Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość ooooooooooch.....
dziekujemy za informacje. A mycie glowy plynem do higieny intymnej polecal mi kiedys fryzjer, nigdy jednak nie sprobowalam. zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
stylish29 hmm, są sytuacje, kiedy farba na włosy to "niezbędnik"- siwe włosy, nierówny kolor, chęć zmiany odcienia- wtedy absolutnie nie odradzam farbowania, proponuję jedynie jak je ufarbowac i jak pielęgnować, aby jak najmniej się niszczyły jednak kiedy klientka chce pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego, ABY ŁADNIE SIĘ BŁYSZCZAŁY, ABY BYŁY ŁADNE wtedy absolutnie odradzam, bo blask, głebie i piękno włosów można wydobyć pielęgnacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Aha, dziewczyny jeszcze jedno! Dostałam od cioci z Niemiec cudowną odżywkę do włosów!!! Kosmos, firmy Balea , kokosowa! Pachnie cudownie, bez silikonów, a na niej cena 60 eurocentów...Przeszukałam internet i co? To marka własna drogerii DM...których (chyba?) nie ma w Polsce:(:(:(...Użyłam jej dopiero dwa razy, jest powalająca!!! I ten zapach... dziewczyny zatem pytanie- czy znacie drogerie DM? Czy one są tylko w Polsce? Ciekawe czy inne odzywki firmy Balea także są bez silikonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooch.....
oj, jednak nie wszystkie. nie zauwazylam, ze jest ich wiecej Wszystkie te super nablyszczajace maja silikony. Ciekawie wygladaja maski, a scislej srodkowa i po prawej stronie w gornym rzedzie:http://www.dm.de/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_haarpflege/balea_produkte_haarpflege_kur/ (mango i aloes) bo nie maja silikonow, parabenow ani PEG (a coz to takiego?) No i super. Cos z tego wybiore i podziele sie wrazeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
ooooooooooch..... u mnie się ta strona w ogóle nie otwiera :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Joasi
Joasia, wielkie dzieki, bardzo przystepnie mi to wszystko wyjasnilas :) :) :) moglabys jeszcze napisac, czy polecasz jakies konkretne chusteczki nawilzane do krecenia wlosow? ostatnio odnioslam porazke na tym polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
mam pytanie do Joasi oj, powiem Ci, że nie mam ulubionych, kupuje jak leci, a ponieważ używam ich hurtowo przerważnie biore te najtańsze;) miałam nawet nawilżane chusteczki IKEA:D ale kiedyś kupiłam takie z Auchana i miałam brzydkie włosy po nich- te chustki miały perfumy i alkohols w składzie;/ może spróbuj takich do higieny intymej albo dla dzidziusiów?:) i nie przejmuj się porażkami, ja często też nie umiałam ich nawinąć- robiłam sobie albo pudla na głowie, albo oklapłe, smętne loki, itd musisz najpierw zwinąć włoski w taki ruronik, w okół własnej osi, a potem na chustke;) na pewno metodą prób i błędów znajdziesz swój sposób:) szkoda, że nie mogę zobaczyć Twoich włosów, wtedy byłoby łatwiej coś doradzić...bo ja mam włosy niemal do pupy i kręce ciut inaczej niż mamie, która ma za ramiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
Hej Dziewczynki i Joasiu! Zrobiłam tą kąpiel w rozjaśniaczu i szampon+odżywka. tylko trzymałam tak 15-20 minut i są dużo jaśniejsze. Czy to może być zamiennik farby? Gdybym tak robiła co jakiś czas? Kupiłam też odżywkę z Garniera tą masło karite czy jakoś tak. I spróbowałam nawinąć na chusteczki ale to było rano przed pójściem do kościoła i chyba za wcześnie zdjęłam. Bo z przodu miałam podwinięte a z tyłu smęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Joasiu, pisalam wczesniej,że tu gdzie mieszkam nie ma Rossmana, ale za to jest własnie DM:) mogłabys wkleic zdjecie tej odzywki-jade dzis na zakupy to sie zaopatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
