Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość sfasdasdas
podpowiedzcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
sfadas czekaj na Joasię :) To kopalnia wiedzy a jeszcze jakie serducho dobre :) Może w pracy jest, trza nam czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
czekam_na_wiosnę, ja za pierwszym razem założyłam czepek kąpielowy:D, bo mam taki silikonowy, który nie ciągnie włosów, ale po dłuższym czasie uszy mnie bolały, a jak podginałam go nad uszami, to się całkiem zasuwał. Przydałby się taki zwykły foliowy czepek z gumką, kiedyś miałam taki dołączony do maski na włosy Vax, ale gdzieś się zgubił. Za drugim razem nałożyłam mniej oleju i mocno splotłam włosy, zrobiłam warkocza i jeszcze go podwinęłam i nie widziałam tłustych plam na pościeli, najwyżej będę częściej prać poszewki od poduszek ;) Co do olejowania włosów olejem do smażenia (ktoś o tym pisał), to moim zdaniem nie bardzo, tzn. takim zwykłym rafinowanym tanim, bo on nie ma tylu składników odżywczych jak te droższe tłoczone na zimno itp. Niedawno kupiłam olej z pestek dyni do celów spożywczych i nieduża butelka kosztowała ok.30 zł, szkoda, że te naturalne i najzdrowsze produkty często są najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiu pomoz
asiu jak bedziesz to prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Kocham Cie Joasiu:) dawno juz nie spotkałam tak uczciwej, bezintereownej,dobrej i wspaniałej osoby jak Ty:* Zamieszkaj ze mną:D I ja mam pare pytan dfo Ciebie:) Olejowanie znam, bo sama olejuje włosy od ok. miesiaca olejem kokosowym-cuuuudooooo:). O oczyszczaniu i innych cudownch zabiegach naturalnymi i tanimi kosmetykami dowiedziałam sie od Ciebie:) ale mam pytanka: 1. Napisz co na nadmierne przetłuszczanie włosów (wcierki wiem, ale które najlepsze i jak często je stosować i czy mozna je jakos ewentualnie samemu przygotować, bo wątpie żebym tu,gdzie mieszkam znalazła) 2.czy kazdy szampon dla dzieci bedzie ok na codzień? Bo mieszkam za granica i tu nie ma rossmana:( 3.Czym USZTYWNIC włosy???? wiem,ze większość dziewczyn chce mieć miękkie, ale moje sa az zanadto i muszę uzywac pianki, która pomaga tylko trochę:( 4.Mówiłam ci juz że Cię kocham?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
a no i który specyfik spowoduje gęstnienie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurka89
Witam Was dziewczyny! Joasiu pisałam do Ciebie z pytaniem, na 6 stronie pod nickiem Monisiurka, nie odpisałaś mi, wiem że pisałaś już na ten temat ale do każdego podchodzisz tak indywidualnie, więc mi też marzy się abyś mi odpisała:D pytałam o farbowanie i zniszczone włosy. Super się czyta ten wątek, dałaś mi Joasiu wiele do myślenia! Od niedawna stosuje przed myciem nafte do włosów, wcieram w skóre głowy również ampułki Placenta activ (przy okazji napisz co ty myślisz o tych ampułkach) zrezygnowałam z odżywki niestety, ale jutro zakupie jakąś, tylko nie wiem gdzie kupi olejek kokosowy, chyba bede musiala zamowic na allegro. Masz takie piękne włosy, zazdroszcze:) w ogóle jesteś sliczna dziewczyna. taka mądra i ładna. i taka sympatyczna:D Jak tylko zakupie olej to zaczynam przygodę z olejowaniem:) boje sie tylko tego że nie bede miała czasu trzymac tego na włosach aż tyle czasu... ale z tego co wyczytałam oleje wciera sie raz w tygodniu? Z jednej strony chciała bym miec zdrowe włosy, a zdrugiej nie wyobrażam sobie nie farbowac ich na blond. Dobrze sie czuje w jasnych, wyglądam młodziej i tak bardziej "świeżo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
