Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

6 godzin temu, Gość jojo napisał:

samo ubezpieczenie to jedno. ale spodkalem sie z tym ze chcacy dokupic assistance - odmowili mi. powiedzieli ze oferuja tylko dla smaochodow do 10 lat... szukam dlatego czegos innego.

 

To z tym też jest wielkie problem ? No sory jak młoda osoba ma sobie pozwolić na samochód do 10 lat ? Nie ogarniam tego wszystkiego ..

6 godzin temu, Gość jojo napisał:

ja badam oferte youcandrive. maja ciekawa oferta dla mlodych kierowcow a w dodatku calkiem inaczej patrza na wiek samochodu 😄

Czyli jest ktoś kto jeszcze normalnie podchodzi do sprawy ? 🙂 w sumie o nich nie słyszałam, pojawili się niedawno na rynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

@janek youcandrive ma fajne warunki, no i przede wszystkim dobre ceny. młodzi kierowcy na pewno będą zachwyceni :p

@Aldona właśnie nie zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

To YCD oprócz OC proponuje jeszcze inne składowe ubezpieczenia komunikacyjnego?

Dnia 14.04.2019 o 11:06, Gość daria napisał:

@janek youcandrive ma fajne warunki, no i przede wszystkim dobre ceny. młodzi kierowcy na pewno będą zachwyceni 😛

Wiesz z praktyki czy tylko z wyczytanych informacji o firmie? Często to co jest na papierze nie ma odniesienia do rzeczywistości 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szony
7 godzin temu, Gość Marek napisał:

To YCD oprócz OC proponuje jeszcze inne składowe ubezpieczenia komunikacyjnego?

oferuje wszystko to co inni. AC assistance NNW - co chcesz :)

7 godzin temu, Gość Marek napisał:

Wiesz z praktyki czy tylko z wyczytanych informacji o firmie? Często to co jest na papierze nie ma odniesienia do rzeczywistości 😞

ja wiem z doświadczenia.  to ubezpieczenie głownie skierowane do młodych wiec tym się reklamują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
18 godzin temu, Gość szony napisał:

oferuje wszystko to co inni. AC assistance NNW - co chcesz 🙂

To sie może im przyjrzę dokłądniej. Można ich znaleźć w jakiś porównywarkach ubezpieczeń żeby mi wyliczyło szacunkowe ubezpieczenie?

18 godzin temu, Gość szony napisał:

ja wiem z doświadczenia.  to ubezpieczenie głownie skierowane do młodych wiec tym się reklamują 😄

To ile oszczędziłeś w stosunku do innych firm ubezpieczeniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szony
55 minut temu, Gość Marek napisał:

To sie może im przyjrzę dokłądniej. Można ich znaleźć w jakiś porównywarkach ubezpieczeń żeby mi wyliczyło szacunkowe ubezpieczenie?

Na ich stronie jest kalkulator. Poradzisz sobie :)

56 minut temu, Gość Marek napisał:

To ile oszczędziłeś w stosunku do innych firm ubezpieczeniowych? 

zaskocze Cie bo aż 600 zł taniej. Jestem w szoku. Sprawdz to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artor
Dnia 11.04.2019 o 17:52, zołza10 napisał:

To z tym też jest wielkie problem ? No sory jak młoda osoba ma sobie pozwolić na samochód do 10 lat ? Nie ogarniam tego wszystkiego ..

Czyli jest ktoś kto jeszcze normalnie podchodzi do sprawy ? 🙂 w sumie o nich nie słyszałam, pojawili się niedawno na rynku ?

