Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

aha w takim razie moze zwiekszylas liczbe mleka mod. wiec jej mały organizm musi sie troszke przestawic i przystosowac , bedzie dobrze , moze to chwilowe istnieje cos takiego jak przejciowe problemy jelitowe niemowlat , ma to swoja fachowa nazwe pozniej znajde w necie dzieje sie tak jak układ dojrzewa i cos co było do tej pory regularne (kupki ) przechodzi taka malą rewolucje własnie aby sie unormowac i dzialac juz jakos ze tak powiem jakims systemem np. bedzie juz zawsze robic kupki co 2-3 dni i taka bedzie jej uroda , no mowie najwazniejsze zeby sie przy tym nie męczyła i nie było twardej kupki , a jakiej firmy mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..ja o dniu spania do 12 i nic nie robieniu 13 lat temu zapomnialam i musze ci powiedziec,ze najbardziej przy pierwszym dziecku odczuwalam ta zmiane..potem to juz nie braku odpoczynku czy nic nie robieniu marzylam tylko o chwili ciszy..to rzecz,ktorej najnardziej mi brakuje..a teraz nawet jak mam czas odpoczac to nie umiem juz lezec ani siedziec bezczynnie..jakos czlowiek uzaleznia sie od pracy;) ale o cisze to prosze nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna cos w tym chyba jest to moje 1 dziecko i cos mi poniekąd zabrano bo sobie bezstrosko żyłam no nie a tu nagle tyle obowiązków hehe;) przy nastepnym to juz czlowiek bedzie przyzwyczajony i zahartowany w boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znacie jakiś sposób na nerwobóle? Bo to chyba to, nie wiem... od wczoraj pobolewalo mnie z boku pod piersią a wieczorem już wyłam z bólu, ani spać, ani zrobić głębokiego wdechu, położyć się, podnieść rękę, no nic, bo od razu rwący ból,jęki i łzy w oczach, wina malutkiej to nie jest, szturałam ją, pozycje nie raz zmieniła a to jak bolało tak boli... Z no spą próbowałam ale jak przewidywałam, nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na córcię no ja znam takie sposoby które nie wiem czy w ciąży w sumie wolno stosować typu smarowanie i wcieranie zeli i spirytusu to napewno nie hehhe i drugi mam kuzynkę chiropraktyczkę i ona mi w ciąży pomagała , chodizlo o biodro co prawda ale ona sie specjalizuje w takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny tak sobie pomyslałam ze mozemy zrobic taką upamiętniającą tabelkę kto kiedy urodził , rodzi ? co wy na to? z imieniem dzidzi datą porodu , datą planowanego porodu , jak jestescie za to moge ja zrobic bedziemy pamietac czyj dzidzius ile ma i kto nastepsny w kolejce , chyba ze to głupi pomysl sama nie wiem.. i moze gdynianka zmieni nam tytuł na poród i po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam NaCorcie..nie wiem czy o tym samym bolu mowimy..ja od jakigos czasubtez mam baaardzo silny bol pod prawa piersia..obolale zebra o az skory dotknac nie moge ..stanik zakladam tyle co musze na wyjscie bo tez.nie wytrzymuje i tez zaczal ten bol ciagnac az na piers wzdluz pachy..ale.moim zdaniem to ucisk nozek dziecka..ogladalam wczpraj rycine jak ulozone jest w tym czasie dziecko i jak przesuniete nazady..wiec watroba jest bardzo mocno.icosnieta wlasnie z tej strony jak i same zebra moga byc bardzo odgniecione..i ja tez staram sie masowac to miejsce jakby spychakac mala w dol ale guzik to daje..i musze ci powiedziec,ze tez juz plakalam z bolu..i te razy co.tu na forum tak nazekalam ze tak bardzo zle sie czuje to wlasnie przyczyna byly nie dosc ze rwa kulszowa to.wlasnie te bole pod piersia..moze te nasze dzieci tak wlasnie sobie leza ze tak nam to dokucza..ja sobie to tlumacze tym ze ta moja gwiazda jest duzo i duzo miejsca zajmuje wiec i gniecie mnie i narzady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ona pije teraz bebilon 1 i dwa razy dziennie pepti bo tak pediatra zalecila. Wczoraj na szczescie byla kupka ale po podaniu jej herbatki ulatwiajacej trawienie. Wszystkie 3 dni chyba nadrobila bo od razu byla akcja mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka jak dla mnie super pomysl:-) A co do tych boli to ja mialam takbsamo pod koniec ciazy ale po lewej stronie. Prawie miesiac tak mialam i tylko odpowiedni sposob lexenia dawal chwilowy spokoj. Puscilo jak brzuch opadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, możliwe, wczoraj się zastanawiałam nad tym ale wydawało mi się że to za wysoko by dziecko się tak wciskało ale skoro mówisz że widziałaś jakieś ryciny to zostaje tylko czekać na rozwiązanie... Ja póki co siedzę powyginana to bólu nie czuję, ale nie wiem ile tak wytrzymam, najgorsze są te oddechy, muszę kontrolować, jak zaciągnę za dużo powietrza to tragedia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU Mamy rozpakowane: Nick............imię................... data poród............. sn /cc........ kiwoszka....Hanna...............27.03.2013..............cc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym stylu , kopiujcie i dopisujcie się fajnie by było gdyby było wg kolejnosci dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos to mozna jeszcze ja skorygowac dodac wage i dlugosc do mam rozpakowanych , a przewidywana płec do ciężarówek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............imię................... data poród............. sn /cc........ kiwoszka....Hanna...............27.03.2013..............c c.............. AS1985.......Kamila...............02.08.2013...............cc.............. . Moze najpierw niech wszystkie sie dpoisza a potem sie uporzadkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..mamy ci podac dane? Wiek:38:) tydz ciazy.koncowka 38:)..termin porodu18.09 termin.cc.dzis moze dostane nowy wczesniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha..kopiowac jak napislam to nie bylo jeszcze postu z kopiowaniem..tlzrobie wiec to pozniej bo jak zawsze pisze z telefonu a do laptopa usiade pozniej:) Mysle ze plec i waga wzrost to tez fajnie umiescic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna........38...............38 tyd................19.09.2013.................córka Mamy rozpakowane: Nick............imię................... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna...............27.03.2013.....cc.......4030g/59cm As...............Kamila..............02.08.2013....cc.........3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................19.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Mamy rozpakowane: Nick............imię................... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna...............27.03.2013.....cc.......4 030g/59cm As...............Kamila..............02.08.2013....cc.... .....3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................19.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Mamy rozpakowane: Nick............imię................... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna...............27.03.2013.....cc.......4 030g/59cm As...............Kamila..............02.08.2013....cc.... .....3150g/57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×