Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

Moj kot jest chory - co to moze byc?

Polecane posty

nic takiego nie pisalam! sprawdz sobie lepiej tego podszywa i zobacz sobie ile postow ma ten nick skoro mi nie wierzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjksdfghjkasdfghsdf
ciekawe to był nick Maravilha a nie MaraviIha,wiec nie klam ze podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo LL, brawo za troskę. szacunek za pomoc dla kociaka 🖐️ znieczulica zaraz obok głupoty to największa plaga tych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek umarl dzisiaj u weterynarza, nie przezyl operacji.. babka z Bianca powiedziala ze to nie byla moja wina! :( zaraz sie dowiem co dokladnie mu dolegalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktory kotek umarl? Twoj czy ten drugi ?nie czytalam calego tematu ,za duzo stron przybylo, tak czy inaczej przykro mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keep calm and take my money
biedny 😭 i tak uważam, że masz złote serce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala ze ta ktora odebrala telefon to byl wolontariusz i wprowadzila nas w blad, bo oni zaplaciliby za operacje tego kota i ze mnie przeprasza za wszystko - wytlumczylam jej cala ta chora sytuacje z tym kociakiem, wszystko od poczatku.. na poczatku chciala nas podac na policje ale nie poda bo wina nie byla moja! o o mozecie wiec pisac co chcecie, mi po jej slowach ulzylo, choc nie wiem czemu nadal rycze jak glupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielllllleee
A wpis "Zamknijcie juz te swoje mordy! bo gowno wiecie!" jest na tej stronie na górze i to twój wpis, nie podszywa, jaka z ciebie patologiczna oszustka, to nie do pomyślenia, Lady Love, tak jak twoje opisywanie intymnych szczegółów z Filipe... Pokazywanie zdjęć z plaży obcym ludziom i przelewanie całego życia na Kafeterię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
Też to właśnie odkryłam, Lady Love to kłamczucha, parszywa kłamczucha, nie można jej ufać, nigdy bym u niej nie zamówiła tortu, bałabym się, że doda tam trucizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to szczegoly psii - to ogolnie pojete sprawy zamknijcie mordy? oczywiscie ze to moj wpis zdjecia z plazy wkleili ludzie z fejsa - wielkie mi rzeczy to ze wy wstydzicie sie wszystkiego co ludzkie to nie moja sprawa Temat jednak nalezy do kotow - wiec jak chcecie pisac o takich rzeczach zalozcie sobie osobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
Ja nie mogę, ona myśli, że jak to tutaj zbagatelizuje, to nas przekona, że to, co robi nie jest żałosne, to jest żałosne, a ona ma odchyły, zwala wszystko na podszyw, a potem jak zostaje przyłapana na kłamstwie to to bagatelizuje, haha, opisuje szczegóły seksu i pisze, że to ogólniki, pokazuje zdjęcia obcym, a mówi, że to to samo co przed znajomymi... ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna jestes Ty ;) musialabys znalezc mocniejsze argumenty, te tuta mnie nie ruszaja, zwalam na podszywy bo mam ich z 5 i kazdy z nich pisze pierdoly, myslalam ze ten ktos napisal duzo bardziej szczegolowe rzeczy, do tych wyzej sie przyznaje a teraz dobranoc :) jutro jest najszczesliwszy dzien mojego zycia, kociak wraca do domu! :) milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
Łała, ale riposta, jak w przedszkolu "a nie, bo ty"... Idiotka, napisano dokładnie o tym, co napisała ona, a ona zwala na podszywy to, co napisała sama. Co z tego, że masz 5 podszywów, skoro pisano o tym, co ty napisałaś? Do twojego tępego łba nie trafią żadne argumenty, bo chyba sama nie dopuszczasz do siebie myśli jak pojebana jesteś ty i to, że każde pierdnięcie opisujesz na Kafeterii i obcy ludzie wiedzą o tobie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym opisala tutaj cale swoje zycie moglibyscie o mnie ciekawa ksiazke napisac ;) szczegoly zostawiam dla siebie, moze myslicie ze wiecie o mnie wszystko, ale jestescie w bledzie, tak naprawde wiecie tylko maciupenki kawalek z mojego zycia, maciupenki Oczywiscie ze myslalam ze to podszyw bo o takich rzeczach pisanych niby przeze mnie tez juz tutaj czytalam, np o nocy poslubnej o wielkosci przyrodzenia mojego itp wiec mi sie nie dziw, pozatym napisalas ze pisalam to niedawno i to z nicku maravilha, a tu sie okazuje ze post ma prawie 2 lata i jest pisany z nicku lady love ;) I co, klamczucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
Gdzie ja niby napisałam, że to zostało napisane z nicku maravilha, patologiczna kłamczucho? Po pierwsze tego nie napisałam i już tutaj widać jaka z ciebie oszustka, a po drugie to 2 nicki są twoje, więc po co takie mydlenie oczu... Opisujesz tutaj całe swoje życie i wiemy o tobie wszystko, a tym, że piszesz, że uchylasz tylko rąbka tajemnicy to się po prostu bronisz, bo tonący brzytwy się chwyta, co innego masz pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to z pewnoscia bylas Ty, bo teraz znowu masz inny pomaranczowy nick ;) ciekawe ile takich tutaj mialas, pewnie wszystkie oszczerstwa z roznych pomaranczowych nickow byly pisane przez ciebie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ja mam wiedziec ze to nie Ty ? mozesz byc z pomaranczowego kimkolwiek, kazda z tych osob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
To nie są moje nicki!!!!!!!!! Nie wmówisz mi tego, kłamczucho, bo to do cholery nieprawda! Jesteś chora psychicznie, a to, że napisałaś to 2 lata temu to co? Byłaś wtedy w jakimś zakładzie psychiatrycznym, że nie ponosisz za to odpowiedzialności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
Tobie już nie zaszkodzi ;) I Lady Love jest dlugi, calusny, ciekawy i dziki po seksie sie przytulamy, opowiadamy, calujemy, idziemy sie umyc, moj idzie do kuchni robi mi herbate i ogladamy tv, dopiero pozniej nynu I hehe, mmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjjjaaa
same ogólniki, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micikici2344
Ale ona glupoty wypisuje. W dzien swiateczny o 1 w nocy ktos jej informacji o kocie udzielil. Mowila ze do 20 pracuja a teraz widac juz udzielaja info 24h./na dobe.szkoda gadac ona i tak nie rozumie ze zle zrobila , ze mogla kota zaoszczedzic cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie rozumiem czegos. dziewczyna wam wytlumaczyla, po co wymyslacie kolejne powody zeby tylko jej dopiec? po co wyciagacie stare tematy? Lady nie denerwuj sie i najlepiej nie odpisuj, bo nakrecasz te znudzone zyciem baby, temat dotyczy KOTÓW a nie innych rzeczy, ogarnijcie sie. Lady jesli mozesz to pisz na biezaco co u Twojego kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvtfbtbtb
do tych wszystkich , którzy krytykują autorkę: z jakiej racji ma płacić za uśpienie obcego kota? CHYBA WAS POYEBAŁO :O to powinien być zasrany obowiązek weterynarzy i to ich wina, a nie jej a skoro wam tak żal kotka to dlaczego ani jedna osoba nie zaoferowała się że prześle te pieniądze? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×