Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Dobrze że ten dar, nie zabija a unosi na skrzydłach ❤️ nawet ta smiertelnosc mi Cie nie zabierze bo przeciez i wtedy bedziemy trwac :) Kochanie nie boje sie ciszy a tego, by serce nie zamilkło ❤️ bym je słyszała bo ono jest czescią mnie. Dobranoc Kochany 👄 dzis ono zagra mi kolysanke, gdy z glową na Twej piersi bede zasypiac :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie,nawet gdy stanie się to co nieuchronne Miłość nie umrze❤️,bo Miłość jest wieczna:) Otulam Cię Kochanie ramieniem i przyciskam do serca lekko Twą główkę Kochaną😘. Śpij spokojna Kochanie❤️jestem tak blisko przy Tobie i nie opuszczę,bo Kocham❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ dlatego My w niej bedziemy trwac wiecznie :) razem Dobranoc Tygrysku w Twoich ramionach jestem bezpiecznia zasypiam z usmiechem w oczach ktore wpatrzone w Ciebie otulają sie snem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko😘:)Nie opieraj się:),a jeśli już to zawsze na mnie i o mnie:) Tak jak ja mogę zawsze na Ciebie i Twoją Miłość Liczyć.Kocham Cię Kwiatku za to ,że Jesteś,że zawsze czuję Twoją obecność przy mnie.W każdej potrzebie.Kocham Cię❤️ i wtulam się w Ciebie Kochanie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ❤️ masz mnie, w każdym calu chce byc wsparciem, gdy jest Ci zle usmiechem, gdy dusza sie raduje byc blisko, tak bys czul że jest ktos kto Cie Kocha 👄 potrzebując Ciebie bo wtedy kazdy dzien jest sloneczny :) dobranoc Kochanie spokojnej nocy ❤️ wpatruje sie w Twoje oczy póki nie zmozy ich sen 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokrotko❤️ i wciąż myślę o Tobie Kochanie.Tak mi cię mało w te dni i tak mi przykro ,że nie moglem być przy Tobie,lecz byłem choć myślami i sercem.Jestem Kochanie,jestem,byłem i będę bo Kocham Cię❤️ Miłej niedzieli Stokrotko Kochana i radości w serduszku.Wczoraj nie mogłem pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłes ❤️ jestes cały czas własnie chocby myslami, kiedy i ja odpływam w nic do Ciebie. Kochanie choc tak mało nam siebie i nie zawsze możemy byc to zawsze sie znajdziemy. Bo gdzie jest Kochanie tam jest bicie dwoch serc jedną melodią ❤️ buziak na mily sen 👄 spokojnej nocy Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy Stokrotko😘Jestem i będę zawsze Kochanie❤️,właśnie w tym biciu dwóch serc jedną,najtkliwszą,Kochaną melodią.Jestem i ciałem i sercem i duszą przy Tobie,bo Kocham Cię.Będę i w @ ile się da.Tulę Cię Kochanie i całujęw ramionka;)Spij spokojmie Kwiateczku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️:D i widzisz jak jedna chwila potrafi zmienic jak smutek przeobraza sie w radosc :D Tygrysku aż chce krzyczec z radosci bys slyszal jak Kocham Cie 👄 byś czul te słowa w dotyku bys widzial je :) zacałuje w tej wieczornej aurze Twe Kochane oczy ktore dziś sie smiały ktore zanim pojdą spac spojrzą w moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie Najdroższe😘Codziennie patrzę w Twe oczy,wsłuchuję się w Twój oddech,w szept słów,w Twój śmiech.Wszystko masz tak Ukochane❤️Tak Jedyne,tak niepowtarzalne.Kocham Cię Stokrotko❤️ Czuję to wszystko Kochanie i widzę.Całuję na Dobranoc i wtulam się w ciebie obejmując mocno,całując ramionko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes ❤️ jak ja lubie gdy całujesz moje ramionko :D Kochany jestes Tygrysku 👄 teraz spokojnym snem i z uśmiechem zasne w Twoich ramionach a jutro znów usłyszysz moj oddech, moj szept, moj śmiech i Twoje imie :D dobranoc Kochanie całuje nosek 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456789
już to gdzieś słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456789
