Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
fusy moga zatkać odpływ..kurde, nie przewidziałam tgeo i włąśnie naszykowałam cały pojemnik kawy na peeling z cynamonem i imbirem ekhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Witaj, Joasiu 🌼, jak tato? DOZ, tzn. strona w Internecie "Dbam o zdrowie": http://www.doz.pl/ ? I tam jak zamówię, to nie wpisuję swojego adresu zamieszkania, tylko wybieram najbliższą aptekę obojętnie jaką i tam przychodzę pytać czy przyszła do mnie paczka? Nie wiedziałam, że tak można, zawsze zamawiałam do domu :) Mam jeszcze pytanko, ile tabletek byś polecała brać calcium pantothenicum a ile wiesiołka dziennie? Ja biorę 3 calciumy i 2 wiesie dziennie ;) Jeśli to zbyt osobiste to nie odpowiadaj, ile Ty masz lat, Joasiu :)? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaznów
porada - jaka farba rozjaśni zniszczone ciemnoblond włosy? czy trzeba rozjaśniaczem. czy mogę kupić na allegro? co polecasz? wlosy: proste, zniszczone, do ramion kolor: blond a odrosty ciemnyblond proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Coś mi się przypomniało, Joasiu, masz taki kanał TV - TTV? Jutro o 20.05 ma być jakiś nowy polski program o fryzjerstwie pt. "Ostre cięcie", znalazłam coś o nim: http://ttv.pl/archiwum/66956,ostre-ciecie,1.html Pomyślałam, że może Cię zainteresuje :) to chyba coś na wzór 'kuchennych rewolucji', tylko nie uczą jak gotować a jak czesać i ciachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieruje jeszcze raz do Ciebie swoje pytanie;) Chciałaby lekko rozjaśnić swoje włosy, teraz mają kolor ciemnego blondu, nie chciałabym jednak używać zadnych farb bo nigdy nie farbowałam włosów i nie chciałabym jakiejś drastycznej zmiany, a drugie moje pytanie jest takie co mogę zrobić,żeby moje włosy się nie puszyły i kręciły, już chwilę po wyprostowaniu zaczynają mi się skrecac. z góry dziękuje za odpowiedz;))) pozdrawiam cię;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Nona22, polecam przeczytać wszystkie wypowiedzi Joasi, nieraz pisała o delikatniejszej "kąpieli rozjaśniającej" i wiele, wiele innych rad i odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
Hej kochane laseczki. Dziś doszedł ten oeparol z wiesiołkiem. Tylko mi powiedzcie po ile tabletek zażywać? Zrobiłam sobie olejowanie olejem z biedronki ale chyba za dużo nałożyłam, bo mam trochę tłuste włosy. A tak w ogóle ciekawe ile trzeba czekać na efekty? Bo ja jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
Czesc wszystkim :) Asiu mam pytanie dotyczace krecenia wlosow na te husteczki dla dzieci, otoz zakupilam te husteczki wczoraj zakrecilam na 3 sztuki, dzisiaj rano rozkrecilam i co no i barana :) hehe ja ty to robisz ze masz fale? pewnie zawijasz w jakis specjalny sposob wokol tej husteczki ? ja nawibelam jak na zwyklego malego okroglego walka a moze powinam tak owijac od gory do dolu w tak spirale?? no coz dziaj wyczaruje na nich jakies fajne upeicie, akurat takie krecone sa dobre do upiec. Wczoraj w sklepie z kosmetykami widzialm olejek migdalowy co o nim powiesz? i czy to prawda ze olej kokosowy dobry jest do kapieli slonecznych?dobrze chroni przed sloncem? a i jeszcze cos do dziewczyn meszkajacych w uk, ja tu kupuje szampon i odzywke bez silikonow w sklepie z naturalnymi preperatami szampony sa firmy dr organic, slyszlam tez ze dobre sa szampony,odzywki i wcierki firmy alpecin mozna na amazonie kupic(podobno w polsce w aptece tez mozna kupic) . ja od miesiaca testuje olejek do wlosof firmy Khadi o nim czytalam na pingerze.pl dziewczyny sobie chwalily, wiec kupilam i testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi ale jak to?
