Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ewelina Gratulacje!! No to coraz więcej mam rozpakowanych :-) . Tinneraa a biegunka nie jest czasami oznaka zbliżającego się porodu? Może jesz sprawdzić na sor co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera..ty nie zwlekaj bo moze uda sie jeszcze zatrzymac jesli nie daj Bog rozpoczela.sie akcja porodowa.. Ewelina GRATULACJE..coraz wiecej rozpakowanych..juz niewiele nas zostalo..czyzby tylko 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Dzieki DIEWCZYNY. To na nfz pójdę bo zaoszczedzona stowa. Ewelina gratulacje. Duza dziewczynka :) Lilianna xhyba nas zostalo 4 albo 5 wrzesniowek. Tinnera no ta biegunka moze sygnalizowac, ale moze poobserwuj bo moze xos zjadlas. . A ja chcialam z Patrykiem jutro jexhac po dokumenty do becikowego do mopsu a dostał zlecenie w piatek do poznania i we wtorek chcemy to zalatwic. Lilianna Wasza jutrzejsza"wycieczka" po urzedach aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera Lilianna ma racje jak odpukac cos sie zaczyna mozna zatrzymac . ja bym pojechała na sor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..aktualna aktualna..a na NFZ chcesz isc już po porodzie ?ale to już się rejestruj jak znajdziesz miejsce gdzie cię przyjmą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomuście bo teraz nic już nie rozumiem jak to jest z tym rocznym macierzyńskim myślałam że wystarczy zanieść do zakładu pracy akt urodzenia dzidzi i resztę oni załatwiają a tu czytam że zakład daje te 20 tygodni a resztę do tego roku to trzeba złożyć pismo w zusie a wy mamuśki jak macie te urlopy załatwione proszę o odpowiedz bo nie jestem teraz ani głupia ani mądra z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli dalej, ale biegunka się uspokoiła... Leżę cały czas więc powinno przejść... Ewelina graruluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
gratulacje i dziekuje wszystkim ja mnialam cc z powodu ulozenia miednicowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest więcej wrześniówek tylko nie wszystkie się ujawniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta55
Witam ponownie wszystkie mile dziewczyny,wcześniej pisałam z zapytaniem o sposób liczenia ruchów.Nie udzielałam się na forum bo czułam się starsza i nie pasująca do Was młodych mam, ale wiernie śledziłam i śledzę wasze interesujące wypowiedzi. Jestem z Wejherowa,termin porodu córeczki mam na 30 września.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Beta wiek nie ma nic do tego:) witaj na forum i popisz z nami. Gosc a Ty masz na miedy termin? Lilianna masz raxje musze dzwonic w tym tyg by miec pewnosc ze mnie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS a mialas jakis konkretny druk o urlop? Czy samemu formulka ze pobierasz urlop w takim i takim okresie czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczyny, a ja znow nie moge spac heh, a maly dokazuje ;-) moze ktos ma podobna przypadlosc to mozemy popisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta:) Ja mam 26 lat i się z tym czuje staro bo wydaje mi się ze nie dawno miałam 20 ;) a dokładnie wiek tu nie gra żadnej roli , znam ciężarną 40-stkę nawet i ma się świetnie. Ja tez spac nie moge Hania przed chwilą zjadła buteleczke mleczka i poszła spać w najlepsze , deszcz pada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..sa specjalne druki..ja mam jeden do wszystkich urlop..czyli macierzynski,rodzicielski i dodatkowy.. Kiwoszka..no teraz dalas czadu..26 i staro..hihi..a co do tej ciezarnej 40 to nie wiem czy zwrocilas uwage mi nie wiele brakuje bo wlasnie skonczylam38:) A ja dzis wyjatkowo przespalam noc,i tylko raz o 00.30 budzilam sie do toalety no i teraz..to doslownie cuuuudddd:)..ale pewnie organizm juz przemeczony bezssennoscia i wczoraj