Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Lilianna140
Juz nie gosc..ty poczekasz na nas do.wrzesnia:) Mala.zapowiada sie spokojnie bo naprawde jest bardzo regularna w r****ch..ma stale godziny i wiem czego.sie spodziewac i tak.dzien nie w normie bardzo mnie niepokoji..no chyba ze.naprawde.ten upal ja tez tak meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Czekam na corcie..ja moja pierwsza ciaze przenosilam rowno 14 dni ale jiz od 12 lezalam na patologii..i dali mi czas wlasnie do 14 dnia no i tak sie zaczelo ,chociwz tak czy owak porod sn skonczyl.sie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Liliana, wtedy dopiero bym była spanikowana... Jakbym miała tyle przenosić, mam nadzieję że to mnie nie spotka... Ani żadną z nas ;) Czemu okazało się że ma być cc? (tyle postów i tyle kobiet żę naprawdę umyka mi, wybacz) Miałaś wody zielone itd? Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Kiwoszka dziekuje. Dooiero zaszlismy nad jezioro bo bylo za goraco. Lilianna mam termin na koniec wrzesnia. Teraz to 32 tc dlatego sie martwie ze brzuszek poszedl do dolu... A jak mozna wstawic taki podpis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140- nie nie będę mniała cc chyba że coś nie tak będzie lekarz chce zobaczyć jak mi pójdzie sn co do znieczulenia to jest jeszcze że nie jesteś przytomna i wtedy są komplikace typu jak się wybudzasz to nie możesz oddychać i cię intybują a co do tego że nie idzie wykluczyć jak zareagujesz po znieczuleniu to wiem ale słyszałam że to bardzo rzadkie .Bardzo dziękuję ci za odpowiedz trochę mnie uspokoiłaś jak by rodziła w Pucku to mniałabym cc bo już mi tak powiedzieli bo leżałam w czerwcu w Pucku a mój lekarz Żabiński jak się go spytałam to powiedział tak że jak się boję to może mi zrobić to cc ale pierw chce zobaczyć jak mi pójdzie sn bo może być tak że trzy razy poprę i będzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quo- nie miałam pojęcia ,ze zabinski tez i w Pucku pracuje ..jeśli to ten sam Zabinski co w wEJH..a cc z jakiego powodu chce ci zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140- u mnie często córeczka się słabo ruszała i też panikowałam ale to było właśnie przeważnie jak była duchota na dworzy i ciepło a jak się ochłodziło na wieczorek to nadrabiała Emi1986- to może się spotkamy na porodówce ja też mam na 25 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140- nie żle może napisałam Żabiński do niego chodzę całą ciąże a w szpitalu leżałam w Pucku w czerwcu i tam są tylko 4 lekarzy Przyboś , Chrostowska , i taki starszy pan i młoda lekarka a to mi powiedziała Chrostowska jak wręczała mi wypis że dozobaczenia w wrześniu i że będę mieć cc bo mniałam 3 straty z tego względu . A jak byłam na wizycie u Żabińskiego to powiedziałam mu jak ja będę rodzić niech mi powie bo chcę się przygotować psychicznie to powiedział "jak się boisz to może być cc - ja na to że się boję a on ale nie tak prędko bo może być tak że siłam natury trzy razy porę i będzie powszystkim" ogólnie to moja córeczka jest mała bo gdzieś 1.60 i może dlatego tak powiedział nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak chyba pan dr. Marek Żabiński pracuje w Wejherowie a ja do niego chodzę do Władysławowa do domu rybaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quo..nie sadze żeby ze względu na male dziecko ci tak powiedział..mysle,ze raczej w druga strone to działa :)..i zaskoczona jestem bo uwierz,ze w weju cc nie robia dlatego ze się boisz a jeśli to zrobi to przygotuj trochę gotówki :)..bo cc można mieć i się dogadać z lekarzem ale za kase..zresztą to nie na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilo mi sie dosc mokro wkladka byla mokra ale na wkladce byl sluz wiec nie wiem czy wody zaczely sie saczyc czy jak? wzielam szybki prysznic i teraz zobacze co dalej . no i tak sobie myslalam ze bede brala prysznic i nie zauwaze ze wody odchodza ale chyba nic takiego sie nie stalo :) zobacze co bedzie dalej jesli faktycznie wody zaczna sie saczyc albo wkladka bedzie czesto mokra to pojade na sor na razie poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie gosc..to sluz sie tak moze saczyc..i As i ja tak mialysmy..i gdy rodzilam Pole i zaczelo mi tak leciec poszlam do poloznej bo bylam.na patologii i ona powiedziala ze to nie wody bo pecherz jest caly a byla.pewna ze wody bo lecialy prawie caly czas..wiec moze i u ciebie dzis sie zaczelo:) i gdzies na.korytarzu As znajdziesz bo juz przynajmniej wiecie jak wygladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli wody nie chlusna i nie dostane skurczy to poczekam do rana i rano pojade na sor nie chce za bardzo panikowac z drugiej strony to juz sporo po terminie wiec jezeli bedzie sie tylko msaczyc to pojade rano a jezeli nic wiecej nie wyleci to myslicie ze czekac do poniedzialku tak jak sie umowilam z moim gin czy jechac rano czy sie bedzie saczyc czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobila bym jak piszesz..jesli w nocy nie bedzie skorczy czy nie odejda wody to czekala bym do jutra i jesli bedzie sie dalej saczyc to pojechala bym na sir ..zawsze mozesz jeszcze wrocic do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana, ciekawa jestem jak ktoś ma to skierowanie od psychiatry, co wtedy robią w Wejherowie, czy nie tną czy jednak to uzwględniają :D Już nie gość, Po prostu bądź czujna, jak cały czas będzie tak że masz tak mokro jak teraz jedź do szpitala, będziesz spokojniejsza i dowiesz się czy to sączą się wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez ciekawa jestem jak z tym.skierowaniem od psychiatry..byla jakas dziewczyna u nas na forum z takimbskierowaniem ale zniknela a tak moze bysmy wiedzialy..ale Quo z tego co rozumiem nie ma takiego skierowania od psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×