Ja mam włosy za ucho czyli krótkie dość. Dwa razy krecilam na chusteczki i wstalam z wilgotnymi włosami. Przy czym drugi raz krecilam suche włosy na wilgotne chusteczki. Co robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Hej 🌼 Paulanik, ja biorę dwie kapsułki dziennie 'wiesia' ;), pytałam Joasię ile poleca, może odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasdasdas
kurcze Asiu, szkoda ze meiszkasz tak dal;eko. a moze byś olala szefową i owtorzyła włąsny gabinet? albo chociaz stronę internetową z poradami i za poradę ludzie by Ci płacili niewielką kasę ale zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyhyjhr6
Chcesz otrzymywać super nagrody i nie męcząc się przy tym? W takim razie ta strona jest dla ciebie!!! http://tnij.org/superrr-konkurss Co musisz robić? To co zwykle robisz w internecie! Przeglądasz strony, czytasz różne artykuły i dostajesz za to punkty. Punkty następnie wymieniasz na atrakcyjne nagrody! Polecam!!! http://tnij.org/superrr-konkurss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
ja wlosy mylam rano, akurat zmywalam olejek po calej nocy z nim na glowie a wieczorem zakrecilam na te chusteczki i skręciły sie na maksa( ale zrobilam z tego messy bun :) ) zazwsze krece wlosy po umyciu ich i wysuszeniu tak kreca sie najlepiej, bo jak krece kilka godzin pozniej to juz nie da sie mi ich tak bardzo pokrecic ale te chusteczki sa niezłe:) hehe a wlosy ma cos za lopatki najdłuższe(mam wycieniowane wiec rozne dlugosci sa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
deszczowa piosenka 266666 hmmm, wiesz to zalezy od rodzaju kapsułek, powinno pisac na opakowaniu;) ja teraz mam wiesiołka firmy oeparol i zjadam dwa razy dziennie - przy śniadanku i przy kolacji:) najlepiej brać wiesiołka w trakcie posiłków;) akiedyś miałam taki, którego należało brać 4 razy dziennie, więc 2 tabletki jadłam przy śniadaniu i 2 przy kolacyjce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khadi -dzieki za info :) Jakos znalazlam produkty bezsilikonowe, ale mimo wszystko warto wiedziec,ze sa tez inne. http://www.drorganic.co.uk/ Czy chodzi o te produkty? Pamietasz nazwe sklepu? Powiem wam, ze gdybym nie trafila na ten temat, to pewnie juz bym miala doczepione wlosy. Czekalam tylko az mi odrosna troche i mialam zamiar sie umowic ze swoja fryzjerka. Moje wlosy az sie prosza o prostowanie, sa dlugosci pocieniowanego boba, bo odrastaja z krotkich, wiec za bardzo nie ma jak ich zwiazac, ale radze sobie spinkami. Tesknie za kokami, wiec dlatego pokladam ogromna nadzieje w calcium, ktore wyslala mi mama. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego? Moze Ty Khadi wiesz, czy jest to dostepne w uk albo jest jakis odpowiednik? Probowalam wyszukac w necie, ale nic nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
sfasdasdas kochana jesteś:) ale co do własnego gabinetu to są baaardzo duże koszty, aby go wyposażyć. po za tym lokal, wynajęcie, czynsz, rejestracja działalności...myślę, że nie obyłoby się bez kredytu, a mam obecnie bardzo ciężką sytuację finansową w rodzinie, i nie mogę sobie na to pozwolić...ale w marzeniach mam swój własny salon:D byłby w kolorach waniliowo-czekoladowych, pachniałby ciastem, a ja godzinami rozmawiałabym w klientkami o pielęgnacji przy goracym kakao:D:D:D .. co do strony z poradami...oj, nie chciałabym raczej brać za to kasy, bo myślę, że wtedy byłoby to takie...nieszczere, pazerne...uważam, że tylko pomoc z pasji, dobrego serca ma jakiś cel...a teraz wszędzie pełno różnych blogów, bo dziewczyny zobaczyły w tym pieniądze (reklamy, odsłony, współprace z firmami)...to jest okropnie zakłamane, bo np. jakaś firma PŁACI blogerce, aby pochwaliła ich produkt, ona pisze na blogu, że ta i taka odzywka/krem/lakier do paznokci jest super, czytelniczki w to wierzą i masowo biegną po dany produkt. nawet nie wiecie , jakie firmy mają sposoby "niewinne" na przyciągnięcie klienta. ja zajęłam drugie miejsce w mistrzostwach polski organizowanych przez pewną firmę kosmetyczną...do dziś wiem jedno-NIGDY WIĘCEJ...nie chce wdawać się w szczegóły, bo nawet musiałam podpisać coś o "milczeniu", ale reklama to nie zawsze kolorowy plakat czy spot w telewizji...bądźcie czujne, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-ur-freak-on zobaczysz, na pewno urosną Ci włosy zanim się obejrzysz;) calcium rewelacyjnie wpływa na porost;) może dodasz do tego jakąś wcierkę? delikantny masaż skóry głowy również pobudzi cebulki "do działania"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Khadi ja też na poczatku lądowałam z barankiem na głowie;) ale teraz mam inny sposób, otóż najpierw robie z włosów takiego ślimaka, tz, skręcam je w ruron wokół własnej osi, później LEKKO nawijam na chusteczkę (nie ciasno) i rano mam naturalne fale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
