Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

monte: ja według usg dziś zaczęłam 12 tydzień [wg OM 13] i wizyte również mam 13 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boli Was czasem nerka badz jajnik i nerka mnie cos meczy od wczoraj tylko juz sama nie wiem co...raczej wieczne mulenie, cmi nerka wykrzywiam sie w kazda strone i jajnik boli z tej samej strony....we wrzesniu mialam ropomocz bylo podobnie tyle ze wysoka goraczka i silne bole nerka bolala przy uderzeniu teraz wyniki ok i nie boli tylko sama z siebie juz nie wiem co jest grane...wizyta w srode...miala tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przez ostatni tydzień bolał lewy jajnik, ale lekarz powiedział, że to całkiem normalne, rozciągają się więzadła. Tydzień wcześniej bolał mnie kręgosłup w odc. lędźwiowym i ból promieniował do lewej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne oczy - dzis odebralam wynik a w srode pokaze lekarzowi nie wiem co powie...a jakie to ma znaczenie kiedy doszlo do zarazenia....ehh zmartwilam sie nie chce teraz cala ciaze glowkowac... Co do krzyza i jajnika to pobolewaja ale od wczoraj ewidentnie nerka lewa meczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack...tak mam cykle jak w zegarku. Mnie też często zaboli, a to jajniki, a to plecy, trzeba się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli - ja mialam ropomocz 41 st goraczki i bole nerek ze co 4h ketonal i nie da sie do tego przyzywczaic teraz podobnie zaczyna mnie bolec... Dziewczyny wlasnie porownalam badanie i wynik toxo igm mam wyzszy niz ostatnio....rosnie :(( i na dzisiejszym badaniu mam napisane wskazanie wykonanie badania awidnosci przeciwcial :(( eh czemu rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z Was to robila na czym dokladnie polega i co oznacza konktertny wynik....zwariuje chyba jak nie urok to sraczka i jeszcze ta cholerna nerka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Z radością dołączam do grupy przyszłych grudniowych mam, co prawda juz 10 miesiąc ale radość niemalejaca, choć ostatnio mam zmartwienie, siedząca wysypka ma ciele, ktora nie wyglada za ciekawie. Korzystając z okazji czy któraś z was miała podobne problemy? Gratulacje dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialaMilka--->no to lecimy równiutko,heh:) Powiedz mi kochana,czy mialas lub jesteś umowiona na prenatalne? Kroptuska wspolczuje nery:( Mnie czasem boli podbrzusze i krzyz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Pisze dzis do gina moze sie cos dowiem o moich badaniach...zwazylam sie tez w koncu, pamietacie pisalam ze mi strasznie w 6tc wywalilo brzuch i waga skoczyla o ok 4kg....dzis sie wazylam i waga przez 6 tyg ruszyla sie tylko 0,5kg wiec ok... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam wizytę 10 a dzisiaj kończy sie 11 tydzień. Ta wizyta dopiero za dwa tygodnie a ja juz nie mogę sie doczekać. Co do daty porodu to raczej myślę że sie nie zmieni bo cykle cały czas miałam regularne może być jeden dzień rozbierznosci. :) waga jak stała tak nadal stoi w miejscu zobaczymy jak będzie dalej :) my dzisiaj mamy przeprowadzkę do innego domu więc ciekawe ci będzie z internetem pewno nie bede miała parę dni więc trzymajcie sie ciepło i uważajcie na siebie wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~monteblack~ ja 17 czerwca mam miec badania prenatalne ponieważ moj partner jest 2,5 roku po chemioterapii i nie wszystkie plemniki mogły byc wypełni wykształcone... Boje sie, przeczytałam chyba wszystkie możliwe strony o b.prenatalnych i wcale nie czuje sie spokojniejsza. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski. U mnie juz prawie 15 tydz i dopiero od wczoraj troche lepiej sie czuje. Niestety nie nastawiam sie ze tak zostanie bo mialam tez lepszy czas ok 2 tyg temu i wszystko po paru dniach wrocilo. Teraz po prostu ciesze sie chwilą a jak bedzie zobaczymy. Podsumowując (choc nie wiem czy nie za wczesnie) - 7 tygodni i 5 dni ostrych wymiotów, 10 kg mniej, pobyt w szpitalu, ogolne osłabienie organizmu i mega syf w domu :) (mąż troche na bierząco ogarniał ale podłoga mopa nie widziala przez prawie 2 miesiące) Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - na badania będę umawiała się z moim lekarzem w środę. Musiałam zrobić posiew moczu, zawiozę mu wyniki i wtedy ustalimy termin :) a jak jest z Tobą? fajnie wiedzieć, że jest ktoś z taką samą datką :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insonia no mi mój doktorek kazal przyjść koniecznie 13.06 i dwa razy pytal który to będzie tydz,,upewnialam go,ze trzynasty,wiec mam nadzieje ze miał na myśli badanko.Na ostatnim widziałam tylko mase czlekopodobna,serducho bijące,ale sprzet którym mi je robiono pamietal krola swieczka:( Ja piczka tak się denerwowałam przed wizyta ze miałam ciśnienie 150/100 i jezyka w gebie mi zabrakło,zeby dopytać o szczegoly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam skierowanie od swojej gin na badania do szpitala, przy rejestracji zapytali mnie tylko o datę ostat. mies. I zapisali taki termin. To moje pierwsze dziecko wiec wszystko biorę na poważnie i bardzo do siebie. Mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok u Ciebie i czekamy na relacje juz po... Trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez pierwsze:)I w ogole niespodziewane bo jeszcze pol roku temu posiadanie dziecka wydawalo mi się abstrakcja;)Mam 32 lata wiec chyba jestem najstarsza pierworodka wśród dziewczynek z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ja, pól roku temu moja myśli o dziecku czy wspomnienie partnera o nim = tak, za jakieś 3, 4 lata ( obecnie mam 24). Teraz cieszę sie jak wariatka, ze jest, ze bedzie :). W poniedziałek mam wizytę u gin, na poprzedniej nic nie widziałam zaledwie "cos" :) teraz licze na serduszko i choć by zarys, jak mówię pieszczotliwie, "pasożyta" :). Moze i najstarsza na forum ale najważniejsze to zeby maluchy zdrowe i silne sie rodziły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ja, pól roku temu moja myśli o dziecku czy wspomnienie partnera o nim = tak, za jakieś 3, 4 lata ( obecnie mam 24). Teraz cieszę sie jak wariatka, ze jest, ze bedzie :). W poniedziałek mam wizytę u gin, na poprzedniej nic nie widziałam zaledwie "cos" :) teraz licze na serduszko i choć by zarys, jak mówię pieszczotliwie, "pasożyta" :). Moze i najstarsza na forum ale najważniejsze to zeby maluchy zdrowe i silne sie rodziły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzalam tabelke. Monteblack jestesmy razem na 2 miejscu :) 1 miejsce zajmuje Mimifi-33 lata:) Trzecie Czarne Oczy- 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba w pasku adresu zmienic liczbe, wpisac taka cyfre jaka jest przy temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ja, pól roku temu moja myśli o dziecku czy wspomnienie partnera o nim = tak, za jakieś 3, 4 lata ( obecnie mam 24). Teraz cieszę sie jak wariatka, ze jest, ze bedzie :). W poniedziałek mam wizytę u gin, na poprzedniej nic nie widziałam zaledwie "cos" :) teraz licze na serduszko i choć by zarys, jak mówię pieszczotliwie, "pasożyta" :). Moze i najstarsza na forum ale najważniejsze to zeby maluchy zdrowe i silne sie rodziły:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Monteblack ja mam 33 i pierwsza ciąża, u nas troszke pod górke bylo z dzidziusiem ale za to teraz będzie dwójka :) :)wiesz ja tez mam wizytę 13 i nie mogę sie doczekać to będzie moj 12t5d i badania.... U mnie pogoda jest fatalna,deszcz mi już zbrzydł!!!!jakoś tak ponuro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×