Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość paulanik1234
a kiedy będzie nasza JOASIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Trzeba cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
hiihi deszczowa piosenka mi tez to chodzi po glowie:) ja mowie olejuje bo mi latwiej:p a tak to moze olejowuje wloski??????? Fajnie ze napisalas wrazenia i uprzedzilas dzieki:* nie bede nakladac od skory glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja przedwczoraj mylam glowe 3 razy :) Pierwszy raz nalozylam szampon na naolejone wlosy, potem jeszcze dwa razy bylam. Moze troche za duzo zostalo nalozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Też jestem fanką tego topiku i autorki :-).Wczoraj nałozyłam maskę z żółtka ,nafty kosmetycznej i oleju arganowego(przywiozłam sobie z Maroka).Trzymałam to cudo około 3 godzin.Umyłam szamponem z Rossmana (coś z granatem) x2 ,nałożyłam odzywkę cece med a na koniec spłukałam wodą z cytryną .Nie było problemu ze zmyciem oleju .Dziś włosy są miękki,błyszczące -po prostu inne .Ponieważ wypadają mi więc stosuję już 2 opakowanie ampułek Vichy z aminexilem .Łykam Geriavit bo ma najwięcej witamin i minerałów i od dziś oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
a dziewczyny wy to takim spożywczym olejem to robicie? bo ja sobie zamówiłam na allegro kokosowy. No i teraz nie wiem. Wczoraj nałożyłam maseczkę z miodu i cytryny i włosy były po niej miękkie. Jak dojdzie mi to od razu się zabieram za olejowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwerwew
kokosowy najlepiej spozywczy nierafinowany, ale arganowy juz tylko kosmetyczny bo ten spozywczy nie ma takich wlasciwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Dzisiaj w Biedronce widziałam olej lniany.. nierafinowany. Zastanawiam się, czy warto kupić (duża butla, a on po otwarciu może być używany chyba tylko przez miesiąc), co myślicie? Nie sprawdziłam ceny, ale to Biedra, więc raczej będzie relatywnie tani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Joasia pisała, że nie da się jednoznacznie wybrać oleju odpowiedniego dla wszystkich, bo każdy ma inne włosy i trzeba próbować różnych aż się trafi. Mi np. bardziej odpowiada arganowy pomieszany z oliwą z oliwek od tego z pestek winogron, ale w internecie czytałam opinię zadowolonej dziewczyny z tego oleju. Liliowa chyba wprowadzimy nowe słowo do słownika j. polskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Wiecie, że gdyby ten topik miał tytuł: "Porady profesjonalnej fryzjerki z pasją, chętnie odpowiem na pytania", to nie wiem co by się tu działo, a tak inni forumowicze myślą, że dyskusja toczy się tylko nt. dylematu z szefową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Deszczowa, też już o tym myślałam, hahahaha :) No cóż, dobrzy ludzie, którzy chcieli pomóc w problemach z szefową zostali nagrodzeni. Z tym olejem to bardziej się zastanawiam, czy to nie będzie jakiś szit (ach ta Biedra), czy nie lepiej kupić np. w sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
To ja Ci radzę na początek kupować małe butelki, bo ja kupiłam butlę 1-litrową :D, ale to też dlatego, że wiem, że wykorzystam go do celów spożywczych (jeśli nie ja, to inni domownicy), nie miałam wcześniej leju z pestek winogron, a ten był tani i byłam ciekawa, tylko nie widzę na etykiecie i formacji o jakości. Ja bym wybrała alej ze sklepu ze zdrową żywnością, ale w moim mieście nie ma takiego. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Wybaczcie literówki, jestem już senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnomocno
ojej cudowna ta pani Joasia ! Pozdrawiam ja cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
