Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość CzekamNaCórcię:)
Liliana, a Tobie na kiedy wyznaczyli termin? Mi na 20 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS w moim przypadku genetyka się chyba nie sprawdzi, ja się urodziłam 2 tygodnie przed terminem aż, a mój termin w czwartek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek - ja też mam termin na czwartek ale myślę że w weekend będzie akurat :) Ale i tak najbardziej się boję pobytu na położniczym ;/ 3 dni w obcym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie genetyka też szwankuje jak widać, 5 dni po terminie, gdzie zarówno w mojej rodzinie jak i od strony mojego męża wszyscy zawsze na czas a nawet parę dni wcześniej :) A tu mojemu synusiowi nic się nie spieszy, pewnie nie przepada za upałami ;PP Ja też się boję przed pobytem w szpitalu, nie dlatego, że nie przepadam za szpitalami, no bo kto przepada ;> Ale dla mnie to zupełnie obce miejsce, mieszkam tu od 3 lat dopiero, a szpital to akurat dla mnie najbardziej obca placówka ze wszystkich ;> Więc dziewczyny postarajcie się wstrzelić z terminem razem ze mną, bo zawsze to raźniej ;P Może ustalmy sobie jakieś hasło rozpoznawcze hehe ;DDDD , tak wiem, odbija mi już pomalutku ;)) Wracam do sprzątania, może to coś pomoże;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę jedynie pomalować paznokcie na różowo bo i tak mam to w zamiarze :) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS nie można mieć pomalowanych paznokci. Bodajże dlatego, że przy ewentualnych komplikacjach sinieją paznokcie i jest to pierwszy sygnał że coś się dzieje niedobrego (chodzi o niedotlenienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że piszesz :-) wiem już że z soczewkami też muszę dać sobie spokój. No to mój znak rozpoznawczy licho strzeliło ;-) ale na pewno mamusie są w stanie się dogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
A o soczewkach nie słyszałam. Czemu nie można mieć soczewek? Nie noszę, tylko pytam z ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczewka to jednak ciało obce w oku no i poród to znaczny wysiłek dla organizmu. Poza tym byłam u okulisty na konsultacji ( mam bardzo duża wadę) i powiedziała że hormony szalejące w trakcie i po porodzie mogą powodować nawet zapalenie spojówki a po co narażać się na antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Aha, no co racja to racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście żadnej biżuterii :) Ale byście miały fajnie jakbyście trafiły razem na oddział :) Było by Wam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O biżuterii wiem że nie można mieć. Już 2 miesiąc w temu zdjęłam obrączkę bo strasznie bałam się że potem jej nie zdejmę. Jeszcze są jakieś rzeczy których nie można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdjęłam już w 5 msc obrączkę, bo już wtedy miałam problem ze zdjęciem jej, strasznie mi puchną ręce.. AS O niczym więcej nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ja wytrzymałam w obrączce do 32 tygodnia około :P Do tego czasu jakoś sobie radziłam z obrączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ok, księżna do szpitala już trafiła, teraz pora na nas haha haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe , moje ciotki sobie wymyśliły, że ja nie rodzę bo na księżną czekam ;> Księżna jak widać bardziej ogarnięta w temacie ode mnie, bo od rana podobno już się produkuje ;) Mój mąż by się bardzo ucieszył, jakbym urodziła małego Lwa, bo on sam lew też jest , kurde same royal baby będą ;)) Bo wiadomo Król Lew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ej Kamka mi rodzinka to samo powtarza :D Hehe że na księżną czekam z porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
CzekamNaCorcie-termin mam na 19 wrzesnia ale bede miala planowana cc. Wiec termin ok 9-14 wrzesien pod koniec sierpnia dostane konkretna date ,teraz mam takie widelki..no.chyba ze panna ruszy wczesniej na ten swiat.. A.co.do Lwow super znak bo sama jestem Lwica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej juz wrocilam z wizyty moj mezczyzna jeszcze sie nieobrucil moze jeszcze to zrobi lilliana prosilas zebym ci napisala ile bedzie wazyc moj szkrab jest to 31 tydz i wazy 1530g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ej czekam na corcie widze ze masz tak jak ja i lilianna termin a twoj maluszek ile wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140 a chodzisz do doktora w szpitalu? Przepraszam że pytam, ale tyle nas jest że jeszcze nie pamiętam :) Bo ja też będę miała planowaną CC i się zastanawiam na jaki termin, czy na termin z OM czy coś wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, a taka waga odpowiada Twojemu tygodniowi? Taki malusi szkrab się wydaję, chociaż ja już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
pisalas ze zostalo ci 6.5 tyg a czemu jak ja mam tak jak ty a mi jeszcze 9 tyg zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
pytanie do lilliany140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa...też chcę się podzielić z Wami i trochę się od was dowiedzieć.Przeczytałam wasze rozmowy troszkę mi to zajęło,a dziś dobrnęłam do końca :) Więc ja mam termin na początek września i chętnie podzielę się z Wami uwagami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka moja mala wazyla tydz temu 2088 czyli w 31 tyg.moj lekarz nie liczy zakonczonych tyg tylko w ktorym jestem czyli ta waga byla na 30 tydz i 4 dzien wedlug twojego lekarza czyli wedlug mojego w 31 tyg.jutro zaczynam 32tydz a cesarke mam miec w okolicy 39tyg dlatego mi zostalo ok6.5 tyg..mam.nadzieje ,ze nie zamieszalam tych tyg i teraz wytlumaczylam to jakos..hihi..zakrecone to jest przez to ze jedni pisza w karcie skonczone tyg jak.Twoj lekarz a inni te w ktorym jestes aktualnie.. Tinnerra w szpiatlu bylam na pierwszej wizycie prywatnie i dr Zabinskiego ale czekalam 2.5 godz za 150zl i stwierdzilam ze za ta kase nie bede siedziala tyle czasu i chodze panstwowo w Luzinie do Szemryka taki z Gdanska..w miedzy czasie zarejestriwalam sie na NFZ do Zabinskiego i mialam teraz 16 wizyte na ktorej to Tosia wazyla 2088 ale nie.bylo drZabinskiego bo byl na urlopie i zastepowal go dr.S ktory prowadzi Myszke a nastepna wizyte mam na 12.08 tez u Zabinskiego..o dacie cc rozmawialam z ordynatorem i dr.S i obaj powiedzieli,ze jesli blizna po.cc bedzie w dobrym stanie to w okolicy 39 tyg bede miala cc ajesli nie bedzie w dobrym stanie to wczesniej..wiec termin mam miedzy 9-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
A tak poza tym to witaj Ewelino :) na.ktorego.masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×