Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Tinnerra ja nadal w dwupaku. Jutro rano jadę na kontrolę do mojej ginekolog i zobaczymy. Wspólnie się tylko na wyniki badania moczu bo za mało dałam do analizy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa..super ze juz jestes w domu..lezenie na dluzsza mete noe koniecznie fajne bo wiem.cos o tym ale mozna wytrzymac:) a jak sie teraz czujesz i jak tam twoja szyjka po pobycie w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa dbaj o siebie i sie oszczedzaj bo masz jeszcze troszke czasu:) As u mnie oprucz tych skurczy raz na jakis czas zdarza sie nawet jeden po drugim hehe ale potem spokoj to cisza i spokoj hehe apetyt za to mi dzis dopisuje i jem doslownie wszystko :) no i moja teria ze coreczka sie urodzi we wtorek 30 tak jak ja tez raczej wziela w leb heheh :P a malutka jakby nigdy nic to kopnie to sie rzuci na pecherz to sie przeciagnie :) no ityle pozdrawiamy hehe :) nadal mamy szanse na spotkanie na porodowce hehe i nawet na wspolna sale hehe:) A jakie imie bedzie miała twoja coreczka? bo ja jeszcze nie wiem :) ale biore pod wzglad Kornelię albo poprostu Nelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno i drugie imię śliczne :-) ja będę miała Kamilę :-) no ja mam podobnie do Ciebie z tym że nadal mam czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana moja szyjka ma 2,5cm, jak na razie nic więcej się nie skróciła, teraz będę chodziła do poradni patologi ciąży już na kontrolę co dwa tygodnie, więc na bieżąco będą wszystko monitorować. Mimo wszystko mam totalnego doła, bardzo cieszę się że dziś wyszłam, ale w domu tak naprawdę potrzebuję opieki skoro mam wstawać tylko do wc, masakra jakaś, po prostu sobie tego nie wyobrażam, a lekarz kazał mi wytrzymać chociaż do 32tc.. a to dopiero 26:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera dziewczyny z forum na pewno dopilnuję żebyś o siebie dbała. Wsparcie psychiczne też jest ważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinneraa dasz rade dla dzieci jestesmy wstanie zniesc wiele :) a jak twoja córeczka? :) chyba to jest najtrudniejsze co ? ze z jednej strony dbac i odpoczywac a z drugiej strony 4 letnia ksiezniczka która tez by chciała pobawic sie z mamusia :) bardzo ci wspolczuje i az mi glupio ze rozczulalam sie nad soba Trzymam kciuki za Ciebie zebys jak najdkuzej miala pod serduszkiem swoje szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, ostatnia noc w szpitalu cala nie przespana, rodzące nie dały zmrużyć mi oka :) padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie gosc, bardzo trudne, z jednej strony wiem ze to rozumie, a z drugiej mi brakuje jej bliskosci, bo nawet to musimy ograniczać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Tinnera, poradnia patologi ciąży? Jest w ogóle coś takiego czy to odział w szpitalu? Ja dostałam skierowanie do "przychodni" patologii ciąży, oczywiście skierowanie leży bez użytku w moim notesie... Bo jak to powiedziały mi panie położne "pierwsze słyszę o czymś takim"... Dodam że powinnam być pod kontrolą co 2 tyg ze względu na gestozę, a zostałam na lodzie. Będę wdzięczna za jakąś informację jak to działa ta poradnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taki adres: Poradnia patologii ciąży ul. Pomorska9 84-200 Wejherowo (woj.pomorskie) 058-6772121 A ja dziś lecę na kontrolę do ginekologa i zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na corcie, dokladnie tak jak AS napisala. Tlumaczyli mi ze tam mam isc, juz na szczescie zarejestrowali,wiec o tyle lepiej, no i kontrola juz wlasnie tam co dwa tyogdnie, moze zadzwon i zapytaj jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudia
mam pytanie do dziewczyn, które urodziły w wejherowie- co najlepiej wziąć ze sobą do opatulenia noworodka. Jak już go wysuszą. Mam na myśli te pierwsze 2h po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie gość P Wiesz... nie wiem jak to będzie z Tobą, ale ja właśnie w dniu porodu miałam takie objawy jak ty opisujesz, skurczy brak, bardzo duży apetyt, nawet siły mi wróciły, bo wysprzątałam cały dom, i maluszek też był bardzo r***liwy ;)) A wieczorem biegunka, odejście czopa i skurcze od razu regularne ;)) Więc kto wie, może do 24:00 się uwiniesz . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
