Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Jestem przy Tobie Kochanie,ca艂uj臋 zm臋czone oczy馃槝,艂owi臋 ustami Tw贸j oddech i wtulam si臋 w p贸艂otwarte usta.S艂yszysz m贸j szept : .Kocham Ci臋鉂わ笍Jestem przy Tobie Stokrotko.Jestem tak blisko,jestem w Tobie,a Ty we mnie.Jestem,bo Kocham鉂わ笍A jutro gdy obudzisz si臋,znowu us艂yszysz m贸j szept i dotkn臋 poca艂unkiem Twe wargi;)馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wtulona w Twe usta 馃憚 w miekkosc poduszki zamykam oczy s艂ysze Twoj szept u艣miecham sie :) szeptaj膮c Kocham Cie 鉂わ笍 zasypiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storkotka usychaj膮ca
tesknie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Patrz臋 na Ciebie zm臋czon膮,jak powoli zamykasz oczy.U艣miechni臋ta i spokojna馃槝. Ca艂uj臋 je delikatnie,jedno i drugie馃槝馃槝 U艣miechasz si臋;)Patrz臋 na Ciebie z Mi艂o艣ci膮 w sercu.Jeste艣 Kochanie.Jeste艣 moja.Moja.G艂aszcz臋 delikatnie Twe plecy,ramiona.Dobranoc.艢pij spokojna Kochanie.Jestem przy Tobie.Tylko przy Tobie馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 storkotka usychaj膮ca
馃憚 poca艂unki to podobno lek na wszystkie z艂e nastroje i choroby;)!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie 馃憚 na dobranoc poca艂unek niczym mu艣niecie skrzyde艂 motyla, a rano obudze Cie dotykiem promieni wschodz膮cego s艂onca :) teraz wtule sie i zabiore tam gdzie nikt nas nie znajdzie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochanie馃槝Tul臋 Ci臋 sk艂adaj膮c poca艂unek na Twojej g艂贸wce,oczach,nosku i wp贸艂otwartych ustach.Dzi臋kuj臋 Ci za cudowny dzie艅,za Twoj膮 obecno艣膰 przy mnie ka偶dego dnia.Kocham Ci臋 Stokrotko鉂わ笍. Nie mog艂em wcze艣niej przybiec:(..A Teraz ,gdy 艣pisz, ca艂uj臋 Kochane oczy i wiem,偶e gdy je otworzysz,zobaczysz mnie znowu:)Kocham Ci臋.Dobranoc馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz,偶e ja zawsze t臋skni臋 za Tob膮 鉂わ笍 ju偶 troszeczk臋 nawet gdy jeste艣 blisko mnie. T臋skni臋 ju偶 tak sobie troch臋 na zapas :p 呕eby p贸藕niej t臋skni膰 ju偶 mniej.. Ale i tak to nie pomaga bo Kocham Cie 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stokrotka821
tesknie..:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochanie Moje馃槝Stokrotko najmilsza.Nie da si臋 nat臋skni膰 na zapas:) Pr贸bowa艂em ju偶:)gdy kiedy艣 wyjecha艂em i nie mog艂em pisa膰:),ale jaka偶 to s艂odka t臋sknota gdy ma si臋 t臋 pewno艣膰 ,偶e ko艅czy si臋 ona rano, gdy wpadamy sobie w ramiona by tuli膰 si臋 do siebie ca艂e nast臋pne dni,miesi膮ce i lata馃槝Kocham Ci臋 Stokrotko,i wiem ,偶e nawet ten m艂otek, tam na zdj臋ciu nie wybije mi Ciebie z g艂owy;):D,a je艣li chodzi o tekst,to czuj臋 to samo co TY馃槝鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chce t臋sknic, bo wiem 偶e mnie wybudzisz ze snu Chce Kocha膰 bo jest to najpiekniejsze uczucie w jakim p艂yniemy razem do siebie 鉂わ笍 a m艂otkiem, jedynie bardziej sie moge w bic w Twoj膮 g艂owke jesli sie tylko tak da :p 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i drzewa zakry艂y nasz膮 艂膮czk臋;) Kochanie ten m艂otek ju偶 jest nie potrzebny,bo to co najwa偶niejsze jest wyryte w sercu i tam w nim te偶 tkwi. Wyryte jest w nim r贸wnie偶 twoje imi臋 Kochane i najpi臋kniejsze spo艣r贸d imion 艣wiata馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochanie 鉂わ笍 jest to najdelikatniejsze dluto na 艣wiecie ktore nie rani a daje szcz臋scie gdy Twoje imie wci膮偶 powtarza moje serce 馃憚 na zawsze a drzewa niech szumi膮, my znajdziemy zawsze t膮 艂膮ke :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
