Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale roznica miedzy miesiaczka a owulacja moze byc rozna i rozmijac sie nawet o 3 tygodnie. Nie masz plamien, to poczekaj jeszcze troche. Ja luteine dalej bym brala bo masz czas do 10 tygodnia na zarodek i serduszko. Zeby sie uspokoic idz tez do innego ginekologa. Nie rozumiem takiego straszenia, zwlaszcza ze to jest wczesna ciaza i wszystko dopiero sie rozwija. W poprzedniej ciazy to w 7 tygodniu mialam tylko tez pecherzyk i lekarz mi powiedzial, ze jak na ten etap to jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa nie mam plamien i wszystkie objawy ciazowe,macie racje biore narazie tabletki i piczekam ,jak zaczne krwawic no trudno a jak nie to pojde do innego lekarza dziekuje ze jestescie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasetka ja chodze na badania do Med Jaru na Armii Krajowej bo mam blisko ale i tak muszę płacić za wszystkie badania, ktore zleci mi Hawryluk... ostatnio za badanie na tokso i cyto zapłaciłam 84 zl!!! Zdzierstwo, no ale trzeba było zrobić. Bella trzymaj sie, będzie dobrze bo musi być dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to tak samo jak ja, do Med-Jar albo do Terapi :) niestety nie zdążyłam zrobić testu rano przyszła @ :( szkoda tak fajnie tu u Was no i anna tak blisko mieszka może dzieciaczki mogły byśmy się czasami spotkać z dzieciaczkami ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Bella bardzo mocno trzymam kciuki, nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nieśmiało dołączam...z obliczeń wychodzi mi termin na 7.12. To moje trzecie maleństwo,u gina jeszcze nie byłam bo to dopiero 5w6 i nie chcę się stresować, w obydwóch poprzednich ciążach byłam w 6 i usg nic nie pokazywało oprócz pęcherzyka. Próbuję być twarda :). Dzisiaj odbieram betę i zobaczymy. Gratuluję i pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka30
Witam, duzo smutnych wiadomości.... ja tez mam złą, moja beta przyrosła w ciagu 48 h z 6710 na 6754... :( dzwoniłam do mojego lekarza, kazał czekac do soboty, znów powtórzyć betę, a w poniedziałek przyjść na usg... jestem przerażona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulka nie daj sie !!!!u mnie dzien paskudny pi paskudnej nocy ale nie odstawilam lekow .czekam. Miska a czy gdy mialas poprzednio pusty pecherzyk jak ja prawdopodobnie poronienie nastapili samoustnie??? czy szlas na zabieg bo u mnie podobny wiek pecherzyka dlatego pytam.A Tobie zycze pomyslnosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulka, ale Ty robilas juz bete na poczatku i przyrastala dobrze. W pozniejszym etapie ciazy beta przyrasta wolniej. Dlatego ja nie robilam bety tym razem, jak lekarz kaze zrobic to zrobie. Ale ostatnio robilam, beta rosla a i tak poronilam, wiec dla mnie i tak wazniejsze jest usg. Ja do lekarza wybieram sie dzisiaj po 15. Jako, ze kolejki to on ma tam masakryczne to mmoge siedziec i do 21. Oczywiscie mam stracha. Wolalabym isc pozniej, dzis mam 6t1d czyli zaczynam 7 tydzien, ale wole zeby mi cos doradzil, zobaczyl i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja mialam w poprzedniej pusty pecherzyk ktory zaczal sie zmniejszac, czyli zaczelam ronic. Moze trwaloby to krocej, ale bralam luteine i duphaston i zapewne na sile podtrzymywalam ta ciaze. W koncu poronilam samoistnie a w szpitalu lyzeczkowali resztki. Ale! u mnie w 8 tygodniu dalej byl tylko pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mialam plamienia juz od samego poczatku czli jakos 3/4 tydzien ciazy. Potem przestalam plamic na pare dni, a potm ciagle i ciagle i tak az do samego poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa napisz mi czy poronienie samoistne jest bolesne???? Ja musze teraz chodzic do pracy jak sie mam przygotowac w razie w wezme ze soba podpaski i tabletki przecibolowe ,jeeejku nie chce znowu zabiegu w szpitalu!!!!!eh ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka- miśków
