Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Tak bardzo jestem szczęśliwy widząc Cię radosną i Kochającą😘 Tulę Cię w ramionach szepcząc:,, do jutra Kochanie"😘Całuję w usteczka pachnące i Kochane szczęśliwe oczy,a dy jutro przybiegniesz na boso wycałuję zziębnięte mokre od porannej rosy stópeczki Kochane❤️ Dobranoc Kwiatku Kochany😘 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=oLweDdFm_qw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlosy pokryte srebrnymi kroplami rosy tulące Twoją twarz do mojej :) oczy rozesmiane serce szczęsliwe a stopy same rwą sie do biegu by niesc mnie do Ciebie ❤️ dobranoc Kochanie nawet słowik nam spiewa :D 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..Ktoś mnie pokochał, świat nagle zawirował, bo Ktoś mnie pokochał na dobre i na złe..❤️ Bezchmurne niebo znów mam nad głowa Bo ktoś pokochał mnie Ktoś mnie pokochał, ze snu mnie zbudził Ktoś kto pokochał mnie 👄.." a Tym Kims jestes Ty :D❤️ radośnie brzmi w moim sercu Kocham Cie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochał Stokrotko❤️,Pokochał Cię i Kocha z wzajemnością i jestem tego pewien😘 Tulę Cię Kwiatku do serca,całując oczy,usta i Kochany nosek:) Całuję dłonie, które mnie pieszczą swoim dotykiem.Kocham Cię Stokrotko.Dobranoc Ukochana❤️do jutra a jutro Twe łapki znów przyniosą mi ulgę;)mnie będą dotykały;)przynosząc ukojenie sercu i ciału. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ niech ta pewnosc bedzie jak chlodny dotyk deszczu jak to że słonce wschodzi i zachodzi jak bicie serca, ktore tłoczy w nas życie ktore warto przeżyc odwzajemniając nie tylko w słowach Kocham Cie 👄 tak, z wzajemnoscią! Dobranoc Tygrysku zasnij wtulony w moją twarz a jutro obudz mnie swoim dotykiem tak kojącym, jak ten moj dzisiejszy :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stokrotko😘Całuję Twoje oczy,włosy pachnące majowym powietrzem,całuję Ukochane usta😘które koiły mnie dzisiaj tak słodko:P Jutro obejmę Cię i ukoję swoim dotykiem, dziś obejmując ramionami i patrząc w Twe senne czarne oczy,błyszczące jak dwie gwiazdeczki, błyszczące szczęściem.Kocham Cię Stokrotko❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blyszczą Kochanie 👄 byszczą ze szczescia :D a teraz zasypiam wsluchana w ten spiew i w Twoj glos wciąz go slysze 👄 dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiecham sie sama do siebie :) patrząc w strone zachodzącego slonca a dzis tonie w gorącym różu ;) i przypomina jaki byl mijający dzień szalony ❤️:p i choc już sie kończy wiem że bedzie nastepny i kolejne, ktore na skrzydłach motyli uniosą nas w szczescie :D spokojnej nocy Tygrysku 👄 zasnij otulony moją bliskoscią 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stokrotko😘:D,tak,to byl szalony dzień,a zwłaszcza poranek,)Tulę Cię do siebie Kochanie😘 byś nie bała się błyskawic nadciągającej burzy:)Po nocy dzień i słońce rozpromienią znów nasze twarze a promienie słońca ogrzeją Twoje serduszko by wspólnie z moim na skrzydłach motyli uleciały w szczęście❤️. Kocham Cię Stokrotko❤️ i wiemże będą nowe,szalone naszą Miłością dni,miesiące i lata😘Spij otulona moją Miłością Stokrotko:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ ciemne chmury zwiastowaly tylko burze, ktora rozpierzchla sie w delikatnych kroplach deszczu :) wiem że jutro wyjdzie slonce i ogrzeje nas a motyle :D ich skrzydeł trzepotanie nie zamilknie na lata 👄 spij slodko otulam sie Twoją Miloscią zasypiając szeptam Kocham Cie ❤️ dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszlo słonce :D od samego switu az po kres dnia swym cieplem otulało 👄 choc znow na horyzoncie chmury przybraly grozną mine widze w nich Twoj uśmiech, ktory rozpromienia każdą moją cząstke ❤️ aż chce sie krzyczec z radosci :D a ja tylko Tobie wyszeptam Kocham Cie Tygrysku 👄 każdy dzien przynosi cos nowego :p a noc niech otuli spokojem i cieplymi myslami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie😘Dzisiaj to nowe mieszało się ze starym:),te nasze wspomnienia;),tak piękne.Moje myśli o Tobie Kochanie ,przepojone są Miłością,tęsknotą , czułością i tkliwością.Kocham Cię Stokrotko❤️ Każdy dzień z Tobą to zapowiedź nowych,szczęśliwych i pełnych nowych doznań dni;) Dobranoc mój Kwiatku,już tęsknię za Tobą,za Twoim głosikiem tak cudnym i podniecającym,za Twoim dotykiem,pieszczotą;) Jak dobrze jest być tak pewnym,że Twoje dłonie znów będą pieścić