nazwy sklepu nie pamietam ale jak przejde sie na miasto to zobacze jak dkladnie sie nazywa ten sklep. Ja calcium kupuje w Bootsie a dokladnie calcium i magnez razem(od zawsze brakuje mi mg) w takim duzym szarym pojemniku 180 tab.(zawartosc 1 tab to 800 miligram calcium, 375 magnezu i wit d 5 ug niby wszytko 100 % ) tak tej firmy mam szampon i odzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
khadi co do oleju ze słodkich migdałów, to ja bardzo lubie;) ale nigdy nie kupuje solo, dlatego, że lepiej opłaca się kupić np. oliwkę Hipp czy babydream fur mama (rossman)- one są właśnie na bazie oleju migdałowego BIO (najprawdę dobrej jakości) z dodatkiem innych olejków(np. słonecznika) :):) a co do oleju kokosowego i słońca- to jak najbardziej chroni skórę przed poparzeniami! moja kuzynka ma dwójke dzieci i w tamtym roku na wakacjach smarowała je olejkiem kokosowym i maluchy pierwszy raz nie miały poparzeń:) ja mam dość ciemna karnacje i na mnie sprawdzał się idealnie, ale na delikatnej dziecięcej skórze także;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-ur-freak-on , Khadni dziewczyny, jak Wy z Anglii to opłaca Wam się kupić odzywkę bananową z Body Shop:) jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxbgvnbm
a ja się zastanawiałam nad olejowaniem włosów właśnie :) Jakim olejem najlepiej (i żeby nie był drogi). Dodam, że farbuję się na czerwono i fajnie by było jakby mój kolor został taki jak jest. Czytałam kiedyś o jakimś olejku (jakaś dziwna nazwa, jakoś indyjsko-brzmiąca :P) i że włosy po nim przestają wypadać i rosną nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
Joasia818 czyli najpierw slimak a potem na chusteczke tak narmanie nawijasz czy od gory do dolu(nie wiem jak to wytlumaczyc)? mam pytanie jeszcze cieniowania wlosow, ja nie ma gestych wlosow wiec zawsze mi je cieniuja ale tak na calej dlugosci a ty pisalas ze masz 3 warstwami czy takie warstwowe jest lepsze dla niezbyt gestych wlosow czy to co ja mam? cieniuje zawsze tez boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khadi
w body shopie muze przyznac jeszcze nigdy nie bylam:) ale sie tam wybieram po taki drewniany grzebien to zobacze tez co oni tam maja. mowisz ze bananowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz dawno tak myśle
Asiu te husteczki to rewelacja, jak sie cieszę, ze założyłas ten topik. powiedz mi tylko czy nie tracisz włosów rozwiązując te chusteczki, bo ja za każdym razem przy odwiązywaniu czuję jak mi się włosy wyrywają z głowy i zostają na tych husteczkach.hmm moze też spróbuję z rolowaniem ich najpierw, beda bardziej skupione. a co to jest to calcium..to takei zwykłe wapno w tabletkach musujących. szzerze mówić ja jestem przeciwna wszelkim suplementom i lekom - NIGDY nie biorę nic i cięzko mi się przekonać do tgeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Witaj Joasiu:) Mam nadzieję,że tato lepiej... Jeszcze pytanko o przetłuszczanie włosów(na drugi dzien po umyciu juz mam tłuste)-co stosować i jak? Myslę,że fajnie byłoby tu zrobić liste wszystkich polecanych przez Ciebie produktów, na zasadzie: NAZWA PRODUKTU-ZASTOSOWANIE-SPOSÓB UZYCIA Pozdrawiam cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
cxbgvnbm nie obawiaj się olejowania;) myślę, że możesz zacząć od zwykłej oliwy z olwiek, kokosa;) wbrew pozorom oleje nie wpłyną na kolor Twoich włosów, a sprawią, że włos będzie wygładzony, błyszczący, co ładnie wygląda przy rudościach:) a jeśli chcesz wzmocnić rudy kolor to może spróbuj płukanki do włosów? dla rudziaków idealna jest płukanka nagietkowa czy z suszonych kwiatów hibiskusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale calcium pantotheticum to nie jest zwykle calcium. To jest inna postac wapnia. CP to jest sol wapniowa witaminy B5, dlatego sie zastanawiam czy gdzies uda mi sie dostac tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
ja juz dawno tak myśle hmmm, nigdy nie wyrwałam sobie włosa chusteczkami;) może zbyt ciasno je związujesz;) spróbuj troszkę "poluzować":) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×