Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

Gość Kasia Marska
Dnia 28.05.2019 o 17:11, Gość klucha napisał:

 

zdecydowanie jest to rozwiązanie - na najgorsze. Mimo tego jeżeli ktoś może sobie pozwolić na pełne ac - nie ma co porównywać.

Czyli w końcu to mini AC, które oferuje YouCanDrive jest coś warte czy nie? Bo nie za bardzo rozumiem tutaj logikę... Szukam jak najtańszych rozwiązań i myślałam że ta oferta jest jedną z lepszych, szczególnie ze nigdzie indziej takiej oferty miniac nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 22.05.2019 o 17:27, Gość yud napisał:

zgadzam się ale pojawiły by się w tedy masowo żale internautów, a takiej sytuacji nie ma 😄

koszt ac jest wysoki. Niestety też mało który ubezpieczyciel chce dać nam AC do starego samochodu. Nie mają takich ofert nawet.

Ale jaki to dla Ciebie start samochów? wg mnie to 20latek, a 20 latek to rocznik 2000. a po ulicach jeżdżą jeszcze starsze, 97r, 99r

 

Dnia 28.05.2019 o 17:11, Gość klucha napisał:

dokładnie tak, żyjemy w takich czasach gdzie najwiekszy zarobek przynosi niewiedza klienta.

zdecydowanie jest to rozwiązanie - na najgorsze. Mimo tego jeżeli ktoś może sobie pozwolić na pełne ac - nie ma co porównywać.

Wg mnie opinia klientów to jedyna słuszna opinia, ale kalkulator ani agent nie powie ci tyle co już ten co kupił i testował . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka
Dnia 31.05.2019 o 08:27, Gość jackson napisał:

Ale jaki to dla Ciebie start samochów? wg mnie to 20latek, a 20 latek to rocznik 2000. a po ulicach jeżdżą jeszcze starsze, 97r, 99r

 

Wg mnie opinia klientów to jedyna słuszna opinia, ale kalkulator ani agent nie powie ci tyle co już ten co kupił i testował . 

@jackson dla mnie rocznik 00 jeszcze nie jest taki zły, dlatego dla każdego to może oznaczać coś innego. Zwłaszcza, że moja furka wygląda nie najgorzej :D

@jackson agent to zawsze nam powie, że wszystko jest super, w końcu to jego robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor
Dnia 3.06.2019 o 11:23, Gość karka napisał:

@jackson dla mnie rocznik 00 jeszcze nie jest taki zły, dlatego dla każdego to może oznaczać coś innego. Zwłaszcza, że moja furka wygląda nie najgorzej :D

Klasyki lat 90 są najlepsze. Ostatnio miałem okazję przejechać się "maluchem" - byłem tak podjarany że nie chciałem z niego wyjść :D

Dnia 3.06.2019 o 11:23, Gość karka napisał:

@jackson agent to zawsze nam powie, że wszystko jest super, w końcu to jego robota.

zgadzam się dlatego bardzo ważne są opinie! Z drugiej strony spodkałem takich agentów ktorzy naprawdę Ci pomagali. Nie naciągali nas na bezsensowne dodatkowe pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qastro
Dnia 31.05.2019 o 08:27, Gość jackson napisał:

Wg mnie opinia klientów to jedyna słuszna opinia, ale kalkulator ani agent nie powie ci tyle co już ten co kupił i testował . 

To fakt. Jak klienci uważają że coś jest kiepskie to zazwyczaj faktycznie takie jest. Tyle że sektor ubezpieczeń samochodowych też jest specyficzny bo można porównać ceny [subiektywna opinia] i poziom obsługi powypadkowiej [tez subiektywna opinia]

Dnia 30.05.2019 o 22:31, Gość Kasia Marska napisał:

Czyli w końcu to mini AC, które oferuje YouCanDrive jest coś warte czy nie? Bo nie za bardzo rozumiem tutaj logikę... Szukam jak najtańszych rozwiązań i myślałam że ta oferta jest jedną z lepszych, szczególnie ze nigdzie indziej takiej oferty miniac nie widziałam

Moim zdaniem zdecydowanie jest warte uwagi. Ale musisz sobie skonsultować ceny poprzez formularz online i wtedy się dowiesz czy w twoim przypadku jest to opłacalne rozwiązanie. A odpowiedź dostaniesz bardzo szybko, która do niczego cię nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

No dobra a czy ktokolwiek z Was, ubezpieczonych w youcandrive miał jakąś stłuczkę? Bo oferta brzmi fajnie, ale jak realnie wygląda pomoc z ich strony w razie szkody?

