Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jak Wam się żyje?

Jaka jest Wasza sytuacja materialna? Kogo winicie jeśli jest zła?

Polecane posty

Gość Jak Wam się żyje?

Jeżeli jest Wam ciężko to kogo winicie? Rodziców bo Was nie ustawili? Rząd bo sytuacja gospodarcza jest kiepska? A może to Wasza wina bo jesteście leniwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie winię, bo mam
bardzo dobra sytuacje materialną rodzice opłacili mi dobre studia, po kotrych na bardzo dobrze platną pracę, która tata mi załatwił:P jestem im za to bardzo wdzieczna i pomagam im finansowo jak maja są w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjghtttttttttttttttttt
zawsze jest to ta ostatnia wina co podalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhgffxk
moja syt. materialna jest do d... wegetuję a nie żyję. kogo obwiniam? naturalnie PO. za niczyich rządów nie było tak źle, jak za tuska. nie, to nie wina moich rodziców. rodzice nie mają obowiązku ustawiania swoich dzieci. młodzi ludzie powinni mieć szansę na własną rękę do czegoś dojść - tego nasz rząd nam nie umożliwia. nie jest to wina lenistwa. bo jeśli mając ukończone studia i doświadczenie zawodowe, od 1,5 roku szukam pracy nawet jako sprzątaczka i nic, to dowód, że coś jest nie halo w kraju, a nie ze mną. już w prlu rząd był lepszy od tuska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina z koszalina
tylko nieudaczniki winia innych za swoja porazke zyciowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sytuacja materialana zła nie jest, ale nie ukrywam, że żyje sie co raz gorzej. Wszystko jest co raz drozsze o pensje nie wzrastaja relatywnie do zarobków. Na co raz mniej można sobie pozwolić. Kogo za to obwiniam? Personalnie nie da sie wskazać palcem, ale to nie ciocia Halinka np.podniosła vat na ubranka dziecięce tylko rządzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję się Nam ok:) za to, że żyję mi się ok winię siebie, bo taka zajebista jestem:) coś jeszcze? słaba ta Twoja szydera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowynieudacznik
rodzicow,dali zycie niech daja tez na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowalajca jest nasza
sytuacja, a za to,ze nie jest lepiej winię... mojego faceta, ale to długi temat i nie na kafe..., jedna zła decyzja pociągnęła za sobą lawine kłopotów, a zyli byśmy jak szejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest czesto wina kobiet
to wina rządu. Wcale więcej nie zarabiamy, a wszystko drożeje. Miejsc pracy jest coraz mniej, pracodawcy często moga sobie wybierać kogo przyjmą a podań sa setki. Ludzie po studiach itp nie maja pracy, bo starsi im te prace zabieraja, ale co Ci starsi mają zrobic skoro musza tak długo pracować, a zapewne chętnie poszliby juz na emerytury. Ludzie nie maja za co żyć, a rzad sobie premie ogromne przyznaje nie wiem tylko za co? za lenistwo? Oczywiście niektórzy sami sa sobie winni swojej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydalony
ja tym kręce i winncie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitrzymam zwieraczy
nie jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arszeniki
Jesteś coraz głupsza dziewczyno. I Ty niby zarabiasz 5 tysięcy? Twoja inteligencja w takim razie nie jest proporcjonalna do wynagrodzenia. Czytasz czasem to co piszesz? Słownik się kłania. A poza tym myśl czasami jak piszesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyzej o co
o co ci chodzi? a gdzie Arszenika błąd jakiś zrobila? chyba ze jezykowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollalla34
Moja przez cale zycie byla trAGICZNA , NAJNIZSZA PENCJE WYNAJOWANE POKOJE KOSZMAR DRAMAT od roku jestem zagranica pracuje jak sprzataczka zarabiam 1600e, wudaje 700, odkladam, moze za kilkanscie lat kupie kawalerke zeby miec sie podziac gdzie na stare lata, w pl jest tragcznie ja mialm mysli samobojcze.Matke mam obwiniac/za co?co ma mi mieszkanie za 350 tys kupic???sa,a nie ma z czego, tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam zwieraczy
już go nie ma nie martwcie się państwo sytuacją finansową my postaramy się wszystkich zaspokoić w waszych pragnieniach i marzeniach, tylko to musi potrwać i być bardziej realistycznie spełnione, bo nie chcielibyście żyć w ułudzie stworzonej przez rzad który zechcieliście za pośrednictwem mnie wybrać dziękuję za otrzymane zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
y chodzi ci o ten fragment "jest co raz drozsze o pensje nie" literówka z a na o. A co poza tym jest w mojej wypowiedzi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhgffxk
