Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ja też zostaje przy Wejherowie ale przyznam, że się troszkę przestraszyłam, tym bardziej, że to moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
nie zazdroscisz cesarki cesarka to luksus w porównaniu z tym zezwierzęceniem na porodówce . wszystkie vipy celebrytki maja cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam Wejherowo ze względu na opinie koleżanek które rodziły w Wejherowie i też ze względu że będę bliżej mamy i siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldonka to jak to się dzieje ze ja nie jestem celebrytka vip a cesarke bede miala? mam wskazania do CC i to dla Ciebie jest vipostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę wolałabym urodzic dziecko naturalnie. Nawet gdyby dali mi wybór wybrałabym naturalnie rodzić bo nie ma sie tylu komplikacji co po cc (zwłaszcza ze nacinają Ci brzuch a potem chodzisz z tym, a musisz zajac sie dzieckiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........."porównaniu z tym zezwierzęceniem na porodówce ".... mam ochotę na komentarz t6ego określenia ale chyba nie warto.....ALDONKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vip... to nawet rodzic nie musi wynajmie sobie brzuch innej kobiety by się nie roztyć itp. czy to tez jest takie fajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
vipostwo? boziu z jakiej tyś wsi? luzino? celebrytki maja cesarki bo nie chcea jeczec z bolu 10 godzin i tyle. a porod sn jest dla mnie zwierzęcy i koniec 21 wiek a ty wyj z bolu jak nie powiem kto. cesarka jest ok i w dzisiejszych czasach nie niesie powikłań jak kiedys kobitysmigaja na drugi dzien chyba ze jakas ksiezniczka to lezy i kwiczy boli boli ale to da sie dzwignąc drugiego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
i sie nie bulwersujecie bo wiem ze chcecie cesarkę w duszy a kasy nie ma i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonko - w Wejherowie nie ma cesarki na życzenie, gdybyśmy chciały cesarkę na życzenie wybrałybyśmy szpital w którym jest to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
nie nie jestem ale byłam i sobie cesarki zażyczyłam i nie załuje i nigdy nie pożałuje to poprostu luksus jest i elegancko smigałam na 2 dzień. 2 dziecko tez tylko przez cc. gdzie tam bede gryzc materac z bolu po co? dlaczego sobie zycia nie ulatwiac skoro ma sie mozliwsci? zagranica znieczulenia sa w standardzie a tu co? 100 lat za murzynami to cale wejherowo widzę , leż i jęcz rodzisz 10 godzin jeszcze sie toba nie interesuja masakra ludzie swiadome iscie na rzez o nie nie dla mnie naraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę poród naturalny np., bo to moje pierwsze dziecko i wolę poród sn. Szczerze to mam gdzieś, że celebrytki chcą uniknąć bólu, jesteśmy kobietami i stworzono nas po to aby rodzić. Nie zawsze to co modne jest dobre. Trzeba jeszcze trochę zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
emilio twój wybór ale jak ja slysze bo jestesmy kobietami i nasz ebabki rodizły i podobne spiewki to ręce opadają ze ludzie młodzi takimi stereotypapi mi walą po oczach no losie;/ medycyna poszła do przodu ale chyba tylko za granicą tu dalej cierpisz brak znieczulenia nosz ku...wa jak tak moze byc ? zgadacie sie z tym????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli nie wiesz nawet, co to poród naturalny i się wypowiadasz heh... Dla mnie wszystko jasne ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