Cięzko ogarnąc dobry samochód na start. A jak komuś nie ciężko to i oc kupi drożej. Mam ten sam problem

 

Dnia 16.04.2019 o 18:20, Gość szony napisał:

oferuje wszystko to co inni. AC assistance NNW - co chcesz 🙂

ja wiem z doświadczenia.  to ubezpieczenie głownie skierowane do młodych wiec tym się reklamują 😄

i faktyczniej wychodzi taniej niż inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2019 o 22:44, Gość artor napisał:

Cięzko ogarnąc dobry samochód na start. A jak komuś nie ciężko to i oc kupi drożej. Mam ten sam problem

Hahahaha ważne żeby samochód w ogóle jeździł i był bezpieczny 😛 niestety młodzi ludzie mają pod górkę 

Dnia 17.04.2019 o 13:30, Gość szony napisał:

zaskocze Cie bo aż 600 zł taniej. Jestem w szoku. Sprawdz to nic nie kosztuje.

wow ! no to muszę powiedzieć, że to ładny wynik. Sporo kasy zaoszczędziłeś, a wziąłeś samo oc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szony
Dnia 20.04.2019 o 17:14, zołza10 napisał:

wow ! no to muszę powiedzieć, że to ładny wynik. Sporo kasy zaoszczędziłeś, a wziąłeś samo oc ?

Mi wyszło też dużo taniej. NIe pamietam kwot ale też około 600 zł. Polecam sprawdzić na kalkulatorze na ich stronie.

Dnia 20.04.2019 o 17:14, zołza10 napisał:

Hahahaha ważne żeby samochód w ogóle jeździł i był bezpieczny 😛 niestety młodzi ludzie mają pod górkę 

oj niestety tak. młodzi jeżdza  samochodami które tracą kilogram tygodniowo przez rudą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel
Dnia 8.04.2019 o 00:02, Gość aspex napisał:

Jak tak sobie czytam, ze ludzie placa po 3tys za stare auta za ubezpieczenie to az mi się odechciewa auto kupować... Skoro oc potrafi wynieść kilka tysięcy a co np. z assistance? W przypadku używanych aut to jest bardzo wazna skladowa ubezpieczenia...

taka cena to normalka, nie sądziłem, że można płacić mniej...

@szony dawaj linka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porównywarka OC/AC :)

Nie wiesz gdzie ubezpieczyć swoje auto ? Polecam porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Też korzystałam, razem ze znajomymi. :) Macie tutaj zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość wyboru polisy online, zniżki na AC/OC do 70% 😎.
https://cila92.oferty-kredytowe.pl/ubezpieczenieauta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson

mam ubezpieczenie w YCD i zaciekawili mnie ofertą cenową ale i pakietami. OC i miniAC jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobro
Dnia 10.05.2019 o 14:09, Gość jackson napisał:

mam ubezpieczenie w YCD i zaciekawili mnie ofertą cenową ale i pakietami. OC i miniAC jest spoko

Na czym polega to mini AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zogu
Dnia 13.05.2019 o 11:07, Gość kobro napisał:

Na czym polega to mini AC? 

w dużym skrócie to ochrona w przypadku kradzieży i szkody całkowitej.  Czyli w najgorszych przypadkach pomaga ubezpieczyciel.

Jeżeli mamy częściową szkodę mini ac nam nic nie da :< Jak za te pieniądze dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybson
3 godziny temu, Gość zogu napisał:

w dużym skrócie to ochrona w przypadku kradzieży i szkody całkowitej.  Czyli w najgorszych przypadkach pomaga ubezpieczyciel.

Jeżeli mamy częściową szkodę mini ac nam nic nie da :< Jak za te pieniądze dla mnie bomba.

Czyli to, co najważniejsze mamy załatwione. Super sprawa.

Dnia 10.05.2019 o 14:09, Gość jackson napisał:

mam ubezpieczenie w YCD i zaciekawili mnie ofertą cenową ale i pakietami. OC i miniAC jest spoko

Mają jeszcze coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest całkiem sporo róznych kalkulatorów OC AC i porównywarek. Mi się sprawdził serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dobrze opisane, przejrzysty, wszystko ładnie widać, wiadomo jaka firma ile bierze, nie trzeba się po pięć razy zastanawiać co i jak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

No dobra a czy ktokolwiek z Was, ubezpieczonych w youcandrive miał jakąś stłuczkę? Bo oferta brzmi fajnie, ale jak realnie wygląda pomoc z ich strony w razie szkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

No dobra a czy ktokolwiek z Was, ubezpieczonych w youcandrive miał jakąś stłuczkę? Bo oferta brzmi fajnie, ale jak realnie wygląda pomoc z ich strony w razie szkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroda
3 godziny temu, Gość Anka napisał:

No dobra a czy ktokolwiek z Was, ubezpieczonych w youcandrive miał jakąś stłuczkę? Bo oferta brzmi fajnie, ale jak realnie wygląda pomoc z ich strony w razie szkody?

