Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................18.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Mamy rozpakowane: Nick............imię.........wiek.......... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna.......26........27.03.2013.....cc...........4 030g/59cm As...............Kamila.......?...........02.08.2013....cc.... .....3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa....26.....31 TC....09.11.2013.....córki świetny pomysł, tylko trzeba będzie ja aktualizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................18.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Tinnera................26.......31 tyd.................09.11.2013................córki Mamy rozpakowane: Nick............imię.........wiek.......... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna.......26........27.03.2013.....cc...... .....4 030g/59cm As...............Kamila......28...........02.08.2013....c c.... .....3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u nas tu same dziewczyny przewazaja:P tylko myszka i kamka maja chłopaków;;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS1985-bardzo dziękuję za link czyli jak zrozumniałam z tego to po porodzie maż 14 dni aby u pracodawcy wipisać wniosek o roczny macierzyński tak jeśli możesz to odpowiedz czy dobże zrozumiałam jeszcze raz DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyslalam ok 2 Tygodnie przed planowamym porodem i tam napisalam ze dosle akt ur i potem jeszcze dzwonukam czy dostali ten wniosek. Teraz czekam na pierwsza kase. Maz chce jeszcze zadzwonic do zusu zapytac czy wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodaje do tabelki wszystkie a wy doslijcie dane ktorych nie spamietalam to bede uzupelniac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo by sie przydaly.... myslalam ze do 10 powinny byc jak za L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospisuje sobie i zaktualizuje w wolnej chwili;) As wiem ze oni ogolnie maja jakis tam sobie czas na wypłatę , ja dostaje te pieniadze zawsze w ostatnim tygodniu miesiaca ale czasem w poniedzialek a czasem w piatek ... nie wiem dlaczego od daty porodu nie mogłobyc to zawsze tego samego dnia? chory jest ten zus //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny znalazłam chwilkę czasu by Wam zdać relacje tak jak inne dziewczyny. Więc tak skurcze miałam od godziny 1-ej w nocy na sor zgłosiłam się po godz 3 w nocy ze skurczami co 6min.Zanim mnie zbadali przyjęli trochę czasu minęło bardzo fajne przyjęcie na dole miły lekarz.Po czym udałam się na patologie bo nie było miejsca na porodówce tyle rodziło dziewczyn.Podłączyli mnie do KTG i niestety już wtedy były mocne te bóle i ciężko było wytrzymać godz podłączoną i nie ruszającą się wogle,ale jakoś minęło.I później już skurcze coraz mocniejsze częstsze ah bolało chodziłam cały czas po korytarzu,kucałam bo siedzieć się nie dało. Na porodówkę wzięli mnie 7.30 i tak było już tylko gorzej...rozwarcie miałam na 6cm była bardzo miło położna mega fajna babka w rudych włosach no tak miłej kobiety się nie spodziewałam.Lekarz,który odbierał poród to Żabiński -czy jakoś tak...i o 8.40 urodzilam siłami natury miałam małe komplikacje bo Wiki była główką na bok i jedna rączke na dole drugą u góry i ciężko było ją wyjąć także chyba z 5 osób stało przy mnie i mnie motywowało bo było ciężko.Ok to na tyle szczegółów nie piszą bo nie chcę straszyć :) jeśli chodzi o sam szpital mnie się podobało pielęgniarki fajne,jedna była niesympatyczna,a resztę fajne.Było czysto lekarze też w porządku Pani od laktacji super.Także nie ma co narzekać dziewczyny nie bójcie się będzie dobrze naprawdę jest opieka dobra... Jak macie pytania piszcie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina podaj dane to cie wpisze do pamiatkowej tabelki twoj wiek , imie widze , wage i wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Ale od wczoraj piszecie :) ja dzis sama cal y dzien bo mąż do Poznania jechał. Lilianna a mogłabyś podac stron e gdzie takie podanie mozna pobrac ? Dolaczam do tabelki :-) fajne to hehe. --------------------------------------------------------- NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Emi1986.........27.............36.......................30.09......................chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina biedna malutka ze z rączkami byl problem. Na szczęście wszystko skonczylo sie dkbrze. A jak jest cos jeszcze co chcesz napisać to nie bojmy sie az taaak wiec nie musisz sie bac ze straszysz . Lepiej wiedziec niz nie:) Raz jeszcze grstulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................18.