AnaNirvana chyba pęknę z zazdrości! nie znałam wcześniej tej drogerii, ani serii balea, niestety nie mogę wejść na stronę DM:( ponoć jest kilka odzywek bez silikonów, są też maski w tubach i w saszetkach :( niestety nie mogę przejrzeć składów są też mega-tanie ja mam tą http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2011/05/cocos_sp%C3%BClung_balea_teas1.jpg MARZĘ o wypróbowanie całej reszty:( ależ Ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Joasiu, będę w czerwcu w Polsce, więc mogę Ci przywieżć conieco:) Co prawda w polsce bede na drugim końcu kraju (podkarpackie),ale zaden problem wysłać pocztą:) Jak Ci sie uda wejść na stronę, przeglądnij, co warto kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
http://allegro.pl/kosmetyki-pielegnacyjne-wlosy-1436?string=balea tak sobie przeglądam i dużo tego.... a w sklepach u nas dayli nie będzie czegoś takiego? też jest to niemiecki sklep i dużo mają tam produktów... a jak nie to czasami na rynku stoją osoby które sprzedają chemię z niemiec więc u nich można było by się popytać... ja jutro jade więc muszę popytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Balea to marka własna drogerii DM :( tak jak Isane ma Rossmann, więc niestety nie można ich dostać w innych sklepach... Co do kosmetyków z allegro, hmmm...troszkę się nacięłam i to kilka razy- zamówiłam np. szampon, który był definitywnie rozcieńczany przez sprzedającego woda! co ciekawe, nie był to drogi preparat, a szampon za 7 zł !!! innym razem także szampon:D miał date ważności po terminie... kiedyś zamówiłam także krem, który sprzedający musiał przechowywac w cieple, na słońcu, gdyż był on zważony...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Ania Nirvana, byłoby super, gdyby ktoś zaufany mógłby mi zrobić małe zakupy...niestety nie mogę wejść na stronkę, aby pooglądać sobie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
Joasia powiedz mi czy to prawda ze po podcinaniu wlosow wlosy rosna szybciej?? czy moze chodzi o to ze jak obetnie sie koncowki ktore sa zniszczone i caly czas sie krusza to nie widac ze wlosy cos rosna, bo co urosnie u gory to u dolu sie wykruszy a jak sie obetnie to sa zdrowe, sie nie krusza. to jak to jest rosna szybciej czy poprostu sie nie krusza juz i dlatego wydaje sie ze rosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Joasiu, ja mam zamiar nakupowac pare ich odzywek i szamponow (wiem,ze nie wszystkie sa bez silikonow) i zdam raport:) gdybys jednak jakims cudem otworzyla stronke i chciala cos nabyc- sluze pomoca i dostawa:) Joasiu, mam jeszcze pytanko odnosnie pasemek: pasemka robie juz dobre 15 lat:( niestety nie jest mi dobrze w innym kolorze wlosow, a w calych blond wygladam koszmarnie:O czy sa jakies domowe sposoby na robienie pasemek? ewentualnie czym mozna je robic,zeby sie tak nieniszczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Asiu, jeszcze jedno: przegladam teraz produkty balea na all i czytam sklady(jesli sa podane) i wiele szamponow nie zawiera co prawda silikonow,ale za to maja w skladzie SLS:( co jest gorsze? w sensie silikony czy SLS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrgegdr
dziewczyno przestaniesz w końcu ściemniać i udawać fryzjerkę?? Przecież połowa z tego co piszesz, to rady wyczytane z głupiej babskiej gazetki, niepokrywające się z rzeczywistością i oparte na nieprawdziwych przekonaniach np. gloryfikowanie odżywek bez silikonów :-O Bez silikonów to powinien być szampon, odżywka z silikonami w pewnych sytuacjach jest wręcz wskazana DZIEWCZYNY uważajcie na te jej złote rady, bo możecie sobie tylko zaszkodzić... płyn do higieny intymnej?? skóra głowy ma inne pH niż miejsca intymne, gratuluję pomysłu. Nawilżane chusteczki??? O matko i córko...przeciez one mają substancje myjące w sobie, a wy do dajecie na włosy żeby w nie wsiąkało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghrgegdr Tak, odzywka z silikonami jest wskazana, kiedy jedziemy na wakacje i jest 35 stopni na plusie. Wtedy wlosy potrzebuja ochrony przed sloncem i np. woda morska. W takich sytuacjach mozna sobie uzywac silikonow, ale to jest raz na ruski rok. Nie podoba mi sie to co napisalas, mozesz sie nie zgadzac z Joasia, ale nie widze przeszkod, aby krytykowac konstruktywanie i bez obrazania. Natomiast bardzo chetnie uslysze Twoje zlote rady na temat pielegnacji wlosow, tak tylko dla sprawdzenia czy je w ogole masz, bo jak narazie jestem zadowolona z tych , ktorych udzielila Joasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
