Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja też mam mdlosci i ciągle uczucie głodu jest okropne wymioty od 3 tyg dzień w dzień bez dnia przerwy jutro zacznę 12 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci 10 tydz. Cera bez zmian, nigdy nie miałam idealnej. Mam skłonność do przebarwień ale na szczęście w pierwszej ciąży nie wyskoczyły mi żadne plamy na twarzy. Nudności jakby mniejsze, tylko jak przekąszę coś przed spaniem to muszę to zwrócić więc teraz jem tylko do 19stej:) Głowa mnie ćmi i zmęczona jestem ciągle. Waga stoi w miejscu. Wizytę mam 5 czerwca też nie mogę się doczekać bo przy pierwszej niewiele było widać. Na razie mam zrobić mocz, krew i wr. Dziewczyny a to usg prenatalne to się robi na jakimś lepszym sprzęcie tak? Moja gin ma chyba tylko takie zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimifi, właśnie dwa dni temu chyba rozmawiałyśmy o upławach. Niektóre dziewczyny mają. Robiłaś już cytologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Oczy dzięki :) muszę zrobić cytologie...czytałam że upławy bezzapachowe i bezobjawowe nie powinny nic złego oznaczać,ale... A jeszcze pytanie odnośnie badania prenatalnego...czy 12ti5d to nie za późno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello girls :) Znalazlam chwilke by pozagladac...ostatnio mialam jakis motloch...pier rocznica, w nd padlam potem caly tydz. do pracy, sb-nd jakis zasow bo znow mi sie 3 obiady zwalily w tym jedna pieczen bleee smierdzaca - 3h nad nia stalam i ciagle cos... Robie pierwsze przymiarki do remontu wiec organizowalam boczne srodki ... a poza tym 2 dzieci tato wiec ciagle jakies problemy aferki cyrki na zmiane lacznie z nd wiec dzien mamy spedzielma jak matka polka...o 6 obudzily mnie mdlosci jak co dzien jakims cudem udalo mi sie zasnac a tu wpada ekipa z kwiatkami i drobiazgami mi do wyra lacznie z psem ktory nie wiedzial o co chodzi i tylko mamo zobacz mamo otworz powachaj (kupila mi corka kadzidla i swieczki) a mi od rana na wymiiotyn i wachaj sobie z usmiechem :)) Poza tym czuje sie coraz gorzej,...mdlosc sa juz od6-22,23 az nie padne i nie jak wstane budza mnie, wieczorem czesto dosc mocno wymiotuje, szczegolnie jak zjem...i glowa, moj zestaw to mirinda z lodem bo tylko to pomaga i recznik ktory chowam do zamrazarki i na czolo....w sb sie waze bo mi mimo wszystko chyba waga leci w rpacy "ci milsi" ze widac ze jestem w ciaz bo sie sie przytylo ci za to zyczliwi ze poprostu brzuszek 6mc i cycki :))....5 czerwca mam wizyte 14 tydzien bedzie lecial wiec ostatni sygnal na badanko i moze zobaczymy razem orzeszka....smieje sie ze orzeszkowa moj oczywiscie ze nie wiadomo :P ale obojetne... Poza tym dziewczyny doznalam w weekend szoku moja mala sobie walnela profil na fb wiec mialam z nia 40min wyklad...pokazalam tez filmik...chyba dosc mocno wyraznie trafil bo jest to fajny przekaz jak ktoras chce w ramach przestrogi to moge podeslac ale tylko przez fb bo inaczej nie ma on swojego zastosowania :) aaaa jak mowilam chodzi za mna mysl o domku....plan juz jest i nawet projekt pod mojego tate, plan mam prosty remont mieszkania dokonczyc generalny bo mam raczej zrobione i to na taki styl nowoczesny wiec raczej powinno byc zainteresesowanie, sprzeda, dolozyc i kupic dom :D wiem wiem optymistka ze mnie ale jak rok temu bylam 2 razy noga na 2 swiecie i sie wyrwalam rakowi to musi byc dobrze :D Teraz nadrabiam czytanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o uplawy ja raz mam raz nie czasem zolte...za to cytologie to przy wszystkich ciazach lekarz robil mi w okresie staran badz na 1 wizycie i jest ok :) Dieta - ja kiedys probowalam wszystkiego raz sie tylo raz chudlo...11 lat temu nagle zaczelam tyc i w 6 mc z 55 weszlam na 77 i zaden dietetyk nie mogl dosc okazalo sie ze to hormony i pomogl mi ginekolog jak zaszlam w ciaze z ta waga :)) przy wzroscie 164 zle sie z nia czulam i balam sie ze dobije do 100 ale przez pierwsze 6 mc schudlam...po ciazy mam sprawdzony naczy wtedy mialam sposob i poprostu zdrowe jedzenie o wlasciwej porze roznych rzeczy i troche ruchu i wcale nie sa to mega wyrzeczenia bez chlebow etc...schudlam w sumie 30kg :)) no i liczy sie zmiana nawykow .... Dumna mama - ja walcze z bolem glowy od 5 tygodnia ciazy wiec dla mnie to koszmar i czasem mam dosc... Dziewczynki duze te Wasze dzieciaczki juz ciekawe jak tam moje badanie... Wiolka - spokojnie moze faktycznie do zaplodnienia doszlo potem i stad rozbieznosci a moze bedzie mala ksiezniczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - chodzilo mi o dziewczyny z blizszymi terminami co teraz byly....moje ostatnio mialo 2.1cm - 8 maja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack, wydaje mi się, że jeżeli OM miałaś 11 marca, to z usg wyszło, że dziecko jest starsze. Normalnie byś dzisiaj zaczynała 11 tydzień. Ja miałam OM 9 marca i w sobotę zaczęłam 11. Pierwszy tydzień liczył się jako 0 (http://dziecko.haczewski.