Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

To topik dla mojej Stokrotki założony:),lecz mogą tu pisać wszyscy ,którzy wiosnę mają w sercach i którzy rozumieją co znaczy Kochać tak naprawdę:)Kochać ,dawać siebie, nic nie niszcząc,powierzać się drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię za Tobą Stokrotko😘 i Kocham Cię❤️. tak czekam by znowu usłyszeć Twój głos.By znów być tak blisko,by wtulać się w Ciebie.Czuć zapach Twej skóry.Tulę Cię Kochanie,tak mocno tulę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam Cie ❤️:) choc wcale mi sie nie zgubiłes, bo jestes tam gdzie wiosna rozkwita w moim sercu 👄 szeptając Ci Kocham Cie, życze miłego dnia Tygrysku 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem się zgubić Stokrotko😘,bo wiedziałem ,że mnie znajdziesz Kochanie❤️.Wiosnę mamy w sercach i w nich ona zawsze będzie rozkwitać w Stokrotkach😘.Jestem przy tobie i tulę do serca.Kocham Cię Stokrotko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotknij proszę mojej duszy a zobaczysz ile ma odcieni moja miłość. Dotknij mojego serca, które niosę na dłoni a już nigdy nie zabraknie Ci ciepła. Każdego dnia otwieram bramy niebios by podarować Tobie jedna małą łzę Mojej miłości. Dotknij proszę mojej dłoni A uniosę wiatrem w przestworza Naszą miłość. Weź proszę w dłonie moje maleńkie serce I przytul ❤️ Przytul je tak mocno abym mogła usłyszeć własna ciszę. Dotknij proszę moich oczu słodkimi pocałunkami 👄 I nie oddawaj mnie już nigdy i nikomu. Otul mnie sobą i swoimi ramionami bądź przy mnie na zawsze, tak jak tak wiosna ktorą zdobią słowa Kocham Cie ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy Cię nikomu nie oddawałem,nigdy i nikomu❤️ i nikomu nie oddam ,bo wyrwałbym przez to sobie serce.Już nigdy nie byłbym sobą.Nie wierzyłbym w Miłość i oddanie.Ty wybrałaś mnie a ja Ciebie❤️chcę by było to na zawsze.Ty mnie uratowałaś.Wybrałaś i zaufałaś .Otulam Cię sobą,swoimi ramionami i proszę,zostań w nich na zawsze.Kocham Cię😘❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest na zawsze Tygrysku ❤️ na zawsze! Nie zmieniaj sie, a serce niech bedzie spokojne i wierzy w Tą Miłosc 👄 na zawsze jestem wtulona w Twoje ramiona i nie uciekne z nich nigdy! Spokojnej nocy Kochanie :) jestem dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci Stokrotko😘wierzę W Twą Miłość.Mam jej dowody.Zmam Ciebie:)i Ty mnie znasz,bo Tobie tylko oddałem wszystko,Tobie powierzyłem.Zostań wtulona,na zawsze😘 Dobranoc Kochanie,dobranoc.Bądź zawsze spokojna już:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochanie ❤️ otworzyłam oczy razem ze wschodem słonca i byles obok mnie :) znasz mnie jak nikt jak nikt czytasz w moich oczach, a one nie kłamią lecz Kochają Cie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Stokrotko😘,znam Cię i czytam w Twoich oczach,lecz jeszcze bardziej czytam z Twoich ust😘,czytam z Twojego oddechu.Ty mnie nie okłamiesz,zawsze wypowiesz prawdę:)Ty także mnie znasz ,jak żadna inna.Nikogo tak nie Kocham❤️. Jestem przy Tobie i tulę Kochanie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafilo na mnie to ze ta a nie inna :) jestem szczesciarą, także moge powiedziec co cieszy serce me ❤️ że, zadna inna, a ja ma serce Twe ktore prawde i szczerość śle :) spij słodko Kochanie 👄 usta tak jak serce mowi co czuje i klamstwa w tym nie znajdziesz bo wtedy i ja bym nie istniala 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem obok Ciebie, aby Kochać Cię ❤️ Nie wiem, co nam da ten rok, co się jeszcze nam przydarzy. Chcę być blisko twoich rąk, chcę dotykać twojej twarzy. Co przyniosą nowe dni w sercu schowam na dnie tam gdzie wiosna kwitnie wciąz gdzie Ty mowisz do mnie 👄 dobranoc Kochanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko😘❤️,cokolwiek nam przyniesie rok,wiem ,że przeżyjemy.Potrafiliśmy przetrwać tak wiele.Nasza Miłość zwyciężyła i nasze wytrwanie przy sobie,nasze oddanie.Kocham Cię Stokrotko Najmilsza❤️ i będę przy Tobie zawsze byś mogla brać mą twarz w dłonie i całować bez końca ,byśmy wtuleni szli przez ,życie obok siebie trzymając się za ręce❤️. Kocham Cię Stokrotko.Dobranoc😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa Miłośc zwycieży wszystko ❤️ całuje Twe oczy tuląc Twoją twarz w dłoniach dobranoc Tygrysku Kocham Cie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..motylem jestem :) na na na motylem jestem.." gdy jesteś przy mnie motylem jestem 🌼 choć nie odlece stąd motylem jestem do Ciebie tylko ❤️ w duszy mi śpiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on to wy
ty jestes tym tygryskiem z tego tęsknie z uczuciowego? w takie zimno to rosołek i rybe jej zrób, filety jakas zapieknake rybną; otulaj ramieniem... tygrysek zamiast doniej to na ogolny sie przeniosles;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokrotko,Motylku Kochany❤️ Jakże Cię nie Kochać,nie uwielbiać?:). Kocham Twój głos,Kocham Twój śmiech,Kocham Twój oddech przyśpieszony:)😘.Jesteś Wszystkim co mogło mnie spotkać w życiu najpiękniejszego,Darem od losu.Kocham Cię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadawaj pytan a Kochaj ❤️ bądz serce Moje. Jestem, oddycham Tobą oddając sie w każdym calu, każdą myslą Kocham Cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochany 👄 nasz los, nasze drogi sie skrzyzowaly teraz razem idziemy. Gdy staniemy na rozstaju nie puszcze Twojej dloni ❤️ zasnij wtulony w moje serce ono chce bic w Tobie 🌼 zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spierdalajcie na uczuciowe
[czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie❤️,jestem i będę i nie zostawię,bo Kocham Cię❤️😘 Jestem ,tylko wczoraj nie moglem bo nie było mnie do późnych godzin.Przytul mnie,przytul się do mnie i bądź.Bądź na zawsze.Tak tęsknię za jutrem.Kocham Cię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Ty Kochanie😘Jesteś❤️,jesteś przy mnie i we mnie.Tak bardzo Cię Kocham.Tak bardzo potrzebuję.Otulam ramionami i przyciągam do siebie całując Kochane oczy, usta ,wtulam twarz w Twoje włosy pachnące.Najdroższe moje Kochanie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek kiedy
Ją pocałujesz..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i nawet na chwile nie znikne bo Ty mosisz mnie sobie a ja Ciebie we mnie ❤️ jednosc duszy, umysly i serc. Ukołysz mnie do snu zamknij pocałunkiem zmeczone oczy 👄 a jutro gdy je otworze zobacze Ciebie :) dobranoc Tygrysku 👄 jestem, bede bo Kocham 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×