Właśnie. Jakie mają podejście do klienta? Bagatelizują sprawę i się wykręcają czy dotrzymuję ''obietnic''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 14.05.2019 o 15:10, Gość rybson napisał:

Czyli to, co najważniejsze mamy załatwione. Super sprawa.

Mają jeszcze coś ciekawego?

W miniAC mam to czego oczekuje za dobrą cenę. Jest jeszcze 'nnw kierowcy i pasażera i ub szyb ,albo ub opon też. Jest sporo opcji

17 godzin temu, Gość koroda napisał:

Właśnie. Jakie mają podejście do klienta? Bagatelizują sprawę i się wykręcają czy dotrzymuję ''obietnic''?

Nie ma co bagatelizować , bo w umowie masz wszytsko zawarte. Może cena jest niższa , bo nie podadzą Ci kawy zaraz po wypadku ,czy stłuczce ale uważam,że sprawy rozwiązują ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf
1 godzinę temu, Gość jackson napisał:

Nie ma co bagatelizować , bo w umowie masz wszytsko zawarte. Może cena jest niższa , bo nie podadzą Ci kawy zaraz po wypadku ,czy stłuczce ale uważam,że sprawy rozwiązują ok. 

hahah! Kwestia człowieka - ja zostałem poczęstowany kawą domową z termosu przez Pana który przyjechał lawetą po samochód :D

1 godzinę temu, Gość jackson napisał:

W miniAC mam to czego oczekuje za dobrą cenę. Jest jeszcze 'nnw kierowcy i pasażera i ub szyb ,albo ub opon też. Jest sporo opcji

a jak to w pakietach - pewnie jest taniej. Ale fakt, to mini ac to ciekawa opcja. Zabezpieczamy się na "najgorszy scenariusz" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson

ooo to kawy zazdraszczam. Czyli dobrzy ludzie też współpracują z nimi- na +. 

W ubezpieczeniach o to chodzi ,żeby zabezpieczyć się na złe. /wiadomo każdy , tak jak i oni , chcą zarobić ale niech to będzie rozsądne, a nie jak w konkurencyjnej firmie wyszło 1000zł drożej i to lekko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek
Dnia 17.05.2019 o 23:31, Gość jackson napisał:

ooo to kawy zazdraszczam. Czyli dobrzy ludzie też współpracują z nimi- na +. 

W ubezpieczeniach o to chodzi ,żeby zabezpieczyć się na złe. /wiadomo każdy , tak jak i oni , chcą zarobić ale niech to będzie rozsądne, a nie jak w konkurencyjnej firmie wyszło 1000zł drożej i to lekko . 

1000 zł drożej? Na tych samych warunkach?

Dnia 16.05.2019 o 09:47, Gość jackson napisał:

W miniAC mam to czego oczekuje za dobrą cenę. Jest jeszcze 'nnw kierowcy i pasażera i ub szyb ,albo ub opon też. Jest sporo opcji

Nie ma co bagatelizować , bo w umowie masz wszytsko zawarte. Może cena jest niższa , bo nie podadzą Ci kawy zaraz po wypadku ,czy stłuczce ale uważam,że sprawy rozwiązują ok. 

Czyli trzymają się umowy? Nie ma żadnych haczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzumii
3 godziny temu, Gość kostek napisał:

1000 zł drożej? Na tych samych warunkach?

Firmy strasznie duże stawki naliczają sobie przy młodych kierowcach - stąd tak wielka różnica, jak najbardziej realna.

