Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość gość
Hej Dziewczyny, weszłam na sUnii bo siedzimy z mezem w jastrzebiej górze na soacerku. Czekam na corcie ja też mam od początku ciazy takie klarowne uplawy, bezwonne. Gosciu trzymam kciuki, tinerea, kamka paulusku też!! Jakbyscie urodzily dziś lub jjutro :-) na forum mnie nie będzie ale szczerego powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Zapomnialam podpisac, post poprzedni to ja emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Zapomnialam podpisac, post poprzedni to ja emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dzięki ;) Ja to już dzisiaj w ciągu dnia na zakupach miałam wrażenie, że mnie tak podbrzusze boli niby to taki ból przypominający miesiączkowy, więc sobie pomyślałam, że do wieczora się wyrobię , no ale tymczasem spokojnie jem kolację ;)) i dalej cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka trzymam kciuki :) ja jestem przed terminem i tylko nasłuc***e czy cos sie dzieje ze mna hehe:) mężowi moje poddenerwowanie juz sie udziela haha :P Tinnerra jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
uciska uciska..nie wiem jak wy ale noce mam z glowy przez to latanie do ubikacji..chociaż w tej ciąży i tak dość pozno zaczelam mieć taki ucisk..a co do czucia smyrania po pęcherzu to Tosia czasem tak lapkami przejedzie ze czuje jak by chciała chwycić za cos tam od srodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana140 skórcze calkowicie ucichly moze sie sprawdzi co napisałas i w poniedziłek zaczne rodzic hehe :P A czy któras z was wykonuje lub wykonywala masaz krocza ? ja chciałam zaczac nawet zakupilam olejek migdałowy ale cizko mi signac przez moj wielki brzuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucisk na pecherz powiadacie;) ja od jakiegos czasu nic nie robie tylko biegam do toalety. I tak jak w ciagu dnia nie jest to az tak uciazliwe, tak w nocy nic nie robie tylko sikam :D Wystarczy, ze chce sie przewrocic z jednego boku na drugi a juz mnie maluch uciska na pecherz i znowu to samo ;) Na szczescie jakis czas temu maz mi kupil taka poduche rogala, ktora pomaga w nocy w znalezieniu wygodnej pozycji i czasem dzieki niej zamiast 15 to 13 razy tylko wstaje do lazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Widze ,ze nie tylko ja odebralam.dziecku zabawke i zrobilam.z.niej uzytek jako ppducha..:)tygrysa od syna a od corki wielka poduche..i teraz jak maz.wraca to smieje sie ze juz dla niego nie ma.miejsca bo same przeszkadzacze miedzy nami.;) dwie durze poduchy,jasiek,tygrys,i welniany walek..:):-) ale i tak w tej.ciazy wyjatkowo dobrze spie..a.myslalam,ze bedzie najgorzej bo juz trzecia i wiek..a tu prosze..:) corcia laskawa jest dla mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ucisku na pęcherz miałam ogromny i to tylko w końcówce własnie i siusiu co chwila nieprzespane noce. O tak poduszka rogal to wielka rzecz bez niej nie wiem jak bym spała. te skurcze są napewno przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze ktos pisał ze chodzi do nielubianego i wczesniej opisanego doktorka S. podziwiam naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie gość, wypiłam magnez, wzięłam nospę i bóle przechodzą, ale powracają. i do tego gorączka mi rośnie, jutro pewnie pójdę do lekarza bo to na bank angina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinneraa oj wspolczuje :( trzymaj sie cieplutko i wracaj do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinneraa odpoczywaj duzo..ja mam wlasnie taki problem z tymi bolami prawie cala ciaze i dlatego mam przykaz chodzenia tyle.co po.domu i nic wiecej oraz oszczedny tryb zycia czyli zero jakiegos wiekszego wysilku..teraz juz bardzo na.to.uwazam bo nawet do sklepu ,ktory jest o 500m od domu oddalany nie moge dojsc bo zaraz mamacica sie stwia a z tego robia sie skurcze i z biegiem.ciazy coraz mocniejsze a wiec nie laze nigdzie co by jeszcze troche ta moja Tosie w brzuszku ponosic:) Juz nie gosciu dawaj tylko znac jak by ci sie zaczelo bedziemy duchem.z Toba:) Kamka a Ty jak ? Co do drS.ja ostatnio u niego bylam niestety !!ale umowiona wizyte mialam.do Zabinskiego niestety jest on na urlopie i zastepowal go dr.S ale Myszka chodzi do niego,wiec moze dla swoich pacjetek jest milszy i otwiera szerzej usta nie mamrocze cos pod nosem nie patrzac przy tym na pacjetke..zreszta to co bylo opisane na poczatku watku zgadza sie w 100% mialam z nim kontakt dwa razy ..raz SOR i teraz w przychodni i mam nadzieje,ze to nie on bedzie stawal do mojej cesarki..ale ciekawa jestem jakie ma odczucia Myszka jako jego pacjetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post Tinneraa oj wspolczuje smutas.gif trzymaj sie cieplutko i wracaj do zdrowia usmiech.gif to ja :) nie zalogowałam się :P u mnie narazie cisza tzn brzuch jest taki napiety i co chwile cos zaboli w podbrzuszu ale to nie skurcze. Jestem dzis zmeczona zasnełam ok 3:00 nie moglam sobie miejsca znalezc a juz przed 6 synek mnie obudził :( ale jak tylko cos to dam znac :) A jak tam Kamka28 trzymam mocno kciuki zebyś była jak najszybciej po :) Paulusek i camilla a was nadal cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Dziewczyny, jak zrobicie z witaminami potrzebnymi dla dziecka? Koleżanka mi doradziła by zaopatrzyć się w witaminę D, wiem że nie będę karmić piersią więc wystarczy. A Wy jak robicie? Kupujecie witaminę D i K czy czekacie/ czekałyście na szpital by się okazało czy będziecie karmić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmiłam synka piersia do 5 miesiaca i na pierwszej wizycie u pediatry zapisała mi witamine D , która podawalam do 2 roku zycia codziennie 1 kropelka synek w maju skonczył 2 latka i nadal pije mleko bebiko :) innego nie chce :P witamine K , która podawalam jak dobrze pamietam 3 miediace i cebrion multi . który mialam podawac po 6 tygodniu zycia i tez podawałam go bardzo dlugo no chyba ze wprowadzalam jakies uodparniajace to na ten czas wycofywałam witamine d i cebrion multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny niedzielny poranek . U mnie cisza i spokoj. W nocy tradycyjnie nie moglam sobie miejsca znalezc. Poza toaleta oczywiscie ;) Rano jak bylam w sklepie to juz myslalam, ze mi wody odchodza bo tak mi sie mokro zrobilo. .. ale po szybkim powrocie do domu okazalo sie ze to tylko uplawy. A tym czasem mlody wierci sie w brzuchu jakby na dyskotece byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej tak ja naleze do dr sadowskiego i nienazekam no niejest on bardzo gadatliwy ale to co chce wiedziec to mi powie i jest bardzo dokladny i stara sie aby wszystko bylo dobrze naciska na odplatne badania co jest bardzo dobre jak dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było czytania :-) ja pomimo że wczoraj dużo spacerowalam nie urodziłam. Mam jeszcze czas do czwartku ale siostra przepowiedziała mi że jeszcze tydzień. Zmartwilyscie mnie że nie ma pojedynczych sal :-( mąż bardzo chciał żebyśmy mieli taka salę zwłaszcza jak konieczne będzie cc. Ale jutro ide na jag więc się dowiem czy Mała się obróciła :-) Może wszystkie spotkamy się na porodówce :-) i zajmiemy wszystkie miejsca hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
już nie gość, ja cały czas czekam, teraz jestem po obiadku i korzystam z niedzieli, za jakiś czas wybieramy się z mężem na spacerek...hmmm....chyba do Gdyni, bo mam ochotę na naturalny peeleng na stopy z piasku :P A nuż po spacerku się coś ruszy :P Witamina D tak a propo wcale nie jest na receptę, bo inaczej bym jej bez niej nie kupiła :P :) CzekamNaCórcię ja zakupiłam wit D i K w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie taka witamina d jako dodatek z innymi witaminami to nie ale ja dostałam taka na recepte :) to zalezy pewnie jakie jest stezenie tej witaminy albo cos sie zmienilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Hej DziewcZyny!! Co za piekna pogoda!! Właśnie spaceruje w parku :-) coś te Bobaski uparte są że nie chcą wychodzić. Pisalyscie że na porodowce oblężenie. Ale rozumiem że mimo tego nie rodzi się w przedsionkach itp?? Jutro mam wwizytę wiec zamierzam zapytać o kleszcze i prozociag, może Karas będzie coś wiedział. Moj Synek mi też nie daje spac- rozpycha się i rusza akurat w nocy najbardZiej. Ucisk na pęcherz to mam praktycznie od początku ciazy, chociaż teraz jest bardziej odczuwalny. Ktoras napisała że jej dzidzia czasem jakby chciała " skubnac" coś w srodku. Dhehe mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Hejka, wróciłam do domu, masakra jaki upał cały dzień :) Cały dzień na bulwarze z mężem spacerowaliśmy, w tym pełnym słońcu nawet opaleni wróciliśmy:P Miałam nadzieję na jakieś skurcze po tym spacerze, póki co cisza i nic się nie dzieje he he :) Właśnie patrzyłam ile z nas ma termin na lipiec, mam nadzieję, że sal dla nas nie zabraknie :P ani łóżek na porodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×