Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość No i ja się podziele
Zrobiłam wczoraj olejowanie. Włosy git dzisiaj jakieś takie jakby grubsze. Kupiłam tez chusteczki dla dzieci a co mi tam i tak codziennie kręce na walki bo się pusza. Z obawy ze usne zawinelam na minimalnie wilgotne włosy no i niestety klapa. Rano skręt się rozlazl bo włosy były po prostu nadal wilgotne. Spróbuje dzis jeszcze raz. Jasiu ty musisz założyć swój salon. Trzymam za ciebie kciuki. Jesteś mlodziutka osoba a twoja szefowa to wyjadaczka. Nie oceniam jej zle ale udusisz się tam . Pielegnuj swoją pasje i godnie zarabiaj. trzymam kciuki i życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
a te chusteczki to się na mokre włosy nawija czy na suche? a mogę dziecku do komunii na tym pokręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illijowa łodzia
Joasiu ja na punkcie psow mam swira:p jako dziecko chcialam byc weterynarzem, a w przyszlosci planuje zrobic kurs behaviorysty:D jesli pogodze wszystko:p jestem posiadaczka shih tzu od roku:) jest niesamowity:) mega energia i kumany ze ho ho:p taki swir:p hihii a wiec tak.....jesli chodzi o gotowe jedzonko to jest ciezko bo trzeba pilnowac odpowiiedniej ilosci wartoosci odzywczych bialek itd....witamin trzeba pilnowac, wcale to nie takie latwe jak nam sie wydaje, stwierdzilam ze bede karmic karma bo tam jest wszystko a dodatkowo czysci zabki sobie:) niektore pieski maja alergie skorna pokarmowa, moj taka ma czyli sie drapie:/ od tego momentu szukalam porzadnej karmy duzo czytalam i podobno super karma jest TASTE OF THE WILd ja karme z ryba aby byla lagodniejsza czyli paciffic stream za 6,8 kg place ok 120zl karma bez zboz z mieskiem:) dodatkowo mozesz kupic jakies witaminki np na siersc:) z jedzonkiem tak jak ktos pisal dawaj narazie w malych porcjach:) kup gryzaki moj ubielbia suszonego penisa wolowego:D w interze kupuje wedzone kostki naturalne:) mozesz kupic prasowana kosteczke:) musisz poswiecic mu duzo czasu bawic sie z nim chodzic na spacery wtedy sie umacnia wiez miedzy psem a czlowiekiem, no i potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illijowa łodzia
pomimo ze dostaje karme dostaje warzywka owoce miesko, moj po winogronach ma sraczke:/ kazdy piesek inaczej reaguje musisz pilnowac i obserwowac dokladajac jakies warzywka czy owoce jak reaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illijowa łodzia
ppiesek ma podkulony ogonek bo to nowe miejsce i obserwuje, jesli jest zadowolony to bym moze byl dobrze traktowany tylko komus przeszkadzal dlatego po zostawil:( tylko obserwuj ppieska bo nie zawsze merdanie ogonkiem to efekt zadawolenia, moze byc to ostrzezenie i moze ugryzc, nie wiem jak sie zachowuje pisek wiec trudno ocenic ale badz ostrozna do poki piesek sie nie oswoi, jesli wacha poznaje nowe otoczenie moze szuka sladu wlasciciela??? Moj wiecznie wacha:o ale łazi i wacha bo szuka okruchow:o a pozniej cala podloge mam wylizana:p co ile wychodzisz z pieskiem na dwor???? W domu sika czy nie???? Oznaczyl terytorium bo niektore pieski lubia sobie zaznaczyc:) czyli osikac kąty:p siersc jaka jest brudna poplatana???tez mozesz zauwazyc po siersci czy byl dbany czy nie czy ma pchly. Czy weterynarz go odrobaczyl???na pchly i kleszcze polecam fiprex:) no i jakis czas lepiej aby nie byl sam w domu czy go zostawiacie i dobrze reaguje????czy zawsze mama jest w domu???bo jak pieska przyzwyczaisz ze zawsze ktos jest to moze byc domolka pozniej stopniowo musi zostawac sam aby nie bylo problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illijowa łodzia
tak ogolnie zglupialam bo wczesniej pisalas ze bylas na spacerze z dwoma psiaczkami:p chyba ze sie pomylilas???:p i masz inne zwierzatka:) a jesli chodzi o ta karme co Ci pisalam to moj piesek wczesniej wiecznie sie srapal dostal nawet sterydy, szukalam porzadnej karmy bo przewaznie shih tzu maja uczulenie na drob wiece karm gwarantuje ze na alergie ale w skladzie ma np drob, wlasnie tak to jest jak sie sklady nie czyta a producenci robia w konia:/ a wiec wypisalam wszystkie skladniki i podalam sklad mojej weterynarz i mowila ze karma ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Dziewczyny,jesteście kochane;) Dziękuje za wszytkie Wasze porady w sprawie pieska;) wiecie, czytałam różne fora, ale natłok informacji był przerażający:) Tak, pisałam, że byłam na spacerze z pieskiem:) Moja kuzynka ma dwa jorki:) I czesto razem z nią spaceruje:) Ale swojego psiunia nigdy nie miałam:) Dziś z samego rana