Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Lec臋 na Ciebie馃槝,to znaczy lec臋 do Ciebie Kochanie鉂わ笍:D.Wiesz ,偶e Ci臋 Kocham?:).Tul臋 Ci臋 Skarbie Kochany i nie mog臋 doczeka膰 si臋 jutra by艣 zn贸w wpad艂a jak zawsze w moje ramiona.Spij s艂odko Kochanie.Przytulam Ci臋do siebie.馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja lece na Ciebie i do Ciebie :D鉂わ笍 nie znam innego kierunku i nie chce znac, w ktory nios膮 mnie nogi :) i powiem Ci 偶e wiem :) i 偶e Kocham Cie 馃憚 ca艂uje slonecznie, jak caly ten dzien byl taki :D i juz wygl膮dam zachodu, bo wtedy jutro bedzie blizej ;) spokojnego wieczoru Tygrysku 馃憚馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kocham Cie Skarbie m贸j馃槝鉂わ笍 Jutro ju偶 blisko.Jeszcze tylko noc Kochanie:D.Przytulam Ci臋 do siebie i ca艂uj臋 ramionko;)Wiesz jak Ci臋 wtulam;)a jutro nakarmi臋 Ci臋 sob膮 znowu;)Swoj膮 obecno艣ci膮 przy Tobie.Dobranoc Kwiateczku馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tygrysku 鉂わ笍 nakarmiles mnie dzis :D ale i tak wci膮z jestem glodna Ciebie ten g艂贸d nie ustanie :) ale wzajemnie bedziemy sie sycic sob膮 i tym co mozemy sobie dac :) dzis tez sie tak wtule jak wczoraj :D i zasne szcze艣liwa bo jestes przy mnie. Kocham Cie 鉂わ笍 spij s艂odko moj Aniele 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"..Tam, gdzie patrzysz stoj臋 ja... Niech Tw贸j wzrok dosi臋ga mnie, Twoje serce niechaj p艂onie ... Dotknij mnie, niech p艂on臋, Dotknij mego cia艂a, Dotknij mnie, chc臋 tego. Raz jeszcze! Dotknij mnie na nowo, Dotknij - w niesko艅czono艣膰, Dotknij mnie, gdy tego chc臋. Ciebie widz臋 w moich snach, wtedy moje serce p艂onie. Nasze r臋ce z艂膮czy czas - ju偶 Ty i ja.." 鉂わ笍 dobranoc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kocham Ci臋 Stokrotko Najdro偶sza馃槝鉂わ笍 Dotykam Ci臋 dr偶膮cymi d艂o艅mi i ca艂uj臋 ramionko.Jestem Kochanie. Jutro zn贸w us艂ysz臋 Tw贸j g艂os i zn贸w mi zamruczysz porannie:) Na zawsze jestem Tw贸j馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jak偶e sie ciesz膮 moje oczy :D widz膮c mojego Tygrysa 馃憚 nie zgubiles drogi :) ten jeden drogowskaz, zawsze pomo偶e nam sie znale艣膰, t臋sknota w cichym szepcie serca, ktore wci膮z powarza Kocham Cie 鉂わ笍 za oknem deszczowy wieczor a ja w kolorach jesieni musze sie zabarwic na niebiesko :p 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nigdy nie zgubi臋 drogi do Ciebie:)Stokrotko鉂わ笍馃槝 Nigdy jej nie zgubi艂em.Kocham Ci臋 Stokrotko Najmilsza,Kocham za to 偶e Jeste艣 i wci膮偶 mi Ci臋 ma艂o. Lecz wiem ,偶e gdy minie noc znowu Ci臋 us艂ysz臋 i zobacz臋,tak jak dzisiaj;):) Kocham Ci臋 i ca艂uj臋,Wiesz jak:) 馃尲 Zabarw si臋 na niebiesko:D;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie wiem jak udalo sie z zabarwieniem, jesli tak to wtopie sie w noc jesli nie, razem ze srebnym ksiezycem oswielle droge bys i dzis trafil po