Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Gość anty bleeee...
nie wszyscy niektórzy starzy wyglądają bardziej witalnie niż 20 latkowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty bleeee...
no śpijcie wszyscy dobrze sniąc o swoich Marzeniach:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
nie ma szans taki związek? Taki facet to jeszcze długo może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***kluuuska
hahah, to zależy od wielu czynników, czy to się uda i jakie przyczyny są tego, że oni mają być razem: - facet może daje jej zabezpieczenie finansowe i dlatego kobieta chce być właśnie z nim, nawet jak jest dużo starszy /a seks nie jest aż tak dla niej ważny/ - lubi takich starszych itd. Z drugiej strony, młodsi faceci też mogą mieć problemy z potencją, więc trudno wyrokować, czego oni wzajemnie od siebie oczekują bo jeśli ona chce mieć z nim dziecko, to ryzyko - za 10 lat ten facet już będzie po 60 - będą się śmiać z dzieciaka w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio_G.38
07:37 a niby dlaczego nie ma szans taki związek? Taki facet to jeszcze długo może x 1. co to znaczy długo? /bo dla jednego to będzie znaczyło 3 minuty:D/ 2.długo, ale pytanie, w jaki sposób? /może trzeba go będzie podłączyć pod tabletkę albo pod prąd:D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
Ha mi dużo nie został do tej bariery wiekowej. Jednakżezdobyte doświadczenie w kontaktach z kobietami, ich podstawowe pragnienia, bycie partnerem a nie właścicielem, umożliwiają mi kontakty z wszystkimi możliwymi rocznikami. Mimo bardzo dobrej kondycji fizycznej pojawiać się zaczynają problemy w sferze seksualności. Mężczyzna w tym wieku dba o partnerkę, słucha jej i wie co i jak powiedzieć aby jej nie urazić, a ponadto o wiele spokojniej znosi humorki i przeróżne kaprysy związane z emocjonalnością kobiet. Życzę wam wiele szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac racje .... jak patrze na swoich rowiesnikow w PL, to naprawde sie szybciej starzeja :) .... niestety .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
"może trzeba go będzie podłączyć pod tabletkę albo pod prąd " nieważne pod co, ważne jak będzie trącał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
no niektórzy dostają nagle brzuszku,łysieją i kanapują, ale to się zaczyna już u 20 parolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
a czy panowie w tym wieku traktują poważnie młodsze kobiety? czy są dla nich tylko ładnymi broszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mozna niepowaznie wlasna zone traktowac .... ale to moje zdanie, napewno znajda sie takze tacy, dla ktorych to tylko zabawa .... ale mysle, ze panie maja na tyle nosa, ze to wyczuja..... no chyba ze sa calkowicie zaslepione albo zakochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
nie chodzi o żonę. :) Jak okazują zaintersowanie panowie w tym wieku? przecież nie podrywają jak młode byczki.jak poznać że się takiemu podobam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
do 35 byłem gówniarzem , egocentrycznym niezrównoważonym egoistą ale to samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jestem facetem, to ty powinnas to wiedziec, twoja intuicja powinna ci pomoc :) przeciez potraficie cos takiego "wyczuc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor wahl ...... bo to przewaznie z wiekiem przechodzi :) u jednych wczesniej u innych pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
ale czasem ciężko określić czy te subtelne sygnały to wyraz zainteresowania, czy moja wyobraźnia:) \na przykład:dyskretne spojrzenia,pozytywne nastawienie, przedłużanie rozmów,miłe pogawędki,szukanie delikatnego kontaktu fiz.,usmiechy,radośc na mój widok,patrznie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
tak,dobrze Ci się zdaje:) interesuje mnie to,czy tak może wygladać zainteresowanie z jego strony? gówniarze są bardziej bezpośredni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio_G.38
wolny, czy zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
Kulturą, obyciem i dobrym, ale szczerym słowem, ledwie zauważalnym dotykiem. Żadne tam hej lala, tylko po godzinnej rozmowie (lub wysłuchaniu monologu) potrafią ja zrelacjonować, dzięki czemu wiedzą bezpośrednio lub pośrednio czego kobieta potrzebuje i podają jej to na talerzu. a co do pytania o sprawność to generalnie pomiędzy 45 a godzina piętnaście nie licząc gry wstępnej. Dokładnie się wie jak zaspokoić partnerkę , co jest największą satysfakcją dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
niestety zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
"tylko po godzinnej rozmowie (lub wysłuchaniu monologu) potrafią ja zrelacjonować" on tak własnie ma,potrafi po paru tygodniach przypomnieć o czym mówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki zwiazek...
to kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
No to masz po balu. Poproś go parę razy by Ci w czymś pomógł. Gwóźdź, pralka nie wiem co. To w czym jest dobry. To wielka frajda być komuś potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki zwiazek...
sama jestem w związku z 59 latkiem ja 49, nie jest dobrze, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
Kłopoty to narowisty byczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
JAK OD 30 LAT TO SIĘ NIE DZIW. To nie zgryźliwa uwaga, jeśli ją tak odbierzesz to przepraszam. Co jest nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thor wahl
A zapomniałem dodać że w tym wieku ma się wielką potrzebę pomagania młodszej kobiecie, rzekłbym nawet opiekowania się nią i jej karierą.Najciekawsze jest to że rzadko oczekuje się czegokolwiek w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
nie chcę nadużywać tej znajomości,ale zawsze jak go o coś prosiłam to nie było sprzeciwu,starał się byc pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×