Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudaagatka

Adipex - Zakaz ofert handlowych !!

Polecane posty

Dzien doberek dziewczyny :) no ja poczytalam sobie wczoraj ten artykuł i nawet nie sadzilam ze to są takie konsekwencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystko adikowym zwolennikom. Ja z efektów ubocznych to na pewno mam więcej syfów na buzi i tto mne wkurza. Co do badań to jak brałam kiedyś adika to miałam ok wyniki. Pewnie to jest tak jak z każdym innym lekiem na każdego działa inaczej ale zawsze warto się profilaktycznie przebadać. Dzisiaj już zażyłam tabl ale sniadanko muszę jakieś wciągnąc. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja się dziś wazylam i po 12 tabletkach mam taki rezultat z wagi 91,4 kg mam 86,8 kg. Przez dwa dni mi nic nie spadalo z wagi... Ale dziś znowu poszlo w dol także trzymam caly czas diete i mam nadzieje, ze dalej bedzie lecialo w dol.... Tym bardziej ze wszyscy zauwazyli zmiane a nikomu nic niemowilam :) obym doprowadzila się do normalnego stanu przed urlopem.... Glupio bedzie mi wyjsc na plaze jak będę tak wygladac jak teraz.... Co do nielegalnosci lekow boje się je wziac na lotnisko ze soba.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia nie martw sie nie jesteś sama :) Agnesima super ci spada gratuluje :) no ja jestem ciekawa co mi w czwartek waga pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka2505
Dzień doberek :-) Dziewczyny z tymi syfami to jest u mnie standard podczas każdej diety. Kosmetyczka powiedziała mi,że to jest reakcja organizmu na zmiane diety. Organizmek nam się oczyszcza i wychodzi to też przez skórę. Miejmy nadzieję,że niedługo będziemy gładziutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak ale czy nie moga wyjść w innym miejscu tylko na twarzy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że jestem obecna;) ja już od rana wypatruję mojego kuriera;) oby miał mi tylko wydać reszty. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też już jestem. Tylko muszę uważnie patrzeć czy szef mnie nie obserwuje, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lermirka
Witajcie!! Aga-alfa dziękuj de bardo za namiar!!:) Pisałam już na forum gdzie oglaszaja sie sprzedajacy :) Wczoraj zaczelam przygode z apidexem, mam nadzieje, ze warto :) Adipex przepisala mi moja dr rodzinna, wykupilam recepte w Czechach, 879 kc zaplacilam w pirewszej aptece od granicy ;) Wczoraj czulam się dobrze po tabletce, jakiegos wielkiego zwiekszenia energii nie zauwazylam... ;p chociaz... chora jestem i weekend przelezalam, wczoraj pewnie tez bym to robila, a powiedzmy, że bylam aktywna ;) Problem z nadwagą zaczal się po poronieniu, zawsze wazylam 70-73 kg, po poronieniu waga doszla do 82, a po dwóch ciazach bylo... 107 kg ;( (mam wspaniale dzieci, synek 3 latka, córcia 1,5 roku). 9 kg zrzucilam na dukanie... (za co zostalam skrzyczana przez dr...)Ale zle sie czulam na tej diecie :( i doktor mi powiedziala o tych tabletkach... Mialam dlugi wyklad na temat tego co piszą i mowia o tych tabletkach, a co uwaza moja doktor. Zrobila mi badania wszelkie, wyniki byly ok, przepisala recepte... :) No i wczoraj zaczelam brac adipex... Mam nadzieje, że mi pomożecie, ja Was również będę wspierała jak tylko będę mogła!!:) Rudaagatka, niesamowicie motywuje Twoja stópka!!:) Sweetness86 zaczynamy razem.. Damy radę!!:) Kajamanka zdrówka dla Dzidzi!!U nas też chorobowo, dzieciaki zapalenie oskrzeli miały, synek jeszcze trochę kasze, także łącze się w bólu. Mam nadzieję, że zostanę przyjęta do Waszego grona :) Aaaa ten pas vibroaction... :) Dostalam od brata, uzywam 3 dni, na brzuch i muszę Wam powiedzieć, ze w dotyku jest różnica. Mam plan uzywac go regularnie. Moim problemem sa 'boczki', tłuste plecy na dole... ;/ wczoraj tez je masowałam, super zadzialalo na bolacy kregosłup ;) Dzis rano dzieci zazyczyly sobie jajecznicę, wiec to na sniadanie bylo, ale bez tluszczu :) Chcialam zapytac.. Ćwiczycie Dziewczyny?:) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.dzis mój 7dzień z adim-na wage nie wchodze,tak jak sobie obiecałam.Ogólnie czuje jak z dnia na dzien,moj organizm potrzebowal mniej jeszonka,ale mimo wszystko jem 3pposiłki i wieczorem dodatkowo jakies owoce.od rana boli mnie żołądek,czy to po tab?ale fajnie sie tutaj zrobiło-jest nas coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-alfa uważaj tylko :) fabia na pewno niedługo bedzie :) witaj lermirko już jest nas wiecej super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiala mi sie literówka wkraść w powyzszy post z moim pseudonimem... :) jest możliwość edycji postu tutaj??