bylismy na grzybach wiec super dotleniony i zdrowo zmeczony wiec przespalam tyle godz:) oczywiscie na noc nie obylo sie bez rozkurczowych i przeciwbolowych po tym lazeniu po lesie ale warto bylo ,bo chciaz raz w tym roku na grzybach bylam a uwielbiam chodzic na nie.. A tak zmieniajac temat..kurcze rok szkolny sie zaczyna i znow poranne wstawanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie maz slodko spi, nawet pies chrapie ;-) a ja nie moge od 3:00, tylko 3 godzinki przespalam. Wydaje mi sie ze to przez to ze ciagle ostatnio mysle o porodzie, nie zebym sie jakos masakrycznie bala, ale nie moge sie juz doczekac :-) nawet wczoraj mi sie snilo ze juz mialam skurcze i jechalismy do szpitala heh... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Lilianna miałam na mysli ze 40 to jeszcze nie jest za pózno i młody wiek :) akurat nie zwróciłam uwagi , ale młoda babka jesteś i tak:) Nie no żartowałam sobie zdaje sobie sprawe z mojej młodości;P ale mowie nie dawno miałam 20 ten czas tak ucieka .. Tak dziś szkoła ehh koniec wakacji i moj ostatni tydzień urlopu macierzyńskiego , w następny poniedziałek witaj praco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja sama pisalam bo nie podpasowal mi zaden druk tak zeby bylo napisane jak ja chce. Condo pogody mm nadzieje ze przyjdzie jeszcze babie lato bo za tydzien chrxciny:-) Ja sie dzis tez nie wyspalam bo mala sie conchwile budzila' wyjatkowo glodna byla. Wczoraj martwilam sie o Mala bo nie moglavzrobic kupki :-( 3 Dni to tragedia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza ;) a deszcz nawala dalej chyba dzis nici ze spacerku ... chyba ze sie wypogodzi , Hana śpi az miło popatrzeć , nawet wzdycha :) emilia też się nie mogłam doczekac ale ja dodatkowo się bałam :P kurcze teraz mi sie wspominaja slowa przyjaciółki " zatęsknisz za dniami kiedy było w brzuszku jak ci da popalic" wtedy myslałam , o nie nie ma takiej opcji hehe miała sporo racji:) marzę o dniu nic nie robienia i przespanej nocy od położenia się do 12 w poludnie- nie realne hehe. ale Hania jest cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as dziecko karmione piersią może nie robić ci kupki nawet 10 dni , a moze i zrobic 10 dziennie i będzie to normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do wieku mam wszystkie sa mlode bo dzieci sprawiaja ze kazda mama czuje sie mlodo :-) i niewyspanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..mi sie wydaje ,ze ledwo 18 tke mialam i jakby wczoraj impreza byla a to juz 20 lat minelo nawet nie wiem kiedy..cale szczescie,ze jakos nie czuje mojego wieku i ponoc nie wygladam..chociaz ciaze bez dwoch zdan ciezej przechodze Emilia..ja taki problem z bezsennoscia mam od kilku lat a od mca..jak spie te 3 godz to jest suuper..dzisiejsze 6 godz przespane z jedna przerwa to musze zapisac:):).. problem w tym,ze nudno w nocy prawda? Wszyscy spia cisza a ty z boku na bok..mi dobrze robia audiobooki..przy nich jeszcze szansa zasniecia xrugi raz..a ostatnio wzielam sobie do czytania" Piecdziesiat twarzy Greya" polecam jesli nie czytalas:) jeszcze przed porodem poszalejsz w sypialni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka tylko Kamila w wiekszosci na butli bo mam malo pokarmu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo tez ze potrzebna jest obserwacja jak widzisz ze to ją męczy , neka pręzy się pojękuje itp. lub kupka jest zbita , twarda ( typu bobki) to faktycznie moze małe zatwardzonko było , stare sposoby typu mydło , termometr , czopek tez ale to jak juz problem trwa dłuzej i meczy sie , Hania dostala od pediatry jeszcze taki syropek polepszajacy lekko prestaltykę jelitek . Ale jak przy tym nie ma zadnych cierpien to tak jak pisałam nawet i 10 dni to nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×