3 godziny temu, Gość kostek napisał:

Czyli trzymają się umowy? Nie ma żadnych haczyków?

Myślę, że nie mogli by sobie pozwolić na jakieś haczyki, zaraz było by masę opinni w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 20.05.2019 o 16:57, Gość dzumii napisał:

Firmy strasznie duże stawki naliczają sobie przy młodych kierowcach - stąd tak wielka różnica, jak najbardziej realna.

Myślę, że nie mogli by sobie pozwolić na jakieś haczyki, zaraz było by masę opinni w internecie.

Tak wystarczy ,że masz mniej niż 25,czy 30 lat i mały staż posiadania prawka . W jednej z lepiej reklamowanych firm wyszło mi ponad 1000zł właśnie. 

@dzumii warunki przy ac są dość skomplikowane . Ale umówmy się,że nie wszyscy młodzi chcą mieć AC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek
Dnia 20.05.2019 o 16:57, Gość dzumii napisał:

Firmy strasznie duże stawki naliczają sobie przy młodych kierowcach - stąd tak wielka różnica, jak najbardziej realna.

Myślę, że nie mogli by sobie pozwolić na jakieś haczyki, zaraz było by masę opinni w internecie.

Wiesz, wystarczy, by coś małym druczkiem było dopisane, czego my byśmy nie doczytali przez np. pośpiech.

5 godzin temu, Gość jackson napisał:

Tak wystarczy ,że masz mniej niż 25,czy 30 lat i mały staż posiadania prawka . W jednej z lepiej reklamowanych firm wyszło mi ponad 1000zł właśnie. 

@dzumii warunki przy ac są dość skomplikowane . Ale umówmy się,że nie wszyscy młodzi chcą mieć AC 

Nie wszyscy chcą, bo już samo OC to kupa forsy. Nie stać ich na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yud
3 godziny temu, Gość kostek napisał:

Wiesz, wystarczy, by coś małym druczkiem było dopisane, czego my byśmy nie doczytali przez np. pośpiech. 

zgadzam się ale pojawiły by się w tedy masowo żale internautów, a takiej sytuacji nie ma :D

3 godziny temu, Gość kostek napisał:

Nie wszyscy chcą, bo już samo OC to kupa forsy. Nie stać ich na to.

koszt ac jest wysoki. Niestety też mało który ubezpieczyciel chce dać nam AC do starego samochodu. Nie mają takich ofert nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek
Dnia 22.05.2019 o 17:27, Gość yud napisał:

zgadzam się ale pojawiły by się w tedy masowo żale internautów, a takiej sytuacji nie ma :D

koszt ac jest wysoki. Niestety też mało który ubezpieczyciel chce dać nam AC do starego samochodu. Nie mają takich ofert nawet.

@yud może faktycznie coś w tym jest. Ale i tak lepiej chuchać na zimne i wszystko dokładnie przeczytać

@yud fakt, AC to też nie są małe pieniądze, ale jak dla mnie duża wygoda. Może to całe mini AC jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha
Dnia 25.05.2019 o 10:38, Gość kostek napisał:

@yud może faktycznie coś w tym jest. Ale i tak lepiej chuchać na zimne i wszystko dokładnie przeczytać

dokładnie tak, żyjemy w takich czasach gdzie najwiekszy zarobek przynosi niewiedza klienta.

Dnia 25.05.2019 o 10:38, Gość kostek napisał:

@yud fakt, AC to też nie są małe pieniądze, ale jak dla mnie duża wygoda. Może to całe mini AC jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

zdecydowanie jest to rozwiązanie - na najgorsze. Mimo tego jeżeli ktoś może sobie pozwolić na pełne ac - nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Marska
Dnia 29.05.2019 o 08:12, Zofia Wojciechowska napisał:

ostatnio jak chciałam ubezpieczyć samochód to skorzystałam z platformy oferim.pl tam znalazłam agenta który mi fajnie dobarał warunki ubezpieczenia 

Miałaś też problem ze zwyżkami ze względu na wiek czy ten problem cię już nie dotyczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×