Bella, w ostatniej ciąży tak miałam, ze na usg lekarz dopatrywał się w tym pęcherzyku ciałka żółtego, wszystkie komentarze był ze znakiem zapytania kazał czekać i za dwa tygodnie okazało się że jest dzidzia. Natomiast parę lat wcześniej miałam faktycznie puste jajo płodowe to doczekaliśmy z moim lekarzem chyba do 9-10 tyg. żeby mieć 100%. Nie miałam żadnych plamień nic się nie działo więc jak pojechałam do szpitala to tam dopiero zaczęli mnie stymulować do poronienia... :-( Dziewczyny głowy do góry...pamiętam jak mi lekarze mówili,że może w ogóle nie będę mieć dzieci, bo przy pierwszej ciąży trafiło mi się niezłe paskudztwo jak zaśniad groniasty i "przemiła "pani doktor powiedziała ale niech się pani nie martwi może będzie chemioterapia a możne nie. Mam teraz dwoje przepięknych dzieci, a ta ciąża jest 5. Nie wolno się poddawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boli, normalnie jak okres. Nie martw sie, bedzie dobrze, jeszcze jest czas. Ja dzis ide na badania i mam ten sam dzien ciazy co Ty i pewnie tez bedzie tylko pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziweczyny za wszystko!!!!!!musze czekac choc nie jest mi latwo ale z Wami duzo lepiej bo wiem na czym stoje mniej wiecej.Fufa trzymam kciuki i za Bulke i za wszystkie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja samoistnie poroniłam w styczniu, normalnie odbyło się to jak @ tylko troche skrzepów było i więcej tego wszystkiego wypływało, było to ok 6-7 tydzień poronienie poprzedziło 3 dni wcześniej plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Czesc.... I ja nie za dobre wiesci ... po wizycie u gina na usg nie bylo nic widac ani grama pecherzyka, po badaniu powiedzial ze jest b. wczesna ciaza myslalalm ze cos bedzie widac, bedac z synkiem w 5 tyg byl pecherzyk...ale powiedzial ze to b. wczesna ciaza jednak jest krwawienie z macicy ... :(( zagrazajace poronienienim, dostalam progesteron do lykania 2 razy dziennie i LEZENIE....dzis mialam musialam byc w pracy taka mam ale wzielam urlop bo jutro mielismy jechac odpoczac w gory od domu (tato b. ciezko chory wymagajacy opieki 24/dobe, dwojka dzieci i pies...od wrzesnia jestem tak zajechana ze moze dlatego byly problemy z zajsciem bo mialam ropomocz-41 st goraczki 3 mc bakterie potem schudlam 8kg bo tato umieral....a ja jesrtem z tym wszystkim sama, naczy siostra za granica rodizna raczej z boku). Lekarz rodzinny powiedzial ze jestem wypalona wiec zalecil odpoczynek, siostra przyjechala wiec to byla jedyna szansna na pare lat by wyjechac....). Lekarz nie widzi przeciwwskazan w podrozy bo potem i tak bede lezec ale pojedziemy chyba do mieszkania mojego ... od pn mialam dostac l4 ale niestety nie moge w tym tyg chyba ze by sie cos dzialo mam namiary na klinike, lekarz prowadzil poprzednie ciaze....narazie leze, dzis mam opiekunke do synka bo chory a corka juz 10 lat wiec ok, jutro do nd to bedzie moj od wielu lat taki pobyt za domem a od roku tylko z moim wybawicieleim :)) bo historie mam naprawde koszmarna....rok temu o tej porze lezalam w szpitalu, potem bylo pobicie i sprawa w sadzie z bylym a teraz........eh zycie plecie.....niewazne moze kiedys opopwiem...Mam przyjsc za mc dopiero :(( bedzie to 9tc jak juz....narazie czekac umre chyba bo nie mam zadnych objawow...odebralam dzis bete - 1070 , pierwsza 48h wczesniej 450.... Bulka - trzymam kciuki by jednak bylo ok....mi lekarz tez nie