sfasdasdas czesto włosy po trwałej są w lepszym stanie niż naturalnie kręcone włosy, a to dlatego, że naturalne kręciołki są bardzo wysoko porowate, i ciężko je ujarzmić. aby wydobyć skręt najważniejsza jest pielęgnacja. Przede wszystkim nie możesz (ABSOLUTNIE) używać kosmetyków z silikonami. Dla kręconowłosych to szczególnie szkodliwe, ponieważ silikony oblepjają je , włosy stają się ciężkie i przez to trudno im się kręci... W przypadku loków zasada im mniej tym lepiej daje najlepsze efekty. Zmyj wszystkie silikony szamponem oczyszczającym! I zacznij bezsilikonową pielęgnację. Do stylizacji nie ma niczego lepszego niż żel z siemienia lnianego! Wydobywa skręt i nawilża loki jak żaden inny (pianki mają alkohol). Musiałabyś go zrobić sama. Zalaż siemię lnianę wrzątkiem, wtedy zrobi się taki glutek:) i tego używać do ugniatania loczków;) Polecam też suszarkę z dyfuzorem, suszymy letnim powierzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
AnaNirvana Jaka Ty jesteś przemiła :* 1) SZAMPON mając na myśli delikatny szampon, chodzi mi o taki bez SLS. Nie koniecznie musi być to szmapon dla dzieci, ale najczęsciej to właśnie te produkty nie zawierają tej szkodliwej substancji. Jesli mieszkasz za granicą to pewniakiem jest JOHNSON&JOHNSON płyn do mycia 3 w 1, taka duuuuża, żółta butla, znajdziesz bez problemu nawet w supermarkecie http://imgx.doz.pl/image/preparaty_zdjecie/80011 ps. SLS to inaczej siarczan, tą substancję znajdziemy także w płynach do mycia naczyń! czy do podłóg!!!!!!!...nie tylko może podrażniać, ale także wysusza włosy, może powodować wypadanie. taki szampon możemy użyć raz na tydzień lub dwa 2)WCIERKA na nadmierne przesuszanie włosów poleciłabym Ci wode brzozową, tylko nie wiem jak z jej dostępnością za granicą;( jeśli chodzi o samodzielnie robione wcierki to możesz spróbować wcierki pokrzywowej, czyli kupujesz herbatke pokrzywową, albo liście pokrzywy do zaparzania (herbatke łatwiej będzie znaleźć) zalewasz wrzątkiem i gotowe;) może służyć także jako płukanka tak samo możesz zrobić wcierkę z kozieradki (JEST SUPER, SUPER, SUPER!) 3)też musze usztywniać swoje włoski:) tz. mam duuużo nowych, takich baby hair i one są słabsze od innych, takie puchate i leciutkie :D najlepiej działa na nie żel z siemienia lnianego:) zalewasz siemię lniane wrzątkiem, tworzy się glucik i to stosujesz na włoski;) co fajne- od razu zabezpiecza końcówki, nawilża, możesz mieć wrażenie, że włosy "piją" ten żel. Aha, co też fajne, nie można z nim przesadzić. Tz. jeśli nałożysz za dużą ilość, po prostu odciśnij włoski w ręcznik;) 4)HĘSTOŚĆ WŁOSÓW na pewno odpowiednia pielęgnacja spowoduje, że pojawi się wiele nowych włosków:) musisz dodać do tego też jakiś suplement diety (witaminy) i będziesz miałą super czuprynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Monisiurka89 NA POCZĄTKU NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM CIĘ ZA TO, ŻE NIE ODPISAŁAM, ALE PO PROSTU NIE ZAUWAŻYŁAM TEGO W OGROMIE POSTÓW, JESTEŚ BARDZO CIERPLIWA;) 1) FARBOWANIE Co do farbowania, to wiem, jak ciężko jest skończyć;) I jak cięzko mieć jednocześnie włosy zdrowe i farbowane. Co do farbowania Twoich rozjaśnionych włosków, to bardzo się obawiam, że lekki brąz bardzo szybko by się z nich wypłukiwał. Tym bardziej teraz- idzie lato, wiosna, i słoneczko- tym samym kolor będzie szybko płowiał, słońce rozjaśni włosy, jeśli za kilka miesięcy dojdzie do tego basen, chlor...Także ja chyba odradzałabym farbowanie ich na całej długości. 2)OLEJKI olejek kokosowy kupisz w sklepie ze zdrową żywnością;) , co do braku czasu- może wieczorkiem nałożysz na brudne włosy, rano wstaniesz, wymyjesz, i gotowe;) jesli nie, spróbuj nałożyć go chociaż na dwie- trzy godzinki...pod czepek i nagrzej suszarką, aby łuski włosa otwarły się i wypiły olejek. najlepiej jak będziesz to robiła 2 razy w tygodniu nie zapominaj o maseczkach i odzywkach:) 3)NAFTA pamiętak, aby nafty nie trzymac dłużej niż 20-30 minut , bo może przesuszyć włoski:) 4)ROZJAŚNIANIE to prawda, że niszczy włosy, ale jeśli dobrze się czujesz w blondzie to nalezy się skupić na tym, aby zniszczyć je jak najmniej;) dlatego poleciłabym Ci kąpiel rozjaśniającą, maseczki z miodem (naturalnie rozjaśnia włosy), płukanie w rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