jak zwykle.. polaczki czepiają się o słownik, bo ktoś powiedział prawdę. ciekawe co byście powiedzieli na miejscu młodych, którzy mają po kilka kierunków studiów, kursy i żadnej pracy. ciekawe co byście powiedzieli na miejscu emerytów, którzy tyrali całe życie a teraz mają 500zł emerytury i nie wiedzą, czy zapłacić czynsz, czy kupić coś do jedzenia, którzy umierają, bo jeśli mają do wyboru kupić leki lub chleb ze smalcem na obiad, to oczywiste, że wybiorą to drugie. co byście powiedzieli na miejscu chorych, którym cofnięto refundację, i którzy powoli umierają, bo nie stać ich na leki. nie będę pisać więcej, bo fanatycy PO i tak będą tępo wierzyć tuskowi. tylko jak można być taką ciemnotą, żeby nie zauważać, co się dzieje w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona 12838383939
Mnjhgffxk- a nie pomyslalas ze to za sprawa kryzysu światowego! Zobacz co na świecie się dzieje ! Grecja,Hiszpania,Włochy... A polska nigdy nie byla, nie jest i najprawdopodbniej nigdy nie będzie bogatym krajem więc kryzys znosi jak znosi.Ale nie ! Lepiej słuchajmy tego co mówi nasz kochany pan prezes ,,To wina Tuska!'' Tak! Wszystko jest jego winą bo jest jego przeciwnikiem politycznym. Kaczyński to dopiero rządy prowadził !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zasadzie
po co wam pieniądze!? przecież można jeżdzić na wymianę w gości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arszeniki
Nie kretynko :O pensje nie wzrastają relatywnie do zarobków-co to niby znaczy? coraz a nie co raz :O i nawet jesteś tak durna,że nie widzisz :O zwłaszcza,że specjalnie napisałam w poprzednim poście CORAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollalla34
akurat we wloszech i grecji mieszkalam i nawet najnizsza pozwalala na przezycie anawet teraz przezyje sie, a u nas od lat ludzi e tez potrafia zyc za 1400 przy oplatach 800??tak czy nie??potrafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga31..
moi rodzice sa dobrze ustwieni, gdy mieszkalam z nimi niczego mi nie brakowalo, gdy zamieszkalam z chlopakiem-teraz mezem- zupelnie odcieli mnie od swojej kasy. uwazaja ze im nikt nic nie dal i sami do wszystkiego doszli wiec skonczylo sie na finasowaniu moich studiow. odkad mieszkam z mezem, nic od nich nie dostalismy, na wszystko musimy zarobic sami ostatnio podliczylam nasze stale (comiesieczne) oplaty i wyszlo 2600zl, to jest jakas porazka (to tylko rachunki za 37 metrowe mieszkanie, przedszkole corki i 300zł na paliwo) nie liczylam tu zakupow, jedzenia itp nie mam za zle rodzicom ze nie dołozyli nam sie do kredytu na mieszkanie, czy mebli nie kupili; mam zal do panstwa, że mimo swojego mgr zarabiam niecale 2000 zl, a jedzenie jest drozsze niz na zachodzie gdzie zarabia sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskshss
Mi sie lepiej zylo za kaczynskiego a to ze wszystkich podsluchiwal,nie przeszkadzalo mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy normalny czlowiek sam
odkłada na swoja emeruture,bo z zusu chuja dotanie, my mamy oddzielne konto, gdzie od kilku la wpłacamy kwotę X na wiek emetytalny żeby potem nie biedować a i jeszcze dzieciom pomoc, teraz nas stać a jak będzie za kiedyś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w zasadzie
Mój Boże Praca Praca Praca Praca Praca Praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i???
Moja jest dobra dzięki rodzicom .Przed ślubem dostałam mieszkanie i dzięki temu nie mamy żadnych kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki a taki
sytuacja materialna zajebista ale dupy nie mam wiec postanawiam rzucic dobrze platna robote i wracam do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddksjsjs
Po co wam pieniadze,przeciez na innych topikach piszecie ze jestescie szczesliwe bo zyjecie miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhgffxk
oburzona - ale ja wcale nie jestem zwolenniczką pisu, więc źle trafiłaś z tym kaczynskim :) włochy i grecja... dobre :D co Ty kobieto porownujesz? a znasz przyczyny tego co się tam obecnie dzieje? z tego co widzę to raczej nie :) światowy kryzys powiadasz :) światowy tzn. że w takiej ameryce, niemczech czy belgii tenże kryzys również jest. i teraz pomyśl - jak żyje przeciętny niemiec/belg itd.? otóż przeciętny niemiec ma swoje mieszkanie lub wynajmuje, ale wynajem kosztuje go połowę pensji, jeśli zarabia najniższą krajową. i z tej najniższej krajowej taki niemiec jest w stanie sam (czyt. nie mając partnera/żony/męża) wynając sobie mieszkanie, a za resztę pensji spokojnie mieć na jedzenie, a jak będzie żył oszczędnie to i z 50 euro sobie miesięcznie oszczędzi. najniższą krajową zarabiają tam ludzie naprawdę bez wykształcenia i umiejętności. jeśli ktoś ma jakieś zdolności czy wykształcenie, zarobi sporo więcej. jeśli ktoś ma żonę/męża i oboje mają najniższą krajową to prawie całą drugą pensję mogą odłożyć albo przeje..ać, ich sprawa. i teraz pytanie - zdajesz sobie sprawę z tego, że przeciętny polak zarabiający najniższą krajową nie jest w stanie sam wynająć mieszkania, bo kosztuje ono więcej niż jego pensja? już nie mówiąc o jedzeniu. czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nawet małżeństwa zarabiające najniższą krajową nie są w stanie z dwóch pensji żyć jak ludzie, a jedynie wegetować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×