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wsród nas lermirka-fajnie,że dołaczyłaś.dzieki za ciepłe słówka.wytrwałosci dla ciebie równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że tak piszę post pod postem, chcę zobaczyć czy mi się stópka ustawiła :) Skutki uboczne u mnie wystepujące, to to, że pić mi się chce, zimno mi i.. właśnie sptwierdzam, że bardzo szybko piszę na klawiturze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak racjonalnie podchodząc do tematu to pomimo tego, że nie chce Wam sie jeść to starajcie się małe porcje 4-5 razy dziennie. Pozwoli to na wyrobienie sobie zdrowego nawyku i uregulowaniu metabolizmu. Unikniecie na pewno efektu jojo po odstawieniu adika i rzucenia się na jedzenie. Także po kuracji adikowej będziecie przyzwyczajone do sięgania po małe porcje a częściej. Tak jest w kazdej zdrowej diecie. Ja się tak staram jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo!!:) Jejku, jakie literówki robię, to adipex? czy wina komputera męża? Nie jestem przyzwyczajona do jego netbooka :) Jejku, Dziewczyny, mówię Wam!! Tak bardzo chciałabym schudnąć :( nigdy nie miałam tak silnej motywacji do tego :( Zdaję sobie sprawę, ze to potrwa... Ale żeby się udało :( tak bardzo chciałabym być tą śliczną dziewczyną, którą byłam jeszcze 5 lat temu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Benia... Tak też mówi moja dr.. Ważne, zeby jeść małe posiłki, a często, żeby żołądek się zmniejszył, a organizowi niczego nie brakowało :) Po odstawieniu adipexu mają zostać te nowe nawyki żywieniowe :) Moja doktor wyleczyła tymi tabletkami kilkoro swoich pacjentów, nawet wiem których :) mam nadzieję, że i mnie pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak Benia robię cały czas jem często a mało bo niestety po przeczytaniu całego forum doszłam właśnie do takiego wniosku :) i podejrzewam ze te osoby ktore tak jedzą wolniej spadają na wadze ale wizualnie ja widzę po sobie ze chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej troche sie przestraszylam tym art.mam nadzieje ze mnie nic takiego nie spotka.a ida do mnie jeszcze dwie paczki adika ja pol nocy nie spalam ale to przez kaszel i bol gardła,rano wyprawilam dzieci do szkoly i poszłam znowu spac.Dop teraz wstalam. Zwazylam sie i jest pol kilo mniej.Czyli 2.5 kg od poczatku brania czyli od 8 dni. Dziewczyny u mnie pada SNIEG !!!!! juz sie biało robi :( mam dosc tej zimy.Wczoraj bylo tak łądnie a dzis ciemno jak w d.... i ten snieg co do moich badan to jutro ide do lek ,ale mysle ze ten Alat to mam wysoki z antybiotykow,bo sie ostatnio sporo ich nabralam,nawet dozylnie.No ale zobaczymy co powie lekarka.Mysle ze to nie z adika. witam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak mi sie pomyslalo ze moze rudaagatka mogłaby zmienic temat forum i nie uzywac wprost nazwy leku a napisac lek na odchudzanie? bo to łatwy kasek do sprawdzenia dla odpow słuzb. rudaagatko mozesz to zrobic? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lermilka, nie podawałam nigdy nikomu żadnego namiaru, ale może się po prostu pomyliłaś :). pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą skonczyłam czytać ten artykuł-masakra-nie wiedziałam,że,aż takie problemy z tego mogą być.przemyślcie to dziewczyny i chyba faktycznie trzeba będzie zmienić ten nagłówek.Po co kusić los?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- alfa dostałam na maila adres 'nowej' strony :) To nie od Ciebie? :) Jeśli możliwa jest zmiana tematu, to może faktycznie lepiej zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w rodzinie policjanta i to własnie od przestepst gospodarczych,jakbym trafiła do niego byłby niezły wstyd hahahahah tak ze rudaagatko jako załozycielka topika prosimy cie zmien nazwe tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dołączam do Was mimo, że czekam dopiero na przesyłeczkę z moim "Adasiem" jak go z koleżanką pieszczotliwie nazwalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ustalmy sobie jakąś umowną "naszą" nazwe tego specyfiku-co wy na to?dodatkowo fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lermilka, kurcze chyba nie ode mnie, ale to przecież mało ważne, zajmijmy się lepiej przyjemniejszymi sprawami :). Właśnie jestem po śniadanku i zaraz czas na adika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×