mama kupiła mu legowisko, ale on w ogóle nie chce w nim leżeć;( woli tą starą kołderkę, którą dostał na poczatku, hmmm, może jeszcze się przekona;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Dzień dobry :) Dziś robiłam olejowanie drugi raz olejem biedronkowym z pestek winogron, po pierwszym razie pisałam, że za bardzo obciążył mi włosy, że myłam dwa razy a i tak miałam trochę tłuste po wysuszeniu. Dziś myłam jak radziła Joasia - bez wody nałożyłam szampon, masowałam, później trochę wody, zrobiło się dużo piany, spłukałam ciepłą wodą, jeszcze raz nie żałowałam szamponu (Nivea dla dzieci z rumiankiem), było mnóstwo piany i spłukałam chłodną wodą i włosy są ładne, wtedy widocznie niedokładnie zmyłam olej :) Joasiu daj znać jak psiak się miewa, jeśli on ma już kilka lat, to pokochał bezinteresownie pierwotnych właścicieli całym psim sercem i teraz umiera z tęsknoty, ale co zrobić, może on im uciekł, może będą go szukać, a może nie i już będzie tylko Wasz, może u Was będzie szczęśliwszy. Joasiu, gdzie Ty kupujesz/widujesz wcierki z Jantaru, w Rossmannie mogą być? Bo w moim mieście chyba ich nie ma. illijowa łodzia, masz zabawny nick, kojarzy mi się z piosenką Antoniny Krzysztoń "Perłowa łódź" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiu pomoz
asiu pomoz mam totalnie zniszczone wlosy wrecz gumowe po umyciu rozrywajace sie zalatwilam je sobie rozjasniaczem bo chcialam blond wlosy co moge teraz zrobic ratuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja się podziele
Chusteczki tylko na suche włoski. More nie zdążą wysunąć do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
kupiłam wczoraj w Rossmanie wcierkę- wodę brzozową za 6.99 i szampon Alterra. Umyłam wieczorem włosy, wtarłam wcierkę. Dzisiaj wtarłam znów wodę brzozową we włosy, wysuszyłam i...uwaga! pierwszy raz od kilkunastu lat nie użyłam lakieru :D :D Rano przed pracą zajechałam po olej- był z pestek winogron. Nie myję włosów zbyt często: zazwyczaj 2 razy w tygodniu więc olejowanie jutro lub pojutrze. A jakby co, to oleju użyję do smażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pomoz Znam to z wlasnego doswiadczenia niestety. Tez mi sie blond zamarzyl, wlosy byly jak guma, rozciagaly sie, zostawaly w rekach. Probowalam ratowac sie Kerastese z cementem, niewiele to pomoglo niestety, wiec musialam obciac. Tobie radze to samo, bo tak czy inaczej te wlosy wypadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
Acha- w zwi9ązku z tym, żem siwawa ;) to do farbowania używam henny z Rossmana. To dobrze, czy też taka henna posiada jakieś bliżej nie określone składniki? Pogubić się już można: producent zachwala że tyyyylko naturalne składniki a w środku jak zwykle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
ja wcierke kupiłam w sklepie zielarskim - miała też szampony z tej firmy i inne rzeczy.... płaciłam 11zł ja też po olejowaniu :) zostawiłam na noc, rano zmyłam tak jak wyżej któraś napisała, a potem nałożyłam maske gloria, włosy prawie całą wpiły:) no i zaczęły mi się bardziej kręcić - pewnie sprawa tego że nie są niczym obciążone, co mi nie leży bo zawsze chciałam mieć proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
ach i ja mam tylko pytanie odnośnie kąpieli rozjaśniającej ją dawać na suche czy lekko zwilżone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
ja mam jeszcze pytanie do Joasi: już to pisałam ale nie mam odpowiedzi a nie wiem czy kupić: czy ta farba jest dobra do rozjaśniania włosów, http://allegro.pl/alfaparf-zestaw-farba-60-ml -utleniacz-90-ml-i3154619879.html jeśli moje odrosty to ciemny blond a teraz mam takie:jak ten 8.3 jasny złocisty blond wg mnie to głupia nazwa bo mój kolor nie jest jasny.( taki naturalny, ale to nie jest jasny blond). a chciałabym mieć 11.13. czy to w ogóle możliwe żeby farba tak zafarbowała ciemne włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Joasiu to teraz bedziesz miala kompana na spacery:D co do legowiska to piesek moze mnial bardziej miekko na kolderce:D a pieski baaaardzo przyzwyczajaja sie do wygody min. Typu lezenie na sofie czy lozku:p wzielabym mu ta kolderke i bylaby idealna na zmiane gdybys prala legowisko:) przyzwyczai sie , mialam ten sam problem tylko ze moj byl przyzwyczajony do poduszki:) chyba przez ok miesiac sie przyzwyczajal wylazil pokaz ze to jego miejsce niech wejdzie poglaszcz i daj przysmaka:) jak mojemu wypiore legowisko i daje kocyk to po 2 dniach sie steskni i jak widzi ze niose w rekach legowisko to szalu dostaje skacze:p i chce mi go wyrwac :p a jak wejdzie do niego to spi caly dzien:p jesli legowisko jest male to moze byc niewygodnie pieski lubia luksusy:D Asiu mam pytanie otóz w mlodym wieku zaczalam siwiec:( darbowalam na ciemny bo taki mam naturalny, wkoncu rozjasniaczem potraktowalam pasemka bo te siwe zlaly sie z passemkami i tego nie widac:p rozjasniam raz na 1.5 mca a farba to juz co 3 tyg bo na ciemnym zaraz widac i nie wiem co mam z nimi zrobic:( czy pozostac przy tym rozjasnianiu czy jakas lagodniejsza farba???:( tez mnie henna zastanawiala nie wiem co robic a chce piekne wloski jak Twoje:D:D marzą mi sie takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