To będę się musiała wybrać do jakiegoś sklepu... A czy macie długie włosy dziewczyny? Może już pisałyście ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do tej pory nie pisałam w tym temacie, przeczytałam wszystkie wpisy i dołączam się... ... już zrobiłam zakupy - szampon brzozowy FARMONA HERBAL CARE - odżywka lniana FARMONA HERBAL CARE - olej kokosowy zimno tłoczony Olvita - odżywka z Garniera z olejkiem migdałowym. Mam długie włosy do połowy pleców, myślę, że są w dość dobrej kondycji, widoczne są nowe rosnące włósy, ale na pewno przyda się im taka kurcja. Joasia pisała, że za około 3 miesiące efekty będą widoczne, co mnie bardzo cieszy bo za 4 miesiące idę na wesele bardzo, bardzo bliskiej osoby i chcę jak najlepiej wyglądać. Kupiłam również chusteczki nawilżane i dzisiaj spróbuję zakręcić na nich włosy. Joasiu pozdrawiam Cię gorąco, dedykuję piosenkę z pozytywnym przesłaniem, która daje do myślenia http://w254.wrzuta.pl/audio/0sX7vgxcVly/love_spray_-_pozytywnie Dużo zdrówka dla taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz listę zakupów:) i dzisiaj lecę po olej, wcierkę, szampon oczyszczający. Dołączam się do zachwytów nad Joasią :D cudna dziewczyna :) I oczywiście mam pytanie- co Joasiu sądzisz o chnie? Kupuję w Rossmanie, bo tylko tam maja złoty kasztan (to mój naturalny kolor) Farbuję nią pasma siwych włosów na skroniach. Najczęściej tylko odrosty. To pasta do gotowego użytku, więc ma trochę chemii a ja nie mam siły używać tradycyjnej chny w postaci zielonego błotka. I dzisiaj, po zakupach, pierwsze olejowanie :D I zaprawiona w boju- nie powiedziałaś jak Twój mąż zareagował na afro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33 zggg
Dziewczyny, mam do was pytanie - do tych, któe chca rozjaśniac włosy.Ja chce zejśc z koloru czarnego- kupiłam dzisiaj rozjaśniacz joanna a tam 2 szaetki- proszek i płyn.No i co teraz? Joasia mowiłą,zeby wziać TROCHĘ rozjaśniacz (powiedzmy 2 łyżki).Mam to zatem wszystko rozprowadzic, wziąc tyle ile potrzebuej a reszte moge zamknąc np w plastikowym pojemniku na kolejny raz? można to przechowywac? czy wziąc troche proszku, toche płynu (ale ILE, w jakiej proporcji???).I za każdym razem rozprowadzac "na nowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdgsdgs
witam wszystkie kolezanki, mam fatalny łupież który przechodzi po nalozeniu odzywki nawilzającej, ale nie schodzi. jak umyje zwyklym szamponem to na glowie.... ale nie o to chodzi, co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33 zggg
Miałasm kiedys to samo.Mi pomógł szampon DENOREX (NIE WIEM,CZY JESZCZE JEST W APTEKACH?),nieco tanszy ale tak smao skuteczny jak nizoral.Kup sobie na próbe ze 2 saszetki i zobacz cos ie bedzi edziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
Ja mam teraz włosy do ramion bo ściełam, a wcześniej miałam za ramiona... Ania jak otworzysz utleniacz to najlepiej przesyp go do szklanego słoiczka i zakręć... a wody utlenionej - czyli tego płynu dodaj tyle by powstała ci gęsta papka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Get-ur-freak-on albo za duzo nalozylas:) albo taki olejek bo jak olej ciezszy to niekiedy ciezko go zmyc albo szampon sobie nie radzi:) ja pierwszy raz kokosowy jak nakladalam to chcialam 3 lyzki naskrobac gdy mnial konsystencje stala gdy zaczl sie topic duzo tego bylo:o prawie 1/4 sloiczka walnelam hihii:p troszku odlalam a jak wlosy pokrylam bylo tego duzo, gdy mylam wloski nalozylam szaponon wmasowalam polalam troszke woda i mylam glowke i jeszcze raz mycie dobrze mi sie wymyl:) wczoraj robilam na tym z pestek nakladalam juz na oko:p nalalam na reke roztarlam w obu i bach na wlosy:) byly nim pokryte a nie plywaly:p sciagnelam czepek i bylo widac jak go wypily:) z myciem bylo gorzej mylam 3 razy bo czulam lepkosc piany tyle na glowie niczym afro:D:D:D sprobuj go nalozyc tylko pokryc nim wlosy i zobacz jak sie zmywa jak dalej kiepsko to juz moze taki jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim
powiedzcie mi, gdzie kupię olej kokosowy spozywczy. Czy np w Biedronce, Kauflandzie czy innym Lidlu go kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
wątpie aby tam byl chyba ze w lidlu zrobia tydzien jakis i bedzie tez dostepny ja nie widzialam u siebie, musisz patrzyc w sklepach ze zdrowa zywnoscia, badz zielarskich a jak nie to sklep internetowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooch.....
