Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ameryka

Moja dieta amerykańska dla nastolatki.

Polecane posty

Gość ameryka
hej. wybaczcie za nieobecność, ale mam ostatnio bardzo, bardzo mało czasu ;/ u mnie ok. trzymam się jakoś diety. dziś zjadłam na śniadanie dwa mini wafle ryżowe z wędliną i ogórkiem + bawarka = 100kcal na obiad serek wiejski z jabłkiem i chapsnęłam około 5 plasterków wędliny. -,- no i wypiłam wielką szklankę mleka rozcieńczonego z wodą i dodałam drożdże - pół paczki. Mam nadzieję, że mnie pogna do toalety haha. A jeśli nie to i tak ok, bo słyszałam, że one są bardzo, bardzo, bardzo zdrowe! Więc polecam picie! A mi na dodatek smakują! Mmmm. :-) Lecę się uczyć. Papapa. A no i bilans około 500kcal i przejechałam rowerem 20km i niecałą godzinę. Ale najbardziej jestem dumna z soboty bo zrobiłam 30km. O.o Wow! 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
witajcie ja juz po bieganiu... dzis 50min w ciagu dnia 3 duze kubki czerwonej herbaty, a teraz dwa duze kubki herbaty figura forever. milego wieczoru:*:*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
witajcie ja juz po sniadaniu 3 chrupkie pieczywa z serem bialym, pomidorem,szczypiorkiem ide zrobic sobie czerwona herbate buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... ja się zabieram za ćwiczenia a zaraz potem rower:) jestem po śniadaniu jak nigdy... kłopotów rodzinnych ciąg dalszy ale może te nerwy mi pomogą coś zrzucić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
hejka. u mnie jest ok. dziś zjadłam na śniadanie to co zawsze-dwa mini wafle +bawarka. potem jabłko, a na obiad serek wiejski z jabłkiem i kilka plastrów wędliny. ta wędlina to moja zmora. co otworzę lodówkę to nawet bez zastanowienia sięgam po plasterek. grrr. muszę się tego oduczyć! a potem wypiłam szklankę mleka z drożdżami. No to jakieś 500kcal było. A przed chwilą wróciłam z roweru - 20km jak codziennie w tygodniu. :-) lecę do lekcji. -,- 3ajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oj... dziewczynki... coś my sobie wszystkie w kulki lecimy...;/ co tam u Was? coś nic nie piszecie? znudziło się Wam?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onceagain
Hej ja juz stosowalam ta diete we wrzesniu I schudlam trzy kg w tydzien potem w pazdzierniku pojechalan w odwiedziny do mamy I kgwrocily;/ start wzrost 170 cm waga 72 kg cel 65 kg na poczatek:) ten dodatkowy kg to przez swieta przybyl...wiec dzis moj pierwszy dzien pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×