i co z tego , wystarczą mi jęki które słyszałam i krzyki jakby kogos kołem łamali .. nie potrzebuje doswiadczyc tej rzezni na sobie . kazdy ma woje zdanie moje jest wlasnie takie o. 100 lat za murzynami jest wejherowo a wy razem z nim skoro swiadomie tam idziecie jak tam nie ma zniezulenia , i cesarek na zyczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonko nie potępiamy Twojego wyboru, więc nie potepiaj wyboru innych. Każdy niech decyduje za siebie i swoje dziecko. Już nie gość mi się przesunął termin porodu. Ciekawie się zapowiada ten tydzień :-) tata wraca z urlopu w piątek więc może się z nim.spotkam na sorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
napewno idzie bo za kase mozna wszystko tylko trzeba wiedzzieć KOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
tinera a ty wogule na kiedy masz termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka ja torbę spakowałam dopiero jak byłam gotowa psychicznie na to, żeby jechać rodzić ;)) Także na 2-3 tygodnie przed planowanym terminem, już miałam wszystko na tip top spakowane ;] Strasznie zawrzało tu widzę na temat cc i sn , no cóż. Wiadomo jest, że celebrytki wybierają cc, bo większość z nich rodzi w prywatnych klinikach, gdzie jak zapłacisz to zrobią ci wszystko, włącznie z plastyką brzucha po porodzie, dlatego też tak paradują na 2 tygodnie po porodzie na ściankach w rozmiarze 36 ;>> Bardzo wątpię w to, aby piszące na tym forum przyszłe matki decydowały się na sn, tylko dlatego , że nie mają kasy, jak tu ktoś zasugerował... Ja rodziłam naturalnie, i byłam nacinana, i choć miałam małe nacięcie i tylko 4 niewielkie szwy, to przy gojeniu ból był . Przez cały tydzień do zdjęcia szwów, a i teraz też szału nie ma. Więc co z tego, że w czasie porodu się nie czuje takiego bólu podczas cc, skoro później nacięcie na brzuchu boli, a przy dziecku też trzeba się nagimnastykować... Więc lepiej chyba pocierpieć tą chwilę, niż później się męczyć. Poza tym po każdej cesarce jest blizna, robią się zrosty, a im bardziej popularny stał się ten zabieg, tym więcej jest przypadków, łóżyska przodującego, które przyrasta do blizn, co później objawia się komplikacjami w trakcie porodu. Nie rozumiem, tego poddenerwowania, że dziewczyny wolą naturalnie rodzić. Niech każdy robi to co uważa za słuszne... obrażanie kogokolwiek i niepotrzebne unoszenie się nic tu nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldonka,jakos ja nie jadłam materaca z bólu przy porodzie SN. Ty porównania nie masz więc sory co Ty możesz wiedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Juz drugi dzien pojawia sie ktos ,kto sieje tu zament..nie jest w ciazy a wchodzi na forum i wyraza opinie obrazajace nas..gwiazda jakas co.to reszte za plebs ubogi uwaza..wyobraz sobie ,ze moga tu byc osoby ktore stac na.nie jedna.cesarke tylko chce przezyc ta.chwile w.sposob naturalny i nikomu nic do tego..ani tym bardziej wyzywac od wiesniar bo ograniczeniem umyslowym to traci i skonczonym.brakiem wyobrazni..nie wspomne o prostactwie..i na koniec dodam nie wkurzaj ciezarnych bo hormony w nas buzuja i lepiej z takimi nie zaczynac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja mam termin dopiero na 9 listopada.. wiec jeszcze czasu a czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
liliano to wyluzuj bo ci skoczy cisnienie kazdy moze miec swoje zdanie i opinie i moze roznic sie od twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
pozatym jak nie chcesz by ktos wchodizl na forum to załóz sobie forum prywatne zabezpiecz hasłem a nie sie dziwisz przeciez to kazdy czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
mam pytanie do dziewczyn kture juz urodzily i do tych co maja isc na dniach czy szykowaliscie lozeczko dla dzidziusia przed terminem czy zostawiliscie to dla przyszlych tatusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dziwie sie twojemu prostactwu Aldonko i tylko z tego powodu skomentowalam.twoj post i chodzi o to ze obrazasz inne osoby a.nie o twoja opinie o szpitalu w Wejherowie..bo oponie jak mowisz moga byc rozne i to jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×