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Emi86..................27.......36 tyd................30.09.2013................syn Tinnera................26.......31 tyd.................09.11.2013................córki Mamy rozpakowane: Nick............imię.........wiek.......... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna.......26........27.03.2013.....cc...... .....4 030g/59cm Gdynianka.Natalia.......26........14.06,2013....sn.............3240g/56cm As...............Kamila......28...........02.08.2013....c c.... .....3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jednak podawajcie mi swoje dane a ja bede uzupelniac bo sie pogubie znalazłam post gdynianki to ją w całosci dodaałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, ale dziecko wiecie...wymaga uwagi od mamusi :) . kiwoszka: paulusek89...Klaudia...24 lata...24.07.2013 sn...3520/56cm . AS my też teraz chrzciny będziemy załatwiać :) Też mam nadzieję na ładną pogodę:) . 105ewelina ja też trafiłam na tą rudą położną, nie wiem czy mówimy o tej samej, no normalnie super babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było :( Widzę, że tematów do klikania nie brakuje :) Jeśli kiedyś będę miała w końcu więcej wolnego czasu to nadrobię zaległości i poczytam wszystkie stronki z wielką chęcią :) Póki co pochwalę się tylko tym, że moja Natalka NARESZCIE zakończyła etap kolek, wzdęć itp. (mam nadzieję, że już nie powrócą!!!). Teraz w końcu możemy się cieszyć sobą bez zbędnego płaczu, bólu i braku snu :) Wracając do Waszych wypowiedzi... przede wszystkim serdeczne gratulacje dla wszystkich Mam, które zdążyły się "rozpakować" w czasie mojej nieobecności na tym topiku :) Kiwoszka --> pomysł z tabelką jest świetny :) Pozwolę sobie dopisać się ;) Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................18.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Tinnera................26.......31 tyd.................09.11.2013................córki Mamy rozpakowane: Nick............imię.........wiek.......... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna.......26........27.03.2013.....cc...... .....4 030g/59cm As...............Kamila......28...........02.08.2013....c c.... .....3150g/57cm Gdynianka....Natalia.....26............14.06.2013.....sn.........3240g/56cm Poza tym mam propozycję... :) Założyłam na Wirtualnej Polsce konto mailowe, dzięki któremu mogłybyśmy się pochwalić swoimi pociechami :) Mam na myśli to, że każda z Was, która chciałaby pokazać zdjęcie swoje lub swojej pociechy może wysłać do mnie maila (na założone przeze mnie konto --> e-mail: kafeteria.2013@wp.pl ) z prywatnego swojego adresu (w tytule możecie napisać swój login Kafeteryjny, żebym mogła Was skojarzyć :) a ja w odpowiedzi wyślę Wam dane potrzebne do zalogowania się na tego naszego maila (hasło). Wówczas każda z nas będzie mogła się logować i oglądać zdjęcia innych :) Po prostu stworzyłybyśmy naszą skrzynkę mailową :) Co Wy na to? Aaaa.. i jeszcze Kiwoszka ---> zaproponowałaś zmianę nazwy tego topiku na Poród i po porodzie" ... nie ma problemu, tylko podpowiedzcie mi proszę w jaki sposób mogę tę nazwę zmienić, bo zalogowałam się na Kafeterii, ale takiej opcji zminy nazwy założonego już topiku nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne maleństwo że tak się ułożyła. A nie chcieli zrobić Ci cesarki skoro.mała tak ułożona nietypowo była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Mówiła najpierw, że daje mi czas do 15, żeby urodzić, potem do 16, bo inaczej mi grubą linijką drewnianą po łapach da :P No takiej kobiety to ze świecą szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdynianka dodałam cie juz , dodaje wg dat zeby bylo chronologicznie z dziewczynami wymienilysmy sie facebookami moze chcesz zyc tam duzo zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Gdynianko powiedz mi jak poznać, że dziecko zakończyło etap kolek :( bo ja już nie wiem, moja córcia raz ma spokojne dni a raz to wrzeszczy wprost z bólu i długo trzeba ją uspokajać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł dla dziewczyn które nie nie maja fb :-) i nie mamy ich w znajomych. Proponuje od razu dodać może swoje zdjęcie żebyśmy widziały z kim.sie pisze :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×