Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Lilianna ja zapytałam pediatre które mleko by mi ona poleciła , więc ona pow. za jako matka 3 dzieci bebilon comfort no to kupiłam puszka kosztowało ok 35=37 zł w zależnosci od apteki czy sklepu , teraz dochodzi juz do 45 zł w aptece! a i w sklepach tez droższe wiec pokierowałam się jej zdaniem . z wyborem nestle nan pokierowałam sie opiniami koleżanek któr używają . Natomiast bebiko tez uzywa gro znajomych i każdy je chwali . tylko dla mnie to są za małe opakowania wolę miec dużą puszkę w domu a te kartoniki są tylko jednakowe 350 g i bym musiala co chwila kupowac tym samym wiecej kasy pojdzie a tak mam puszke 800 g. za 35 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek..wlasnie taki byl.moj Nikodem przez 13 mcy nie przespalam calej godziny i postanowilam tym.razem ,ze.jesli Tosia tez bedzie taki ssak to na.noc dam flache..moze i to lenistwo z mojej strony ale kurcze mlodsza.nie jestem i nie bedzie to moje jedyne dziecko ,ktore bedzie potrzebowalo mojego czasu i uwagi ..a jak tu sie zajac reszta jak czlowiek na.twarz pada po kolejnej nie przespanej nocy..i chyba lepsza flacha na noc niz zmeczona wsciekla.mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czekam na pierwszą kupkę po nowym mleku...;P narazie plus taki nie ulała nie zwymiotowała zjadła z apetytem ale na począku się dziwowała troche chyba skumała ze to jest inne . jesli miałabym je porownac z bebilonem comfortem to netle ma lepszy smak słodszy i ładniej pachnie narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde od urodzenia , z tym ze do 3 miesiaca przewazał cycuś , butla byla jak piszesz na noc , lub ewentualnie w dzien sie zdarzała , teraz odwrotnie w nocy jest pierś a butla w dzień choc tak jak rozmawiałysmy na fb ostatnio ze noce kiepskie co godzina na piersi wiec ostatnio w taką noc dostała flaszkę i spała 3, 5 godziny żyć nie umierać:) a i cycek w dzien czasem tez sie zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
No uroki macierzyństwa po prostu :P Ciekawe jak długo będzie chciała tak często w nocy cycać ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a ja dziś byłam u lekarza rodzinnego zrobił mi EKG wszystko ok i dał skierowanie na Echo serca żeby sprawdzilił kardiolog jak tam przed porodem ale ogólnie powiedział że nie mam co się martwić także jestem szczęśliwa . Mam jeszcze pytanko do mam jak kładziecie swoje pociechy do sny bo właśnie kiwoszka wspomniała o ulewaniu wiem że po piciu mleczka dziciaczkowi musi się odbić ale nie raz tak bywa że i tak się ulewa więc może na boku kłaść malca czytałam również że są poduszki klin na alegro właśnie żeby się nie ulewało co sądzicie o tym mamusie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
i dzis znowu ta zaducha dzis poswiecilam z mezem dzien na zakupy ostatnich brakujacych zeczy takich jak kolderka podusia i posciel i mam nadzieje ze mam juz wszystko chyba o niczym nie zapomnialam bo wole juz mniec wszystko gdy termin mam na 19-21 wrzesien ale w mojej pierwszej ciazy to urodzilam w 35 tyg dlatego wole juz mniec wszystko na wszelki wypadek torbe tez wczoraj juz spakowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo moja Hania ulewała na potege. i taka jej uroda byla teraz tez sie zdarza ale duzo mniej. jesli chodzi o spanie to miala pod nogami lozka ksiazki jakis czas teraz nie ma nic , a spi na plasko bez poduszki bo dziecko do roku nie powinno miec poduszki. jesli chodzi o koldre do lozeczka to mamy nie uzyta bo spi tylko pod pielusia a w marcu spała pod cienkim kocykiem bo i takk bylo cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