dziewczyny, ja mam do was takie pytanie. Moglybyscie mi napisac jak wyglada butelka tej odzywki Garnier Avocado i Shea? Szukalam dzis, ale takiej konkretnie nie znalazlam. Znalazlam natomiast serie "Oil repair3" z trzema olejami: z oliwek, awokado i shea. Mysle ze w PL i za granica moze byc inna paleta produktow, a ja mieszkam w Szwajcarii. W przypadku tej serii jest wyraznie powiedziane, ze wlosy maja byc lsniace i gladkie - to mi zalatuje troche silikonami... A nie mam pojecia jak rozumiec te wszystkie zwiazki chemiczne wymienione na opakowaniu. Chcialabym po prostu pownac, czy to co widzialam to ten sam produkt, ktory polecala Joasia i pare innych kolezanek. NApiszcie mi prosze w jakim kolorze jest butelka i co na niej konkretnie jest - z marketingowego punktu widzenia produkty powinny wygladac tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
butelka jest żółto kremowa .Gdzieś wyżej ktoś wklejał jej zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Hej, kochane dziewczyny. Przepraszam, że tak z doskoku piszę, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Nie dość, że tata w szpitalu, to jeszcze pojawił się w moim domu...pies! jechałyśmy z mamą w odwiedziny do taty, i biedactwo biegło wzdłuż drogi szybkiego ruchu! Z KAWAŁKIEM JAKIEGOŚ SZNURKA przy szyi...ktoś go porzucił w lesie nieopodal! ! ! Serce nam się skroiło, zatrzymałyśmy się na awaryjnych, i zwabiłyśmy go do auta- w ogóle się nie bał (!), machał ogonkiem. Byłam z nim u weterynarza , wszystko ok, tylko troche jest słaby. Ma ok. 4-5 lat. Chłopczyk:) Weterynarz nie wziął ode mnie kasy za wizyte, jeszcze dostałam karmę i przysmaki. Ogólnie na poczatku chciałam go oddać do schroniska, ale okazało się, że jak pies był znaleziony "za granicami" naszego miasta, to tam mam go oddać, z kolei w tamtej miejscowości nie ma schroniska;(....no cóż, chyba biedulek na razie zostanie z nami, leży pod stołem na starej kołderce, z pełnym brzuszkiem... co do włosków;) to oleje z biedronki są ok- winogronowy super! lnianego nie próbowałam, ale myślę, że jesli jest nierafinowany, to jak najbardziej można brać:) garnier masło karire i awokado wygląda tak http://image.ceneo.pl/data/products/20157560/i-garnier-naturalna-pielegnacja-odzywka-do-wlosow-z-awokado-i-karite-wlosy-zniszczone-200-ml.jpg żółte opakowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
lilijowa łodzia ojjj, strzeliłaś w 10 z tym lidlem;) jak był tydzień azjatycki kupiłam dwa świetne oleje- olej sezamowy i olej z orzechów arachidowych, cuuuuda, z jeszcze lepszą ceną (6 zł sztuka), także trzymajmy kciuki za tydzień azjatycki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×