deszczowa piosenka 266666 ojjj, deszczowa, deszczowa:) dziś u mnie deszczowa pogoda:( co do brudzenia pościeli, to ja mam dwa prześcieradła, takie najtańsze, które pocięłam na kwadraciki i podkładam sobie na podusie;) czasem podkładam ręcznik, ale to w przypadku bardziej brudzacych olejków:) buziak dla Ciebie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
deszczowa piosenka 266666 a jantarowa wcierkę kupuję w aptece, albo w kiosku na dole;) wiele produktów jest ciękzo dostępnych- np. jantar, maska gloria...moża spróbować zamówić przez neta na DOZ, i odebrać za darmo w wybranej przez siebie aptece;) OPYLA SIĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiu pomoz
asiu odpowiesz mi poradz prosze rozjasnilam wlosy bo chcialam miec blond teraz sa gumowe i wrecz sie przerywaja, co moge zrobic by choc troche polepszyc ich stan. balagam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
illijowa łodzia masz shih tzu???!! NO NIE ŻARTUJ, JAK JA JE KOCHAM:* te płaskie pyszczki, i wyłupiaste oczka:D:D:D hahaha, w ogóle nie uwierzysz, ale... OLEJOWAŁAM, CZESAŁAM I OBCINAŁAM PSA SHIH TZU , poważnie! moja kuzynka ma dwa jorki i ma też koleżankę, która ma shih tzu, latem poszłyśmy na plaże z tymi pieskami, shih tzu szalało , kąpało się, itd...a że ta koleżanka go nie obcinała, to się jej skołtunił:D:D po powrocie siedzimy u niej na kawie, i ona go próbuje czesać, on ucieka i piszczy...więc za chwilę zawinęłyśmy się do mnie , a ja wyciągam arsenał:D olej kokosowy, grzebień drewniany z bodyshopu:D i jazda :D po olejku zaraz kołtuny łatwo się porozczesywały, a na końcu jeszcze złapałam nożyczki i mu poobcinałam łapki (żeby brudu nie nosił) i koło oczek. Ale był elegancik:) a najlepsze jest to, że mu chyba ten olejek kokosowy smakował:D słodziuuuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
W ogóle dziewczyny, polecałam Wam już tyle produktów, że pozwolę sobie polecić jeszcze coś;) mianowicie GRZEBIEŃ Z DREWNA BODYSHOP, jest niesamowity! nie wyrywa, idealnie roczesuje, nie szarpie, nie podrażnia skalpu...ja nie wiem czym ja się czesałam jak nie miałam jego? jest idealny. cena troszkę wysoka, bo 17 zł (jak na grzebień to fortuna), ale warto! https://lh5.googleusercontent.com/_H8i_BG5FMDg/TcHIB1zY_bI/AAAAAAAAG48/uzr8yoaU0hA/IMG_1402k.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
Joasiu a co sądzisz na temat takich suplementów jak belissa?? działa na włosy?? A jakie jedzenie dobrze wpływa na porost włosów?? Czy farby palette są naprawde takie szkodliwe na włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
fanka anka bellisy nigdy nie stosowałam... moim zdaniem to przepłacanie;) poleciłabym Ci calcium pantothenicum (4 zł), olej z wiesiołka (18 zł)...jeśli chcesz coś na bazie skrzypu to moim zdaniem najlepszy jest preparat skrzypSTRONG (największa dawka), (coś ok 5 zł) a co do palete, to nie pracuję na nich, nie miałam do czynienia;( ale często mam klientki , które farbowały tą farbą i tak zupełnie szczerze to... nie widzę, żeby ich włosy były dużo gorsze, czy żeby się wyjątkowo źle ściągało kolor ...chociaż nie jedna fryzjerka mnie na pewno za to zlinczuje:D:D zauwazyłam, że często kolezanki po fachu robią coś takiego- "O BOŻE FARBOWAŁA PANI PALETE, GARNIER, SYOSSEM TO STRASZNE! NIE WIEM CO TERAZ DA SIĘ ZROBIĆ, OJOJOJ" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