za wiele wogole dal cieplych slow poza ze bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Bella - jeszcze nic straconego skoro masz objawy i nie krwawisz zobaczymy....ja znowoz objawow zero nawet cycki nie bola - nie wiem moze dlatego ze to 3 ciaza i kramilam i sa jak to mowi gin lekko znieczulone....ale plamie wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Dzięki za słowa otuchy! Wyczytałam dziś gdzieś, że tepmpo wzrosty bhcg spowalnia gdy poziom hormonu osiągnie wartość 1200 - 6000, i wzrasta dopiero co 96 godzin, także zobaczymy co w sobotę się pokaże. bella-galleria, może idź do innego lekarza, bierz tabletki i czekaj... i miej nadzieję, miej wiarę, że będzie ok! U mnie wyliczył lekarz w poniedziałek, że to jednak 5 tydzień i niczego się nie dopatrzył w jajku - pusto, stąd to skierowanie na tą kolejną betę., ale jakby tak policzyć od ostatniej @, to powinien być już początek 9 tyg. Bella miej wiarę tak jak ja mam! Trzymaj się ciepło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Bella, ja mam podobnie bo u mie ostatnia @ 12 lutego, a jednak lekarz daje nadzieję i każe czekać i też mówi, że to b.wczesna ciąża, uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Bułka - to ja juz nic nie rozumiem, mi lekarz wczoraj tez powiedzial ze to 5 tydz. a ostatnia @ byla 6 marca, owu 22.03 wiec dzis 4 tydz i 5 dzien i mimo usg nic nie bylo widac a u Was juz pecherzyk to jak to ... 2 tyg roznicy miedzy okresami a tu i tu 5 tydz eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny, stracha mam za 2 godziny wizyta u ginekologa. Jak szlam ze sklepu to widzialam mojego gina, wiec musze isc dzisiaj bo to znak :P Trzymam kciuki za Was dziolszki, Wy trzymajcie za mnie. Bedzie dobrze! Kurde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie! To zalezy od owulacji ktora kiedy miala i od momentu zagniezdzenia. U jednej zagniezdzil sie szybciej u drugiej pozniej i terminy sa wyliczone zapewne z usg. Stad ten 5 tydzien i u jednej i u drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcoe !!!! sama z tym jestem wiec mi ciezko ,nic nie mowie m bo po co.....czekam choc bez nadzieji ,nie wiem czy taki cud moglby sie u mnie zdazyc. Wciaz nie krwawie i mam wszystkie oznaki ciazy,w pracy pytaja czemu jestem taka smutna .Zwalam na cokolwiek,nie wiem jak dlugo tak pociagne....psychika ludzka ma jakies kresy wytrzymalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na Twoim miejsu zapisalabym sie natychmiast do innego ginekologa i poszla na wizyte. Po co sie stresowac, lepiej czasem skonsultowac sie z kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella- dokładnie jak radzą dziewczyny. Spróbuj u kogos innego. Nie wszystko stracone. Przeciez zdarzaja sie rozne przypadki. Ja mam jutro na pierwsze usg i wizyte.Oczywiscie strach jest ogromny ale juz nie moge sie doczekac. Z pierwszym dzieckiem robilam usg w 49 dniu ciąży (licząc od @) i pięknie biło już serduszko. Teraz to bedzie 47 dc. Licze ze cos zobacze i usłysze. Szkoda że tyle niefajnych wiesci od Was dziewczyny.Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zbieram do lekarza. Mam gule w gardle ze strachu ale musze isc. No to napisze potem co i jak. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Najprawdopodobniej będę ponownie mama w grudniu :) Dopiero jutro ide do lekarza, ale testy z poniedziałku sa mocno pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Tak, dokładnie mi lekarz potwierdził 5tc po usg dopochwowym w poniedziałek, wielkość pęcherzyka 10,5 mm według urządzenia odpowiada to 5 tyg. Stawiamy, że owulacja odbyła się ok 5 marca, stąd takie rokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×