Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Gdy jesteś blisko wszystko zmienia się, przy Tobie noc się staje dniem, wtedy życie ma sens. Gdy jesteś blisko zanurzeni w morzu snów, płyniemy wciąż przez siebie.. Tak wiele los nam dał, Tworząc jedność z dwóch obcych ciał, krzyżując nasze drogi dziś tą jedną chce isc tą, na której znalazłam Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko Najdroższa😘jestem wdzięczny losowi że pozwolił poznać mi Ciebie😘 i chcę tak jak Ty,iść wspólną drogą przez życie tuż przy Tobie❤️ trzymając się mocno za ręce.Nie potrafię pisać wierszy,lecz ze wzruszeniem czytam Twoje,a moje serce odpowie Ci tym,czego nie potrafią wypowiedzieć usta,ani napisać palce.Kocham Cię Stokrotko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ❤️ czasem moje słowa ukladają sie wierszem to pisze moje serce, znasz mnie przecież :) nie musisz nic mowic te dwa słowa powiedzą dużo wiecej :) bo są szczere a w nich jest najwieksze piekno Kocham Cie 👄 nie wiadomo co jeszcze życie nam przyniesie ale dalo mi Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wdzięczny temu życiu,wdzięczny losowi ,że mi Ciebie ofiarował😘,że Ty mnie wybrałaś❤️. I bez względu co przyniesie życie będę mu wdzięczny za ten kawałek nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kawałek nieba juz zawsze bedzie nalezal do nas ❤️ nikt nam tego nie odbierze. Dobranoc Kochany wtulona zasypiam by skoro swit znow obudzic sie w Twoich ramionach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochana Stokrotko😘Śpij słodko Kochanie. Tak słodko buzują motyle,gdy patrzę na Ciebie;)gdy słucham Twojego głosu.Wciąż słyszę Twój śmiech radosny:) i Twoje westchnienia.Tak dobrze je słyszeć każdego dnia i te dwa słowa z Twych ust❤️Kocham Cię Stokrotko❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie 👄 te slowa chce Ci powtarzac codziennie bo serce krzyczy tak, Kocham Cie ❤️ to jest moje życie Ty nim Jestes! Dobranoc Tygrysku i Ty spij slodko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie 👄 te slowa chce Ci powtarzac codziennie bo serce krzyczy tak, Kocham Cie ❤️ to jest moje życie Ty nim Jestes! Dobranoc Tygrysku i Ty spij slodko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jestem :) tam gdzie jestem a wiesz gdzie mnie spotkasz :) tam mogla bym byc 👄 myslalam ze poszłes ja juz ide choc nie daleko :p spokojnej nocy :) dobranoc kolejny lecz ostatni na dzis 🌼 wiem teraz że nie zawsze. 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko😘 nawet podczas ciszy jestem przy Tobie❤️.W ciszy najlepiej słychać bicie serca.Moje bije zawsze dla Ciebie,nawet gdy usta milczą i palce nie stukają o klawiaturę.Jestem Kochanie i zawsze będę.Bo Kocham Cię i Jestem tak blisko,bo w sercu Twoim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ tak, wtedy słychac tylko jego bicie, ale słychac i mysli, ktore samotnie spacerują szukając, by napotkać te za którymi tak tęskno. Wiem że jestes i ja nieustatnnie :) choc cisza bywa odpoczynkiem jednak czasem jest zbyt głosnia. I wtedy chce sie powtarzac patrząc w te jedyne oczy Kocham Cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie❤️jakże szczęśliwe są te oczy, którym to będziesz zawsze mówiła.Którym to będziesz krzyczała w uniesieniu😘Tak pragnę by były to zawsze moje oczy.Wiem Kochanie,wiem jak chce się w tej ciszy krzyczeć,byś usłyszała jak Cię Kocham❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyteżam słuch by Cie wtedy usłyszec patrze czy nie ma Cie i bywa że sama ze sobą rozmawiam :p a czy Miłość to choroba? Jesli tak, nie chce sie uleczyc. I te oczy, Twoje bedą szcześliwe bo tylko Ty znasz wydzwiek tych słow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie,życie to śmiertelna choroba.Miłość to dar❤️,tej ,której otrzymałem od Ciebie nie chcę stracić,a chcę codziennie podlewać by kwitła łanami stokrotek. Tylko ta pierwsza choroba może mnie Tobie zabrać:P Nie bój się ciszy Kochanie,lecz wsłuchaj się wtedy w moje serce😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×