwali, ale też są takie, które odradzają i zalecają PAMPERS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Octeniseptu nie potrzeba, a dzieci spokojnie mogą odwiedzać mame na oddziale. Moj 3 letni synek był 3 razy i nie było zadne problemu, wiec nie stresuj się rozstaniem z córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz wozek Paulina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
To dobrze.U mnie tez jak.narazie cisza:))To fajno,ze juz wszystko masz.Ja wczoraj walizke do konca spakowalam.Niby malo tych rzeczy a waliza jak bym.na jakies tygodniowe wczasy jechala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może pomyślmy sobie, że to będą wczasy ;-) No ja też torby mam w sumie spakowane. Wczoraj jeszcze zrobiłam przemeblowanie w torbie dla małej, żeby na wierzchu były najpotrzebniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Hej, Aga Gdynia i Paulina 0210, na kiedy macie termin w Wejherowie? Napiszcie proszę co zabieracie ze sobą? Aha, jeżeli to nie tajemnica to skąd jesteście? Ja jestem z Gdyni i cały czas się martwie czy w porę uda się dojechać. Jak np akcja zacznie się w piątek o 16:00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Haha Paula ja sobie caly czas mowie,ze to beda wczasy;D Ja.jestem z Gdyni:)Mam nadzieje ze zdaze dojechac:))Termin mam.na 30.03 :)Dla malego zabieram papmersy,chusteczki,ciuszki,recznik,rozek,pieluszki tetrowe,rekawiczki i skarpetki,czapeczki.Dla mnie koszule nocne,szlafrok,kapcie,bielizne jednorazowa,biustonosz do karmienia,wkladki laktacyjne,krem na brodawki,kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×