Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Kocham Cię Stokrotko😘❤️,nie tylko w nocy,nie tylko o poranku,ale stale i z niezachwianą stałością:)❤️:D Tulę Cię na dobranoc i kładę głowę na podusiach,lecz wcześniej całuję te pachnące usta😘,by złowić Twój oddech,napoić się Tobą a później, słuchać spokojnego głosu Twojego serduszka❤️ Kocham Cię moja Mruczko:)😘Spij słodko..Zawsze Twój❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bije spokojnie ❤️ wystukując Twoje imie Tygrysku :D napoje Cie nie tylko spokojnym oddechem, ale i smakiem moich ust 👄 a teraz na podusie grzeczny Chlopiec :p a jutro budzimy nowy dzien Razem :D dobranoc Kocham Cie ❤️ mrucze do uszka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko Kochana\serce]😘,moje oczy zawsze będą śmiały się do Ciebie,a serce będzie powtarzało ,że Cię Kocha❤️ Jestem przy Tobie Stokrotko i będę;). Śpij spokojnie;) Kochana:) Dobranoc Kwiateczku😘 w poniedziałek też jest przecież poranek;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest widziec uśmiech w Twoich oczach ❤️ nie chce by kiedy kolwiek zgasł. Serce spokojniejsze, też sie usmiecha do Ciebie :) czekając aż jutro wstanie słonce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nigdy nigdzie nie wybieraj się Kochanie beze mnie:)Kocham Cię Stokrotko😘❤️ Jestem Kochanie a jutro też wstanie słońce i choć czasem wszystko pokryje się się smutnym szronem to promienie jego roztopią go i rozgrzeją by wszystko na nowo kwitło,również Stokrotka;). Kocham Cię Kwiatku❤️Spij spokojnie Wtulona i bezpieczna.Całuję ramionko i wtulam się tak jak zawsze😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez Ciebie? Bez Ciebie mnie nie ma Kochanie ❤️ Bez Ciebie nawet slonca nie widac a szron zamiast zdobic mroznym kwieciem pali chlodem Z Tobą, każdy smutek mija w zapomnieniu dając miejsce radosci Z Tobą, tesknota staje sie szcześciem ktore skrywają moje oczy :) Kocham Cie ❤️ w dotyku tych słow, Twojej bliskosc jestem 👄 dzis ja całuje, ale uszko ;)👄 dobranoc Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę byś całowała moje usta,chcę byś całowała moje ciało,tak jak ja Twoje całuję 😘❤️ Kocham Cię Stokrotko❤️. Jestem przy Tobie,zasypiam z Twoim imieniem na ustach i budząc się jestem przy Tobie.Jesteś więc i będziesz,bo ja będę przy Tobie.Kocham Cię i przytulam do siebie,jak zawsze;)😘 Dobranoc Stokrotko. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wiec i bede a jak znikiesz pozostane sama wszystkim zabiore to co dałam czym jestem dla Ciebie ❤️ nic nie jest takie samo jak sie tak Kocha 👄 spij spokojnie dobranoc jestem, zawsze bylam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulę Cię na dobranoc Stokrotko Kochana😘❤️ Nie zniknę Kochanie;) lecz będę tulił w ramionach.W nich będziesz bezpieczna i czuła się Kochaną.Zabierz wszystkim to co dałaś;)lecz nie odbieraj tego nigdy mnie,bo to jest moim Skarbem Najdroższym.Kocham Cię Stokrotko❤️Dziś zasypiam na Ukochanych podusiach.Dobranoc Stokrotko😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odbiore Kochanie 👄 a dam jeszcze wiecej tyle ile moge dac i tyle ile pomiesci Twoja "skarbonka" ❤️ a teraz dam buziaka 👄 na dobranoc i wtule sie w Twoje ciepło by nie zmarznąc ;) Dobranoc Tygrysku w dwóch słowach oddaje wszystko Kocham Cie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×