dobre hehehe oj oj oj oj a nastepnie taka jedna z drugą wymyślają milion odżywek, które będa idealne dla ich włsów po palette,a które całkiem przypadkiem sa w ofercie ich salonu hahaha asia, a co na wczesną siwiznę. to pytanie ciągle się pojawia, ale nie ma odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
DZIEWCZYNY PONIEWAŻ PRZEOCZYŁAM KILKA POSTÓW, JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS CHCE PORADY I JEST TU NOWA,PROSIŁABYM ABY NAPISAC TO W TAKIEJ FORMIE- PORADA TYP WŁOSÓW- (np. blond kręcone, czarne proste) DŁUGOŚĆ- PROBLEM- (np. wypadanie, zniszczenie) CEL- (np.rozjaśnienie, powrót do włosów naturalnych, zniwelowanie przetłuszczania) BEDZIE MI WTEDY ŁATWIEJ WAM POMÓC, PROSIŁABYM TEZ, ABY JAKO NICK NIE PISAĆ "JOASIU DORADŹ", "POMÓŻ", bo takich pojawiło się tu dużo i już się to miesza troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
Asiu rozjasnialam wlosy chcialam byc blondynka i sa teraz. /gumowe przerywaja sie pusza i wygladaja jak siano co moge zrobic by polepszyc ich stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
dobreeeeeeeeeeeeeeee tak, albo jeszcze lepiej- "NO KOLOREK NIE WYSZEDŁ MI IDEALNIE, BO FARBOWAŁA PANI PALETE I TO DLATEGO" :D:D:D a co do wczesnej siwizny, to cięzko coś doradzić, bo tak naprawdę jest to czesto uwarunkowane genetycznie. odpowiednia suplementacja, olejki, dotleniane cebulek powinno troszke pomóc. aby zakryć siwiznę ja czesto robię coś w rodzaju pasemek- delikatnych refleksów. wtedy siwki zlewają się z tymi jaśniejszymi kosmykami, a nie jest konieczne farbowanie całej długości wosów. jednak jesli klientka chce kolor na całej głowie, mimo to przekonuję ją do kliku refleksów na koronie (górna warstwa włosów), wtedy spokojnie można farbować włosy co 2-3 miesiące, nie ma koniecznosci comiesięcznej wizyty u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
katana wrana musisz koniecznie je zregenerować, rozjaśnione włoski potrzebują wyjątkowej pielęgnacji 1)OLEJUJ! 2)MYJ DELIKATNYM SZAMPONEM BEZ SLS 3)DO ODZYWKI DODAJ ŁYZKĘ MIODU, WZMOCNI WŁOSY, A DODATKOWO PIELĘGNUJE BLONDY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana wrana
wyjasnij jescze posze jak sie je olejuje i dziekuje bardzo bardzo jestes kochana i masz wielkie serce Aniol z Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoma
Joasiu ....tą kąpiel rozjaśniającą to rozrabiamy ten proszek z perhydrolem, czy nie ? Czy tez mieszamy go jako suchy z tym szamponem i odżywka? Czekam na odp.i zarazem pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
hahahaha dobre hihihi dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj spokojnie z tesciowa
przeciez cie nie zwolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
Asiu, a próbowałaś eksperymenty ze spiruliną u mnie działa rewelacyjnie na twarz i całe ciało, ale na włosy jeszcze nei rpóbowałam. ona ma tak intensywny zielony kolor, z emam obawy czy mi zejdzie z włosów i nie zostanę kolejna anią z zeilonego wzgórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj spokojnie z tesciowa
a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
dobreeeeeeeeeeeeeeee Asiu, a próbowałaś eksperymenty ze spiruliną oczywiście, że próbowałam:) mieszałam ją z żelem hiauronowym z biochemi urody i maseczka do włosów gloria;) działało na włoski super, były takie błyszczące! niestety zawsze kończyło się masakrycznie brudną wanną i ręcznikami i dostałam KARĘ ,nie mogę jej używać;) tak samo jak peelingu z fusów kawy, zatkałam nimi odpływ i mój tato prawie dostał apopleksji z nerwów i groził mi mieszkaniem pod mostem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
to tez musze spróbować. wiem,z e strasznie syfi, ale cóż, będe ostrożna hehe zresztą jak smaruję ciało to potem i tak ide pod prysznic i delikatniusienieńko próbuję to zmyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×