 

@qastro  masz rację, bez kalkulacji ubezpieczenia nie ma w ogóle rozmowy. Ofertę mają ciekawą, ale jednak  to cena chyba najbardziej do ludzi przemawia i jak nie będzie atrakcyjna to najlepsza oferta pójdzie w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka
5 godzin temu, Gość doktor napisał:

Klasyki lat 90 są najlepsze. Ostatnio miałem okazję przejechać się "maluchem" - byłem tak podjarany że nie chciałem z niego wyjść :D

zgadzam się dlatego bardzo ważne są opinie! Z drugiej strony spodkałem takich agentów ktorzy naprawdę Ci pomagali. Nie naciągali nas na bezsensowne dodatkowe pakiety.

@doktor dla mnie maluch jednak byłby za mały, nie moja bajka :p

@doktor ja niestety nigdy takiego nie spotkałam, to chyba jakiś gatunek zagrożony wyginięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość karka napisał:

@doktor ja niestety nigdy takiego nie spotkałam, to chyba jakiś gatunek zagrożony wyginięciem...

Raczej tak, teraz każdy patrzy na swój własny czubek nosa i tylko sobie zagwarantować dobry byt. Dlatego czasami tak ciężko znaleźć konkretne i dobre usługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 7.06.2019 o 10:10, Gość qastro napisał:

To fakt. Jak klienci uważają że coś jest kiepskie to zazwyczaj faktycznie takie jest. Tyle że sektor ubezpieczeń samochodowych też jest specyficzny bo można porównać ceny [subiektywna opinia] i poziom obsługi powypadkowiej [tez subiektywna opinia]

Moim zdaniem zdecydowanie jest warte uwagi. Ale musisz sobie skonsultować ceny poprzez formularz online i wtedy się dowiesz czy w twoim przypadku jest to opłacalne rozwiązanie. A odpowiedź dostaniesz bardzo szybko, która do niczego cię nie zobowiązuje.

o tyle fajnie ,że taka kalkulacja do niczego Cię nie zobowiązuje. 

 

Dnia 7.06.2019 o 07:29, Gość doktor napisał:

Klasyki lat 90 są najlepsze. Ostatnio miałem okazję przejechać się "maluchem" - byłem tak podjarany że nie chciałem z niego wyjść 😄

zgadzam się dlatego bardzo ważne są opinie! Z drugiej strony spotkałem takich agentów ktorzy naprawdę Ci pomagali. Nie naciągali nas na bezsensowne dodatkowe pakiety.

ale uświadomić można. Np ja nie wiedziałem ,że osobno można opony,czy szyby, lub po całości AC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno
8 godzin temu, Gość jackson napisał:

ale uświadomić można. Np ja nie wiedziałem ,że osobno można opony,czy szyby, lub po całości AC

można można. W sumie żyjemy w takich czasach że wszystko można. Pytanie tylko za jakie pieniądze.

 

Dnia 7.06.2019 o 19:47, elfik10 napisał:

Raczej tak, teraz każdy patrzy na swój własny czubek nosa i tylko sobie zagwarantować dobry byt. Dlatego czasami tak ciężko znaleźć konkretne i dobre usługi 

oj to prawda, najlepiej szukać samemu! Przeczytać kilka for, zebrać kilka opinni i się świadomie na coś zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubezpieczenie OC samochodu

Polecam : http://gosia1233.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1105&idDistributor=322370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Chyba Hestia jest najbardziej ogarniętym ubezpieczycielem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczyk
Dnia 17.06.2019 o 14:46, Gość Adam napisał:

Chyba Hestia jest najbardziej ogarniętym ubezpieczycielem 

Pod tę grupę chyba też YouCanDrive właśnie podlega. Także też wartość dodana dla YCD

Dnia 11.06.2019 o 07:14, Gość bruno napisał:

oj to prawda, najlepiej szukać samemu! Przeczytać kilka for, zebrać kilka opinni i się świadomie na coś zdecydować :)

Opinie nie zawsze są miarodajne. Jeżeli chcesz dobrze ubezpieczyć auto to nie pozostaje nic innego jak przeczytać warunki umowy - pewnie są gdzie na stronach ubezpieczeycieli. Poza tym jeżeli chcesz samo oc to czy to tak na prawdę ważne kto cię ubezpiecza? Ważne żeby brał mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Dnia 19.06.2019 o 16:23, Gość meczyk napisał:

od tę grupę chyba też YouCanDrive właśnie podlega. Także też wartość dodana dla YCD

Zgadza się, a hestia jest na rynku od wielu wielu lat. Myślę, że to firma godna zaufania :)

Dnia 19.06.2019 o 16:23, Gość meczyk napisał:

Opinie nie zawsze są miarodajne. Jeżeli chcesz dobrze ubezpieczyć auto to nie pozostaje nic innego jak przeczytać warunki umowy - pewnie są gdzie na stronach ubezpieczeycieli. Poza tym jeżeli chcesz samo oc to czy to tak na prawdę ważne kto cię ubezpiecza? Ważne żeby brał mało.

i to jest dobre myślenie przy samym OC. Nie ważne gdzie ważne za ile. I tak nie Ty później się użerasz z ubezpieczalnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżimi

Jeśli chodzi o ubezpieczenie to polecam z doświadczenia kilka firm:

