Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nick............wiek.......miejsce...........termin..... . ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12..... . .........2 Czarofffnica......................................03.12. . . ...........kolejna sunflowersun......29.............................03.12.. . .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04. 1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK................. 0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.1 2 .............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.1 2 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?.. . . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09 . 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Lena1983-30........30.........Sląsk.............12.12.. ............4 Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12......... . .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12... . ... ......3 Raven32.............32............................15.12. . .............1 Aura85................28......Gdynia.............15.12.. . ...........1 malgosiaa.............23........Włodawa........15.12... ............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12.... . ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12. . ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań...........19.12... ............2 Mimifi..............33........łódzkie..........21.12..............1 Ania7912............34........Sompolno.........27.12.... . ..........2 deli82................31.......zach.pomor.......29.12... . ...........2 Princessa23.........23.......łódź................30.1 2 ...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12.... . .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet - super ze dobre wyniki ja mam wizyte w srode i sie boje cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny a ja dzisiaj trafiłam do szpitala z plamieniem pekło mi jakies naczynko zagrożenia niema ale zrobili mi usg i wychodzi z usg szpitalnego że to 7tc i 5 dni i nie widac echa zarodka ! Ja już sama niewiem co mam robić chyba oszaleje. Wieczorem mam dzwonic do położnej i bedzie wiadomy pierwszy wynik bety hccg i bedzie wiadomo chociasz w małym stopniu co i jak , bo jak źle to szpital i czyszczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniczna mama...czy to najgorsze sie stało? wiolka... nie ciekawa sytuacja, bo co wizyte maluch ma coraz mniej tygodni. Ale zawsze trzeba mieć nadzieje,ze dzidzia silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu ale przed tym plamieniem bylo w porzadku??? Mam nadzieje ze sie wyjasni i bedzie wszytsko dobrze! Trzymam kciuki i przytulam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy100 Nick............wiek.......miejsce...........termin..... . ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12..... . .........2 Czarofffnica......................................03.12. . . ...........kolejna sunflowersun......29.............................03.12.. . .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04. 1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK................. 0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.1 2 .............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.1 2 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?.. . . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09 . 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Lena1983-30........30.........Sląsk.............12.12.. ............4 Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12......... . .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12... . ... ......3 Raven32.............32............................15.12. . .............1 Aura85................28......Gdynia.............15.12.. . ...........1 malgosiaa.............23........Włodawa........15.12... ............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12.... . ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12. . ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań...........19.12... ............2 Mimifi..............33........łódzkie..........21.12.. ............1 MagdaM456456.......21.....UK (małopolskie).....22.12..........1 Ania7912............34........Sompolno.........27.12.... . ..........2 deli82................31.......zach.pomor.......29.12... . ...........2 Princessa23.........23.......łódź................30.1 2 ...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12.... . .........1 Oooo ile nowych dziewczyn dołączyło do forum ;) wspaniale bardzo się cieszę :):) Elizabet1204: super czyta się dobre wieści ja też nie mogę się już doczekać na skan ale do 10 czerwca jeszcze kawałek chciałabym już wiedzieć czy z maleństwem wszytko ok :) Mimifi: bliźniaki to w takim razie gratulacje podwójne, u mnie szanse znikome bo sama mam brata bliźniaka. Wiolka: miejmy nadzieję że wszytko będzie dobrze trzymam kciuki. Życzę zdrówka wszystkim dziewczynom. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny ze to jest moja czwarta ciaza ( poronien nie licze bo byly w 5 tygodniu wiec ciezko tu pisac o objawach) i calkiem inna. W trzech poprzednich praktycznie od 6 tygodnia gdzies do 12 lub 14 tygodnia wymiotowalam jak dzinks a w tej moze 5 dni takich bylo. Ale ja mam metode ktora u mnie sie sprawdza ze zaraz jak wstane to pije choc pol szklanki coli i zaraz ide zjesc choc kanapke. Zmuszam sie ale mi to pomaga. W ciagu dnia tak samo , jak tylko czuje ze mnie mdli to kanapka albo jakis owoc i jak narazie jest ok. 7 czerwca mam wizyte i usg i juz nie moge sie doczekac. A co do farbowania wlosow to w kazdej ciazy farbowalam i nic sie nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety :-) przez tą pogodę w ogóle mi internet nie działał :-/ a i ja jakas taka przymotana chodzę! jeszcze mi sie synek trochę pochorował więc maruda z niego straszna oby szybciej słońce wyszło to inaczej człowiek będzie funkcjonował:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niie dziewczyny przed plamieniem wszystko ok dzisiaj jak mialam pplamienia to też mnie nic nie bolało ! A teraz odebrałam 1wszy wynik bhcg 1090 ale nie wiadomo czy rosnie czy juz maleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki O ile nowych mam tu zawitało i jak dużo kobietek w 4 ciąży :) Ja też czekam na swoją czwartą pociechę. Do tej pory nie znałam żadnej rodziny z 4 dzieci a od kiedy dowiedziałam się o ciąży to wokoło same rodzinki z 4 dzieci lub mamusie czekające na 4 dziecko. Ale z 3 ciążą było podobnie. Pamiętam że wszyscy wokoło mieli jedno lub 2 dzieci nagle boom i wszedzie same rodziny z trójką. Ja niestety po małych problemach i mam teraz dużo leżeć, nic nie nosić i oszczędzać się znacznie mocniej niż to było do tej pory tak więc się kiszę kolejny dzień w łóżku i już mnie plecy od tego leżenia bolą. No ale jak trzeba to poleżę jeśli to konieczne. Najtrudniej mi przychodzi nienoszenie niczego ciężkiego bo jednak mój najmłodszy klocuś jeszcze wymaga pomocy we wszystkich czynnościach od kąpieli po zejście ze schodów i takie całkiem niepodnoszenie jest niemożliwe, ale staram się jak mogę to ograniczać do niezbędnego minimum. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaroffnica ja mam podobnie synuś ma 2 latka i prawie 2 miesiące, mąż za granicą i też mnie czasem zmęczy ten mój mały, nie ma takiej opcji żeby go nie nosić. A jak dojdzie brzuch to nie wiem jak ja to dźwignę swoją wagę + 14kg syna:) Jakoś damy radę:) Ciekawe co się stało u panicznej mamy choć ten wpis nie wróży nic dobrego:( Wiolka trzymam kciuki żeby było dobrze! Wczoraj oglądałam Tomasza Lisa. Ryczałam jak bóbr. W tych czasach żeby do takich tragedii dochodziło od razu przypomniał mi się mój poród. Moja gin też mi mówiła, że mały będzie miał góra 3800g a tu 800g różnicy też żadnego usg przed porodem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy chyba dzieci z tego samego miesiąca bo moja tez ma 2 lata i prawie 2 miesiące bez kilku dni. Waży niespełna 12 kg ale mimo wszystko jest co nosić. Na całe szczęście już nie nosi pieluch i w toalecie w miarę radzi sobie sama więc ten problem nam odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7912- mija mama straciła tak córkę w pierwszej ciaży....37 lat temu....tyle lat minęło a nic się kuźwa nie zmieniło....ryczałam jak bóbr....nie mogę oglądać czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka bardzo współczuję :( Zapewne to nie będzie pocieszenie, ale doskonale Cie rozumiem. Sama prawie 9 miesięcy temu w ten sposób straciłam pierwsze dziecko. 10 tc, szpital, zabieg. Dziś tuliłabym kilko tygodniowego bobasa... Może to jeszcze nie był ten czas... ale jutro zaczynam 12 tc i mam nadzieję, że tym razem finał będzie szczęśliwy. I Tobie tego życzę! i całej reszcie ciężarówek również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję bliźniaków! podwójne szczęście :) Paniczna mama, co się stało? Wiola, 3mam kciuki żeby wszystko było ok, ale wiem, że ciężko się nie denerwować, sama tydz temu walczyłam o dziecko ze sporym krwawieniem po upadku. Kurcze, niby już 10 tydzień, ale ciągle jakieś ryzyko poronienia jest... podobno drastycznie spada dopiero po zakończeniu I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaroffnica- mój brzdąc jest z początku kwietnia. To fajnie, że jest już taka samodzielna bo mój ani myśli załatwić się na nocnik. Wcześniej trochę naciskałam na niego ale widzę, że nic na siłę bo jakby jeszcze bardziej się zniechęcił. Nie wiem może chłopcy potrzebują więcej czasu ale z drugiej strony jak na chłopaka to szybko zaczął ładnie mówić i już się mądruje na całego:) Może drugie bobo też będzie z tego samego miesiąca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no widzisz coś za coś. Moja córka jeszcze niewiele mówi. Stara się ale częściej używa swojego języka niż naszego. Ja z 2 (tzn z 4) mam termin z USG na 1 grudnia a z OM na 3 grudnia więc albo się urodzi w listopadzie albo w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć! Piszę pracę magisterską i potrzebuje przebadać nastolatki, które są aktualnie w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa 12-15 min. Jeśli kogoś znacie, to przekażcie. Z góry dzięki! http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Dodam, że sama jestem mamą, samotną i nie mam możliwości zrobienia tych badań w terenie, bo nie mam z kim zostawić dziecka, a opiekunki kosztują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×