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nieregularne 33-37 dni. Ja mówię o tygodniu ciąży, bo o nim też mówi mój lekarz. Trzy tygodnie temu zgadzał się z usg, co jest dziwne jeśli moja owulacja była Bóg wie kiedy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu, to poza masakryczną teraz cerą włosy lecą.. ale za to wolniej rosną, z czego się cieszę, bo mam malutkie odrosty i kolorek ładnie się trzyma :D Kiedyś 4-5 tyg i miałam mega odrosty. Moje dziecko też jest o tydzień młodsze niż wynika to z ostatniej miesiączki (owulacja ok 20-21 dnia cyklu) i rozmiarowo na usg to się zgadza. 20.05 na początku 9 tygodnia miało 1,41 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się zgadza wiek ciąży z OM, inaczej niż z córką, która też była ileś dni młodsza. A w ogóle wczoraj zostałam po trzykroć (!!!!) ciocią. Dobra kumpela urodziła bliźniaki a kuzynka mojego Lubego-chłopczyka :D Także chyba jakaś magiczna aura była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się umówiłam na środę wieczór na usg genetyczne (prywatnie). Ostatnio miałam jakieś kłucia w jajniku, raz na tydzień różowe plamienie... zaczynam panikować, że podzielę los dziewczyn :( Prawie wszystkie objawy mi zniknęły, nawet wzdęcia. Dziś o 5 rano budzę męża i mówię "Patrz! Już nawet nie mam brzucha!". Serio, od wczoraj brzuch mam płaski. Tylko jeszcze po piersiach coś widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne oczy - nie miej czarnych wizji nie wolno nam! w wiekszosci kalendarzy pisze ze powoli mijaja niedogodnosci, nudnosci i zmory 1 trymestru....sa dziewczyny co juz nie maja od paru tyg nudnosci, sa takie co wcale a sa takie co maja cala ciaze...a brzuch moze psychika poprostu Ci siadla i sie zamartwiasz :(( powiem Ci ze ja juz plamien nie mam ale wlasnie jajniki mi na zmiane dokuczaja to raczej nie jest zly znak...Badz dobrej mysli, sle wirtualne przytulasy i trzymam kciuki by bylo ok...niestety cala ciaze sa schizy potem bedziemy sie martwic jak na 1 dzien dziecko przestanie kopac czy cos....a moze jak i my miec gorszy senny dzien i przespac czy leniuchowac....glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyszak - hmmm ja dzis sie dowiedzialam o kuzynce dalszej...jak ja ostatni raz widzialam miala 2 i byla z 3 w ciazy teraz ma 6..... Hehe zachcialo sie jej czwartego i wyszly trojaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie też boli jajnik od dwóch dni, mam nadzieje, ze wszystko ok, ze tylko się rozciągają więzadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh sa dni,ze ja w ogole nie czuje ze w ciazy... Mdlosci ustaly to zaczelo sie jakies megaw****ienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Generalnie w tej ciazy bardzo sie uspokoilam,bo jestem nerwus na maxa ale dzis jak nikt nie wyrwie ode mnie to bedzie cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialabym do Was dolaczyc. Jestem w 11tygodniu ciazy wedlug OM. Termin mam na 22 grudnia. Jestem juz mama 3 dzieci i dwoch aniolkow. Od jakiegos juz czasu Was podczytuje ale w sumie dopiero teraz odwazylam sie aby napisac. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak jest z waszymi brzuszkami. Bo mnie coś kurcze w ostatnich dniach wybrzuszyło, że żadnych spodni nie mogę zapiąć, a dziś jak się wystroiłam w leginsy (były dobre przed ciążą) to mi się całe odbiły i wżynały w brzuch ;/ początkowo myślałam,że to wzdęcie, ale wyglądam tak nawet po wypróżnieniu i rano przed śniadaniem też. Ale to możliwie już w 10 tyg ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuli_tuli
Jakbyście miały czas i chęci to podaję adres www.daymynews.pl/?forum=ciazaporodmacierzynstwo gdzie także możecie wypowiadać się w tym samym temacie co tutaj:) Jak coś szukajcie mnie tam pod tym samym nickiem co tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia...mi właśnie brzuchol też już wychodzi i pomału nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli, borykam się z tym samym problemem :D chyba sobie coś zakupię ciążowego, konkretnie spodnie czy coś, bo bluzek mam masę takich w które się mieszczę, gorzej z czymś na dół, już chodzę z rozpiętym guzikiem a i tak się odbijają mi te spodnie na brzuchu, szkoda mi malucha tak ociskać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaJagausia
Hej :) nie było mnie bo szykuję się na roczek Tymka. Jutro mamy imprezę i modlę się o słońce bo nie wiem gdzie pomieszcze tyle ludzi- a tak to na ogródek, grill i już :) Troche popłynęłam z tymi urodzinami no ale roczek ma się raz w życiu :P U mnie wzdęcia i jeszcze raz wzdęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×