Link4 - https://bit.ly/2y2Sr3e

Allianz - https://bit.ly/2YhDZ5R

mtu24 - https://bit.ly/2StTeDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

W efekcie końcowym u mnie zapadła decyzja o zakupie ubezpieczenia w YouCanDrive. Sporo pozytywów się już naczytałem, a i paru znajomych mi też potwierdziło to co w necie (m.in. tutaj przeczytałem). Takze od najbliżsszego poniedziałku mam OC w YCD ;) no i 200zł w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko
16 godzin temu, Gość Marek napisał:

W efekcie końcowym u mnie zapadła decyzja o zakupie ubezpieczenia w YouCanDrive. Sporo pozytywów się już naczytałem, a i paru znajomych mi też potwierdziło to co w necie (m.in. tutaj przeczytałem). Takze od najbliżsszego poniedziałku mam OC w YCD ;) no i 200zł w kieszeni

200 to nie taka duża różnica, bo ja zaoszczedzilem 380 :D ale wg mnie to dobra decyzja.

Dnia 21.06.2019 o 10:53, Gość songo napisał:

Zgadza się, a hestia jest na rynku od wielu wielu lat. Myślę, że to firma godna zaufania :)

korzysta moj tato, nigdy wczesniej nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2019 o 12:40, Gość jajko napisał:

200 to nie taka duża różnica, bo ja zaoszczedzilem 380 :D ale wg mnie to dobra decyzja.

Ważne, że w ogóle coś zaoszczędzone na kolejne wspólne kilometry na pewno się przydadzą pieniądze

Dnia 23.07.2019 o 12:40, Gość jajko napisał:

korzysta moj tato, nigdy wczesniej nie było żadnych problemów.

co jak co podejście do klienta jest bardzo ważne, najważniejsze aby ubezpieczyciel nie wykręcał jak będzie jakaś kolizja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla

@elfik10 masz rację, atrakcyjna cena swoją drogą, dogodne warunki także, ale jeżeli nie będzie dobrej pomocy i odpowiedni szybkiej reakcji z ich strony , w razie stłuczki, to cały czar pryska..Chociaż mam nadzieję, że tak nie jest, i wszystko jest dopięte na ostatni guzik 🙂 

@Marek a jaki pakiet wybrałeś? Samo OC czy jeszcze jakieś dodatkowe ubezpieczenia? Coraz bardziej się przekonuje do tego YCD 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson

380zł mniej za roczną stawkę? calkiem fajnie, choć widziałem lepsze zniżki w wykonaniu ycd. dobry wybór, gartuluje

@lajla, nawet w pakiecie z mini ac,lube nawet pełnym to ciekawe,że ycd ma wciąz dobrą cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana123

Ja ma w LINK4 i polecam. Super obsługa i naprawdę ale to na prawdę fajnie cenowo. Ubezpieczam już któryś samochód z rzędu i bez względu na moje aktualne potrzeby czy wielkość silnika oferta jest zawsze przystępna.
http://95przemyslaw95.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=219&idDistributor=62618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika

mogę polecić firmę ubezpieczeniową  ergo hestia, przyjazne warunki i bardzo dobra obsługa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaaś

Ja wzięłam ubezpieczenie z Polins, z ich firmy była najkorzystniejsza oferta. Jestem zadowolona, bo zakres polisy jest dobry, a koszt niewysoki. Co prawda wahałam się na początku, bo gdzieś tam przeczytałam jedną czy dwie opinie, ale widzę z doświadczenia, że niepotrzebnie, nie ma się co takimi opiniami sugerować, w sumie każda firma ma jakichś "niezadowolonych" klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajjka

Dobre ubezpieczenia oferują w Auto Matraszek w Markach (kiedyś Honda Matraszek). Mają naprawdę korzystne oferty ubezpieczeń OC,AC, NNW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajjka

Dobre ubezpieczenia oferują w Auto Matraszek w Markach (kiedyś Honda Matraszek). Mają naprawdę korzystne oferty ubezpieczeń OC,AC, NNW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę komis samochodowy i zawsze najtaniej OC wyliczają mi przez stronę www.wyliczenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najtaniej wychodzi ubezpieczenie kupione online, ja znalazłam fajną promocję na ocenapolis.pl dają 200 zł rabatu na kupione ubezpieczenie  czyli od kwoty zakupionego ubezpieczenia oddają jeszcze 200 zł, no i jest minimum formlanosci, wszystko wypełniasz na jednym formlarzu, bez wypełniania miliona stron formalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PZU jest przereklamowane. Z resztą teraz jest tak duża konkurencja, tyle opcji, że warto się rozeznać. .Ja korzystam z usług agenta ubezpieczeń z TwoiAgenci.pl i on mi zawsze przedstawia różne opcje do wyboru i doradza, co się opłaca na dany moment. Można też skorzystać z porównywarek, tak jak tu piszą inni. Ale dobrze, jest jak ktos podpowie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×