Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mi wyszlo 81 % dziewczynka.. Ale za wczesnie jak dla mnie bo na wiekszosc nie moglam odpowiedziec za wczesna ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz dzisiaj leci na pokera i kosza z kolegami. Jutro jedziemy na zakupy ,ja do fryzjera, pod wieczor na dzialke grillowac a w niedziele poza miasto nad wode pospacerowac, gdzies na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska mi tez biust urosl znacznie :) A co do brzucha- nic .Maz powiedzial, ze dopiero do niego dotrze jak zobaczy choc milimetr wypuklosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - to masz fajnie bo ja w sumie szczupla mi sie wydawalo - 56kg, a brzuch mi wywalilo rowno po 3 tyg i to od razu 25 cm wiecej....pod bluzami widac chodze jak mnich :D i to glownie na gorze taka duza pilka ... i rooosnie ale pewnie dlatego ze 3 ciaza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyszło 61% dziewczynka.....czyli w rzeczywistości nie wiadomo...bo to jak 60:40, nie wielka przewaga na dziewczynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska - oj mi też brzuch wywaliło w pierwszej ciąży w 11 tygodniu byłam płaska a teraz wyglądam jaby to co najmniej 5 był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuch już też wywaliło...i to tak pod piersiami, taka piłka...i piersi mi się powiększyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska a moze dlatego ,ze to moja 1 ciaza? Ja jestem bardzo szczupla, chude wrecz ece, szczuple nogi, maly raczej biust-teraz idealny:P mam figure gruszki, dosc szerokie biodra i tendencja do tycia w biodrach i brzuchu jak jem duzo tlustego Dlatego ograniczam teraz mocno tluszcze i cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcj
Czy ja mogę do Was dołączyć? :) Długo z mężem staraliśmy się o dzidziusia, w grudniu 2012 poroniłam w 6tc, a 18.04 miałam już II kreseczki na teście :) byłam już na pierwszym usg, jest maluszek z bijącym serduszkiem :) termin mam na 28.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko cycki urosly jak na razie :D brzuch caly czas plaski, i chyba jeszcze bardziej zeszczuplaly mi uda.. Wiec po mnie wogole nic nie widac :| tez bym chciala juz miec chociaz lekki brzuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdej z nas kiedy indziej wypycha brzuch i nie można się tym sugerować...ja już pisałam wcześniej , leżałam na patologii z dziewczyną, która do samego porodu miała płaski brzuch...wyglądał jakby był troszkę wzdęty, miała termin ten sam co ja...później spotkałam ją znów w szpitalu, ona już już urodziła a ja dalej się kulałam i mojemu dziecku ani się śniło wyjść...a ona przyjechała na porodówkę z domu, 2 godziny i już po porodzie, tylko że dzieciątko malutkie, donoszone a ważyło 2.5kg, ale najważniejsze, ze zdrowe:) Powiem wam że mi oczy wtedy wychodziły, że 40 tc, a ona brzucha nie ma a ja wyglądałam jak słoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia...ja dostałam 2 opakowania duphastonu, ale nie na plamienia tylko na torbiel, po tygodniu nic się nie zmniejszyło jak byłam na usg, wiec nie wiem jak dlugo bede brała. Mam nadzieje, ze tylko te 2 i koniec, bo żołądek mi chyba wyjdzie przez brzuch. Dziewczyny nie wiem jak liczycie tygodnie ciąży, ale liczy się skończone tygodnie. Jak wczoraj byłam na wizycie to miałam 7tydz i 6 dni, czyli jestem w 7 a nie w 8. Tak lekarze liczą i zapisują w karcie. Ja też mam dzisiaj młodą, duszoną kapustę. A co do jedzenia to ja właśnie mam dużą ochotę na warzywa i owoce, zupy, takie raczej lekkie rzeczy. Chodziła za mną pizza, zrobiłam sobie wczoraj taką jedną dużą i dzisiaj sobie gryze po kawałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcj
Elizabet1204 dziękuje za powitanie :) u mnie zaczął się dziś 8t4d :) męczą mnie mdłości i to nie tylko rano, ale najbardziej wieczorami :( czasami mam nawet biegunki - czy Was układ trawienny też jest taki czuły? Jednak jeszcze trochę i będzie ok :) a co do brzuszka, to u mnie tez jeszcze nie widać :) tzn obwód się powiększa, bo w niektóre spodnie już się nie zapinam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcj...mi też sie zdarzają biegunki. A brzuch mam jakiś wzdęty, juz 2 par spodni nie dopinam, założyłam dzisiaj legginsy i też jakieś ciasne, musiałam opuścić na biodra, bo mnie gniotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hcj:) Jedziemy praktycznie na jednym wozku bo u mnie dzis rowniutko poczatek 10 tygodnia (na wczorajszym USG byl 8 tydz i 6 dzien). Na kiedy masz terminek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcj
Deli82 to mnie uspokoilas :) ale stwierdzilam, ze skoro nie mam goraczki i nie sa one codziennie to nie mam powodow do niepokoju :) poza tym nie mam w ogole apetytu :( A bierzecie cos na podtrzymanie? Przepraszam, ale za duzo wypowiedzi mialabym do nadrobienia - ja zazywam duphaston 2x1 i luteina 2x2, do tego euthyrox50 ... Mam nadzieje, ze mlody ma sie dobrze :) kolejna wizyta 29maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki wychodzę na wizytę. Mam pietra jak cholera... z tego wszystkiego mnie mdlić zaczęło ale biorę zapas woreczków w razie gdybym miała narobić "bigosu" ;) Trzymajcie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcj
Monteblank termin z usg mam na 28.12 a z terminu ostatniej @ na 23.12 :) W zeszlym roku 23.12 mialam zabieg wylyzeczkowania i mowilam ordynatorowi, ze za rok wracam ale na porodowke a nie na poronienie ... Wygadalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina trzymam kciki mocno :) no ja wrovilam od lekarki dla mi jeszcze do konca miesiaca dupka, no i z cytologia wszystko ok nadzerka bez komplikacji :) no i zapisalam sie na badanie genetyczne (usg) na 19 czerwca, 180 zl to chyba nie duzo nie? Co do tygodni to Dominisia i Kroptuska mialy racje to koniec 8 tygodnia a nie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, mój lekarz też tak liczy, że jest się w 8-mym tygodniu, to on oznacza, że masz 7 skończonych i ileśtam dni. Tak więc jutro zaczynam 9 tydzień :)) czyli 8 skończonych i po kolei dni ;) Super, że jest nas coraz więcej i wszystko dobrze. Ja na podtrzymanie mam duphaston 2X1 od po owulacji (niewydolność ciałka żółtego) za 6 dni go odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy orientujecie się na jakim sprzęcie będziecie miały usg genetyczne? Tzn 2D, 3D czy 4D? Bo ja będę miała genetyczne u mojego lekarza w ramach prowadzenia ciąży, ale wiem, że ona ma tylko usg 2D i zaczęłam się teraz zastanawiać czy nie wybrać się może na jakieś "lepsze", chociaż opinie słyszę rożne, głównie, że 2D jest wystarczające, a 3D i 4D daj jedynie lepsze efekty wizualne dla rodziców, ale w samo badanie nic nie wnoszą. Może coś mi podpowiecie?! A co do tygodni to 7t 5d to znaczy, że 7 jest skończonych, a już zaczął się 8 tydzień. Lekarza interesują oczywiście tylko tygodnie zakończone, z reszta tak samo jak wiek, nie pytają się ile wg rocznika, tylko ile lat skończonych. Ja ma dziś 9t3d czyli już 10 tydzień leci ;) powodzenia ciążówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do duphastonu, ja mam brać jeszcze do końca 11 tygodnia. Mam coraz mniejsza dawkę, zaczynałam od 3x2, a teraz już tylko 1x1 i czuję się coraz lepiej. Sądziłam, że te wstrętne mdłości to efekt ciąży, ale teraz się poważnie zastanawiam czy to nie wina dupka! Może nie tylko, ale na pewno jeszcze pogarszał moje samopoczucie. To jest jednak świństwo, ale na szczęście pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na pozytywne wiesci,aby teraz tylko takie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM mam ten sam dylemat. Mam lekarza w moim miescie co robi usg w 4d ,ma sprzet najwyzszej jakosci i jest bardzo dobrym specjalista .Moze powinnam do niego sie wybrac ale nie wiem czy tak wpasc do innego lekarza tylko na jedna wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×