My zawsze znajdziemy nasz膮 艂膮czk臋,tak Kochanie,MY zawsze znajdziemy:) i Kocham to d艂utko i tego Rze藕biarza ;)co tak ryje swoje imi臋 w moim sercu{kiss]鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zagubilam sie w lesie :p ale powoli podusia mnie wzywa :) przytulisz? Kochanie 馃憚 to dluto to moje paluszki, a ich dotyk znasz :D a imie, Tygrysku w kazdym oddechu jest jego litera 鉂わ笍 spij s艂odko Kochanie jutro znow oczy me obudz poca艂unkiem :) dobranoc 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc Kochanie馃槝ca艂uj臋 twe oczy usta i nosekTul臋 Ci臋 w ramionach Kochana,tak mocno.Wtulam twarz w Twoje w艂osy pachn膮ce.Kocham Ci臋鉂わ笍Dobranoc馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zabieram Cie w kraine sn贸w :) bede patrzec jak oczy otula sen jak oddech spokojnie unosi piers az wtulona zasne tak spokojna tak szczesliwa tak Twoja 鉂わ笍 dobranoc 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kiedy jeste艣 przy mnie, noc ulatuje i staje si臋 cudownym dniem. A ka偶dy nast臋pny dzie艅 z Tob膮 jest powt贸rzeniem mojego szcz臋艣cia 鉂わ笍 Taki byl i ten dzien Kochanie a noc ktora schodzi sie w nim jedno bedzie spe艂nieniem nieodganietych snow 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ka偶da noc jest zapowiedzi膮 nast臋pnego cudownego dnia z Tob膮鉂わ笍,przybli偶a nas do siebie,dos艂ownie i w przeno艣ni:). Kocham Ci臋鉂わ笍 Kocham Ci臋 za ka偶dy dzie艅 ,bo ka偶dy jest cudowny przy Tobie. Ca艂uj臋 Ci臋 Stokrotko Kochana馃槝Dobranoc馃槝.Zajrz臋 jeszcze p贸藕niej;)ok 23-ciej;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ktore wpadlo na kogo? Chyba ja na Ciebie :p to poprawisz kolderke :) Kocham Cie w kazdej chwili kazdego dnia 馃憚 spokojnej nocki 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochanie:)Czy to Ci臋 jeszcze dziwi?:D,tak cz臋sto na siebie wpadamy;)Przecie偶 to MY,to cali MY Jedno cia艂o,jedno serce馃槝 Sklejeni;)Kocham Ci臋 Stokrotko鉂わ笍,przykrywam nas kolderk膮 by zas艂oni膰 przed 艣wiatem i wtulam si臋 w Ciebie馃槝Jutro zn贸w obudzisz si臋 w mych ramionach馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak cudowny ten dzie艅 by艂 Kochanie i tyle weso艂ych rozm贸w馃槝鉂わ笍 T臋skni臋 zn贸w za jutrem tul膮c Ci臋 do siebie i ca艂uj膮c pachn膮c膮 g艂贸wk臋馃槝.Przytul si臋 Kochanie i 艣pij bezpieczna i radosna.Jutro gdy otworzysz oczka b臋d臋 zn贸w przy Tobie.Kocham Ci臋鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak Kochanie 鉂わ笍 to byl cudowny dzien :) jeszcze teraz smieje sie sama do siebie :D mogliby艣my tak bez konca :D wtulam sie w Ciebie tak mocno, ca艂a stapiaj膮c sie z Tob膮 馃憚 minie noc i znow bedzie nowy dzien :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艢miej si臋 艢miej:D,tak Kocham Tw贸j 艣miech i wszystko co Twoje Kocham鉂わ笍a z tym bez ko艅ca to co masz na my艣li;):P a ja jeszcze wieczorem tul臋 Ci臋 do siebiei stapiam si臋 z Tob膮馃槝 Dla nas obojga i noc ma r贸wnie偶 sw贸j smak:),to rozkosz tak czeka膰 wiedz膮c ,偶e b臋dziesz馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Smak kt贸ry jeszcze o swicie jest wok贸l nas 鉂わ笍 jak to co Tygrysku, te rozmowy ;):p i nie tylko :D ju偶 sie odwracam k艂ade dlon na policzku a usta 艂膮cz膮 sie w poca艂unku 馃憚:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×