Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Emi1986
Aha to skurcze ucichły. ja też ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było a tu tyle do przeczytania:) Odniosę się do tego co utkwiło mi w pamięcie narazie nie ma rejonizacji - mogą odmówić miejsca jeśli nie będą mieć tylko wtedy i wskazac inny szpital a to się nie zdarza. Co do torby szpitalnej nie bierzcie za dużo tyle mogę poradzić. Nie ma znieczulenia to pewne niestety. Ja przed porodem nie miałam żadnych objawów zero wstałam i wody chlupnely wiec to moze byc w kazdej chwili. Pozdrawiam nowe mamusie przyszłe i obecne i ciężarówki życze szybkich pordów ekspresowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry skurcze nie wrociły :P a juz mialam nadzieje :) milrgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dzien dobry..wlasnie mialam pyatc Gosciu jak sie czujesz ale uprzedzilas mnie:) Tak czy owak mysle,ze twoje godziny sa policzone..maluch stwierdzil.,ze da Ci jeszcze odpoczac przez weekend a w pon zabierzesz sie ostro do roboty by sie rozpakowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej wam lilianna pytalas czy chodze do nas do szpitala tak chodze na szpital i naleze do dr. sadowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka to moze w pon gdy bedziesz na wizycie spytasz sie jak.z tymi kleszczami i proznociagiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , ja juz jestem 3 dzien po terminie i coraz bardziej sie stresuje. Nie zauwazylam u mnie zadnych boli ani skurczy przepowiadajacych. Czy one bola bardzo? Czy ktoras z Was moglaby mi je jakos opisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
jak niezapomne to sie spytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Kamka a ja juz myslalam,ze juz jestes z.dzieciatkiem:) a co do.skurczy to u kazdej jest inaczej..nie mialam przepowiadajacych tylko odrazuvte ktore zaczynaja porod..pierwsze sa bardzo delikatne takie przypominajace bole przy miesiaczce z czasem robie mocniejsze i coraz czesciej sie pojawiaja.. Myszka -bylo by super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciekawość wzięła górę. Właśnie zakończyłam rozmowę telefoniczną z jakąś bardzo miłą położną z wejherowskiego szpitala. Potwierdziła tylko moje obawy o braku znieczulenia, poza tym na oddziale jest nadprogramowa ilość rodzących dzisiaj ;) , a o sali tej prywatnej odpłatnej można na chwilę obecną pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
ten rok jest tak plodny ze już od ponad miesiąca jest przepełnienie i szanse na ten pojedynczy pokoj sa marne :( już tez się dowiadywałam i koleżanki dwie rodzily w tym czasie i niestety tez było przepełnienie i nie zalapaly się na osobne pokoje..nie wyobrażam sobie nie dostać tego pokoju:( zeszłym razem z mezem mielismy taki i mam porównanie z pobytem na normalnej sali gdzie sa obcy odwiedzający i brak intymności a po cc tak bardzo potrzebnej a poza tym tak rzadko widuje się z mezem ,ze gdy pomysle,ze te dni w szpitalu odbiorą mi czas który spedzila bym z nim razem to beczec mi się chce..i tak wogole ostanio jakas placzliwa jestem ,czyzby kolejna burza hormonalna??? macie również takie wachania nastrojow i jesteście płaczliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Byle co sprawia że mam łzy w oczach ;) Stałam się bardziej strachliwa i płaczliwa, mam nadzieję że to normalny stan w ciąży ;) do tego dochodzą myśli czy sobie poradzę, czy poród przebiegnie bez komplikacji itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
CzekamNacorcie..to mnie pocieszylas bo już myslalam,ze to ja sfixowalam w tej ciąży bo jakos z poprzednich nie pamiętam abym taka beksa była..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku pisze teraz o pierwszym porodzie to te skorcze co byly co 20 minut i potem czesciej nie byly takie zle pewnie takie jak przed miesiaczka ale trudno mi to stwierdzic gdyz przed miesiaczka nie mam zadnych bóli :) wtedy skórcze zaczeły mi sie ok 20;00 a urodziłam 0 8:45 nastepnego dnia ale moge powiedziec ze bylo calkiem znosnie dopiero te parte to bolały naprawde no ale jak juz sa parte to dziecko wlasciwie wychodzi wiec na szczescie n etrwa to długo :) Jak bedzie teraz zobaczymy, te wczorajsze były spoko narazie czuje sie bardzo dobrze hehe wiec skorzystam i biore sie za porzadkowanie prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć dziewczyny, ja cały czas czekam :P I nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam wrażenie jakbym miała jakieś skurcze, boli mnie brzuch i mam ciągle mokro.. zaczynam panikować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa -spokojnie co ma wisieć nie utonie p:) w końcu na Ciebie tez jak pamiętam przyszedł już czas ;) a bol brzucha masz ciagly czy takimi falami ? a to co czujesz mokre ma jakiś kolor i konsystencje czy jest bezbarwne i widać ze bielizna jest mokra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje ze Tinnera ma termin na listopad jak dobrze pamietam . Jak sie czujesz ciagle boli czy pojawiaja sie skórcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140, oj nie, ja termin mam dopiero na listopad.. :( A to jest albo białe albo bezbarwne, i bez zapachu. Może po prostu dziewczyny tak rosną i się rozpychają że tak boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej może to nie tyle co skurcze, a twardniejący brzuch, sama nie wiem, bo czuje to praktycznie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie wystraszylas myslalam ze masz skurcze. pewnie sie rozpychaja :) ja tez mialam takie uczucie jakby brzuch mial mi peknac albo malutka tak sie rozpycha ze wydaje mi sie ze zaraz brzuchem wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa..stawia Ci sie macica od ok20tyg tak.moze byc..tuchy dziecka potrafia to spowodowac lub spacer itd..zreszta skurcze przpowiadajace wdlug niektorych zrodel moga sie pojawiac od 20 tyg..a to co mokre to uplawy..potrafia byc jak woda i w sporych ilosciach mialam sama z tym problem i balam sie ze mi sie wody saczal ale.gin mnie uspokil ze tak moga tez wygladac uplawy w ciazy..i ze stawiajaca sie macica mam problem pd poczatku ciazy..i jak nuz wczesniej pisalam teraz moge chodzic.juz tylko po domu bo z tych stawian sie macicy zaczelam dostawac skurczy i gin kazala tylko po domu i no-spa ..wiec moze poprostu troszke odpocznij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Co do tych upławów... Macie też ich tak dużo? Bo ja co pójdę do łazienki na wkładce mam biały/żółty ślad lub jest mokra... Oczywiście wkladki wymieniam za każdą wizytą ;) i to nie są wody płodowe które się sączą... Denerwujące to jest w taką pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Do niedawana mialam.tez tak duzo ale takie jak woda i fakt ze to niie fajne ..od tyg mam spokoj..moze przed koncem ciazy przy kolejnej burzy hormonow cos sie zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ja cały czas mam jeszcze upławy, czasem mniej a czasem bardziej obfite. Prawda, że to denerwuje, też ich nie lubię ale co zrobić :P Może niedługo sie to skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Jesli macie Canal+ to wlasnie zaczyna sie wizualizacja zmyslowa dzieci do pierwszego roku zycia ..dzieci pochadza z roznych stron swiata i kultur..moze byc to.cielawy dokument:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
No niestety nie mam canal+. Szkoda, bo czasem by się coś o dzieciach obejrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×