Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Jestem przy Tobie Kochanie,całuję zmęczone oczy😘,łowię ustami Twój oddech i wtulam się w półotwarte usta.Słyszysz mój szept : .Kocham Cię❤️Jestem przy Tobie Stokrotko.Jestem tak blisko,jestem w Tobie,a Ty we mnie.Jestem,bo Kocham❤️A jutro gdy obudzisz się,znowu usłyszysz mój szept i dotknę pocałunkiem Twe wargi;)😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtulona w Twe usta 👄 w miekkosc poduszki zamykam oczy słysze Twoj szept uśmiecham sie :) szeptając Kocham Cie ❤️ zasypiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkotka usychająca
tesknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na Ciebie zmęczoną,jak powoli zamykasz oczy.Uśmiechnięta i spokojna😘. Całuję je delikatnie,jedno i drugie😘😘 Uśmiechasz się;)Patrzę na Ciebie z Miłością w sercu.Jesteś Kochanie.Jesteś moja.Moja.Głaszczę delikatnie Twe plecy,ramiona.Dobranoc.Śpij spokojna Kochanie.Jestem przy Tobie.Tylko przy Tobie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkotka usychająca
👄 pocałunki to podobno lek na wszystkie złe nastroje i choroby;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie 👄 na dobranoc pocałunek niczym muśniecie skrzydeł motyla, a rano obudze Cie dotykiem promieni wschodzącego słonca :) teraz wtule sie i zabiore tam gdzie nikt nas nie znajdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie😘Tulę Cię składając pocałunek na Twojej główce,oczach,nosku i wpółotwartych ustach.Dziękuję Ci za cudowny dzień,za Twoją obecność przy mnie każdego dnia.Kocham Cię Stokrotko❤️. Nie mogłem wcześniej przybiec:(..A Teraz ,gdy śpisz, całuję Kochane oczy i wiem,że gdy je otworzysz,zobaczysz mnie znowu:)Kocham Cię.Dobranoc😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,że ja zawsze tęsknię za Tobą ❤️ już troszeczkę nawet gdy jesteś blisko mnie. Tęsknię już tak sobie trochę na zapas :p Żeby później tęsknić już mniej.. Ale i tak to nie pomaga bo Kocham Cie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka821
tesknie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie Moje😘Stokrotko najmilsza.Nie da się natęsknić na zapas:) Próbowałem już:)gdy kiedyś wyjechałem i nie mogłem pisać:),ale jakaż to słodka tęsknota gdy ma się tę pewność ,że kończy się ona rano, gdy wpadamy sobie w ramiona by tulić się do siebie całe następne dni,miesiące i lata😘Kocham Cię Stokrotko,i wiem ,że nawet ten młotek, tam na zdjęciu nie wybije mi Ciebie z głowy;):D,a jeśli chodzi o tekst,to czuję to samo co TY😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce tęsknic, bo wiem że mnie wybudzisz ze snu Chce Kochać bo jest to najpiekniejsze uczucie w jakim płyniemy razem do siebie ❤️ a młotkiem, jedynie bardziej sie moge w bic w Twoją głowke jesli sie tylko tak da :p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i drzewa zakryły naszą łączkę;) Kochanie ten młotek już jest nie potrzebny,bo to co najważniejsze jest wyryte w sercu i tam w nim też tkwi. Wyryte jest w nim również twoje imię Kochane i najpiękniejsze spośród imion świata😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ jest to najdelikatniejsze dluto na świecie ktore nie rani a daje szczęscie gdy Twoje imie wciąż powtarza moje serce 👄 na zawsze a drzewa niech szumią, my znajdziemy zawsze tą łąke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zawsze znajdziemy naszą łączkę,tak Kochanie,MY zawsze znajdziemy:) i Kocham to dłutko i tego Rzeźbiarza ;)co tak ryje swoje imię w moim sercu{kiss]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubilam sie w lesie :p ale powoli podusia mnie wzywa :) przytulisz? Kochanie 👄 to dluto to moje paluszki, a ich dotyk znasz :D a imie, Tygrysku w kazdym oddechu jest jego litera ❤️ spij słodko Kochanie jutro znow oczy me obudz pocałunkiem :) dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie😘całuję twe oczy usta i nosekTulę Cię w ramionach Kochana,tak mocno.Wtulam twarz w Twoje włosy pachnące.Kocham Cię❤️Dobranoc😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram Cie w kraine snów :) bede patrzec jak oczy otula sen jak oddech spokojnie unosi piers az wtulona zasne tak spokojna tak szczesliwa tak Twoja ❤️ dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jesteś przy mnie, noc ulatuje i staje się cudownym dniem. A każdy następny dzień z Tobą jest powtórzeniem mojego szczęścia ❤️ Taki byl i ten dzien Kochanie a noc ktora schodzi sie w nim jedno bedzie spełnieniem nieodganietych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda noc jest zapowiedzią następnego cudownego dnia z Tobą❤️,przybliża nas do siebie,dosłownie i w przenośni:). Kocham Cię❤️ Kocham Cię za każdy dzień ,bo każdy jest cudowny przy Tobie. Całuję Cię Stokrotko Kochana😘Dobranoc😘.Zajrzę jeszcze później;)ok 23-ciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktore wpadlo na kogo? Chyba ja na Ciebie :p to poprawisz kolderke :) Kocham Cie w kazdej chwili kazdego dnia 👄 spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie:)Czy to Cię jeszcze dziwi?:D,tak często na siebie wpadamy;)Przecież to MY,to cali MY Jedno ciało,jedno serce😘 Sklejeni;)Kocham Cię Stokrotko❤️,przykrywam nas kolderką by zasłonić przed światem i wtulam się w Ciebie😘Jutro znów obudzisz się w mych ramionach😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cudowny ten dzień był Kochanie i tyle wesołych rozmów😘❤️ Tęsknię znów za jutrem tuląc Cię do siebie i całując pachnącą główkę😘.Przytul się Kochanie i śpij bezpieczna i radosna.Jutro gdy otworzysz oczka będę znów przy Tobie.Kocham Cię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochanie ❤️ to byl cudowny dzien :) jeszcze teraz smieje sie sama do siebie :D moglibyśmy tak bez konca :D wtulam sie w Ciebie tak mocno, cała stapiając sie z Tobą 👄 minie noc i znow bedzie nowy dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiej się Śmiej:D,tak Kocham Twój śmiech i wszystko co Twoje Kocham❤️a z tym bez końca to co masz na myśli;):P a ja jeszcze wieczorem tulę Cię do siebiei stapiam się z Tobą😘 Dla nas obojga i noc ma również swój smak:),to rozkosz tak czekać wiedząc ,że będziesz😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak który jeszcze o swicie jest wokól nas ❤️ jak to co Tygrysku, te rozmowy ;):p i nie tylko :D już sie odwracam kłade dlon na policzku a usta łączą sie w pocałunku 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×