Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Zajrze i zapale otworze okno by wpadlo troche powietrza :) taki cudowny cieply majowy wieczor a niebo tonie w morzu gwiaz za to ksieżyc bacznie czuwa na mostku kapitanskim :D Kochanie słodkich snow otulony miekkoscią w ktorej schowasz swe Pysio Kochane ❤️ dobranoc może spacer?:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przeszedł bym się z Tobą promenadą,wsłuchani w śpiew słowików:)siądziemy na ławce,wpatrzeni w gwiazdy,nasze dłonie splecione,niecierpliwe a usta co chwila łączyły by się w pełnych Miłości pocałunkach😘 Kocham Cię Stokrotko❤️ i tulę do siebie tę miękkość,całuję ją;) i wtulam w nią twarz.Dobranoc Kochanie❤️😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokrotko😘i myślę o Tobie.Już niedługo wypijemy poranną kawę;),a tymczasem zabieram Cię nad wodę, na spacer byś chłonęła zapach kwitnącej przyrody,wśród śpiewu ptaków:). Miłego popołudnia i wieczoru Kochanie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Stokrotko😘 Spij słodko Kochanie, wtulona tak jak lubisz;)Całuję włosy,główkę i nagie ramię😘 Kocham Cię❤️. Jutro znowu powitasz mnie radosnym mruczeniem:) Kocham Twój poranny głosik;) Dobranoc 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ wsrod zieleni, blekitu nieba i promieni słonca i ja Ciebie zabralam :) teraz nawet w kroplach deszczu, nie odstepuje Cie na krok dotykając myslami Twojej dloni 👄 jutro znow napijemy sie naszej kawy smiejąc sie lecz zanim nadejdzie świt, nocą zamrucze Ci do uszka wtulając sie w Ciebie a serce bedzie szeptac te slowa bys czuł mnie jeszcze bliżej, Kocham Cie ❤️ dobranoc Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ jak dobrze jest zasypiac wiedząc, że jestes :) że znow pocałuje ramionko :D połaskoczesz ustami a ja słysząc te dwa słowa, których znaczenie tak dobrze znamy, nie tylko wypowiadając je, ale i pokazując we wszystkim co robimy, odpowiem Ci Kocham Cie 👄 dobranoc otul mnie tak szczelnie, przy Tobie łapie oddech 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowię Twój oddech ustami😘 i szepczę tuląc swoje usta do twoich te dwa słowa:Kocham Cię❤️Przyciskam Cię do siebie,całuję ramionko;)łaskoczę je ustami😘 Spij spokojnie otulona moją Miłością i uwielbieniem.Dobranoc Stokrotko😘. Jutro obudzą Cię moje pocałunki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ❤️ jutro też chce by pocałunki mnie obudziły :D i dzwiek Twojego glosu zamiast budzika :p lecz zanim to nastąpi, razem z ksieżycem ktory juz wyszedl na space, powedruje na podusie i wiem że z uśmiechem wkradne sie w kraine snow ;) tam Cie też znajde moj Aniele, czując Twoje cieplo, otulające moje ciało 👄 dobranoc Kochanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtulam się w mojego Skarba😘;). Obudzę Cię jutro:D,dzwiękiem swojego głosu:D;):D,oj obudzę Cię na pewno.Będę się spieszył i będę na pewno zdyszany;) Spij slodko Kochanie.i ja kladę się już bo muszę nabrać sił;)Dobranoc Stokrotko❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mnie wpusci. Zmiany zmiany, oby na lepsze :) i obudziles, Twoj zdyszany Kochany glos i usmiech, ktory dalo sie słyszec :D a ja zasypiam uśmiechnieta 👄 i wiem że nowy dzien znow sprawi że bedziemy tak blisko ❤️ wtulam sie w Ciebie szeptając dobranoc Kochanie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie 👄 spokojnej nocy i milych snow :D zacałuje 👄 i znikne tuląc sie w Twoje ramiona :) dobranoc ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie❤️ Dobranoc Kwiateczku😘. Ty nauczyłaś mnie co znaczy Kochać naprawdę❤️tej bezinteresownej Miłości. Tobie zawdzięczam to szczęście.Bo czy może być coś piękniejszego niż być Kochanym?😘 Kocham Cię Stokrotko i po stokroć całuję Twe usta,wtulając się w Ciebie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ❤️ oboje Ją sobie pokazalismy, z glebi serca dając Ją sobie 👄 piekniejsze jest Kochac, wciąz mocniej ❤️ na zawsze Kocham Cie!:D w tych slowach jest cale szczescie dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały ten buziak😘 Kochanie Twój oddech jeden tylko sprawia że ja latam:), a co dopiero jak już słyszę Twój słodki głosik;), a jutro go już tak rano usłyszę,mruczący i taki Jedyny😘 Dobranoc Kwiatku.Kocham Cię❤️ Całuję stópeczki:)😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamrucze Ci Kochanie ❤️ zamrucze budząc ze wszystkich snow a zabierając Cie w moje łapki ;):D każdy pocałunek jest taki 👄 niezapomniany Kocham Cie :D spij słodko wtulony wiesz jak ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum może Cię nie lubić,ale ja Cię Kocham❤️ i to wystarczy za wszystko.Kocham Cię😘 i wtulam się w Ciebie,całując ramionko 😘Wtulam twarz w Twoje włosy chłonąc ich zapach i aksamit.Wciąż w uszach mi brzmi Twój śmiech,Twój cudowny,podniecający głosik.Usłyszę go znów,będę tęsknił za nim ,wiedząc ,że go znów niedługo usłyszę.Tęsknię za Tobą Tęsknię choć wiem, że jesteś tak blisko.Kocham Cię,Kocham i wiem ,że nigdy nie przestanę Kochać.Dobranoc Stokrotko😘.Spij spokojnie.Jestem przy Tobie.Całuję stópeczki 😘;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekałam na Ciebie :D bede bezczelna i powiem że wiem, że mnie Kochasz :D bo czuje to i widze i wiesz co Ci powiem Kocham Cie ❤️ najpiekniejsze co mnie spotkalo, to Miłosc odwzajemniona! Tygrysku i ja juz tesknie za Twoim glosem, za Twoja bliskoscią, choc wiem że jestes wciąż ze mną jestes w moim sercu i zawsze w nim pozostaniesz ❤️ spij spokojnie, jestem przy Tobie ;) mnie tak szybko nie da sie pozbyc :p dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze szybciej bedzie. Jestem, zawsze ❤️ spij slodko Kocham Cie 👄 tak szepne do uszka dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic, że Cie tu nie ma, ale wiem że sama do siebie nie gadam :p najwyżej mnie w kaftam wezną ;) wariatka? Tak :p ale każdy trafia na swego 👄 dobranoc Kochanie ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×