lilijowa łodzia - czy teraz masz całą głowę pasemek? I jak na to nakładałaś farbę, to chwyciło ciemniejsze odrosty? właśnie szukam takiej farby żeby zafarbowała ciemny blond na moich odrostach. Moze mi coś polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
kakalaka mi sie tez kreca:(:( bez olejowania mialam krecony busz na glowie po olejowaniu widze ze ssa pol busz a ppol loki:p tylko te loki takie ladniejsze:) uwielbiam proste wloski i tu tez mam dylemat bo chyba bede musiala zaakceptowac je a prostowac od swieta:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
paulanik tak mam cala glowe:) ja nie farbuje ich tylko rozjasniaczem mi fryzjerka robi pasemka ale nigdy ich nie pokrywalam wiec przykro mi nie pomoge bo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
lilijowa łodzia - a masz strasznie zniszczone włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Dziewczyny, jak zostawiacie ten olej na całą noc to zakładacie coś na głowę, czepek foliowy czy coś? Tak, żeby pościeli nie pobrudzić? Ja się dziś wybieram po te oleje z B. skoro mogą być i będę się chwalić, co wyszło:D Pozdrawiam Was serdecznie, bardzo fajny wątek tu wyszedł, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
deszczowa piosenka nick powstał z pierwszej mysli:) tylko po swojemu:) wczoraj robilam wcierke dzisiaj wlosy tluste:/ ostatnio bylo ok, chyba bede uzywac przed myciem albo przed olejem w sobote probuje na lnianym olejku:) najchetniej to bym olejowala co 2 dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
paulanik bardzo wysuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
czekam na wiosne jeszcze nie zostaam na noc ale jak bede miala taka okazje to wole cos zalozyc:) na jakims watku czytalam ze dziewczyna zwiozala wlosy jakos spiela nic nie zakladala i posciel czysta:) jak chcesz robic takie doswiadcznie to lepiej naloz wczesniej zanim sie polozysz aby zdazyly wloski sie napic i nie bedzieszmiala trlustawych wloskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
pani w herbapolu farbuje całą swoją siwą głowę henna i dlatego mi poradziła. Ja mam takie włosy, że zmywa się z nich wszystko i dlatego teraz farbuję tylko odrosty. Na szczęście siwo mam najwięcej na skroniach i na karku. Przed myciem wcieram hennę jak wcierkę ;) na włosy u nasady, zostawiam na pół godziny (do godziny) i idę pod prysznic. Zmywa się to z moich po kilku myciach ale mam promyk nadziei, że to zdrowe albo przynajmniej zdrowsze od farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
liliowa, a jaką masz wcierkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasdasdas
dziewczyny ja mam pytanie, mam kręcone włosy, ale po trwalej. wueilbiam trwałą bo ma się rkęconwe włsoy, nie trzeba ich układać i suszyć. używam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42444 jak powinnam o nie dbac aby włosy nie były suche i aby skret loko był na dlugo i ładnie wyglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
siwawa kiedys czytalam o hennie ale przestalam bo gdzies wylukalam ze po hennie jak chcesz nalozyc farbe to nie pokryje a nie wiem czy rozjasniacz rozjasni??ale chyba juz tak??? Wcierke mam seboradin i revalid, teraz seboradin wcieram ale mam poszczegolne ampulki bo nigdy czasu na to nie mialam no i oczywiscie nie chcialo mi sie w to bawic bo myslalam ze to mizerny skutek przyniesie ojjj ja glupia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
ja farbuję henną od dwudziestu kilku lat :). Oczywiście zdradzałam ją z farbami- najładniejsze, błyszczące włosy mam po palecie, co jest o tyle dziwne, że fryzjerka odradzała mi ją bardzo. 25 lat temu robiło sie trwałą i faktycznie henna szybko po trwałej ją prostowała a trwała użyta po hennie robiła strasznie wyblakłe włosy. I faktycznie: z farbami się nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×