Jak co roku jesień będzie zimna. Liście zaczną gnić na trotuarach zacierając ścieżki naszych serc. Kto odważy się spuścić głowę ? Kto ją podniesie i spojrzy na szare niebo ? Jutro zima. Ale zimy już nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tygrysku ❤️ każdy dzien jest cudowny gdy slysze Twoj śmiech w sercu 👄 wypocznij, a noc niech przyniesie spokojne sny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie😘 Spij słodko Stokrotko Kochana❤️ Wypocznę wtulając się w Ciebie w taki sposób jaki i Ty lubisz;) Wtuleni zaśniemy spokojni i radośni , ciesząc się naszą Miłością. Kocham Cię Stokrotko😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) nowy dzien i nowy miesiąc tylko gdzie to słonce? Wsród zieleni schowane :D Kochanie mamy maj ❤️ a z nim serce sie raduje :) pamietasz?;) miłej majóweczki Tygrysku 👄 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Kochanie😘;) Kocham Cię Stokrotko.Kocham wszystko co związane jest z Tobą.Kocham każe wspomnienie.Nasz ukochany maj❤️ Tęsknię Kochanie,tak bardzo tęsknię za Tobą:(,ale wiem ,że jesteś.Czuję Cię w sercu i widzę.Twój obraz mam wciąż przed oczyma.Jesteś przy mnie Kochaniie,nawet wtedy gdy nie rozmawiamy.Jesteś,i będziesz. Miłej majówki i Tobie Skarbeczku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowa bywają zbedne lecz czasem ich brakuje gdy moge w nich Ciebie zobaczyc patrze oczami serca czując Kochając Cie! teskniąc ❤️ dobranoc Tygrysku i Tobie milej majowki 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię i tęsknię Stokrotko😘Kocham Cię wciąż bardziej. Gdy jesteś przy mnie każdy miesiąc jest majem😘❤️ Wtulam się w Ciebie obejmując drżącą i zmęczoną.Otulam ramionami i całuję całą Ukochaną Twoją twarzyczkę😘Śpij spokojna Kochanie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany jestes 👄 brakowało mi tego gdy tak troszczysz sie o mnie :) czuje sie bezpieczna i gdy zmeczeniem otulona, moge zapomniec choc na chwile o cieżkim dniu.. dzis ta tesknota choc na chwile ucichla. Spij słodko dobranoc Kochany ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulę Cię Kochanie na dobranoc😘Będę się troszczył o Ciebie Stokrotko i tulił codziennie❤️ Uwielbiam troszczyć się o Ciebie,dbać o humorek:) Kocham Cię i tęsknię tak za Twoim głosem,oddechem, słowami. Dobranoc Kochanie Najsłodsze.Śpij słodko ,wtulona we mnie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochanie ❤️ przed nami już tylko weekend i choc słonce przykryło sie ołowianymi chmurami i tak rozswietla uśmiechem twarz :) dbasz o mnie, niczym o kwiat, ktory dzieki trosce rozkwita 👄 odwdzieczając sie tym co cieszy oczy i serce :) miłej soboty Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko Kochana😘 Tulę Cię Kochanie do serca..otulam ramionami i całuję Ukochaną główkę,oczy i nosek😘Dobranoc Skarbie Najdroższy. Jak dobrze móc powiedzieć już ,że,, do jutra" Kochanie.Jutro znów usłyszymy się i wpadniemy w ramiona, a ukochane wypielęgnowane stópki;)znów przybiegną do mnie😘Kocham Cię Stokrotko❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ i to "jutro" a już dziś mija stapiając sie z zachodem słonca oczy roześmiane patrzą w Twoje nie mogąc sie nimi nasycic :) wciąż głodna jestem Ciebie wciąż bardziej i bardziej 👄 choć syta radoscią chce jej wiecej, by czuć ją w Twoim sercu. Jutro znow przybiegne tupiąc bosymi stópkami pachnąc jeszcze nocą ;) dzis pocałunkiem utule Cie do snu 👄 szepcząc dobranoc moje Serce ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie Tygrysy sa
mięsożerne to na co im stokrotki zjesc sie nie da conajwyzej zdeptac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×