AnaNirvana uważam, że powinno unikac się zarówno silikonów, jak i SLS w składzie szamponów;) a to dlatego, że SLSy to inaczej siarczany, takie same, które używane są w płynach do naczyń, to agresywny środek myjący...może podrażnić skalp, wysuszyć włosy, osłabić cebulki. Jednak raz na jakiś czas dobrze jest porządnie oczyścić włoski, więc taki szampon można nabyć, i stosować okazyjnie;) Z kolei silikony w szamponie to moim zdaniem masakra, oblepiają włosy, tworzą powłoczkę...jeśli później nałożymy odżywkę ma ona utrudnione zadanie, gdyż ciężko jej "przedrzeć" się do włosa i go nawilżyć, odbudować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
ghrgegdr może wkleisz zdjęcie swoich włosów i opowiesz, jak je pielęgnujesz? chętnie posłucham, wiedzy nigdy za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-ur-freak-on bardzo mi miło:) ... i podałaś świetny przykład z tym słońcem i wodą morską :) jesteś niesamowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
Joasiu! Przeczytałam temat od początku do końca i chciałam Ci serdecznie podziękować za przywrócenie wiary w możliwość odbudowania włosów! Kiedyś miałam włosy do pasa, potem niefortunnie obcięłam i już nie dało się zapuścić. Wg mojej fryzjerki "starość nie radość" i w tym wieku już nie zapuszczę takich włosów, jakie miałam 10 lat temu (teraz mam 26). Oby się myliła!:) Zdrowia tacie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu :) Oprocz czytania Twoich rad,poszperalam troche w internecie m. in na temat roznych olejkow i troche juz wiem :D Dzisiaj umylam glowe szamponem dla dzieci i nalozylam BEZSILIKONOWA odzywke,po czym wysuszylam chlodnym nawiewiem i wiem,ze to jeszcze nie jest TO,ale mimo wszystko wlosy sa takie lekkie, nieprzyklapniete, jak podrosna tak conajmniej do ramoin, to wiem, ze beda wygladac swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
kókó na mónió ojjj, tez kiedyś byłam święcie przekonana, że długość za ramiona to moje maximum:) a teraz sięgają pupy...:D (musze koniecznie je obciąć) jestem pewna, że odpowiednia pielegnacja i cierpliwość pozwoli Ci się cieszyć długimi, zdrowymi włosami:) trzymam kciuki PS. 26 lat i starość?! BLUŹNISZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-Ur-freak-on jak tylko będę miała więcej czasu, to przeszukam komputer i specjalnie dla Ciebie wkleję zdjęcia, jak wyglądały moje włosy w poczatkowej fazie odstawienia silikonów! Coś strasznego! Spuszone, poplatane, matowe, suche- DRAMAT! Niestety naturalna pielegnacja potrzebuj czasu. Ja z natury mam dość suche (wysokiej porowatości) włosy...I u mnie niestety efekty było widać po kilku miesiącach:( Ale dziś z perspektywy czasu wiem, że warto było zacisnąć zęby, mimo, że momentami było MASAKRYCZNIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
Nie ja, fryzjerka!:P To jej slowa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-Ur-freak-on po za tym jestem pewna, że masz z natury ładne i mocne włoski:) patrząc na Twojego dzidziusia, wnioskuję, że tą czuprynkę musiała po kimś dziedziczyć:) przesłodka Malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja mam pytanie ..
Asiu, mam suche włosy.. nie chcę używać tych wszystkich naładowanych chemią kosmetyków ze sklepu. Czy mogę płukać co jakiś czas włosy w mleku ( 250 ml) z dodatkiem łyżki miodu ? Nie zaszkodzi jakoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×