Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Benia35 ocet jabłkowy musi być z naturalnej fermentacji, są w rosmannie w zwykłych sklepach też. Ja kupiłam z kamisa ale dziś jadę do miasta to kupię ten w rosmanie. Fajnie oczyszcza organizm. Na szklankę wody dodaje się 2 łyżki i taką szklaneczkę pije się na czczo i przed snem. Pije się jeszcze przed obiadem, ja nie piję. Czyli 3 szklanki dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZiewczyny Ja dziś idziemy na imprezę urodzinową do koleżanki córki z przedszkola i pewnie będzie ciacho a moze nawet tort, więc obiecałam sobie, ze tylko 1 kawałek i basta.....zrezygnuję z jednego posiłku niestety, bo kalorie..... Ja zamierzam kupic kiełłkownicę i idę w kiełki :) Muszę dzieci oswajać z zieleniną, bo latem bedzie lipa jak znó nic nie bedą chcieli jeść....niestety dieta przedszkolna tak działa, że raczej słabe te posiłki zdrowotnie są. Chciałabym, aby jadły wszystko, zeby wyrobić sobie gust kulinarny, wiec zapoznam ich z kiełkami, które są przecież mega zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat mój syn też niechętnie je warzywa, podał się na tatusia ;) Muszę kombinować żeby coś zjadł i np zupę jarzynową miksuje żeby czasem jakieś warzywko nie pływało i daje mu soki z sokowirówki. Ja na szczęście nie lubię słodyczy to nie mam pokus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ja moim przemycam brokuły w tłuczonych ziemniakach- gniotę razem jako pure, dodaję masełka (tylko dzieciom) i uwielbiaja takie coś- zabawne takie zielone ziemniaki :) A na zupę szczawiową albo szpinkaową mówimy Szrekowa zupa i jedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness mi tak wczoraj znikały i musiałam ciągle kompa wyłączać... Mój syn nie lubi ziemniaków ;) najchętniej je mięsko w każdej postaci ;) z zup to tylko rosół, jarzynową zmiksowaną z grzankami i grzybową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo ;) nie wiem czy Ci zasmakuje, niektórzy dodają troszkę miodu. Ja tam lubię taki kwaskowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet jabłkowy na początku jest straszny w piciu, ale po jakims czasie człowiek się przyzwyczaja, na początku piłam go z zatkanym nosem :P :P Piję go dwa razy dziennie, a przy odchudzaniu trzy razy dziennie przed posiłkiem szklanka letniej(najlepiej mi wtedy wchodzi) wody z dwiema łyżkami octu jabłkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie od rana swieciło słonko a teraz spochmurniało i popaduje lekki deszczyk :( a ja dzieci juz dzis na wiosennie ubrałam w lekkie wiatrowki i lekkie czapeczki i sie teraz zastanawiam czy nie zmarzną.mam nadzieje ze pani w przedszkolu nie zabierze dzieci na jakis spacer bo mi synio zamarznie.Cora ze szkoły jakos szybko przyleci to tez moze nie zmarznie. ja juz widze roznice po tych 3 kg w dol.Brzucho mi zaczyna zwisac :( Ale nie mam ze spaniem klopotow a wrecz odwrotnie spie jak zabita w nocy. Poza tym wczoraj miałam jakis taki słonawy smak w ustach. Dobrze ze weekend ,nie trzeba bedzie jutro wstawac ciut swit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet jabłkowy tez mam i tez kiedys piłam ,ale u mnie zadnych efektow na + po nim nie bylo wiec zaniechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam problemów ze spaniem. U mnie pada od rana i jest 12 stopni. Łapa, a smarujesz się kremami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tym co pisałam wczesniej na brzuchu jak zakładam vibroaction a tak to niczym wiecej sie nie smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna używam nivelazione wyszczuplająco ujędrniający z farmony, a teraz dokupiłam też z tej firmy serum do biustu bo się boję co się stanie po diecie ;) miałam pas na brzuch ale się zepsuł to robię 100 brzuszków dziennie. Czas na Adasia i idę obiad gotować moim chłopakom ;) Miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam was:) Dostałam wiadomość od Siódemki,że przesyłka do mnie jedzie i w doręczeniu mam status, także dziś dostanę??? od Nalepy więc jeśli ktoś też miał to powiedzcie czy to ozncaza ,że dziś kurier bedzie u mnie. Wysłłane było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam od tego Pana więc jak wczoraj wysłał to na pewno dzisiaj będzie przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin_ka ja też miałam kurierem co prawda było to tego samego dnia co sms, wiec myślę że dziś powinno dojść. A dziś noc bardzo cieżka, spać nie mogłam ale niewiem czy to przez Adasia, raczej podejrzewam obecne zawirowania w życiu. Ale ogólnie czuję się dobrze mam więcej energii i chęci choćby do sprzątania, więc dzięki Adasiowi mój domek dużo skorzysta no i ja się poruszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, córka ma grypę, cały czas walczy z gorączką. A ja czuję się taka jakaś przybita, może też dlatego, że pada cały czas deszcz. Mieliśmy dzisiaj jechać po rowery, a tu chyba lipa. Do kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa nie martw się w końcu przyjdzie do nas wiosenka i słonko zaświeci to nabierzesz energii. A co do córki cóż trzeba kurować, na pewno szybciutko przejdzie okropne grypsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 4 dzień z Adasiem :) nie myślałam że będzie aż tak fajnie działał właśnie idę zrobić SKALPEL .. ćwiczę żeby nic mi nie wisiało :) a brzuch był jak przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaintrygowałyście mnie tytułem wątku. A co to jest Adaś? Domyslam się, ze zakamuflowana nazwa jakiegoś specyfiku. Adipex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda....
hej recepte juz mam a wiec w poniedzialek "Krnov here i come" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda....
a od wtorku zaczynam z adasiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka ja dostalam sms o 8 rano we wtorek a paczka przyszla w srode ok 3 bez zadnego zawiadomienia ze ktos przyjedzie (na moje szczescie weszlam do domu 5 min wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zskonieczna
co to jest ten adas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×