dlugim dniu 馃憚 choc poranek rozgrzal sloncem to moze i wieczor swym dotykiem ukoi t臋sknote a s艂owa Kocham Cie 鉂わ笍 usul膮 do snu dobranoc Tygrysku 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kocham Ci臋 Stokrotkomoja馃槝鉂わ笍 Zawsze do Ciebie trafi臋.Koj臋 poca艂unkami Twoj膮 t臋sknot臋馃槝,ca艂uj膮c Kochane czarne ocz臋ta,kt贸re z tak膮 Mi艂o艣ci膮 na mnie dzisiaj spogl膮da艂y;),ca艂uj臋 bia艂e z膮beczki i pachn膮ce usta馃槝. Wtulam si臋 w moj膮 艢licznot臋 i szepcz臋-Kocham Ci臋 Stokrotko鉂わ笍 do jutra Kochanie,do naszej 艣rody;) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak, jutro kolejna nasza 艣roda :) ile juz ich bylo, a ile bedzie? To 偶ycie poka偶e a czy jutro usmiech obudzi zmeczone choc szczesliwe oczy? To Ty juz bedziesz wiedzia艂 :) zabieram poca艂unek na ustach 馃憚 brzmienie Twych slow do serca 鉂わ笍 odbijaj膮c je echem mym szeptem Kocham Cie spokojnych snow 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jednak te 艣rody maj膮 co艣 w sobie :D nawet w艣rod kropli deszczu chce dzi艣 tanczyc :D Kocham Cie 鉂わ笍 wtul sie we mnie i zasnij otulony tym ciep艂em, ktore rozpalasz w moim sercu dobranoc Tygrysku 馃憚 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc Kwiateczko鉂わ笍馃槝 Wtulam si臋 w Ciebie Stokrotko馃槝 Tym razem to ja Ciebie obejmuj臋:D;) i ca艂uj臋 ramionko.Jutro kolejny nasz dzie艅.Przybiegnij do mnie na boso:)Ogrzej臋 Ci st贸pki swoim oddechem.Kocham Ci臋鉂わ笍 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mimo 偶e 13ty, to nie bylo w nim kropli nieszczescia, a morze radosnych chwil :D u艣miechem tule Twoje oczy a usta poca艂unkiem 馃憚 ktore chc膮 wiecej, wci膮z wiecej Ciebie ;) zasnimy spleceni wtuleni w siebie czuj膮c jeszcze cieplo tego dnia. Dobranoc moj Tygrysku 馃憚 do snu zaspiewam Ci Kocham Cie 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uu8ju
Wielu z nas ma sekret wystarczy zobaczy膰 kilka przyk艂ad贸w moj-sekret.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kocham Ci臋 Stokroto 馃槝鉂わ笍 .Kocham Ci臋 wci膮偶 wi臋cej鉂わ笍 Tul臋 g艂ow臋 do brzuszka Twojego:) i Tygrysek bardzo b臋dzie czeka艂 na poniedzia艂ek,by Ci臋 zn贸w us艂ysze膰 i zobaczy膰;). Ca艂uj臋 p臋puszek;). 艢pij spokojnie Kochanie馃槝 Jestem przy Tobie. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja i tak mocniej :p馃憚 tule Cie do brzuszka, tak jak lubisz ;) i Ty spij spokojnie moj Tygrysku 鉂わ笍 ach ten poniedzialek :D jeszcze tylko niedziela i :D 鉂わ笍 dobranoc Kochanie :) jestem i Kocham a jak Ty wiesz to najlepiej 馃憚 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i ju偶 prawie poniedzia艂ek Stokrotko Kochana馃槝鉂わ笍 Kocham Ci臋 i tak wi臋cej ,ja ju偶 swoje wiem:D Oj oj wiem jak potrafisz Kocha膰:D;) i ci膮gle mi ma艂o:P Tul臋 Ci臋 do siebie.Za艣niemy dzi艣 spleceni ze sob膮:)Wtuleni. Dobranoc Kochanie馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem, 偶e swoje wiesz :p ale ja tak sie lubie droczyc z Tob膮 :D馃憚 jeszcze pare godzin ale nawet i bez nich jestesmy razem ;) to wskakuje w Twoje obiecia i juz w Tobie tone :p Kocham Cie i wiesz jak, jak a偶 a偶 鉂わ笍 dobranoc Tygrysku 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja Stokrotka Kochana馃槝鉂わ笍:D Uwielbiam jak na mnie wskakujesz;):P:D i Kocham w Tobie ton膮膰:D To艅 wi臋c w mych obj臋ciach i dzisiejszej nocy馃槝by jutro obudzi膰 si臋 by sp臋dzi膰 razem kolejny dzie艅.Wtul si臋 spokojna bo Wiesz jak bardzo jeste艣 Kochana鉂わ笍. Dobranoc Stokrotko.Ca艂uj臋 czarniutkie ocz臋ta馃槝Kocham Ci臋鉂わ笍 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wskakuje czy skacze?:p wiem, wiem znam odpowiedz :D Kochanie ja juz utone艂am w Tobie i czasem a偶 brak mi tchu, gdy szczescie przepelnia serce 鉂わ笍 bo czuje, bo wiem. uwielbiam sie budzic przy Tobie wiec jak najszybciej zasypiam ale nim zamkne oczeta podaruje Ci w nich usmiech :D dobranoc Tygrysku 馃憚 Kocham Cie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lecimy na poduchy?:D znam takie miecutkie ;) przytulisz? Dobranoc Tygrysku 馃憚 spij s艂odko wiesz 偶e jutro 艣rodek tygodnia :D 鉂わ笍 Kocham Cie i obudze, ale bardzo delikatnie :p 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Stokrotko馃槝鉂わ笍Kochana:) Uwielbiam jak wskakujesz,skaczesz, jeste艣,unosisz si臋 i opadasz;) i lec臋 na Twoje poduchy;):P by wtuli膰 si臋 w nie i ca艂owa膰馃槝 Dobranoc 艢licznoto馃槝. 艢pij s艂odko.Kocham te 艣rodki tygodnia i ka偶dy dzie艅 z Tob膮 i uwielbiam na Ciebie patrze膰;),s艂ysze膰 jak mruczysz porannie ;)Kocham Ci臋鉂わ笍 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pomrucze Ci i wieczornie moj Kociaku :D nie chce by ten dzien sie konczyl, ale wiem ze bed膮 kolejne ;) i jeszcze cudowniejsze, jesli jest jeszcze to mozliwe :) Tygrysku ja uwielbiam jak mnie unosisz, gdy opadam :p dotykaj膮sz tej cudownej g艂ebi :) dobranoc niech sny otul膮 Cie moimi ramionami a poranek obudzi pocalunkiem 馃憚 鉂わ笍馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc Kwiateczku Najdro偶szy馃槝鉂わ笍 Wiesz jak uwielbiam to Twoje mruczenie;) i jak Tw贸j g艂osik na mnie dzisiaj dzia艂a艂:鉂わ笍. Kocham Ci臋鉂わ笍 Kochanie Najdro偶sze ,b臋d膮 kolejne dni w kt贸rych b臋d臋 Ci臋 tuli艂 w ramionach i zatyka艂 oddychaj膮ce w spazmach usta, gor膮cym wilgotnym poca艂unkiem馃槝K艂ad臋 sw膮 g艂ow臋 na mi臋kkich podusiach by jak najszybciej nast膮pi艂 poranek.Dobranoc Kochanie馃槝 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobranoc Tygrysku 鉂わ笍 tak, bed膮 kolejne bedzie ich nie zliczona ilosc to tylko kalendarz je odznaczy, a my my bedziemy sie cieszyc az do utraty tchu :D zamykaj mi usta, tylko poca艂unkami 馃憚 przywracaj oddech gdy strace go kiedy swiat zakreci sie w glowie :D Kocham Cie 鉂わ笍 w nocy, o poranku zawsze, wci膮z bardziej :D 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×