tinera a dostalas jakies leki do domu czy po prostu musisz lezec bo jak ja bylam na ostatniej wizycie to lekarz powiedzial ze mam mieka macice ale ze na szczescie nic sie nie otwiera i mam szyjke 2.7 cm ale nic mi nie muwil ze mam sie ograniczac i teraz nic niewiem a wizyte dopiero mam 16 sierpnia zeby nie pylo przypadkiem za pozno bo jestem w 33tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Witajcie dziewczyny macie jakies metody na przeziębienie w ciąży..cos mnie rozkłada.boli mnie gardlo i czuje się bardzo rozbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
kup sobie prenalen a na gardlo mozesz septolette spytaj sie w aptece co ci wolno na gardlo bo jest pare srodkow kture nam wolno a domowym sposobem to plucz gardlo woda ze sola mi zawsze pomaga kilka razy dzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
a na katar moze byc sól fizjologiczna kosztuje grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
AS1985, Tinneraa, dziękuję za informację, zacznę działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dostałam luteine już do kona ciąży no i nospe. oszczędzać się jak dla mnie to za mało, ja naprawdę mam tylko rozkaz wstania do wc :( wiec Tobie też naprawdę byłoby wskazane się oszczędzać, gdyż 2,7 to też jest skrócona szyjka, aż dziwne że lekarz nic nie zalecił, a do kogo chodzisz?? Wiesz u mnie jest też sytuacja że to są bliźniaki a wtedy to jest podwójne ryzyko przedwczesnego porodu i zagrożenia ciąży więc może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, własnie ogarnęłam się po wizycie u ginekolożki. Mam wg niej jeszcze około tygodnia czasu (39 tc) ale mówiła, że już coś się zaczyna dziać. Więc pewnie to kwestia kilku dni. Jestem po tej wizycie trochę spokojniejsza. Chociaż dowiedziałam się, że jak już zacznie się akcja porodowa to mam od razu jechać do szpitala bo to i tak skończy się cesarką i mam być na to przygotowana. a Już nie gość to chyba już pojechała przetrzeć mi szlaki w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówi moja ciocia - tylko spokój nas uratuje ;) ale ja spokojniejsza jestem :) i wiem jaki jest plan działania jak juz sie zacznie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS no właśnie, masz o tyle szczęście że wiesz co się będzie działo, też wolałabym wiedzieć co i jak u mnie z ta CC... któraś wcześniej pytała, co myślę o dr, Maciejewskim i dlaczego do niego trafiłam, otóż, dr żabiński był jeszcze na zwolnieniu, a gdy powinnam iść 5.08 to wtedy byłoby za wiele kobiet i mnie położna raz zapisała do Maciejewskiego. Jestem bardzo zadowolona, do dr. Żabińskiego nic nie mam, ale dr, Maciejewski jest lepszy pod tym względem że wszystko sam mówi co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) powiedzcie mi kiedy pakowałyście torbę do szpitala tzn. w którym tygodniu, bo zastanawiam się czy już nie zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa - wiem doskonale że chciałabys wiedzieć co sie bedzie działo i zeby Cie zapewnili że z bliźniaczkami bedzie dobrze. Wiadomo że spokojna mama to spokojne dzieci, ale myslę że będzie dobrze, tylko trzeba wytrzymać to leżenie. emilia_24 - ja swoja torbe spakowałam tak dwa tygodnie przed terminem. Stoi i czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mnie dziś rozpakowywał i mówi że mam juz nas spakowac do szpitala, ale ja naprawde nigdzie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana40 na katar bardzo dobra jest woda morska w aerozolu dostępne w aptece, i ten prenatal jak już dziewczyny wspominały. Tinneraa trzymaj się ... trzymam kciuki byś wytrzymała jak najwięcej tygodni :) AS jeśli tak z twoim terminem to istnieje szansa że cie dogonię ;))... no ale nie zazdroszczę tej cesarki. trzymam również kciuki :) Trochę poczytałam opinii o szpitalach po tej wypowiedzi lejdis... i na 100% zostaję przy Wejherowie, moje klientki z gdańska rodzą w W-wie gdzie maja pozornie duży wybór szpitali u siebie... o czymś to świadczy wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiadomo, że każdy szpital to inna opinia, w każdym szpitalu coś się dzieje nie tak i nie mam wątpliwości co do tego że w Wejherowie też, ale mimo wszystko Wejherowa już nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×