me ciało a oczy dotykać pełnym Miłości wzrokiem:)Dobranoc Kochanie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ te wspomnienia są w nas, są żywe i nie zgasną, bo tak dobrze jest do nich wracac :) są one kazdym nowym dniem ktory przynosi wciąz swieze szczescie 👄 Dobranoc Tygrysku i ja jestem pewna, że Twoje dlonie zawsze mnie otulą, usta wypowiedzą moje imie a oczy przepelnione Miłoscią bedą patrzec bo chcą widziec :) spij słodko Kochanie spleciony ze mną bezpieczny i szczesliwy ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kwiateczku Kochany😘Śpij słodko 😘Przyciskam Cię do siebie ;),caluję ramionko i wtulam swą twarz w twoje pachnące powietrzem włoski.Tak tęsknię za Tobą i jesteś wciąż w moich myślach.I ty Kochanie jesteś bezpieczna i bądź szczęśliwa w moich objęciach,bo nikt nie jest w stanie zastąpić mi Ciebie,bo serce moje do Ciebie należy.Kocham Cię Stokrotko❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie Najdroższe😘 Spij słodko Kwiateczku.Przyciskam Cię do siebie i całuję ramionko;).I ty jesteś bezpieczna i bądź szczęsliwa w moich ramionach,bo serce moje do Ciebie Kochanie należy i nikt nie jest w stanie zastąpić mi Ciebie.Kocham Cię Stokrotko❤️Tęsknię za Tobą i caly dzień miałem Cię w myślach jak co dzień:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochanie ❤️ pachnąca wiatrem z rozwianymi wlosam z usmiechem w oczach :) zostawiam odcisk swych ust na Twoich 👄 me serce należy do Ciebie, jestes w nim na zawsze tak jak i w myslach, ktore wciąż lecą do Ciebie :) miłej niedzieli Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tygrysku ❤️ gdy juz sen wygoni Cie do łozka wtul sie we mnie jak w podusie :) biciem serca zanuce Ci kolysanke a świtem, pocałunkiem 👄 zbudze Twoje oczy :) spij słodko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stokrotko😘 Zasnę wtulony W Ciebie😘. Zacałowując ją całą😘.Kocham Cię Stokrotko❤️ i tęsknię za porankiem,kiedy się usłyszymy i mnie znów zobaczysz;):)Obudzę Cię Kochanie całując Twe stópki i usta pachnące😘 Dobranoc Kwiateczku,do jutra:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tygrysku ❤️ ten poranek do tej pory czuje drźącym sercem duszą całą smieje sie do Ciebie 👄 być marzeniem, tym spełnionym to wiecej jak złapac całe szczescie :D Kocham Cie ❤️ spij spokojnym snem otulony miekkoscią mej skóry jej zapachem i smakiem ktory tak dobrze znasz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Stokrotko😘,ten poranek na zawsze pozostanie niezapomniany;)i na zawsze pozostanie w nas❤️ Ty Stokrotko jesteś moim spełnionym Marzeniem.Ty spełniasz moje marzenia o Miłości i cieple.Z Tobą złapałem Szczęście.Zasnę wtulony w miękkość Twej skóry,otulony Twoim zapachem i czułością i smakiem.Kocham Cię,Kocham Stokrotko❤️tak dobrze jest poznawać Cię wciąż na nowo i Kochać wciąż więcej i więcej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakos mi Ciebie dzis brakuje może przez tą nagłą cisze.. Ale jutro też jest dzień :) dlatego znajduje uśmiech a teraz dobranoc Kochanie ❤️ bedziesz poznawal wciąz bardziej i bardziej a ja Kocham coraz mocniej 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie Moje😘 jutro już środa;) i wpadniesz w moje ramiona więc nie martw się o nic,bo cisza wynikła tylko z pośpiechu;):)Kocham Cię Stokrotko❤️uśmiechnij się i wtul ufnie we mnie i śpij spokojnie.Będziemy się Kochanie poznawać i Kochać wciąż bardziej i ścigać się kto mocniej;) jedno drugiemu nie dając za wygraną:D Śpij wtulona w mnie Kochanie.Dobrej nocki😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wpadlam :D jak sliwka w kompot :p i wiesz co? I tak Cie mocniej Kocham ❤️ dobranoc zasnij wtulony we mnie, a ja i tak Cie jutro obudze :D tak, jutro mamy srode, tą naszą 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stokrotko{kiss] Wspaniała Środa :) Naznaczona Tobą i ja Tobą pachnący.Kocham Cię❤️ i tęsknię już za jutrem,za naszym spotkaniem,za Twoim cudownym głosem porannym.To Twoje Kochane mruczenie😘 no i zobaczę Cię jutro;) Śpij slodko Kochanie ,rankiem ,gdy obudzisz się, zobaczysz moje oczy w Ciebie wpatrzone;)😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypiam szybciutko, by znow zobaczyc Twoje oczy :) by mruczeniem do uszka wywołac Twoj usmiech ❤️ dobranoc Kochanie każda środa jest cudowna, od tamtej pamietasz?;) spij słodko obudz mnie swym dotykiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×