Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja po pierwszej ciąży mam rozstępy na brzuchu, i na piersiach...chociaż w sumie to nie wiem czy tak do końca po ciąży bo ja raz chudłam raz tyłam, przez tą swoją chorobę tarczycy i to chyba głównie przez to... Dziś na obiad zrobię bigosik z młodej kapusty z młodymi ziemniakami...narobiłyście mi ostatnio smaka na młodą kapustkę:) Ja na apetyt nie narzekam, jem dużo warzyw i owoców...tylko jakoś tak mi smakują białe bułeczki, że się nie mogę przestawić na ciemny chleb...a obiecałam sobie, że w ciąży będę się zdrowo odżywiać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa- to ze mialyscie okres dzien po dniu (a tym samym terminy ciązy tez dzien po dniu) nie oznacza ze zaszylyscie w ciąże tak samo. Moze macie rozne cykle , owulacja byla u jednej tego dnia u drugiej tego i tym samym wasze dzieci są w roznych terminach. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko... To ja w poniedzialek 9 tydzien zaczynam??? O kurka wodna to duzo zmienia hahaha ja to jestem zakrecona :D tez za mna chodzi mloda kapustka mialam wczoraj zrobic ale caly dzien w lozku spedzilam maskara jakas wczoraj byla.. Dzisiaj troche lepiej. Ja tez musze isc do dentysty bo mam male ubytki a nie chce zeby sie pogorszylo :( wogole strasznie mi krwawia dziasla, a dzisiaj mi krew z nosa leciala :|i wogole jak tydzien temu wazylam 56 kg tak teraz niecale 54 :( Aura witamy :) ktory tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina nie o to mi chodzilo ale juz wszystko wiem ;) po prostu nie wiedzialam ze tak sie te tygodnie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam dziewczyny, ze juz widzialyscie raczki i nozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoras moze to bardzo prosze mnie dopisac, bo nie bardzo wiem jak :-) 28lat, gdynia, 1 ciaza (1poronienie). Aktualnie 9t.5d. Termin 15.12.2013:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny! wam też kafe szwankuje. Widzę na liscie tematów że juz któras coś tam napisala , wchodzę a tam dalej mój post jako ostatni. I tak juz to trwa od dobrego tygodnia. Nie moge na bierząco pisać :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nic nie przytylam, taka sama waga jak przed zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura witamy:) Ja posty dopiero widze po jakims czasie. Czasami musze czekac pol godziny aby przeczytac nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitaminko dobrze mowisz ja ostatnia miesiaczke mialam 11 marca a dzis dopiero zaczynam 10 tydz bo owulacje mialam okolo 30 marca a nie 15 jak powinnam gdybym miala 28 dniowe cykle;)Takze moja ciaza opozniona o dobre 10 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna sunflowersun......29.............................03.12... .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.12 .............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 Raven32.............32............................15.12.. .............1 Aura85................28......Gdynia.............15.12..............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań...........19.12... ............2 Ania7912............34........Sompolno.........27.12..... ..........2 deli82................31.......zach.pomor.......29.12.... ...........2 Princessa23.........23.......łódź................30.12 ...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz niewykluczone, ze u mnie bedzie cesarka wiec zalapie sie moze na poczatek grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala juz zobaczyc raczki i nozki :( w sumie nie odwolalam wizyty na 23 u lekarza z nfz ale nie mam zamiaru do niego chodzic, ale korci mnie zeby isc tylko na usg bo mam wyznaczone przed wizyta u tego gina. Jak myslicie isc na to darmowe usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wczoraj wizyte kontrolna, bo caly czas plamie. Musze niestety duzo lezec, chcialam pracowac a nie moge... widzialam wczoraj raczki i nozki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven32 ciesze sie :-). Ale dlaczego cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam powiedzieć mój gin powiedział że jak się dzidzia dobrze ułoży to 13 czerwca poznam płeć mojego małego człowieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aura! Na kiedy masz termin? :) Mnie dzisiaj męczy gorsze samopoczucie. Całą noc walczyłam z takim dziwnym stanem - jakby rozpychania od środka, od żołądka po dół brzucha. Chyba to jakaś potworna postać zgagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez nie widze wpisow na biezaco, jest chyba jakis problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 grudzien z okresu, a wg usg na 10 grudzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aura w naszym gronie :) A mnie ciagle cos meczy .... a kapustke tez robie pod kazda ostatnio postacia ale wsuwaja glowie inni...wczoraj golabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - ja mam rocznice,...w sb grill ale nie wyrobie bede stala w kuchni i chcemy ogarnac chate, w sb z mala do spowiedzi i gary gary i porzadki a nd wiadomo - po poludniu bede lezec na wznak pewnie... Przymierzam sie by powiedziec w pracy bo mam juz tylko 2 bluzki ktore w miare kryja i meczy mnie meczenie sie z usmiechem na twarzy...dzis znajomy czy biore hormony antydzidziusiowe bo mi biust urosl etc ;D....no i chce isc do szefa....leci mi powoli 11 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro pogrzebię w ogródku, a w niedzielę pojedziemy do moich rodziców tak na kawę a mój mąż na żużel się umówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×