Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ja mam termin na 27.03. i też jestem z Gdyni. Myślę, że akcja nie będzie się tak szybko rozwijała i zdążę. Z rzeczy dla małej mam to samo co Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Właśnie jestem po porodzie w Wejherowie, dodam że to mój trzeci poród w tej placówce. Tak jak poprzednio jestem bardzo zadowolona, super opieka, indywidualne podejście do pacjenta, tam naprawdę poczujesz się bezpiecznie. Polecam wszystkim, oddział położniczy wraz z jego ordynatorem naprawdę zasługują na wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Nie, to nie tajemnica :-) termin mam na 16.04. Mieszkam na Karwinach :-) Czyli cała Gdynia jeszcze do przejechania :( Spakowałam torbę, niestety pampersy się nie zmieściły, większą mam tylko walizkę na kółkach, taką podróżną, ale nie chce jak paniusia z walizką do samolotu do szpitala jechać. Jestem w kropce. Co myślicie? Czy to przypałowa taka walizka? Fajnie macie takie bezpieczne terminy, mój termin to prawie Wielkanoc. Nie chcę rodzić w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynia 85 w zeszłym roku miałam ten sam problem miałam termin na 30 marca a 1 kwitnia była już wielkanoc , dzidz sie zlitował i 27 marca urodziłam a 30 marca wyszłam ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z Pogórza, więc mam zdecydowanie bliżej. Ja jestem spakowana w dwie torby i nie są wcale małe. Chciałam w taką jedną dużą (na prawdę dużą), ale obawiam się, że ciężko będzie później się w niej znaleźć. A tak jedna jest moja, druga dla małej i łatwo jest wszystko wyszukać na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Witam przyszłe mamusie:) czytam i czytam ale ciężko tak dojść do końca forum jest bardzo obszerne:) nie mniej jednak bardzo wielu rzeczy się dowiedziałam i jakoś tak lżej:) termin mam na 06.05. Czy są tu jakieś mamusie które mają podobny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Ja jestem z Chyloni:) Gdynia85 nie martw sie ja tez.mam duza walizke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Aga pojechałaś na porodówkę? Dziewczyny, jakie pieluszki ,,1'' i ,,2'' polecacie? Może gdzieś są jakieś promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
To samo pomyslalam o Tobie haha:)Myslalam wczoraj,ze pojade caly dzien sle jakos dziwnie czulam w nocy tak samo,ale dzis jest okey.Sytuacja opanowana;D Ja mam pampers new born :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie żartuj. Też wczoraj źle się czułam. Byłam pewna, że pojadę do szpitala. Chyba ta pogoda i burza tak na nas wpłynęła. Ale już jest ok. Chociaż jest mi co raz ciężej, szczególnie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Tez mi sie wydaje, ze to przez ta pogode.Ja mysle,ze my sie spotkamy na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie miło, tylko nawet jak my się poznamy. Może napisz do mnie maila na paulina22_82@o2.pl i poszukam Cię na fb. Chciałabym być już po. Czekam z niecierpliwością na ten moment :-) ciekawe, kiedy to nastąpi. W czwartek miałam ktg, wszystko ok. Mam jeszcze zapisaną jedną wizytę z ktg na przyszły piątek, ciekawe czy dotrwam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Napisalam na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
hej dziewczyny jak sie czujecie? ja mam termin na 15.04. Aga też jestem z chylonii ;) fajnie, że bedziecie pierwsze rodzić to dacie znac jak tam ;) rodziłam w wejherowie w 2010r i było na prawde super dlatego teraz też chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny czy na wyjscie szpital daje jakas mala wyprawke, jesli tak to co ona zawiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dają takie pudełka ale sząłu one nie robią , jakieś małe próbki z tego co pamiętam był tam m.in sudocrem , cośz nivea baby , sterta ulotek , chyba jeden pampers:) ogólnie wiecej śmieci niż to warte nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikin
Cześć podczytałam was trochę :-) ale ciężko przeczytać całe forum... Mam termin na 5 kwietnia :-) a do jakiego chodzicie lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikin
Dodam że to moja pierwsza ciąza i trochę mam stresa ;-) zastanawiam się czy wszystko spakowane ale jak czegoś zapomnę to mąż dowiezie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja chodze do profeminy do dr. Sadowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina do czwartku już blisko ciekawe czy będziesz terminowa a moja córcia ma roczek i 9 zębów i już chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Co raz bliżej, ale nic się nie dzieje :-) dziś wzięłam się za sprzątanie. Myślałam, że mnie ruszy a tu nic ;-) Umowiłam się z Agą, że na nią poczekam. Także zobaczymy jak to będzie. Super Twoja mała rośnie. Pewnie wszędzie jej pełno. To musisz szykować imprezę dla niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
AIK ja chodzę do dr Bierżyńskiego z orłowa. Cały dzień mam delikatne skurcze jak na miesiączke i do tego mi się starszak pochorował:/ jutro sama 24 godz wiec ciężki dzień mnie czeka :/ dobrze wiedzieć że jakieś tam próbki się dostaje. ja już zaczęłam 38 tc i jak do tej pory myślałam, że to jeszcze tyyyle czasu tak teraz już nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Ahh dziewczyny wczoraj w nocy bolal mnie krzyz juz chcialam jechac do szpitala, ale przewrocilam sie ma drugi bok i przestalo bolec :D Paula Ty tam nie sprzataj tylko odpoczywaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, obiecuję dziś z łóżka nie wychodzę. Pogoda typowo książkowa :-) Także dziś dzień typowego lenistwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×