a mam pytanie odnosnie podusi bo piszecie ze nie powina byc a do wozka tez nie dajecie tylko tak na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka - ale ta poduszka klin to specjalna dla noworodków i dla wcześniaków aby sie nie ulewały polecają ją instytut matki i dziecka i pediatrzy są na alegro ok 50 zł ale zastanawiam się czy to starczy mówisz książki dawałaś pod łóżeczko też ciekawe rozwiązanie a do którego miesiąca bierze się dziecko aby mu się odbijało po posiłku to pewnie też spałaś nie spokojnie przez to ulewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi nie mam zamiaru przeszukiwac całego forum:)szybsza byla by odpowiedzc 'nie nie trzeba brac' i tyle no ale cóż. ale już jedna miła Pani mi odpowiedziła;) Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja do wózka mam płaską taką no ale w wozku mała nie spedza tyle czasu co w łózeczku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
a ha dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
mam jeszcze jedno pytanie do tych co teraz rodzily jak mnieliscie ubrane maluszki na wyjscie do domu w takie upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile tego czytania! Jutro więcej opowiem o moim pobycie w Wejherowie (zmęczenie i ogarnięcie się zajmuje dużo czasu), ale powiem, że Wejherowo to najlepszy wybór:) Kamilka urodziła się 2 sierpnia o 23.55 :) Dzisiaj dostałyśmy wypis i już jesteśmy w domu :) Już nie gościowi GRATULUJĘ! i serdecznie dziękuję za Wasze gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS GRATULACJE !!! Sliczne imie dla slicznej dziewczynki ;) :) Juz nie gosc GRATULACJE !!! :) w koncu macie swoje kruszynki w ramionach :) czekam na relacje jak wam bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ale sliczna Dziewczynka juz nie gościa! przesliczne dziecko! taką czarną główkę ma! Jakoś brzuszek mi się podniósł- wrócił do swojego miejsca, więc uspokoiłam się trochę, a jak Wy się czujecie Dziewczyny??? Lilianna przepięna pamiątka, chociaż miejsca trochę zajmuje co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..Twoj porod zaczal sie dokladnie jak moj i zaonczyl.o 25 min wczesniej niz moj pierwszy:)Mala jest sliczna i tak slodko kudlata:) Emi..odlew brzuszka nie bedzie zajmowal miejsca gdyz zawosnie.na.scianie e sypialni jako plaskorzezba:)..zawsze chcialam miec.tam jakis tryptyk ale nic mi.sie nie podobalo no to teraz bedzie brzuszek..juz zaluje ze nie robilam.od pierwszej ciazy bo miala bym ten swoj tryptyk;) no i porownanie brzuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS przepraszam ,pomylilam dzieci:) przeciez Ty swoim sie jeszcze nie pochwalilas;) koniecznie nam ja pokaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS gratki dla Ciebie:) A ja wczoraj musiałam zjeść coś nie tak i naszej małej kruszyny nie mogliśmy przez 4 godziny uspokoić, ale w końcu zasnęła. No cóż rodzic się musi uczyć na błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS jeszcze raz gratulacje czekamy na relację no i na fotki przede wszystkim:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Dziewczyny nasunęło mi się pytanie. Czy Wasze małe szkraby jęczą lub stękają przez sen? Nieraz jak Klaudia zaśnie to po jakimś czasie zaczyna wydawać dźwięki i stękać lub nawet raz zapłakać potrafi we śnie. Nie ważne czy w dzień czy w nocy. Teraz też co jakiś czas postękuje. Miałyście coś takiego? Gdzieś czytałam, że to może być przez kolki, ale mała nie ma ich codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj, nicki mi się pomyliły, tyle Was jest dziewczyny :D ale juz nie ważne. Powiedźcie mi, jak wyglądało Wasze ciśnienie pod koniec ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek oczywiscie Hania nie tylko jeczy , wzdycha ale i pieje , warczy a nawet piszczy czasem nawet mam wrazenie jakby z kims rozmawiała , to normalne dzieci wydaja odgłosy takie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×